Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aniu - ja wierzę, że Wam się uda! a na prawdziwą okazję przecież warto czekać 🙂

ps. pomyśl, że dzięki temu, że masz jeden pokój nie musisz biegać za synkiem po całym mieszkaniu i zawsze masz go na oku 🙂 ja trochę tęsknię za naszym mieszkankiem z aneksem kuchennym, bo mogłabym wszystko robić i ciągle widzieć, co robi mały Maks 🙂 a tak - to nigdzie nie mogę pójść, bo on zaraz coś zmaluje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
jadwiga -roza - zdrówka dla Wiktorka!!!
i jak dobrze, że się odzywasz 🙂

judziu - jak tam komunikacja z mężem??

Zaniu - mąż dał radę 😁

lala - ja czekam z utęsknieniem na efekty tego, co wyjdzie spod Twojej igły 🙂

Anabelle, McDusia - pewnie, że dobrze, że jesteście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej i ja się odzywam 🙂 U nas czas leci mega szybko teraz, bo mamy masę roboty!!! A to formalności w urzędach, a to zakupy do domku itd...będziemy tez malować kuchnie. Powiem Wam, że dopiero teraz kiedy małż wrócił, to widzę jakie to mieszkanko ciasne!!! Nie ma co gdzie pochować, poustawiać itd. Ja chyba też złapię deprechę z tego powodu...ja lubię przestrzeń...a tu mogę o tym zapomnieć!!! A poza tym to Oskar oszalał na punkcie taty...non stop u niego na rękach 🙂 Nie powiem, żeby mi to przeszkadzało 😁

Aaa-aniusia wiem co czujesz z tym mieszkaniem...ja też tylko jeden pokój 😞

Lala89 A Tobie to zazdroszczę normalnie tych metraży...mimo teściowej i szwagierki obok 😜 A co do maszyny...kto wie... poćwiczysz i jeszcze swój biznes założysz!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniu yen ja również was rozumiem ! u nas również kawalerka.. i w dodaatku wynajmowana! co miesiąc kupe kasy wydajemy.. i my mieścimy się w 25metrach ale jakoś dajemy rade... echh ciekawa jestem czy przeniosą tego mojego małża do lipca na "stare śmieci" tutaj znów byśmy zamieszkali z tesciami do czasu az znajdziemy cos pod wynajem... echh ciezko jest!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No własnie Shelby bp Ty w ciąży jak dobrze pamiętam przeprowadziłaś się do Bydgoszczy a wcześniej mieszkaliście we Włocławku ??? 😮 😲 🤔 🤔 🤔 Co było powodem przeprowadzki jeśli mogę zapytać??? I co stało się z tym mieszkaniem ???

Ania głowa do góry !!! Zobaczysz uda się!!! A może z tą rozbudowa domu to nie jest głupi pomysł??? Wtedy tez zyska na atrakcyjności...

Jadzia !!! Jagódka !!! No dobrze że jesteś 😘 😘 😘 i już zostań z nami 🙂 🙂 🙂

Yen słońce wiesz jak się popieści to wszystko się zmieści 😉 😉 😉 😁 😁 😁

Ja dopiero dochodzę do siebie po przeżyciach dnia wczorajszego....

Oczywiście cała chemia w zasięgu ręki posprzątana!!! Tylko rozwala mnie "nowa" umiejętność Kacpra - otwiera sedes i wkłada tam ręce!!! Dopiero jutro będzie - chyba - blokada!!! Dodam, że drzwi od łazienki muszą być uchylone bo robi się tam bagno. Powietrze stoi - pranie nie schnie i butwieje - zaczęła się nam przez to wilgoc robić. Naszczęście w porę sytuację opanowaliśmy ale moje piękne wiklinowe koszyki poszły na śmieci.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorową porą 😉

Zania no ja też się usmiałam z bajki opowiadanej przez Twojego męża.. hi hi pewnie dlatego po cichutku byś nie słyszała.. hi hi ale liczą się intencje...

No niby świeża krew.. 😉 ha ha

Judzia podziwiam za spacer w taka pogodę! My jednak sobie podarowaliśmy.. ale wczoraj była bratowa i poszłyśmy na sanki... a też juz była odwilż i drogi juz czarne były a ja mam za domem taka polna drogę która tylko ciagniki jeżdżą na pole... no więc mówie do bratowej tam idziemy.. weźmiesz swoją na sanki a ja moją w wózek... no i własnie tak się namęćzyłam z wózkiem bo co chwile mi się rył w tym sniegu i bagnistej drodze poroztopowej... 😉

Własnie oglądam "porodówke" na TLC.. 😉

No to dziewczyny cieszę się, że jednak pomimo dużej ilości postów do nadrabiania cieszycie się 😉

Lala no to przyjemnego szycia!

aaa_aniusia dobrze, że tak wyszło i się dowiedzieliście, że to teren zalewany! Bo dopiero bys klnęła... jakby co... znajdziesz na bank jakis fajny domek!
Ale rozumeim Cię, że masz juz dość... nawet nie ma gdzie wyjśc posiedzieć jak dziecko spi..
Pewnie wypłacz się nam! Męzowi też! 😉
jak nie dzisiaj to za jakiś czas coś wykombinujecie! Wiem, że liczyłas na ten domek, no ale co nas nie zabije to nas wzmocni!!! Głowa do góry!!!

Yenifer no napawaj się tymi chwilami bo nie wiadomo jak długo potrwają.. 😉
I Was doczeka większe mieszkanko! Spokojnie!

Laska właśnie 5 dziecko rodzi...





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry no niestety łazienka to wilgotne miejsce i jak jest niedogrzana i na dodatek suszy sie pranie ot potem własnie i grzyb wyłazi i wszystko sie rypie.. 😞

moja też coś sie zaczyna kibelkiem interesować niestety, ale póki co mogę zamykac drzwi... chociaż ostatnio to ja stawiam na korytarzu barykade z wózka i krzesełka do karmeinia bo ciągle mi spierniczała na schody... i nie nadążąłam z ania biegac... co się czymś zajęłam to ona już na korytarz i na schody... a teraz jak jest barykada to ani na schody, ani do kotłowni, ani łazienki nie wejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Judzia według mnie bez kwiatów w domu pusto, wiec polecam Ci zakupić storczyka 😉

Zania
oj apetyt męzusiowi dopisuje ale to norma przy rzuceniu palenia.
Heheh zakręcona kobieta jestes żeś spaliła garnek.
Zanuś przyciągamy nawet „stare” forumowiczki  - bardzo się cieszę.

Agisal nie wykręcaj się tylko pisz do nas. IM wiecej postów tym lepiej.

Jadwiga-róza dzięki za powitanie  No tak tchnęłyśmy w forum nowe życie ale to chyba dobrze prawda? Zdrówka dla Wiktorka  Odpoczywaj póki możesz.

McDusia hehe chyba dobrze, że dołączyłyśmy, coś się zawsze dzieje, jak nas nikt nie wypędził do tej pory to jest ok.
U nas też cały dzień lało..

Judzia namęczyłaś się solidnie na spacerze, dlatego ja w taką pogodę wolę ubrać młodego w kombinezon i chałupkę wywietrzyć hehe

Anusia będzie dobrze, musi być. Wierzę że się zamienisz na większe. Pewnie czeka na Was okazja. Rozumiem że Wam ciasno a i życie osobiste na włosku. Tez mam czasem takie dni, że mam dość. Ale wychodzę na pół dnia do koleżanki na ploty i złość mi mija. Musisz się uzbroić w cierpliwość. Pospiech jest złym doradcą.
Aniu pomysl, że inni upragną się takich 4 ścian jak Ty masz. Że mieszkają kontem u teściów i słuchają ciągle jakichs uwag…czy wynajmują i bulą za to dużą kasę. A Wy sami na swoim, sami sterem i okrętem. Ja jak mam dola to tak sobie myślę, że inni tego nie mają co ja mam. I jakoś lżej się na sercu robi.

Yenifer mąż wrócił a Ty masz trochę spokoju  Chłop w domu i od razu porządki i malowanie  tak trzymać i nie narzekać mi tu proszę!!! Inni i tego nie mają.

Chery ja jak słysze cisze w domu to od razu wiem gdzie jest synus – w WC grzebie fuuuuj mogę sobie gadac a i tak to robi. Albo kręci pokrętłem od prali, wywala mi ciuchy z bębna heheh taki pomagier.
Współczuję wilgoci. Ja tez nie mam gdzie suszyć prania, w łazience nie ma miejsca a tylko na grzejnikach troche ale taka wystawka za fajnie nie wygląda na grzenikach


McDusia dzieci na krok nie można spuścić bo jak cicho sie robi - wiadomo że coś broją 😉

U nas deszczowo cały dzień. Miałam trochę załatwania na miescie. Do ksiegowej, do banku, do Zusu, na zakupy, musiałam zawieść babcię mojego męża do miasta i odwieść bo miała coś do załatwienia. Jak wyjechałam o 12ej to dopiero w domu byłam o 17ej. Potem przesadzania kwiatków ciąg dalszy bo kupiłam 2 większe donice i ziemię. Mam nadzieję, że odżyją bo troszkę zbiedniały.
Oczy mnie bolą, od kompa chyba. Idę zaraz młodemu dać flaszkę i lulu. Mąż dawno chrapie 😉 synek również.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie wiem właśnie generalnie to tak jakby ta wilgoć z powietrza nie miała gdzie ujść. Jak są troszke uchylone drzwi to od razu jest inaczej. Pranie schnie w jeden dzień i nie na takiej parówy jak się tam wchodzi. Z wilgocią na ścianie się pożegnaliśmy tzn. to było pare małych kropek.... ale mam nadzieję że już nie wylezie.... najgorsze były moje koszyczki piękne.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, że to przez wilgoć z prania! Szkoda koszyczków!
A wilgoć na ścianach jest straszna, bo potem jak raz wyjdzie to stale wyłazi, nawet jak sie pomaluje ściany czy sufit... masakra ztym jest!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WEŻ MNIE NIE STRASZ BO TO BYŁY MAŁE KROPKI.. KUPIŁAM I ZADZIAŁAŁAM SPECJALISTYCZNYMI SRODKAMI. ...

w ogóle to w pierwszej kolejności pomyslałam ze dziadostwo przytachałam na koszyczkach....

kupiłam kolejne tymrazem nie z wikliny ale z curvera z tej serii rattan style

http://allegro.pl/curver-koszyk-rattan-style-s-6l-polecam-i2967967835.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziendobry.;]

jak dbrze ze w takich ciezkich dla mnie chwilach jest ze mna malz on zawsze przutyli pocieszy;];]i od razu czlowiekowi lepeij dziekuje tez wam za slowa otuchy:];]

u nas dzis piekna pogoda slonce swieci 6 stopni na plusie tyle ze dosc mocno wieje ale to nas nie powtrzyma bedziemy szli na spacer,...boshe jak widze taka niby wiosne to az sie buzia sama smieje ja kocham wiosne i nie moge jej sie juz doczekac wiec ten widok to dla mnie super!!!

maksiu juz rozrabia zaraz mu sniadanko bede robic....al juz moze nie jajaecznice zebbym domu nie spalila hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WItam i ja 🙂

Ja już odkurzyłam i wstawiłam pranie. Popijam kawkę i teraz mam chwilkę dla siebie.

Anusia od tego ma się tą drugą połówkę, aby w trudnych chwilach pocieszyła 😉
U nas pochmurnie. Słońce na minutkę wyjrzało przez dziurę w chmurach na niebie.. jak ja kocham słońce i nie mogę się doczekać wiosny i lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana 😉

Dzisiaj musze pojechac na małe zakupiki, bo mam do dzisiaj wazny bon do Orsaya na 20 zł więc stwierdziłam, że się wybiorę 😉 co by się nie zmarnował... przy okazji wstapie kupić nową butelkę do mleka dla małej...

Co jaki czas wymieniacie butelki?????

Cherry ja myślę, że jeśli to było tylko kilka kropek to nie powinno wychodzić.. gorzej jak takie większe plamy...
Te koszyczki curvera też sa fajne 😉

Ha ha właśnie leci jakaś bajka o rycerzu Majku a Iza siedzi na podłodze na kocyku i w miseczce ma banana pokrojonego i sobie je i spogląda w tv... no i jak zobaczyłą rycerza na koniku to od razu zaczęła wydawac dźwięki jakie robi konik.. tyle, że ona nie mówi ihaha.. tylko aaaa tak w zasadzie samo jak kotek 😉 hi hi
a wczoraj czytałam jej bajkę i zobaczyłą traktor i od razu zaczęła buźką robić brrrrrrr 😉
Słodkie to już 😉

aaa_aniusia po to tutaj jesteśmy, żeby się wspierać i pocieszać w trudnych chwilach, ale nie tylko! Też po to, by dzielic się radościami i nowymi osiągnięciami swoich wspaniałych dzieci! No mężów też 😉 hih hi

A mąż to oczywiście filar, podpora, bez której nasze zycie zupełnie inaczej by wyglądało... niby bez nich da się żyć, ale ja ososbiście nie wyobrażam już sobie zycia bez mojego mężulka! 😉

To taka nasza wirtualna rodzinka 😉

Widzę, że u Was i u nas identyczna pogoda! Tez 6 stopni, słonecznie ale strasznie wieje.. ale my też pójdziemy.. najpierw pojedziemy na zakupy, a zaś na spacerek 😉

ja już wczoraj tak wiosennie się poczułam, bo nie dość że w końcu było ciepło to jeszcze śnieg stopniał i trawę odkrył.. 😉

Heh ja myślę, że dzisiaj nawet jakbyś jajecznice robiła to byś ja tak pilnowała, że na bank nic by się nie stało!

To co dzisiaj na śnaidanko zaserowowałaś???


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz wzięła chusteczkę i wyciera podłogę przy kominku... ostatnio jak tylko zobaczy szmatkę, chusteczkę to zaraz bierze ją do rączki i udaje że sprząta 😉 super to wygląda.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mały zasnal wiec troche sprztaam;]
jezu to sloneczko starsznie mi humor poprawia:] uwielbiam sonc jej...zebym tylko w lecie na nie nie narzekala
dzis na sniadanie bylo barzdo niezdrowo hehe parowki..ale maks je ubistwia...poszalam:]
tez czekam jak sie obudzi i idziemy na zakupy dzis obiadek to spagetti;]
siostra sie zapowiedzial ze moze wpadnie oby...bo bedzie towarzystwo do pogadanek;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jestem, ale ide robic obiad .....

Młody śpi.

Dziś dla odmiany umył ręce w sedesie. 😮 😮 😮 😮

Kupiłam mu odkurzacz:

http://allegro.pl/smoby-elektroniczny-odkurzacz-rowenta-artec-hit-i2959522408.html

kurdcze ale mąż był i jest przeciwny takiej zabawce.... 😮 😮 😮 Bo chłopcy powinni się bawić tylko autami i chłopięcymi rzeczami.... 😠

ja mam to w tyłku 😁 😁 😁 😁

A tak z innej beczki..... Jestem wierzącą osobą ale !!!
Zabraniam mówić i zabraniać będę a nawet za to krzyczeć jak ktoś przy młodym będzie używał sformułowania: nie rózb tak bo Bozia się na Ciebie pogniewa lub będzie zła!!! Lub coś w stylu jest burza bo Bóg jest na Ciebie zły bo byłeś niegrzeczny!!!

Stanowczo mówię nie!!! To jest wszczepianie podświadome dziecku od małego lęku przed Bogiem. A wiara na tym nie polega....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...