Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
lala89 napisał(a):
ojj kusicie mnie z tym fb 🙂 Jak założę to tylko przez forum 😞 🙃
Cherry a jak tam plany remontowe z Kacperkowym pokojem? Wpadłaś na jakis pomysł?
U nas powoli się ruszyło. Pozbyliśmy się starych mebli i wszystkiego co w nich było. Teraz czeka nas walenie ścianek działowych, pozbycie się kibla,prysznica i nieszczęsnych kafelek na ścianach..


Nie no to u was generalny remont bo u nas to tylko odświeżenie.... Przemalowanie dwóch ścian... nowe naklejki na nie, nowe firanki i literkowe imię...

no właśnie siedzę na tym na allegro i już sama nie wiem....

lala jak powklejam fotki to doradzisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cherry faktycznie wybór ogromny. Dżungla fajowa - ja kiedyś chciałąm dżungle albo farme 🙂 no ale znalazłam sowy i się zakochałam 😁
Szukam różnie, w google wpisuje baby room itp. raczej nie po polskich stronach 🤔

wejdz jeszcze tu w leroymerlin na forum i wnętrza / pokój dziecięcy - tam też można fajne inspiracje znaleźć.

Ja zw zmykam do wanny..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry a może coś takiego http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&biw=1280&bih=592&tbm=isch&tbnid=P4uuckX8_wAqBM:&imgrefurl=http://www.aliexpress.com/item/5pcs-Wholesale-Cute-Go-Cars-Baby-Room-Removable-Kids-Wall-Stickers-Wall-Decor-Home-Decoration-Wall/580643471.html&docid=ltjuAGhijP-dRM&imgurl=http://i00.i.aliimg.com/img/pb/998/219/476/476219998_821.jpg&w=500&h=500&ei=07VgUNqjC7DU4QSDjoDIDQ&zoom=1&iact=hc&vpx=425&vpy=126&dur=2242&hovh=225&hovw=225&tx=98&ty=142&sig=100501014292727894868&page=1&tbnh=123&tbnw=123&start=0&ndsp=21&ved=1t:429,r:2,s:0,i:73 i ładne zwierzaki http://allegro.pl/naklejki-scienne-zwierzaczki-z-safari-0-5m2-i2630890044.html

http://allegro.pl/decofun-tapeta-disney-kubus-puchatek-i-kolka-w-wa-i2633203192.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂 a jak będzie u mnie synuś to bedzie dżungla jak nic, albo marynarski 🙂 to za kilka lat 😁
Chciałabym już mieć ten pokój Majeczki zrobiony - tyyyyyle czekałam aż zaczniemy, a już chciałąbym mieć zrobione , albo chociaż żebym mogła kłaść tapety..

ja lece mamunie :*

Cherry w kupie raźniej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lala89 napisał(a):
🙂 a jak będzie u mnie synuś to bedzie dżungla jak nic, albo marynarski 🙂 to za kilka lat 😁
Chciałabym już mieć ten pokój Majeczki zrobiony - tyyyyyle czekałam aż zaczniemy, a już chciałąbym mieć zrobione , albo chociaż żebym mogła kłaść tapety..

ja lece mamunie :*

Cherry w kupie raźniej 😁


Dobranoc kochana !!!

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

nie sposób odpisać na wszystko, ale wszystko przeczytałam 🙂

Cherry dziękuję, że o mnie pamiętasz :*
piękne będą te Wasze pokoje, ach! a same miałyście swoje pokoje? jak to było?

Wiecie co, Maksio jednak najbardziej kocha swój domek - byliśmy na weekend u teściów, w sobotę było w miarę znośnie, ale w niedzielę maruda, płacz, ogólnie ciągle na rękach i ze smokiem, a jak wróciliśmy do domu - w porze spania, więc powinien być mega zmęczony, a rozrabiał, śmiał się i zabawiał dziadków - wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lala - pytałaś co z Maksiem - babcia się zajmowała, dzisiaj niestety babcia sobie wyjechała do innych wnuków i wystawiła nas do wiatru, więc tata musiał zorganizować sobie w pracy dzień pracy domowej, bo mama ma dwie godziny jazdy

a Zaka pytała na czym się jeździ - to w zależności od tego, jakie marki samochodów ma dany WORD, u nas jest to nissan micra - malusie auto 🙂 praktycznie można mieć zimny łokieć z obu stron 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zdrowiejcie nasze kochane maluchy

gosiaq - super film, a od nas również spóźnione, co nie znaczy, że mniej szczere i mniej z serca płynące życzenia! super te Twoje chłopaki 🙂

Zaniu - fotelik kupiony?

aaa_aniusia - szok! ale się ta historia skończyła, no właśnie - czy wrócił w miarę dobrym stanie?

Wiktorkowi gratulujemy serdecznie sukcesów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam panie

zaczne od tego ze inspiracje pokojowe maluszkow cudowne ja niestety nie mam mozliwosci narazie bo jeden pokoj i to jeszcze maly ale szukamy czego na zmiane niestety jeszcze nic nas nie zainteresowalo

wczoraj dostalam ataku paniki....doslownie maks zachowal sie w taki sposob pierwszy raz w zyciu popoludniowa drzemka skonczyla sie o 15 a o 18 zaczal byc marudny to stwierdzilam ze na pol godzinki go poloze wiec spal od 18.30 jakos do chwile po 19 i sie sam obudzil wiec go wzielam a tu placz zabawki nie jedenie picie nie chodzic nie siedziec nie na raczkach nie no masakra wiec niewiedzialam co sie dzieje goraczki brak zabki posmarowalam ale nie wydawalo mi sie zeby to od zabków...wzielam go do wanny bo kocha sie kapac wie stwierdzialm ze to jedyne wyjdscie usiedzial tam 5 minut i zaczal sie doslownie telepac szczeka mu latala i cale cialo drzalo mimo ze woda byla naprawde ciepla wiec juz wiedzialam ze on popostu nedospal sie i jest przemeczony rozdrazniony szybko go z tej wanny nawet go nie nakremowalam tylko ubralam do lozeczk i mleko efekt dziecko podcza jedzenia usnelo musialam dobudzac zeby zjadl....podsumowanie.......nigdy wiecej takiegio placzu diecka myslalam ze mi serce peknie....

a co do wozka ....taki jak byl bo on go schowal chyba do sibie do iwniocy zreszta chcial sprezedac wiec musial byc czuysty jedyne co to ja zawsze w koszu mam folie przeciwdeszczowa...no i jej nie było a ze mialam oryginalna ktora troche kosztuje to nie odpuszcze stwierdzialm i jak przyszedl wtedy z zona to pytm gdzie folia.....a on juz taki czerwony jak burak zona mi placze ......i powiedzial ze sprzedal ...ja mowie panie sama folie pan sprzedal za piwo?? no i ze nie intereuje mie bo folia byla oryginaln do firmy wozka i ze oczekuje noej rowniez oryginalnej ....no i przyniosl mi wieczorem niewiem skad on ja wytrzasnal ale faktycznie nowa zapakowana ta sama co byla do wozka mma nadzieje ze nikomu nie ukradł///////hehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...