Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cherry jak sprawdza się stoliczek interaktywny? Możesz podać mi jego wysokość? Zastanawiałam się czy nie kupić go na roczek dla kuzynki Dominika....tylko Ona jest duża baba 🙂 waży 14 kg i nosi ciuszki w r. 92 dlatego zastanawiam się czy ten stoliczek nie będzie dla niej za niski.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A no i mamusie w końcu udało mi się zrobić fotkę, na której widać mój aktualny odcień włosów, myślę, że jak na domową dekoloryzację, to nie jest tak źle...ale mimo wszystko idę w piątek po jeszcze jaśniejsze 🙂 A oto moja droga przez mękę 😉
1.Kolor wyjściowy 🙂


2.Kolor płomienno rudo óżłty po dekoloryzacji 🙂


3. No i mój aktualny kolor już po farbowaniu...kolor pozostawia nadal dużo do życzenia, ale mogło być gorzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry!
Yen! a mnie się podobają takie rudziejsze 🙂 🙂 🙂 A Oskar to zlizuje danonka z brody, więc mu msakowało baaaardzo 🙂
Shelby! gratuluję raczkowania! a fotka rzeczywiście piękna! a to zasługa tego przystojniaka oczywiście 🙂
No i witamy nowe ząbki!!! my nadal pusto, choć jęczy i popłakuje przez sen- więc ląduje z mamą w łóżku 🙂 raczkowania brak, jest kręcenie na pupie i suwanie do tyłu. Nie martwię się jednak tym w ogóle!
Zania! poślij mi zdjęcia na maila! napisałam Ci w priv adres. I faktycznie nie mamy zdjęcia razem! no to trzeba wrócić i to naprawić! i dziękuję, że powiedziałaś, że sobie jakoś radzę 🙂 i faktycznie znowu robiłam ogórki hihihi!
Madziu! jak samopoczucie? jak spotkanko?
14A11! jak tam mieszkanko? urządzone? będą foty?
Dla Maluchów najlepszego na 9 miesięcy! chyba Kate, Yen i Gosia 734 dzisiaj, co?

pozdrowionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaq uwierz mi, że to nie było zlizywanie z brody 😜 Podobnie było z obiadem...zadzwoniłam do babci na skargę, a ta mi kazała przynieść Oskara i zaraz wpakowała w niego ziemniaczki z sosikiem 🙂

Właśnie Wszystkiego Naj z okazji 9 miesięcy dla Kingi Kate i Gosi734 🙂 🤪 🤪 🤪

Kurcze a ja czekam na babkę od maty, miała być między 16 a 17 i co? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GOSIAQ SPRAWDŹ POCZTĘ WYSŁAŁAM CI ZDJĘCIA! 🙂

Yen no to super że udało Ci się sprzedać matę 😁 A twoja droga do wymarzonego blondu super udokumentowana, rozumiem ze specjalnie dla nas 🙂 Powiem Ci że ja też całe życie byłam blondynką i teraz jakoś tak nie jestem przekonana do tego brązu. No ale mąż nie chce żebym znowu miała blond włosy więc co robić. A rudy który Gosiaq zasugerowała podoba mi się u kogoś, ale nigdy w życiu u mnie! 😉
Wiecie jaki kolor mi się podoba? TAKI http://img.styl.fm/img94506.fryzury.207063.jpg
tylko nie wiem jak do niego dojść, wygląda mi to na ciemny blond. Podoba mi się straaaaasznie ale może dlatego że tak naturalnie wygląda i ta dziewczyna taka śliczna że ja też taka chciałabym być 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
przepraszam że będę odpowiadać na raty ale nie wiem ile uda mi się teraz napisać. Podczytywałam Was na bieżąco ale nie miałam kiedy odpisać, dlatego to będzie prawdziwy sprawdzian dla mojej pamięci 🤪

Zaniu ciesze się że wakacje Wam się udały. No i to spotkanie z Gosiaqową rodzinką super!!! Ach to spojrzenie Emilki na Maćka 🙂 a swoją drogą na tym zdjęciu Emilka wydaje się być sporo większa od Filipka ale to moze złudzenie optyczne 😆 😁

Lala dobrze że już wróciłas do domku! Widzisz że masz wsparcie w całej rodzinie męża oprócz jego siostry więc nie powinnaś się nią przejmować. wiem że nie jesteśmy maszynami i mamy uczucia i emocje dzięku którym kochamy i cieszymy się ale też cierpimy, smucimy się i gniewamy gdy spotka nas coś nieprzyjemnego!

Cherry jaka Ty stara? Kobieto taka młoda jesteś a taka mądra i dojrzała!! A swoją drogą to jak sobie kiedyś myślaąłm że fajnei byłoby obejrzeć Twoje wesele 🙂 😁 Pożyczysz płytę ? ! 🙃 🤪 😁

Madziu cieszę się Twoim szczęściem!! I zazdroszczę widoku kolejnego małego serduszka na monitorze podczas USG! Trzymam też kciuki za pracę bo wiem co przechodziłaś jak byłaś w ciązy z Kubusiem!

Kate były tutaj mamy z Warszawy ale nie pamiętam które, chyba Zaka... ale dawno tutaj nie zaglądała!

No i musze kończyć bo moja maruda się rozbrykała!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Babeczki,

Moje spotkanie ok, posiedziałam 2 h i wróciłam do domu.
Samopoczucie tak sobie. Wczoraj zatrułam się po jedzeniu w restauracji, makabra.
Dla Kursyny Barbados w Gdańsku, kiedyś było tam bardzo dobre jedzenie, teraz się popsuło
Marzę o tym, żeby wymioty i bóle głowy ustały Ostatni tydzień I trymestru teraz leci, więc powinno być lepiej, ale się nie zapowiada.

Kubuś raczkuje..i robi duże postępy każdego dnia... tylko dzisiaj jak nigdy mamy problem z załatwieniem się... jadł wczoraj chałkę więc to może dlatego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😆:hej babeczki moje!

Yenn ale z ciebie śliczna mamuśka! Wiesz , że ja wciąż pammiętam twoje zdjęcia jeszcze z brzuszka - 1. to gdzie stałaś w płąszczyku przy drzwiach z brzusiem, i to z oskarkiem w wózku już tu w pl. 🙂 Tak jakoś mi wpadłaś w pamięć z tymi zdjęciami, tak jak zdjęcia Zani z Emilką na konkursy loveli 😁 🙃
Ja też chce jaśniejsze włosy, ale czekam aż grzywka odrośnie bo teraz to makabra z nią 🤨 długoś do dupy bo do nosa i weź tu człowieku sie uczesz normalnie. 😠


Dziś kupiłąm prezent mojemu na urodziny - piżamke , przyda się na wyjazd a jest śmieszna bo przedstawia klate supermana. Ogólnie mój nie sypia w piżamach tylko w spodenkach, ale jak jest chłodniej to zakłada koszulke więc taka piżama się przyda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane!!! Mieszkanko urzadzone ale nie do konca Brakuje nam jeszcze szafy w sypialni ale funduszy braklo a przed nami jeszcze wakacje ale mama nadzieje za troche i tego sie dorobimy. Zdjęć wstawić nie potrfię 😞 Agisal ja mam jutro 16 dzien 6 i widze ze brzunio jest troche twardszy i ciut mniejszy ale sadełko pozostało Zdjęcia waszych maluszków sliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry Wieczor wszystkim!! 🙂 🙂
Na początku GRATULACJE! Z okazji 9 miesięcy dla Kingi (Kate) Emilki (Marinel) Filipcia (Gosiaq) i Oskara (Yenefer) 😁 😁 Ale Wam dzieci porosły!!! 🙃 😜

Lala! Jaka piana w kąpieli u Majci! 🙂 🙂 a dziecko jakie szczęśliwe 😉
Yen! No zmiana widoczna! Twoj chyba Cie nie pozna 😉
Shelby jaki Maksio ma zgrabny nosek!! Moja ma takiego śmiesznego kartofelka 😁 😁 No i gratulacje!! Jak się Maks rozbrykał! 😁 🙃
Madzia! Już niedługo i skończą się Twoje męcza0rnie!! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal- przykra sprawa 🤨 no cóż nie wiem dlaczego Twoja własna mama nie potrafi Ci pomóc w wydaje się błahej sprawie... Bo cóż to dla niej spędzić kilka cudownych chwil z wnuczkiem! Później Dominik urośnie i wtedy już nie będzie takiej potrzeby żeby go popilnować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heh a u nas przed chwila akcja"obniżamy łóżeczko" 🙂 Babcia była u nas i jak zobaczyła jak Oskar prawie wstaje w łóżeczku na drugim poziomie, to zawału o mało nie dostała...poleciała czym prędzej po dziadka i łóżeczko już na najniższym poziomie 🙂 Miałam zamiar zrobić to jak Mój przyjedzie, ale faktycznie Oskar próbuje już wstawać.Szkoda, że nie zrobiłam tego kilka dni wcześniej , bo już ząbkami całą barierkę poogryzał i zdarł farbę 😁 😁 😁

Lala89 Majcia jaka śnieżynka w tej pianie, super focia 🙂

Zaniu ten kolorek to taki ciemny dość...powinnaś spróbować któregoś z ciemnych mroźnych odcieni Cating Creme Gloss L'oreala, to delikatna farba bez amoniaku i ma naturalne kolory, ja ta farbą robiłam swoje ciemne włosy...a co do modelki na zdjęciu...to uważam , że jesteś od niej o wiele ładniejsza!!!

Agisal no szkoda, że mama nie może z Wami zostać dłużej i Ci pomóc, na pewno będzie Ci trudniej, ale poradzisz sobie. Może wykombinuj jakiś dywanik na ta podłogę?
Co do rodzeństwa, to ja mam dwóch starszych braci,ale na ich pomoc jakoś nie bardzo mogę liczyć, pogadać , pożartować ok, ale o inne rzeczy raczej ciężko, owszem, moi bracia są ze sobą bardzo związani, bo łączą ich wspólne pasje...ale między nimi a mną jest głęboka przepaść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ludziska 😁

Shelby gratuluję raczkowania!!!

Madzia Wam również !!!

Yen cóż za dokumentacja 🙂 w tych rudych ładnie szkoda tylko że buzi nie widać....
ważne bys uzyskała kolor o jakim marzysz.... Bo dobre samopoczucie to pewnność siebie a pewność siebie to uśmiech i seksapil 😜

Agisal nie wiem bo skasowałaś..... 😜 Wysokość stoliczka to około 32 cm... dla rocznego dziecka może być ciut za niski. Bo mój Kacper ma teraz te 75 cm i się lekko pochyla a co dopiero wyższe dziecko...

Gosiaq mmmm ogórki 🙂 🙂 🙂 korniszonki ? 🤪

14A11 super że mieszkanko urządzone.

Marinel oj usmiałabyś się gdybyś obejrzała 😁 😁 😁

Lalcia a co to za słodki potworek pianowy 😁 😁 😁

Wiecie co Kacper dostał 200 zł od swojej chrzestnej na coś....więc postanowiłam mu teraz kupić kombinezon na zimę i wiecie co ceny mnie zamurowały !!! W Wójciku to koszt około 400 zł , w ccocodrrilo też 😮 😮 😮 znałażłam z mariquity za 215 i chyba się pokuszę... 😮 😮 😮 przy okazji buszowania po sklepach byłam w dziecięcym obuwniczym i takie pierwsze prawdziwe butki to też koszt okolo 200 PLN !!! 😮 😮 ja jestem w szoku !!! Myślałam że dziecko obkupie a tu co .... dupka 😁 😁 😁 Ciuszki na zimę to poważna sprawa i chyba muszę się tym teraz zając bo później na raz tego nie kupię!!!

Całe szczęście że dostałam cały wór ubranek po tym chłopcu z holandii JD!!! I przyjedzie on tez na slub szagierki i ma dowieźć resztę 🤪 🤪 🤪 wszystko orginały... no iektóre zniszczone ale zdecydowana większość w stanie idealnym... suszy się na balkonie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry..
mily pocztake dnia wygralam bezplatna ksultacje pediatryczna w placowce polmed a ogolnopolskiej akcji kocham chronie badam.....wiec zapisalam sie i i czekam na termin podobno oni tam magluja dziecko na 10 strone badaja od a do z wiec trzeba skorzystac....:]

dzien paskudny pada a ja musze jeszcze dokupic prezent dla malej nikoli moja kolezanka pojechala do szpitala dzis ranop i pewnie rodzi.....wiec czekam z niecierpliwoscia na wiesci:]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniusia a jak dostałaś informację że wygrałaś? Ja tez się zgłosiłam ale widze że zapisy trwają do listopada więc myślałam że dopieo po tym czasie będą odpowiedzi.
Cherry w KappAhl sa kombinezony takie ala Gagarin za troszke ponad 200zł
Gosiaq widzę że ogarniasz tę kuwetę i to nie tylko te Józefa 🙂 Nawet masz czas na przetwory!! Mój tata nam zrobił ogóraski i Emilak wczoraj jadła już zupkę ogórkową az jej się uszka trzęsły 🙂 A pomidorowa z Twojego przepisu króluje!! Ostatnio mi aż brakło i musiałam szybko dogotowywac bo tak ładnie wcinała! W ogle Emi ma ostatnio nieposkromiony apetyt i oczywiście złapała na coś uczulenie a ja nie wiem na co 😞 I znowu dietetyczna eliminacja w poszukiwaniu odpowiedzi na tę zagadkę!
Shelby Maksiu śliczny chłopak!! Wróżę mu karierę w modelingu!!!
Yen ale zadbana z Ciebie Mamusia!! No i Oskar z tym języczkiem taki słodziak!
A spróbujcie dac swojemu maluszkowi makaron spaghetti. Moja Emi wczoraj wcianała i miałam niesamowity ubaw jak jej sie z rączek wyslizgiwał a ona i tak sobie dawała radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madziu_m3 gratulacje z Okazji Kubusiowych 9 miesięcy 🤪

Aaa-aniusia jaka super nagroda, wykorzystaj to!!!

Oj faktycznie ciuszki nowe dla dzieci i buciki są mega drogie 😮 Ja na szczęście będąc jeszcze w UK kupiłam używany kombinezon z Next na 86cm, wstanie idealnym, aż za 1 funta 🙃
No i teraz Mój jeszcze na wyprzedaży dokupił kurtkę puchową, więc ja zaopatrzona za grosze...jeszcze tylko buciki...ja chyba kupię małemu na zimę buciki w Deichmann z serii Elefanten, są super wykonane i zginają się tam gdzie powinny, przy tym maja fajny design, no i koszt tak 100zł czy troszkę ponad, słyszałam o nich dobre opinie, natomiast na wiosnę przymierzam się do zakupu tych słynnych bucików Gucio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Babeczki,

Bardzo dziękuję Yenefer Jak ten czas leci.

Ja dzisiaj od rana jak zwykle w toalecie, moje dziecko tylko patrzy się za każdym z przerażeniem jak mama śmiga do muszli, ale chyba rozumie, że coś jest nie tak bo sam grzecznie wtedy siedzi i nie jęknie.

Dziś po południo pakowanie... jutro do teściowej... wiecie jaka jestem szczęśliwa.. ale nadal boję się najbardziej podróży... bo jak pisałam Kubuś płacze ostatnio non stop w samochodzie.. myśleliśmy, że to wina jego siodełka... ale Pan w sklepie stwierdził, że jest za mały nawiększe... I teraz dowiedziałam się ( zmieniły się nam trochę plany ze względu na drugie dziecko), że siodełko przypinane IsoFixami i mające 4 gwiazdki w ADACu, dla Nas to priorytet kosztuje 1400 zł ! Matko gały mi wyszły, przypinane pasami jest tańsze, ale to już nie 4 gwiazdki w teście. A my sporo jeździmy autem i w planach mamy dalsze wyjazdy jak drugie maleństwo przyjdzie na świat, więc jest to ważne Już zimą chcieliśmy jechać na narty, ale nici z tego.

Dziewczynki to Gdańsk jest chyba do tyłu bo ja nigdzie nawet porządnej dostawy jesiennych ciuchów nie widziałam, nie mówiąc o kombinezonach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marinel-- dostalam meila od organizatora ze mam sie skontaktowac podanym numerem i powiedziec ze jestem z tej akcji i sie umowic oni tam biora pesel dziecka imie i nazwisko i sprawdzaja w bazie danych czy rzeczywiscie bylo takie zgloszenie i maja do mnie oddzwonic jak ustala dla nas terami i pewnie ze ide a czemu nie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ekspresowo... bo dziadkowie na spacerze... a ja prasuję...

Jest fajny fotelik bardzo bezpieczny w dobrej cenie, w testach ADACA najwyżej w tym roku . Jak ja nie lubię jak ktoś robi w balona w sklepie...

Wysyłam linka bo może komuś się też przyda http://www.autofoteliki.pl/cybex-juno-fix-2012


Aniu no cóż jesień coraz bliżej, ja się cieszę w tym roku, lubię chodzić w grubszych rajstopach i swetrach jak czuję się ociężale jak teraz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...