Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Madzia, Cherry - i my jesteśmy razem już 10 lat 🙂)) Śmiesznie, bo juz nie pamiętam jak było, jak go nie było 🙂
Chwilowo faktycznie przykładna ze mnie żona, no prawie, bo czasem jemy gotowca 😜 A i codziennie słyszę pytanie: "co jutro na obiad?" - a pomysłów niestety nie podsuwa 😉

Kate - my się bawimy w hopsanie na piłce przed lustrem i nieśmiertelne: "a kuku", rzucanie piłką, tarzamy się, łaskoczemy, kosi, kosi łapki albo śpiewamy piosenki, w których trzeba pokazywać, np. "w leśniczówce za lasem", skaczemy i śpiewamy (jak sobie coś jeszcze przypomnę, to dopiszę 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hahaha zawsze tak jest 😁 😁 😁

w co się bawimy w nic jeszcze konkretnego... takie głupotki i gili gili i inne dziwne 😁 😁 😁 😁

Dobra sos zrobiłam - mi smakuje - nie z torebki ale sam robony 😜 😜 😜 z pomidorów bo penne nie będzie jednak zapiekane tylko z sosem i bazylią nio i mięskiem 😜 moim zdaniem pycha...

.... no ale ja jestem mało wymagająca... bo mi dać kaszy jęczmiennej, ogórka korniszonego i kefir i będę zadowolona 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kate napisał(a):
krusyna napisał(a):
Kate...psze bardzo - naskrobałam 🙂))

No!
Jak dziecko mi sie obudziło :P

Ale już czytam 🙂


Dzieci mają taki specjalny czujnik, dlatego budzą się wtedy, kiedy akurat potzrebujemy 15 min dla siebie 😜, a jak trzeba iść na spacer, to śpią w najlepsze 😁

Cherry - sos brzmi profesjonalnie 🙂

Moje chłopaki leżą właśnie obok mnie i się wygłupiają, a pisku i krzyku przy tym mnóstwo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
krusyna napisał(a):
Kate napisał(a):
krusyna napisał(a):
Kate...psze bardzo - naskrobałam 🙂))

No!
Jak dziecko mi sie obudziło :P

Ale już czytam 🙂


Dzieci mają taki specjalny czujnik, dlatego budzą się wtedy, kiedy akurat potzrebujemy 15 min dla siebie 😜, a jak trzeba iść na spacer, to śpią w najlepsze 😁


To prawda...
Jak jestem na godzinę umówiona to muszę dwa razy przekładać godzinę bo Mała śpi w najlepsze 😁
Chyba muszę się na nocne spotkania zacząć umawiać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nom mamy mały sukces 🤪 🤪 🤪 🤪

zmieniliśmy taktykę 😁 piosenki ulubione na tv puściliśmy i śpiewaliśmy a w międzyczasie zupkę do buziuni przemycaliśmy 🙂 🙂 🙂
i tak oto Kacper zjadł 1/3 dużego słoika pomidorowej z kluseczkami - zagęściłam jeszcze ją Sinlacem 🤪 🤪 🤪

Obyło się bez płaczu i obracania i zamykania buzi 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Zjadł by jeszcze ale niechciałam wciskać - stopniowo będę zwiększać porcję 🤪 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Ja tylko na moment bo po tej imieninowej imprezie padam 🤨 tarta wyszła przepyszna- zrobiłam wg tego przepisu i jest super 🙂 (zamiast jagód dałam borówkę) polecam!!
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Wchodząc na forum myślałam o Lali ale widzę, że się nie odezwała 😞 Mam nadzieje, że u Nich już wszystko dobrze....
Jutro się odezwę....
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry bądź cierpliwa.. a próbowałaś sama jeść to co dajesz Kaceprkowi... u Nas jak Kubuś zobaczy, że Tata albo Mama próbuje to je nawet dwa razy szybciej.
My nie mamy żadnych problemów z jedzeniem, Kubuś wcina wszystko Przy obiadkach potrafi nawet mamę pospieszać, jak mu się skończą owoce w siateczce to płacze

No i mamy siniaki na kolanach po dzisiejszych eskapadach po domu... ech...

I wreszcie nikt już nie będzie miał pretensji bo mówimy już mama tata dada i baba 🙂... a oprócz tego gadamy po swojemu na okrągło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal super ta tarta chyba ją zrobię na rocznicowo urodzinowy obiad na którym będzie z 15 osób.... ciekawe gdzie ja ich wszystkich pomieszczę .... i jak dam radę co...?

Agisal zrobiłam sobie te ćwiczenia cardio i dupka mnie strasznie bolała 😁 😁 😁 te na brzuch też ściągnełam ale zrobię jutro bo dziś nie zdążyłam przed powrotem chłopaków ze spaceru 😁 😁 😁 😁

Tak Madzia próbuję.... dzięki temu udaje mi się mu wcisnąć inne rzeczy do popróbowania... np.... szyneczkę - pomemlał ostatnio pół plasterka 😁 😁 😁

A z siniakami to no cóż jednym słowem pewnie będzie ich więcej ... Zakup Altacet junior 😁 😁 😁
i ucałuj te poobijane kolanka od cioci Wioli 😘

Nio i super że już tak gadacie....!!! My jeszcze czekamy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby napisał(a):
ojeja dziewuchy! tyle strooon!


No Kochana z tego trzeba się tylko cieszyć 🤪 🤪 🤪 🤪

Zapomniałam napisac w poprzednim poście, że jutro idziemy pobrać tą krew. Warunkiem jednak jest pobór z palca. Jeśli nie będą chcieli pobrać z paluszka to trudno zrezygnujemy - taka jest nasza decyzja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wszystko przeczytałam, ale nie ogarniam :P
ino pamiętam, że Krusyna - dobry blender - polecam 🙂
Cherry, gosiaq - przecież jestem i przecież piszę :P
Kate - każdy musi przez to przejść, średnio co jakiś czas, ale tak to już jest, nikt nie jest ideałem, i tak jak pisała Cherry - trzeba się uczyć niestety na własnych błędach
yen - słodkie foto z Oskarem i ta kita też nie zła, alle w to że mógłby być dziewczynką to nie uwierzę, bo ma męskie oczy! o!
madziu - a co lekarz mówi teraz o pracy? dostaniesz l4?

i co tam jeszcze, no nie wiem :P

Agisal - najlepszego dla Dominiczka
dla Kacperka Armanda z okazji wczorajszych miesiaków też o!

no i ja też przywołuję lalę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
Shelby napisał(a):
ojeja dziewuchy! tyle strooon!


No Kochana z tego trzeba się tylko cieszyć 🤪 🤪 🤪 🤪

Zapomniałam napisac w poprzednim poście, że jutro idziemy pobrać tą krew. Warunkiem jednak jest pobór z palca. Jeśli nie będą chcieli pobrać z paluszka to trudno zrezygnujemy - taka jest nasza decyzja...


Maksiowi brali z głowy, łokcia, prali, cisnęli i wykręcali i nic nie pobrali, to było jak miał kilkanaście dni! masakra! Maksia żyłki były mniejsze niż najmniejsza igła!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...