Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
lala89 napisał(a):
Yen bo właśnie tak sobie myśle... jak piszesz o tej niedzieli.. Co zrobiliście z meblami? Bo mieszkanie czy tam domek wynajmowaliście p[rawda?? a meble mieliście swoje czy jak? Przepraszam że taka wścibska jestem ale tak mnie jakoś naszło :*


z tego co pamietam sprzedali bo M Yen pomieszkiwał u znajomych jak juz jej nie było.....


🙂
Moje dziecko właśnie je chlebek z masełkiem w kostke.. a mleko leży bo nie chciała. Wczoraj też zjadła kanapke z serem na kolacje ..

Tak patrze na tą moją córe i sie zastanawiam skąd ona ma TYLE energi??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaaaa Wisieńko a wiesz 1km od nas mają budowac lidla!! własnie miałam to napisac w poście gdzie pisałam o zakupach ale zapomniałam 🙃 Pisze to bo wiem że Ty zawsze o nas dbałąś jeżeli chodzi o promocje z lidla! I ja będe na bieżąco i mam nadzieje że do lata go postawią bo już zaczeli. Więc będziemy spacerować w pogode po LUPILU czy jak to się nazywa ta marka dzieciecych ubranek 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ło matko …..przeczytałam a raczej przeleciałam wzrokiem wszystkie wasze posty i znowu zastała mnie noc… ale tak to jest jak się nie jest systematycznym. Musicie mi wybaczyć bo od niedzieli jestem u moich rodziców. Siedzę teraz w swoim panieńskim łóżku 😁

Martka jak to dobrze że wróciłaś…!!!! Pisz częściej cooooo? Buziaki dla dziewczynek i Piotrusia

A u nas nawrót choroby. Emi od początku roku kaszle, miała najpierw Bactrim, potem antybiotyk Augmentin. Przeszło na kilka dni i od nowa to samo. Wczoraj pojechałam z nią na kolejną wizytę prywatną i pan doktor mówi że jest przeziębiona i jeśli za kilka dni dostanie gorączkę i nic się nie polepszy to znowu będzie antybiotyk. Na razie pijemy Elofen i Calcium. 😞 Więc jesteśmy u babci na feriach ale siedzimy w domku i nici z odwiedzin u moich koleżanek. Grudniowy Adaś jest zawiedziony bo czekał na Emisię, ja również bo myślałam że wyskoczę na ploteczki i kawkę.

Ale w domku są jeszcze dzieci mojej siostry 5-letni Dawidek i 11-letnia Kinia. Byłam dziś z nimi na sankach a mama pilnowała Emilki. Powiem wam że lata świetlne nie jeździłam na jabłuszku hihi ale miałam frajdę 😁 jeszcze lepszy byłby worek wypchany siankiem ale nie miałam takowego pod ręką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, my na nogach o 7 🙂 Od dzisiaj po południu zaczynam generalne porządki na przyjazd małża...ale rozłożyłam sobie prace na kilka dni, co by się za dużo nie narobić 😁

Czekam też na okres, bo chce zacząć brać tabletki anty i doczekać się nie mogę...znowu się coś poprzestawiało...no i po okresie obowiązkowo cytologia...jak wróciłam z UK to byłam na badaniu u gina i na sam koniec koniec badania dopiero mi się przypomniało, że chce cyt i było już za późno...miałam przyjść miesiąc później i tak już prawie minął rok 😮 Muszę iść.

Cherry dzięki, masz dobrą pamięć!

Lala89 dokładnie tak jak Cherry napisała...sprzedaliśmy wszystko przed wyjazdem w UK, było tego trochę, ale większość wziął kolega z pracy. Tam można wynająć mieszkania z meblami od razu...ale ja tam np muszę mieć swoje łóżko...szafki na ciuchy w sumie też...jakoś mam wstręt do używanych.
Mój wróci więc z dwoma walizkami, w tym jedna z prezentami dla mnie 😁 😁 😁 Zażyczyłam sobie kilka pidżam do spania i na lato i na zimę, bo są fajne i tanie, no i kosmetyki oczywiście... samoopalacz, bronzery, płyn do prostowania włosów, elinery itd 🙂 Właśnie, znalazłam sobie w UK wymarzony eliner do oczu w pisaku, kupiłam go przez przypadek jak lecieliśmy na wakacje, bo to niby kosmetyki dla aktywnych Colorsport i miał trwać 24h...co prawda 24h nie trwa, ale starcza na dwa lata 😁 😁 😁 Na dodatek przez te dwa lata się nic z nim nie dzieje, dopiero jak się wyczerpuje...dawniej musiałam kupować eliner co miesiąc! No i przywiezie mi dwa, wiec z tym co mam, to spokojnie 5 lat z głowy...chyba , że data ważności wyjdzie 😁
Dla Oskara ma ośmiorniczki Tomy do kąpieli 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry telefon rozumiem nie zadziałał? Bo jesteś niedostępna?
Moja panna łaskawie wstała więc przy dobrych wiatrach mogłybysmy ruszyc ok 11 ale pewnie trafimy wtedy na drzemkę Kacpra? Wysłałam Ci rano eska że Werka do 23 wczoraj tańcowała i odsypia ale pewnie nie przeczytałas...Czekam na decyzję bo jakby co juro też jest dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam moje drogie 🙂. Moje dziecko ostatnio się przestawiło, bo wstaje o 7ej a jak dla mnie to o godzinę za wczesnie 😜. No ale jakoś się zebraliśmy 🙃 U nas znowu pada śnieg. Zima zima zima, pada pada śnieg..jak w tej piosence 🙃 Obiad mam z wczoraj więc dzisiaj laba na całego.
Muszę jakiś obiadek dla syna wymyślić. Miłego dnia 🙂 🙂 🙂 😘

Yenifer ja maluje na czarno włoski 🙂 ostatnio farbą Syoss granatowa czerń. Ja jak po miesiącu nie ufarbuję włoski, to zauważyłam, że zaczynają mi się bardziej przetłusczać. Normalnie myję co 2 dni włosy a tak to muszę codziennie.
A czemu Cię nie ma na fb, bądź na nk? Wtedy mogłabyś mnie zobaczyć 😎
Ja też lubię robić sobie kreskę na oku i używam kałamarza z Bell, coś kolo 12 zł kosztuje i starcza mi na 4 miechy wiec też nie jest tak źle. A maluję się codziennie 😉
Opowiedz jak wyglądasz, na jaki kolor farbujesz włoski?

Monika babcia i dziadek mieli okazję pobawić się z wnusiem a i TY pewnie troszkę odpoczęłaś.
Ja mam labę jak jedziemy do wujka i ciotki (mówimy my na Ty bo jest tylko parę lat starszy od mojego męża) i tam synek ma radochę, cały czas gania za dzieciakami. A ja mam luz blusssss 🙃 🙃.
JAk jesteśmy u tesciowej, to ona nie jest chętna do zajmowania się wnuczkiem..twierdzi, że nie ma siły. Temat przemilczę. Powiedziałam jej w święta co o tym myślę. Teraz nie liczę na nic więcej z jej strony. Choć na dzień babci dala wnusiowi dala kasę. Nie dużo ale ważny gest. Troszkę mnie zaskoczyła. Nie liczyłam na nic.

Lala nalatałaś się, nie dziwię się, że padnięta jesteś. Szkoda że nie ma pepco bo wiele fajnych ciuszków jest i to w takiej niskiej cenie.
Lala nasze dzieciaczki mają tyle energii, naprawdę nie wiadomo skąd one to biorą. Ja pamiętam jak byłam dziewczynką to cały dzień biegałam po podwórku, skakałam na skakance, grałam w gumę, łaziłam po drzewach i miałam mnóstwo siły. Dzisiaj jakbym z tego połowę zrobiła, to bym padła. Takie uroki dzieciństwa. Dziecko beztroskie, niczym się nie martwi i całą swą energię skupia na zabawie. Pewnie dlatego tyle sił.
A i ja zauważyłam, że Mikołaj woli nie raz bułeczkę z masełkiem i szyneczką niż kaszkę. Chyba im się przejadło. Trzeba im urozmaicać.
Ojc z tą 23-cią to przegina Maja. Koniecznie ją dzisiaj przetrzymaj i nawet niech nie ma wcale drzemki wtedy wieczorem kolo 19-20 padnie jak mucha. Dziś się przemęczysz ale warto bo daje efekty.

Zania biedna Emilka 😞 😞, szkoda że ta choroba wyszła teraz. Miałaś plany odwiedzenia „starych” koleżanek, dzieciaczki by się pobawiły a tak to lipa. Może przejdzie szybko EMI i będziecie mogły choć w części to nadrobić. Dobrze, że masz fajnych rodziców, którzy zajmą się Emilką a Ty możesz choć sama wyskoczyć czy z dzieciakami. A wyobrażam sobie frajdę jeżdżenia na sankach 😜 czy jabłuszku. Wiadomo że samej tak nie specjalnie wypada iść 😜 na sanki ale z dzieciakami to inaczej 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabelle ja ostatnio dość często zmieniam kolor włosów...od dwóch miesięcy mam taki średni naturalny blond, jestem na NK. Wpisz sobie Katarzyna Świeboda i miejscowość Głogów, mam czarno białą fotkę. No i na zdjęciach też widać moje różne kolory włosów i fryzury 🙂

Lala89 oj to Majcia późno będzie mieć drzemkę i pójdzie spać pewnie bardzo późno 😮 To ja już wole ranne pobudki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala zazdroszczę takiego spania. My dość długo spaliśmy do 9ej ale coś ostatnio mojemu się poprzestawiało. Pewnie za to że zlikwidowałam mu drzemkę popołudniową. A wczoraj parę minut przed 19 już spał. Niestety o 22ej zaczął płakać, tak bardzo że nie mogłam go uspokoić. W końcu mąż włączył Myszkę Miki i u nie na rączkach oglądał i jakoś się uspokoił. Spał sobie i nie wiem czy mu się coś śniło..może ta koleżanka co została z nim na te 20 min na niego krzyczała czy co, bo budzi się z płaczem.. może się bał, że go zostawiłam, sama nie wiem.. gdybym wiedziała że ona taka jest nigdy w życiu bym jej nie powierzyła syna, nawet na te 20 minut. Mam wyrzuty sumienia.

Wrócę się jeszcze do tematu zywności GMO. Kiedys dawałam Danonki, potem Danio, serki homog Miechów i wszystko jest GMO!!!! 😠 Odkryłam serki homogeniozowane "Świeżuch" o smakuy waniliowym firmy FigAND. I skład tego serka w pełni naturalny: ser twarogowy z mleka pełnego, cukier, aromat waniliowy. Zero jakiegos syropu fruktozowa jakiegos tam, ani zagęstników, ani skrobi modyfikowanej. Jest w smaku pyszny, gęsty i naprawdę polecam. Zaraz znajdę linka to zobaczycie o jaki mi chodzi :

http://www.figand.com.pl/pl/reklama.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Usypiałam synka wiec dlatego nie odp wcześniej. Yenifer czemu ciekawą? hehe
Idę do sklepu i na spacer póki młody śpi. Mąż siedzi w domku, wiec mogę połazić.
Yenifer czemu nie założysz sobie konta na fb? Byłoby fajnie, tam dziewczyny też piszą i fajnie by było gdybyś i w tamtych rozmowach uczestniczyła. Zastanów się nad tym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabelle taką mało spotykaną...taką w stylu Christina Ricci...no i te kocie oczy 🙂
Nie zakładam facebooka, choć jest teraz modny, bo już nie będę mieć w ogóle czasu na nic 🙂 W ogóle zastanawiam się i z nk nie zrezygnować.A poza tym, wkurza mnie formuła facbooka...może kiedyś, kto wie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Doooobry 🙂
Ale mnie tu nie bylo pare ladnych dni i tyleeeeeeeeeeeeee czytania 🙂 nie nadrobie bo neta nie mialam przez pare dni i teraz jak jest to zmula strasznie i rozlacza, musilmy isc dzisiaj zapytac o tego neta bo dzwoniac to "czas oczekiwania na pol z konsultantem ponad 10 min!!"
bede nadrabiac w pozniejszym terminie moje Kochane:*

Matus ostatnio takie bomby biologiczne na Hiroszime daje ze szok, jak przechodzi obok to wiadomo o co chodzi 😁 😁 😁
Na chrzcinach bylo fajnie, poszlismy na sanki z Matusiem i zasnal nam 🤪 🤪 tego to sie nie spodziewalismy. 🙂
Wczoraj mezu skrobal 40 min auto z lodu, spoznil sie do pracy ale jego kierownik jest naszym sasiadem i pojechal z moim M bo auta nie otworzyl 😁 😁 😁

nadrobie troszke pozniej bo teraz Matek juz spiacy jest i marudzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...