Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
wanilia napisał(a):
Cherry my dziś byliśmy na pobraniu krwi z palca i był taki wrzask 😮 Ale to chyba na pokaz protest był 😉 Nie dałam rady się cofnąć i doczytać na co ta krew....


W celu sprawdzenia czy nie ma anemii to moje gagactwo 😜
bo nie je .... 😞
Ha, chyba Was widziałam jak maszerowaliście do lekarza 🙂 około 9 rano, nawet zadzwoniłam do Ciebie ale nie odebrałaś 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Cherry napisał(a):
wanilia napisał(a):
Cherry my dziś byliśmy na pobraniu krwi z palca i był taki wrzask 😮 Ale to chyba na pokaz protest był 😉 Nie dałam rady się cofnąć i doczytać na co ta krew....


W celu sprawdzenia czy nie ma anemii to moje gagactwo 😜
bo nie je .... 😞
Ha, chyba Was widziałam jak maszerowaliście do lekarza 🙂 około 9 rano, nawet zadzwoniłam do Ciebie ale nie odebrałaś 🙂



mam telefon zespsuty i dzwoni jak chce 🙂

Swoją drogą to być w Oławie i na kawę do mnie nie wpaśći 😠 😠 😜 😜

CO tutaj robiłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yenefer witam w klubie ząbkujących- u nas masakra-cały czas jeczenie i rece :/
Oby naszym dzieciaczkom już powychodziły zebole a reszta szła bezboleśnie... 🙂
Poszalałaś z tym kolorkiem... 🤪
Ja jeszcze nie farbowałam nigdy włosow ☺️ 😁
Madzia ciesze sie, ze wszytsko OK u fasolinki.
Na kiedy masz dokładnie termin??

Jest tu jakaś mamusia ze stolicy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
wanilia napisał(a):
Cherry napisał(a):
wanilia napisał(a):
Cherry my dziś byliśmy na pobraniu krwi z palca i był taki wrzask 😮 Ale to chyba na pokaz protest był 😉 Nie dałam rady się cofnąć i doczytać na co ta krew....


W celu sprawdzenia czy nie ma anemii to moje gagactwo 😜
bo nie je .... 😞
Ha, chyba Was widziałam jak maszerowaliście do lekarza 🙂 około 9 rano, nawet zadzwoniłam do Ciebie ale nie odebrałaś 🙂



mam telefon zespsuty i dzwoni jak chce 🙂

Swoją drogą to być w Oławie i na kawę do mnie nie wpaśći 😠 😠 😜 😜

CO tutaj robiłaś?

Tylko przejazdem w Olawie. Dziś nocuję w Miliczu i jutro popołudniu powrót.....Weronika znow sama z tatusiem, poziom frustracji rośnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂
Bąbel już śpi a ja padam....wyrzyna mu się prawa, dolna 2-ka i jest strasznie marudny 😞 mam nadzieje, że szybko pójdzie z tym zębolem....pierwsze dwa poszły bezproblemowo ale teraz jest inaczej.
Madziu super, że wszystko dobrze i widziałaś swoją małą kruszynkę 🙂
Zania fajnie, że pogoda dopisała i wakacje się udało a Maciek to faktycznie przystojniak 😉 Teściami się nie przejmuj....znam ten typ ludzi....mają pieniądze ale ciągle oszczędzają bo mało i mało....po to jest życie aby z niego korzystać a nie tylko pracować i liczyć pieniądze.
My dziś odebraliśmy w końcu wypis ze szpitala 🙂 Dominik jest zdrowy i nie ma żadnej gruźlicy...zresztą od samego początku czułam, że to niemożliwe aby się zaraził gruźlicą!!! Guz był wynikiem komplikacji poszczepiennych i tylko tyle albo aż tyle....najważniejsze, że ten rozdział jest już zamknięty!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal napisał(a):
Dobry wieczór 🙂
Bąbel już śpi a ja padam....wyrzyna mu się prawa, dolna 2-ka i jest strasznie marudny 😞 mam nadzieje, że szybko pójdzie z tym zębolem....pierwsze dwa poszły bezproblemowo ale teraz jest inaczej.
Madziu super, że wszystko dobrze i widziałaś swoją małą kruszynkę 🙂
Zania fajnie, że pogoda dopisała i wakacje się udało a Maciek to faktycznie przystojniak 😉 Teściami się nie przejmuj....znam ten typ ludzi....mają pieniądze ale ciągle oszczędzają bo mało i mało....po to jest życie aby z niego korzystać a nie tylko pracować i liczyć pieniądze.
My dziś odebraliśmy w końcu wypis ze szpitala 🙂 Dominik jest zdrowy i nie ma żadnej gruźlicy...zresztą od samego początku czułam, że to niemożliwe aby się zaraził gruźlicą!!! Guz był wynikiem komplikacji poszczepiennych i tylko tyle albo aż tyle....najważniejsze, że ten rozdział jest już zamknięty!!!


Najważniejsze, że już jest to za Wami, a Maluch jest zdrowy!
Witamy kolejnych ząbkujących w naszym niepisanym klubiku 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaaa i zapomniałam napisać, ze mam wolny weekend tzn. część weekendu bo od soboty rano do późnej niedzieli Bąbel vel. taliban (znaczy mały terrorysta) będzie u babci a mamusia ma wole !!! 🙃 mam zamiar nic nie robić- pojadę na działkę do męża i poczytam książkę albo popracuję w ogrodzie bo już wszystko zarasta....na towarzystwo męża nie mogę zbytnio liczyć bo im bliżej egzaminów tym bardziej jest nerwowy i nawet je posiłki w towarzystwie kodeksów 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal napisał(a):
aaaa i zapomniałam napisać, ze mam wolny weekend tzn. część weekendu bo od soboty rano do późnej niedzieli Bąbel vel. taliban (znaczy mały terrorysta) będzie u babci a mamusia ma wole !!! 🙃 mam zamiar nic nie robić- pojadę na działkę do męża i poczytam książkę albo popracuję w ogrodzie bo już wszystko zarasta....na towarzystwo męża nie mogę zbytnio liczyć bo im bliżej egzaminów tym bardziej jest nerwowy i nawet je posiłki w towarzystwie kodeksów 🤢


Wolny weekend- Suuuuuuuper!!
Widze, że już zaplanowany 🙂
Tylko szkoda, że mąż Ci nie potowarzyszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
Wanillia współczuję!!! Przepraszam że to napiszę ale zastanawiam się ile Ty jeszcze wytrzymasz... !!! Jak ostatnio gadałyśmy to myślałam, że przelała się czara goryczy... I nie mam pojęcia jak Ty dajesz radę?


Śliczna fota Weronisi ala buszująca w trawie !!!

No przelala się...Ale wciąż nie podjęłam decyzji co dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kate napisał(a):
Agisal napisał(a):
aaaa i zapomniałam napisać, ze mam wolny weekend tzn. część weekendu bo od soboty rano do późnej niedzieli Bąbel vel. taliban (znaczy mały terrorysta) będzie u babci a mamusia ma wole !!! 🙃 mam zamiar nic nie robić- pojadę na działkę do męża i poczytam książkę albo popracuję w ogrodzie bo już wszystko zarasta....na towarzystwo męża nie mogę zbytnio liczyć bo im bliżej egzaminów tym bardziej jest nerwowy i nawet je posiłki w towarzystwie kodeksów 🤢


Wolny weekend- Suuuuuuuper!!
Widze, że już zaplanowany 🙂
Tylko szkoda, że mąż Ci nie potowarzyszy.


No niestety do końca sierpnia muszę liczyć tylko na siebie ale potem mam nadzieje, że sobie odbiję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...