Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Za oknem zimno ale słonecznie.
Umyłam okno, zmieniłam pościele, ogarnęłam mieszkanko i zaraz biorę się za pranie póki Majeczka dosypia..
Kurcze ostatnnio mam lenia 😞 np teraz w sypialni zrobiłąm błysk i patrze tak na okno w kuchni czy może też je umyć, ale jak pomyśle o prasowaniu firanki to już dziękuje. Mam całą sterte prasowania, no masakra.. Zamiast się zabrać za to , to wymyślam sobie jakieś inne obowiązki ..

Wiecie co, pokój Mai wygląda jak jedno wielkie gruzowisko.. cieszyłam się że mmy skute te kafle i podłoge ale jest tyle tego że chyba z 20 worów! Mąż bierze bo 2-3 worki i wywala w pracy - mają tam starą kanalizacje nieczynną bez pokrywki więc może tam to upchnąć. Ale jak się ochrona kręci to woli nie kusić. No i tak mamy zastój bo żeby cokolwiek zrobić musimy się tego pozbyć. Eh.. Niewyrobimy się chyba na roczek 😞 smutno mi przez to.. Jedynym rozwiązaniem to wykup kontenera - ale to koszt 300zł, a i tak nie może stać od strony pokoju Mai bo nikt na plac nie wjedzie - a nawet gostek autem z konteerem by się nie zmieścił.. No ale kurka 300zł to dla mnie dużo bo to już rama łóżka dla Mai. Ale jak ta dalej pójdzie to chyba będziemy zmuszeni go wynająć :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie, Oskar wlasnie spi w wozku w calym wierzchnim ubraniu...niestety zasnal mi na spacerze, a ze zawsze budzi sie przy rozbieraniu, wiec niech sobie pospi jeszcze troszke...

Bylam w urzedzie pracy, bo mialam stawic sie di 24 pazdziernika, a ze dzis sloneczko , wiec poszlismy...choc nie powiem, zimno!!!! W urzedzie pracy jak na zlosc znowu babka chciala mnie skierowac nanrozmowe o prace...jak czlowiek szuka pracy, to nic nie ma...a ja nie szuka to prosze, juz kolejna oferta...odmowilam, bo nie mam z kim Oskara zostawic...babka wyrozumiala i mowi, ze jako czlowiek rozumie, dlatego da mi tylko pouczenie, ale jako urzednik powinna wykreslic mnie z urzedu pracy...a wtedy z ubezpieczeniem? Masakra! Pod koniec stycznia wraca juz na stale Moj Marcin i jak wtedy bedzie znowu jakas oferta to ja sprobuje, aon najwyzej zajmie sie dzieckiem...dla mnie to bez znaczenia kto bedzie pracowal pierwszy, choc u nas w miescie facet zwsze wiecej zarobi.

Shelby Kochana duzo milosci, szacunku, zdrowia i wszystkiego Naj na kolejny roj Waszego malzenstawa:-)

Lala89 czy Ty przypadkiem nie jestes Perfekcyjna Pania Domu? Skad Ty bierzesz czas i checi na to sprzatanie...u mnie mycien okien ze 3 lub 4 razy w roku, przy czym mam tylko dwa 😜

Cherry no brawo brawo brawo dla Kacperka!!! Ach jako forumowa ciocia tez pekam z dumy:-)
No i tez bym byla przerazona powrotem do szkoly...ale Ty idz i ucz sie pilnie, bo w przyszlosci przyniesie Ci to tylko same korzysci!Moze inne mamusie tez bedziesz miec w grupie, a wtedy kto wie...nowe przyjaznie?

Marinel gratuluje!!!No teraz mozesz odetchnac z ulga:-) :-) :-) i odpoczac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane jeszcze nic nie nadrobiłam bo próbuje odsprzatać mieskzanie no i korzystamy z ładnej pogody a na weekend chyba pojedziemy do moich rodziców.
Dziękuję za gratulacje!! Praca by sie przydała bo trochę szkoda z dwoma magistrami w domu siedzieć no ale najpierw muszę troszkę posiedzieć z Emisią. Po obronie Pani promotor mi powiedziała że ma nadzieję że będziemy w kontakcie bo mała kandydatka do badań rośnie 🙂 Ech ciężkie życie dziecka psychologa 🙂
Cherry ja też już miałam okres pod koniec września. No i gratkli dla Kacperka. Moja Emi jeszcze sama nie chodzi i widać że się boi bez trzymania przejść więc klęka na kolankach jak ją gdzieś samą zostawiam.
Lecę na spacer bo Emi się budzi!!
Koniecznie muszę doczytać co u Was, bo widzę że Cherry jakieś nauki będzie pobierać!
A Shelby buziaki dla Ciebie takie rocznicowe!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen ojj chciałabym być PPD 🙂 ale chyba mi daleko, mimo że zawsze jestem przygotowana na ''test białej rękawiczki'' haha - ale to tylko dlatego , że ja lubię mieć czysto.Pedantem nie jestem bo czasem mam dni leniucha i nawet syf mi nie przeszkadza.
Lubie oglądać ten program perfekcyjna pani domy - i brytyjską i polską bo w głowie mi się nie mieści jak można tak żyć!
A mąż się śmieje zawsze jak patrze, że '' oo twoja idolka leci'' bo on też uważa to za chore że jak mam ciapki na panelach to nie pójdę spać aż podłogi nie będą czyste 🙂 Co więcej następnego dnia rano też myje - a nocą przecież nikt nie trupta - prócz psa bo on to ma pielgrzymki nocne do miski z wodą..
To takie moje zboczenie - wyniosłam to z domu bo moja mama podobnie jak ja myje sprząta odkurza codziennie - jedynie niedziela to czilałt..
Mam nadzieje że nie macie mnie za chorą umysłowo 🙃 :*

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do prezentow na pierwsze urodziny to Oskar dostanie taki superancki wloski rowerek trojkolowy 3w 1 od dziadkow, od chrzestnego jezdzik, a od mojej przyjaciolki taki konik na biegunach z little tikes ,taki co ja kupowalam kolezance na roczek. Jedynie nie wiem co od drugichbdziadkow i chrzestnej, ewentualnie od innej przyjaciolki, ale niech tez cos pozostanie niespodzianka:-) ...my tez nie mamy na to miejsca, ale chce zeby mial to co inni:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widzę, że już roczek na tapecie 😉 ja nas prezentami się nie zastanawiałam....choć kiedyś już pisałam o stoliczku interaktywnym i tym koniku o którym pisała Yenefer....aha chrzesty zapowiedział, że kupi sanki z wyciąganym oparciem.....chciał na święta kupić ale stwierdził, że może w grudniu spaść śnieg i przydadzą się wcześniej. My robimy 2 imprezy- jeśli można to nazwać imprezami.....w sobote i niedziele....chrzestnej Dominika raczej nie będzie bo jeśli pamiętacie to jest w ciąży i termin porodu ma na grudzień ale chyba nie doczeka bo jest na "podtrzymaniu"

A tak z innej beczki to dziś przez cały dzień "chodzi za mną" ta piosenka z "Lekarzy":
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Wpadła mi w ucho ale aż za bardzo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej babeczki 🙂 🙂 🙂

no to u nas chodzenia już na całego - wszędzie i zawsze 😁 😁 😁 Szczerze powiem wolałam jak tylko raczkował bo teraz lezie przed siebie i nie patrzy lub patrzy w tv i dziś już tak łupnoł że szok!!!! Może jutro Wam nagram jak ładnie chodzi do przodu - już dłuższe kawałki np po 2 m 😁 😁 😁

Właśnie umytłam wszystkie jego zabawki a pluszaki wymroziłam. Nawet nie podejrzewałam że woda będzie aż taka brudna 😮 😮 😮 a feeeeeeeee i tym bawiło się moje dziecko ☺️ ☺️ ☺️

U nas będzie też alkohol ale w postaci wina bo wódki nikt nie będzie pił bo mój mąż nie lubi i nie pije, teść abstynent, szwagier będzie prowadził.... teściowa wypije ale tylko wino, podobnie jak moja Mama i pan Edek 🙂 🙂 🙂 (to taki przyjaciel rodziny) 😁 😁 😁 Moja Babcia nie wiem czy będzie bo jest starsza i troszku się jej dziczeje... O naprzykład dziś byłam u niej i patrze a ona pranie ręcznie robi.... trzy wielgachne misy wody i babcia przepierke robi a obok automat stoi 😮 😮 😮 pytam jej się po co tak pierze a ona że tak przyzwyczajona 😮 😮 😮 a 81 lat ma !!!

Marinel czytałam list - barwo za odwagę 🤪 🤪 🤪

CO do tortów to już zamówiłam i wiecie co musiałam zamówić inny niz chciałam bo ten 3d jest na min 20 osób a u nas tyle nie będzie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój jutro jedzie na zakończenie sezonu wędkarskiego .... więc rano sami w domciu.

Zrobiłam dziś 100 km i powiem że jestem zmęczona a nie wiem jak ludzie którzy przejeżdżają dziennie o wiele więcej. Wykończyły mnie korki, traktory i "L" (przepraszam Shelby 😉)

Marinel ułatwię CI. Zapisałam się na studia podyplomowe Język czeski w biznesie bo ubzdurałam sobie, że zrobie i ukończę co muszę i za maks 3 -4 lata przystapie do egzaminu w ministerstwie sprawiedliwośći i zbobędę uprawnienia na tłumacza przysięgłego języka czeskiego... a wtedy będę miała swoje biuro tłumaczeń i w cholere roboty i już żaden idiota mnie nie wywali z pracy 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zebra fajna, a co do maty wodnej to wedlug mnie troszke za wczesnie na to.

Boshe jestem zla na siebie, bo ostatnio tak schudlam, ze na wadze pokazalo sie juz 57 kg...no i co zrobilam? Zaczelam sie znowu opychac jak glupia...dzis kupilam sobie cieole lody z Lidla, uwielbiam je...i jem juz 5 😮 Na wadze znowu prawie 59 😞 Ale to tylko wina mojego obzarstwa.

No i jak Moj za 3 tyg prztleci to szykuje mi sie wizyta u dentysty, bo ostatni raz bylam na samym poczatku ciazy, a teraz jak pochlaniam slodycze to mnie cos tam boli 😞

A i dzis wywalilam kase w bloto...kupilam Oskarowi szelki do nauki chodzenia, bo dziadkow bola plecy od podtrzymywania go i co...Oskarowi srednio sie to podobalo..nie nawidze marnotrawic kasy, ale niestety juz mu ich wiecej nie zaloze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal napisał(a):
Cherry a jak zębol? już zrobiony?


nie do końca Pan stomatolog wypiłował co trzeba i widać mi takie metalowe coś na co mój mąż stwierdził że teraz wyglądam jak terminator 😮 😮 😮

korona w przyszłym tygodniu....

ale dziękuję za troskę... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...