Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

Anabelle ta lampa jest śliczna! Fajna podoba mi się! Oryginalna i wcale nie ntaka tania!

W każdym bądź razie życze własnego domku!

Shelby dzisiaj z tym fotosikiem już nie bede kombinowała.. nastepnym razem (jak nie zapomnę)... 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Shelby napisał(a):
no ba!
wszystko przyjdzie z czasem 🙂
jest ziemia, są ściany, jest dach - a co najważniejsze - Wy jesteście 🙂


Chciałam klasnąć za ten tekst, ale niestey pokazał się napis, że dopiero za 69 minut moge bo nie upłynęło 120 wymaganych minut od poprzedniego klasku.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MacDusia wiem że ładna, sama mialam zamiar podobną kupić nad łózeczko Mikołaja ale jakos sie złozyło, że nie kupiła.
Z czasem się dorobicie, powolutku do przodu. Mnie się takie lampy podobają:

A w jakim stylu byś chciała dom urządzić?

Shelby rodzina to podstawa a jak jest miłosc, szacunek, zgoda, to wszystko się dalej samo ułozy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobrý večer milé dámy !!! 🙂 🙂 🙂

😁 😁 😁 😁 😁

dzień minął bardzo miło 🙂 🙂 🙂

Popołudniu okazało się że wyszła nam pierwsza czwórka!!! Już wiem skąd tyle luźnych stolców u Kacpra 😁 😁 😁 😁 po prostu mamy ZĄBKOWANIE na maksa!!!

Zasnął dziś stosunkowo wcześnie niestety później się budził..... śpi teraz na sofie w salonie.

Lala ja się wczoraj chichrałam z nocnych harców Majki ale u nas nie było lepiej.... Otóż napiłam się Zielonej herbaty.... Jak był mały to straszliwie go pobudzała.... myślałąm że mu to przeszło. A tu dupa. Dałam mu do snu normalnie cyca i po tej zielonej herbatce moje dziecko zaczęło nam ćwierkać o 1.30 i biegać po domu 😮 😮 😮 😲 😲 😲 😲
Zasnął dopiero po 2 h 🤔 😲 😠 🥴

McDusia super mieć taki duży dom. To moje marzenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zawsze chciałam Wam to powiedzieć ale jakoś wylatuje mi z łepetyny .... wiecie jak po czesku jest niemowlę....?

MIMINKO !!!

prawda, że ładnie 🙂 🙂 🙂

Kocham ten język własnie za piękne słowa 😁 😁 😁

DOBRANOC 😘 😘 😘 😘 😘

p.s. Shelby jestem DUMNIASTA z Twojego prawka 🤪 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDusia ja jestem z okolic Wadowic... Do Krakowa mam 30 km 🙂
Shelby czy mi się wydaje, czy też może Maksiu coraz bardziej do mamy podobny?? 🤪

A co do podobieństwa mam ostatnio taką manie że jak widzę teledyski Juli to myślę o naszej Lali.... 😮 według mnie podobne jesteście tylko Lalcia nie ma niebieskich oczu...?? A znowu Yenefer to wykapana Alexandra Stan... 😎 😁

Znowu siedzę po nocy... z bratem gadałam a teraz on siedzi przy swoim lapku, a ja przy swoim 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Życzę miłego dnia 😜 😉 😉

Cherry to dobrze, że te lużne kupy są od ząbkowania a nie od czegoś innego.
O to bardzo czułe Twoje dziecko, że nawet na zieloną herbatę tak reaguje. Ja jak karmiłam to raz dziennie piłam jedną kawę (z łyżeczki ale kawę) i ze spaniem nie było problemów.
Nie wiedziałam, że czeski ma takie ładne określenia.

Shelby my też ostatnio sprawdzamy śmietnik przed wyrzuceniem a zawartość kosza mnie czasem zadziwia 🤪 🤪

Zania nasza Lala do Julii? Aż muszę się dobrze przyjrzeć.
hehe każdy ma swojego sobowtóra...
W sumie Aleksandra Stan rzeczywiście podobna jest do Yenifer 🙂

Ale mi się tęskni za latem.... 😜
Aż miałabym ochotę wygrzać się pod palemką w ciepłych krajach 🙃 🙃 🙃 ale mnie gdzieś z rana - na marzenia zebrało 🤪 🤪 🤪




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Mamusie 🙂 My na nogach od 7 🙂, ale ja tak lubię 🙂
No to poleciałyście z tą Aleksandrą Stan 😁 😁 😁 Gdzie mi do niej...chyba nie widziałyście mojego długiego i garbatego nosa 😁
Mi tez się marzą wakacje w ciepłych krajach...ale jak mi powiedział mój małż... chciałaś wrócić do Polski to na razie możesz zapomnieć...trudno...pozostaje mi żyć wspomnieniami....
Yen na wakacjach 🙂 To się nazywa wypoczynek...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry 🙂
Wczoraj bylismy zalatwiac tego neta i wyszlo tak ze mamy w pakiecie 30MB+wifi i 115 kanalow tv cyfrowej za 75 zl 😁 ale dopiero 31 przyjdzie gosciu nam zalozyc bo teraz nie maja wolnych terminow, jak narazie siedze na wifi kolegi 🙂

U fryzjera nie bylismy bo nie zdarzylismy dzisiaj jedziemy do moich rodzicow a pozniej do babci mojego mezusia, wiec dzisiaj tez nie.
Shelby- wiem ze go wloski laskocza w ucho bo caly czas je bierze z ucha i pytam laskocza wloski to mowi gliii gliii (czyt gili gili)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel- nie chodzi o to ze kolezanki nie przyjezdzaja bo mam male mieszkanie tylko jakos im nie po drodze do mnie:P a tak pozatym teraz kolezanek nie mam, jak mieszkalam u rodzicow to jakos wiecej kolezanek sie mialo. A nie przyjezdzaja bo mnie nie lubia jak juz pisalam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamunie 🙂

Yen zdjęcia boskie!ie czaż mi się przypomniało że miałam napisać o Maksiu Shelby że zdjęcie extra a w okularkach wygląda zabójczo!!!

McDusia człowiek dorabia się całe życie no nie ? :") więc przyjdzie i czas na piękne żyrandole 😁 😁 😁

Wisieńko!!! Ja to Ciebie kocham za ten czeski bo samej nie chce mi się szukac słówek bardziej to przypadkiem trafiam na kilka fajnych jak wiewiórkam i takie tam XD Kiedyś oglądałąm batmana po czesku XD dżizas..

No i kochana śmiej się śmiej z nas więcej!!! Poważnie! Od ucha do ucha! Bo Maja wczopraj poszła spać o 20.30 a wstała o 9! Z jedną pobudką a właściwie majaczeniem gdzie jest smoczek! 🙂

więc śmiej się kochana.. ja za to śmieje się z tej herbatki i zastanawiam się po jakim czasie się zorientowałaś że to od tego XD


Noo i jak to mój określił to zouza ze mnie mam trudne dni i niewyżyta jestem 🙂


A ja chciałąm z siorką iść do lumpka bo wiecie samej z Mają to by mi się nie udało wygrzebać pogrzebać itd! Ale pisała że ma zajęcia do 16 a teraz dzwoniła że mają jakieś zastępstwa więc kończy o 12.50 🙂


aaa i McDusia w kuchni powiesiłąm tak jak mówisz - też zawsze tak robie , nawet jak firanki mam wyprane w szafie o i tak przed powieszeniem je piore żeby łądnie pachniało i wieszam na mokro - no ale nie wszystkie tak można - te co mam w pokoju są gładkie więc musze je prasować bo inaczej się nie da!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam sie i ja!1
my dzis pobudke mielsismy 0 7 ale lezelismy blogo w lozku do 9...chyba pierwszy raz hehe...teraz maksuiu zasypia troche za wczesnie ale jakis marudny pwnie przez te zeby!!

dziekuje wam za mile slowa zwiazne ze zmiana mieszkanai...nie moge sie doczkac tej nieszczesnej soboty!!

mamomatka---dlaczego kolezanki cie nie lubie przeciez ty super kobitka jestes:];]

yen---sliczne zdjecia z wakacji..jejeu ja juz chyba z 5 lat nie bylam na wakacjach a jak wyjdzie zamaiana mieszkan to i w tym roku wakacje pewnie odpadna!!ale za to bym sie nie obrazila

lala---a ja nie mam firanek eheheh....mam rolety na oknach mieszkam wysoko wiec nikt mnie niewidzi ale karnisz kuopujemy juz 5 lat odkad tu mieskmay...hehee i dalej nie mamay!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yen-Dziekuje:*
Ja tez Was moje Kochane lubuje 🙂 co dzien mysle o Was co u kazdej slychac 🙂 Nasze forum jest jak narkotyk 🙂 ciagle chce wiecej i wiecej hehe:0
Aniusia- tego to nawet najstarsi górale nie wiedza czemu one mnie nie lubia hehe, ja sie tym nie przejmuje bo mam WAS:* mimo ze znamy sie tylko wirtualnie to przywiazalam sie do Was:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...