Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dzień dobry!
a była taka piękna pogoda - a w nocy się rozpadało a raczej rozlało i nadal pada :/

Cherry - a może jednak na tłumacza? może nie doceniasz tego, co potrafisz? pomyśl! 😉

Gosiaq - najlepszego na rocznicę! jak najaktywniej przeżytych momentów razem i jak najszybciej zlatujących tych osobno, listopad już za 2 miesiące! 🙂 a nawet za 1,5 😉

Agisal - nam też by się przydało nowe auto, bo obecnie jest taki klekotek, że jak zamykasz bagażnik to odpada rejestracja 😁 także trzymam kciuki albo za naprawę albo za poszukiwanie nowego! ciekawa jestem, jak mąż 😁

madziu - to nieludzkie tyle pracować... ale domyślam się, że gorący okres przed rozpoczęciem roku i nie ma wyjścia :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Oskar dał mamusi pospać od 20:30 do 7:40 rano, bez nocnego marudzenia 🤪
Ale teraz już nie odstępuje mnie na krok...tyle zabawek w domu, a on tylko wstaje i klei się do mnie i do...laptopa 😠

Cherry Oskar też się czasem łapie za siusiaka podczas przewijania...ale jak pociągnie to tak mocno, że o mało go sobie nie wyrwie 😁

Madziu dużo energii i dobrego samopoczucia nasza brzuchata mamuśko,zwłaszcza w pracy!!!

Jadwigo-różo zdrówka dla Wiktorka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki 😉
Yen i inne dziewczyny, których dzieciaczki przesypiają całą noc zazdroszczę Wam bardzo!!! U nas niestety 1 pobudka w nocy jest na jedzonko- zazwyczaj ok. 3.

Dużo zdrówka życzę wszystkim przeziębionym Bąbelkom 🙂

Zastanawiałam się jak mój małżonek będzie się rano czuł i okazało się, że zaskakująco dobrze ale podejrzewam, że jeszcze był pod wpływem i to dlatego....kacyk zacznie się (zaczął się?) w pracy 😉

Dla wszystkich ćwiczących dziewczyn znalazłam tą stronkę:
http://www.ewachodakowska.pl/files/darmowy-program-treningowy.pdf
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...

Widziałam tą dziewczynę dziś w pytaniu na śniadanie.....wygląda rewelacyjnie i ćwiczenia nie są trudne.....jakie ona ma ciało.....marzenie.....pupa, ręce....ja też tak chcę 🤪 Oczywiście to raczej niemożliwe ale skoro ćwiczę to wypróbuję też jej zestaw

Na You Tube są też filmiki z programu.... Ewa Chodakowska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor 🙂
Jaka cisza.....
Dzisiejsza nocka byla piekna, Matek tylko raz sie obudzil 🙂 a dalej czulam sie nie wyspana 😮
mam chwile czasu bo mezus poszedl z kolega i jego dziewczyna do baru. jakby wczesniej powiedzieli to bysmy malego do mojej mamy zawiezli i bysmy razem poszli, a tak to jak zawsze ja musze w domu z malym.
Mam pytanie... czy smarujecie czyms jeszcze skore dzieciaczkow po kapieli?? bo w dzien mam wrazenie ze maly ma sucha skore, oliwka malo daje bo sie bardziej wciera w ubranko.

a teraz poki czas to nadrobie troszeczke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lala- Majcia jak wcina 🙂 az milo patrzec 🙂
Zania- Emilka rzeczywiscie bardzo muzyczna jest 🙂
Matek ma jedna swoja ulubiona piosenke Gustavo Lima- ballada 😁 normalnie jak ją uslyszy to koniec nic innego sie nie liczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wow ale mam do nadrabiania w czytaniu 😉
MamoMatka ja smaruję Dominika balsamem Emolium Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku... Nie jest najtańszy ale za to bardzo skuteczny i wydajny. Poleciła mi go dermatolog u której kiedyś byliśmy z Dominikiem. No i kąpiemy też w Emolium.....do kąpieli płyn a pod prysznic żel
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agisal- z tego co sobie przypominam( nie wiem czy dobrze) ale Dominis mial lub ma AZS?? mi chodzi o cos nie drogiego.

No my tez nie mielismy problemu, ale od wczoraj zauwazylam ze nie jest taka delikatna jak zawsze, bardziej bym powiedziala ze jest szorstka

ok Kochane ide malego usypiac,jesli nie zejdzie mi dlugo to jeszcze zajrze, a jak nie to dopiero jutro.
wiec w razie czego Dobranoc kolorowych:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie!

Wiecie co .. moje dziecko jest rozpieszczone. Jak coś chce a jej nie dam to jest pisk i ciepanie się do tyłu, wygina się jak łuk 😮 ! Z nerwów gryzie albo cie zyzywa tytytyy.. A przecież nie pozwalam jej na wszysko..

Dziś jestem wyjątkowo zmęczona. Ogarnełam w mieszkaniu obok (mój mąż zrobił tam przez te kilka miesięcy taki syf że szok 😠 😞 ) wszędzie zawalone komputerami, kabelkami, itd.. powkładałam do kartonów i przygotowałam to do wyniesienia. Pooglądałam co tam jest w meblach z kuchni i mi ręce opadły ( kieliszki,zastawy,pełno książek po wujku Marcina ogólnie wielkie EHH) Teraz musze poprosić teściową żeby poprzeglądałą te rzeczy i zdecydowała co z tym zrobić..
Chciałałabym już być na etapie gipsowania.. 🥴
A dziś pogoda okropna! My juz palimy więc kaloryferki ciepłe..

i przepraszam że wczoraj nic nie napisałam , ale serio czasu brakuje! Zmieniałam firanki i robiłam takie generalne porządki..

Gosiaq naj naj naj z okazji rocznicy i wszystkim z okazji 10 miesięcy!
Zaniu Emilka jest piękna i zdolna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamamatka, kiedyś chyba Judzia albo Jadwiga Róża poleciły tańszy zamiennik oilatum albo emolium - to Mediderm. Polski, nie pachnie w ogóle, bardzo fajnie nam się sprawdza i też już tylko to kupuję. Butla 400 ml do kąpieli kosztuje ok 22-25 zł, kilkanaście złotych chyba pod pryznic 250 ml ale tego nie kupowałam. Może z tego są jakieś balsamy. Różnica w cenie jest a ciałko tak miękkie, że już balsamu nie potrzeba nam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jutro ide do DOZ 🙂 na poczatek kupie krem ten 100g bo emolium u nas super działa na wszelkie wysypki itd.. a cena super. Zobaczymy czy warto kupić 🙂

Cherry odnośnie Twoich pasków 🙂 ja jak szukałam inspiracji do pokoiku Mai to znalazłam ten pokoik

i zakochałam się w tych sówkach 🙂 zaczęłam szukać ich na allegro i znalazłam, ale tylko w tym kolorze. A chciałam coś z różem/fioletem.. Potem natknęłam się na te sówki z tapety i tak już zostało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaka dzień drażniący no nie?!
Ja zadzwoniłam do mojego z takim pyskiem o ten syf w mieszkaniu obok że szok.. No sorry robił tam 3 dni temu porządek a już tak nabałaganił! Oberwało mu się ostro.. Potem mi emocje opadły ale musze trzymać go w napięciu o ten bałagan bo inaczej znó zrobi! Facet informatyk to koszmar 🙂 A pendriwów w domu mam od h.. 🙂 wszędzie, a jak przychodzi co do czego to i tak nie ma i jak chcesz człowieku coś zgrać !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
Agisal ja sprawdziłam ceny tego polskiego odpowiednika i podaję Ci linka do DOZ.

http://www.doz.pl/apteka/s0_0-Szukaj?value=Mediderm

chyba sama kupię 🙂 🙂 🙂


Ja kupiłam kiedyś krem Mediderm i niestety wylądował w koszu.....u nas się nie sprawdził ;( Zostawiał tłustą warstwę i dziwnie pachniał....u Dominika nie było efektów poprawy a dla mnie i męża był za "ciężki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lala89 napisał(a):
jutro ide do DOZ 🙂 na poczatek kupie krem ten 100g bo emolium u nas super działa na wszelkie wysypki itd.. a cena super. Zobaczymy czy warto kupić 🙂

Cherry odnośnie Twoich pasków 🙂 ja jak szukałam inspiracji do pokoiku Mai to znalazłam ten pokoik

i zakochałam się w tych sówkach 🙂 zaczęłam szukać ich na allegro i znalazłam, ale tylko w tym kolorze. A chciałam coś z różem/fioletem.. Potem natknęłam się na te sówki z tapety i tak już zostało 🙂


A te sowy na ścianie to tapeta? czy naklejka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala ale planow nie zmieniasz co? Bo wszystko juz kupione....

pokój śliczny....

ja zupełnie nie wiem co mam zrobić .... pokój jest niebieski. Kupiliśmy farbę w ciemnym odcieniu niebieskiego.... tylko co nią pomalować ? 😮 😮 😮

Generalnie będę ciułać kasę na meble z kolekcji Stuva z Ikei....

A z dziećmi to nie jest tak źle... Była u nas dziś koleżanka z 3,5 letnią Marysią.... Kacper był tak towarzyski, że raczkował wszędzie za nią i na nią właził.... Nic nie zabierał !!! 😁 😁 😁 Wręcz pozwalał się bawić!!! Niestety Marysia nie rozumiała pewnych rzeczy (jest na to za mała) i płakała jak Kacper pociągnął ją za włoski bądź sukienkę. Myślałą że on jej chce ją porwać 😮 😮 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...