Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
witam drogie panie

yen---prawda jest ze fb pochlanai ale jest przynajmniej szybko dostep np. z telefonu ;]i jestes na biezaca hehe:]

my po spacerku maly zasypail mi na rekach jak go wynosilam do domu..taki zmeczony chodzil sam po sniegu i wywalil sie cala twarz mial w sniegu byl przerazony ze taki zimny jest snieg hehe;] i calutki czerowny hehe:]

obiad mam z wczoraj wiec nic nie robie...zreszta nawet nie bylam w sklepie:]

dzis chyba jade do cioci ktora mieszka niedaleko do soboty bo w sobote ma orzyjsc ta pani od mieszkania z ktora mamy sie zaminic ogladac nasze a my jeszcze mamy niedokonczene nasze meiskzanie znaczy zostaly detale ale jednak wlasnie opne sa najwazniejszy przy takich sytuacjach wiec ze wzgledu na to ze maksiu by nie dal nic tataci zrobic podhodzil by do amszyn i jeszcze pewnie krzywde by sobie zrobul pozatym jak moj malz wniesie tu maszyny to juz wogole sie nie ruszymy no i mlay spi od 20 a moj malz moze robic do 22 wiec jedziemy do cioci ktora ma wielkie mieszkanie jest sama i poza tym od 8 do 17 w pracy wiec luz....;];];]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

i znow ja 😁
Matus poszedl z dziadkiem na spacerek bo nie zasnal, a ja mam chwilke dla siebie, obiadek sie gotuje dzisiaj w menu karkowka w sosie wlasnym z ziemniaczkami i ogoreczkami w zalewie musztardowej mm palce lizac 🙂 🙂

Aniusia- super by bylo jakby sie udala zamiana mieszkan 🙂 nareszcie Maksiu by mial wsoj pokoj a Wy swoj i troszke wiecej intymnosci:P
My tez mamy tak jakby jeden pokoj bo tesc zajmuje duzy pokoj i za Chiny ludowe sie nie zamieni 😞 a tak to my we 3 kisimy sie w paro metrowym pokoiku. Fakt faktem w dzien Matek bawi sie w duzym pokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniusia- do mnie i tak nikt nie przychodzi bo mnie nie lubia 😁 😁 😁 😁 wiec takiego problemu nie mam, raz byly kolezanki i tyle:P aale masz racje zawsze moge wyjsc do kuchni i tam sobie cos robic jak maly spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaa-aniusia właśnie, u mnie wczoraj była koleżanka na kawce, mały akurat spał w pokoju i siedziałyśmy w kuchni 🤢 To jest właśnie jeden pokój...ale wiecie co...nie będę narzekać...bo ojciec ciągle mi powtarza, żebym pomyślała o tym jak żyją inni...że czasem na kupie całe rodziny siedzą i co maja zrobić? A to mieszkanko może małe, ale własne i bez kredytu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaa-aniusia właśnie, u mnie wczoraj była koleżanka na kawce, mały akurat spał w pokoju i siedziałyśmy w kuchni 🤢 To jest właśnie jeden pokój...ale wiecie co...nie będę narzekać...bo ojciec ciągle mi powtarza, żebym pomyślała o tym jak żyją inni...że czasem na kupie całe rodziny siedzą i co maja zrobić? A to mieszkanko może małe, ale własne i bez kredytu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Za to teściowa z teściem, sami na 3 pokojach...i ani myśli się zamienić...moi rodzice zrobili by to dla mnie, ale mój brat z dziewczyna z nimi mieszka...ale oni sami...nawet z córką, która ma przecież 3 dzieci się nie zamieniła...w sumie nie mamy prawa tego wymagać...ale taka czysta matczyna miłość i troska by mi to nakazała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
yen- u moich teściów to jest tak, że teść to by wszystko dla synów zrobił,a teściowa opowiada, jaka jest dobra i wielkoduszna i ile robi, a nie robi nic 🙂
raz nawet była sytuacja, że teść chciał nam zrobić bardzo wartościowy prezent, ale teściowa mu zmieniła tok myślenia
także wiesz, nie wszyscy rodzice potrafią się poświęcić dla dobra swoich dzieci

Maksio wreszcie dał się uśpić, u nas dziś na obiad gotowany kurczak z warzywami królewskimi (marchewa, kalafior i brokuły) oraz zimniory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Mamusie!

YEN witam w klubie! U nas tak samo! Cały dzień się nią zajmuję a ona mama za nic nie chce powiedzieć, za to tata dziadzia gada od dawna...

Cherry uu to szkoda, że tel już nie na gwarancji! Czeka Cię wydatek 😞
No i brak kontaktu.. 😞

Anabelle my tutaj po oklasku od dziewczyn powinnysmy dostać za tazw świeżą krew, bo odświeżyłysmy forum jak masełko hi hi..

Ale tak się cieszę, że nas zechciałyście przyjąć do grona! Super fantastyczne jesteście!
Jetsem chyba szczęśliwsza z tego powodu, że mam z kim popisać, wyżalić, porozmawiać... znam Wam kilka dni, a czuję się jakby już miesiące to były...
zresztą już uzależniłam się od Waszego forum 😎 😁 😜 😘 😘 😘

Dziewczyny Anabell, Yenefer ja dzisiaj tzreci dzień z rzędu nie wyszłam z Iza na dwór! czeka ns w przyszłym tyg to kontrowersyjne szczepienie i chce by Iza nic nie załapała... 😉

Monia Camilia wogóle u nas się nie sprawdziła niestety.. 🥴 😞

Lala godz 23 a Majka jeszcze nie śpi??? Współczuję!!!
osttani raz o tej godzinie iza szła spać jak miała miesiąc 😎 😎 😎

Hmm szkoda, że nie udało Ci się kupić tej piżamki! A powiedz jaki rozmiar byś chciała? Chociaż one duże wypadały, jak je oglądałam u nas w Lidlu! Ja mam we wsi obok a w zasadzie to nasza gmina jest 😉 jak będę mogłabym Ci kupic i wysałć pocztą gdybyś chciała? 😎

ja Izuni jej nie kupowałam, bo jest bez stópek, a wolę ze stópkami, bo skarpetki zaraz są ściagniete! A jakoś nie wyobrażam sobie, by spała z gołymi stopami...
a dresików mam kilka, więc też odpada...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zania pewnie, że wybaczymy! Za spanie w panińskim łózku wszystko 😉 ha ha

To prawda, że super znów wsiąść na saneczki i tym podobne przedmioty... dzieki dzieciom znów możemy poczuc się jak dzieci.. 😎 😎 😁 😁 😜 😜 😁

A Ty skąd jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaa-aniusia z tym błyskiem to nie przesadzajmy...ja to nie nasza lala89 😁
Ale co z tego sprzątania, jak Oskar i tak jedno przedpołudnie zrobi zniszczenie świata w domu 🤢 🤢
Dziś robię wszystko to czego najbardziej nie lubię, jutro mam w planach łazienkę 🙂

A i muszę Wam napisać, bo już mi się w środku gotuje normalnie... siostra mojego małża, ma dwie prawie dwuletnie bliźniaczki i ponad 3 letniego synka. No i ich synek od września chodzi do przedszkola...i zaczął przynosić z niego do domu różne choróbska...no i tak od września non stop u nich w domu szpital, chore dzieciaki i oni sami...Jak między chorobami jest dwa tyg przerwy to jest święto!!! Na początku ja i mój małż, im współczuliśmy , ale teraz to mam ochotę im tylko wygarnąć co o tym myślę. Znowu są wszyscy chorzy, dostali już drugie antybiotyki, bo pierwsze nie pomogły...ja dzisiaj do niej piszę, żeby się dowiedzieć co i jak...a ta mówi, że puściła synka już do przedszkola, bo został mu już tylko kaszel, a w domu amby dostaje z całą trójką...no ej!!! Po pierwsze naraża inne dzieci na choroby, bo mogą się od jej syna zarazić, a po drugie jak oni mają być zdrowi , jak nie doleczy ich porządnie i już go do przedszkola puszcza. Boshe...lubię ich...ale co za brak wyobraźni i odpowiedzialności!!! Dosłownie jak pisze do nich , a ta mi mówi, że znowu wszyscy chorzy, to aż mnie we mnie kotłuje...no ale nie powiem jej nic, bo nie chcę spięć w rodzinie...no i w sumie to ich życie...ale no jak tak można!!! Na dodatek wczoraj wczoraj zostawili po południu te chore jeszcze dzieciaki u jej mamy...mojej przyszłej teściowej...która sama jest mega przeziębiona...już sama nie wiem czy ja przesadzam czy oni tacy głupi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabelle ja tylko raz farbowałam się Syass-em i po tym nie mogłam wogóle włosów rozczesac i więcej juz nie próbowałam 😉

heh no popatrz jaka babcia! A to nie babcia powinna dostac upominek z okazji Dnia Babci? 😉

Lala nie dziwie się, że tak długo spałyście, skoro do 23 majunia buszowała!!!

Yenefer zaprosiłam Cię do znajomych na nk 😉
Ja też zazwsze blondi byłam, potem kombinowałam z kolorkami, ale ostatecznie wróciłam do blond, bo wydaje mi się że w nich najlepiej no i tak lepiej się czuję 😉

Anabelle ja myślę, że niepotzrebnie masz wyrzuty sumienia, skoro zawsze było ok.. skąd mogłas wiedzeć, że tym razem cos koleżance odbije???

MamaMatka witam witam! Pewnie , że wybaczymy jak nie odpiszesz na wcześniejsze posty! Bylebyś tylko z nami była 😉 i pisała na bieżaco, albo przynajmniej starała sie he he 😎 😜 🙂 😆

ha ha dobre z tym mężem i jego szefem! Ale co zrobić skoro takie warunki? Moja kierowniczka mieszka we wsi obok, o w tej co jest Lidl 😉 i przed ciążą jeździłysmy razem do pracy bo mamy 20 km w jedną stronę i jeden tydzień raz ona pomnie przyjeżdżała, a następny tydzień ja po nią jeździłam... 😉 zawsze o połowę taniej 😉

aaa_aniusia ojj szkoda maleństwa, że tak prosto w śnieg! Ojj musiało byc zimno!

Ojj to chyba faktycznie wyjechac do cioci i dac męzowi popracować! Oby Wam wyszła zamiana mieszkań! tak bardzo pragnę by Wam się udało!!! Trzymam mocno kciukasy!

MamaMatka no tak to jest z tymi teściami, że uważają, że jak coś ich to nie ma zmiłuj i nie zamienią się, chociażby tak było o wiele lepiej.. 😞

Yenifer to prawda, że lepiej ciasne ale własne i bez długów! A faktycznie czasami jak się widzi/słyszy to wieloosobowe rodziny tak mieszkają w takich samych warunkach i co oni maja powiedzieć?
Ja akurat mam luksus bo mieszkamy sami w domu.. tak nam się ułozyło super życei, a właściwie mojej babci, że na stare lata jej 2 ha podzielili na działki budowlane i każde z wnuków dostało po działce i dlatego my wybudowalismy się na działce, na której mieszkają rodzice.. więc za sąsiadów mam moich rodziców 😉 a z drugiej strony mam Paździocha (tego z kiepskich), ale on tylko tu przyjeżdża więc i tak jakbym nie miała sasiada 😉

W zasadzie skoro maja spore mieszkanie teście to mogliby pomyśleć o zamianie... no ale jak już pisałam jak to jest, jak ktoś uważa, że coś jest ich to ich i nikomu nie dadzą! Szkoda, bo im już za wiele nie jest potrzebne a dzieciom i wnukom by się przydało więcej miejsca, czytaj większe mieszkanko.. no ale niestety.. teściów się nie wybiera.. teściów się ma.. 😞

Shelby ale Maksio już duży! I jak super wygląda w okularkach! 😉

aaa_aniusia przepraszam już się poprawiam! NASZE FORUM 😉 Ogromny buziak dla Ciebie 😘

Yenifer a czego to tak nie lubisz robić w domu? ja to chyba najbardziej nie lubię rozpkowywac zmywarki! 😜 😉 😆 a ze sprzatania to łązienki, bo zawsze najwięcej czasu potrzeba na jej posprzatanie... 😉






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ha i mój małż właśnie dzwonił...planuje ucieczkę z pracy o 19, choć ma zmianę do 23...bo...tam jest taki zwyczaj, że jak ktoś odchodzi z pracy, to na pożegnanie...polewa się tą osobę wodą z węży, które znajdują się na hali...jednak to tak mocno ewoluowało, że to już nie jest tylko woda... oblepiają majonezem...takim środkiem w proszku, który dodaje się do tego majonezu itd... generalnie kupa śmiechu, ale no kto by chciał być na miejscu tej osoby...no i już oczywiście powstały plany jak pożegnać mojego małża...już wszyscy o tym trąbią...sama widziałam nie raz jak się to odbywa i współczuje... ostatniego supervisora do kotła wrzucili i obsypali różnymi składnikami 😁 Mój więc planuje uciec 😁 😁 😁Ciekawe czy się uda...biedny, jeszcze się przeziębi na sam koniec...bo tam zimno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yenifer co do męża siostry to uważam podobnie jak Ty, że to brak odpowiedzialności, bo nie dość, że naraża inne dzieci, ale co gorsza może doprowadzić do powikłań pogrypowych jak to się określa! Bo właśnie takie niedoleczone choróbska to mogą zrobić dopiero spustoszenie w organizmie... oby jednak w przypadku tych dzieciaczków nic się nie rozwinęło!

Nie dziwię się mężowi, że chce uciec! No niezbyt ładnie żegnają koledzy wspólpracownika! To tak jakby za karę, że odchodzi... ech a chyba nie o to chodziło w tym... też nie chciałabym być na miejscu odchodzącego z pracy.. zreszta kto by chciał????
Oby męzowi się udało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Macdusia ja zmywarki nie mam, a nie na widzę myc naczyń...więc jak kiedyś będziemy mieć już nasze docelowe mieszkanko to takową zakupię 🙂
Dziś pościerałam kurze na samej górze na meblach...wytarłam telewizor, bo cały w śladach rączek Oskara...umyłam lodówkę...i pościerałam parapety...tak, tego nie lubię najbardziej...teraz jeszcze wywieszę pranie 🙂 Jutro łazienka i poprasuję pościel...a w sobotę pościeram resztę kurzy , odkurzę chatkę i pomyje podłogi...bo w niedzielę rano już jedziemy po mojego na lotnisko 🙂

MacDusia super, że macie własny dom i takich fajnych sąsiadów 🙂 Ja mieszkam blok dalej od rodziców, więc tez mam blisko i bardzo to sobie cenię, bo dzięki temu mogę im Oskara podrzucić czy wyskoczyć na do nich na obiadek i pogaduchy 🙂 Jak sie kiedys przeprowadzę, to będzie mi tego brakowało.

A właśnie mój brat i jego dziewczyna przytargali sobie dzisiaj drugiego króliczka...żywego...króliczek słodki...nawet Oskarek go głaskał...no ale moi rodzice średnio zachwyceni...bo u nas w domu zawsze był zwierzyniec i przez to góra sprzatania...teraz ostatnio juz tylko rybki...a tu masz ci los...jeden królik, a teraz drugi 😲

Dobra uciekam, bo zaraz trzeba po synusia skoczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yenifer ja mam, ale nie lubię jej rozpakowywać... staram się tak ja puścić, by mógł tą czynność wykonać mąż hi hi

No tak, na samej górze na meblach tez nie lubię bo nie sięgam ha ha

Powiem Wam, że super mieć rodziców za sąsiadów, bo nie jest to to samo co mieszkanie z nimi, a zawsze jest do kogo wpaść pogadać i na kawkę.. zawsze to ianczej i chyba milej jednak 😉

No niestety zwierzatka fajne, ale robia bałagan... 😞

NIc ja zmykam kąpać małą.. dzisiaj pozwolę jej dłuuugo się kąpać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen ja też dziś miałam dzień perfekcyjnej pani domu 🙂 Umyłam okno w kuchni i salonie.. do tego prasoanie firan.. no nie wspomnę o reszcie codziennych obowiązków takich jak ścieranie kurzy,mycie podłóg, odkurzanie.. No ale teraz siedzę na fotelu i jest mi tak błogoooo bo uwielbiam ten zapach ''świeżości '' bo firanki prasuję na mokro zaraz p wypraniu więc pięknie pachną! 🙂

McDusia dziękuje Ci bardzo :* ale już kupiłąm jej w pepco dwie tuniczki do tego dziś z okazji 14miesięcy dostała kapelusik i bluzeczke 🙂 no i jeszcze od prababci dostała taki komplecik getry i bluzka więc narazie jej wystarczy :]


Yeeeenefer wgl jak to szybko zleciało! Jak dobrze że będziecie już wszyscy w ''kupie'' A Oskar chyba nawet się nie spodziewa jaka niespodzianka go czeka!!!!!!!!!!!!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i mieliśmy jechać do moich , a właściwie mój miał mnie i Majusie podrzucić a sam miał jechac do znajomego coś z kompem mu porobić.. No i była już 19.30 ale stwierdziłam że odpuszcze sobie bo znów bylibyśmy w domu grubo po 21 więc gdzie kąpiel itd. Małż pojechał a ja przyszykowałąm kąpiel dla Majusi, wykąpałąm wykarmiłam i prosze moje dziecie śpi od 20.30 mimo że dziś wstała o 10.00 a drzemke miała od 13-14 🙂

Nie wiem czy osiągnę to co moja mama przy moich młodszych siostrach - mianowicie o 19.00 były już wykąpane z butelkami w buzi i po dobranocce już spały! Wiem że to było 16 lat temu ale na dzień dzisiejszy to dla mnie jak jackass 😁 Jednak chce postawić krechę na godzinie 21!!! Bo to nic dobrego i zdrowego jak dziecko o 22 jeszcze na chodzie tym bardziej zimą! No i przynajmniej teraz mamy czas z małżem pobyć razem tak że aż miło 🙂 Właśnie pichci hamurgery w kuchni i zaraz zapodamy sobie jakiś filmik 🙃 Także ja się żegnam i życze słodkich snów!!! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...