Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Anabel dobrze doczytałas, bo zwymiotował zaraz po zjedzeniu mleka. Tylko nie wiem czy wczesniej mu cos zaległo na żołądku czy to wynik mleka 😞 Szkoda odstawić dziecku mleka tym bardziej ze on je lubi i to bardzo 😉
A ja ciagle dziś sprzątam i zero efektu. A i ugotowałam krupnik 😉 I dwa prania zrobiłam tzn. wstawiłam do pralki i ona wyprała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kacha niezłe określenia 😁 "krokiet" 😁 Weź kobitko nie marudź, zrzucisz w swoim czasie po robieniu z nami brzuszków 😉
Chciałam też zwrócić uwagę na to co Ty, czyli że ciężko z wózkiem po sklepach chodzić, bo ciężko z nim wejść 😠 Dużo sklepów ma wejścia obrotowe, to też dla mnie porażka, bo trzeba przez kasę przechodzić 🤢

Ela – moja waga jest dobra, widocznie mój Aleks tyle waży, urodził się w końcu też duży, więc możliwe że już te 5 kg ma 😉

A ja ważę jak Skoreczka 57 kg (i mówią mi, że ma tyle zostać, bo ponoć lepiej wyglądam niż przed ciążą, a przed ciążą ważyłam 55 kg lub 53 kg).

Kinga może Ci się przyda (na samym dole tej stronki jest menu dla kobiet karmiących piersią, wytyczne ze szpitala): http://szpitalmadalinskiego.pl/oferta/oddzialy/oddzialklinicznypoloznictwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj że sie wam dostała taka baba z gór u was juz wiosna a ja daleko za murzynami......

Skoreczka 🙂 no teraz jestem zadowolona ze swojej wagi dawno tak malo nie wazylam 🙂
przed ciaza miala 69 i chcialam do 56. 😁 😁 😁 😁 😘 😘 😘 😘

a moj smyk leży w tym białym diliżansie i cos se gada z zenkiem ( jego misiem)
az czkawke dostał 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
elka144 napisał(a):
oj że sie wam dostała taka baba z gór u was juz wiosna a ja daleko za murzynami......:


buhahahhahhahaaaaaaaaaa, nie no super ze nam się trafiłaś, bo ja z twoich tekstów czasem nie mogę 😁 😁 😁 😁

Miś Zenek 😁 😁 😁 😁 😁!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahhha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata ja się bardzo bałam seksu po połogu, że będzie bolało i tak dalej. Pomogła lampka wina na rozluźnienie i cierpliwość mojego męża. 🙂
Skoreczka do czekamy do 10.03 i zobaczymy czy się sprawdzi 😜
Kacha to, że do połowy sklepów nie wjedziesz to sobie po urodzeniu Kuby uświadomiłam. I pomyślała, że my tylko przez pewnie czas mamy problem a niepełnosprawni na wózkach ciągle.
Co do wieloryba to czekamy aż będziesz mogła ćwiczyć i bierzemy się za zmianę wieloryba na szczupaka 😜
Skoreczka ja dziś sprzątam, potem jedziemy na zakupy a jutro wielkie gotowanie i pieczenie. A zaraz sobie kawę zapodam, bo zasypiam. I jeszcze na 16 spowiedź 🙃
Beata jaki avatarek 🤪 U mnie nie ma ani jednych drzwi obrotowych 😁 😁 😁

Kawka czeka a ja znikam, bo syn chce grać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka Zenek super!!!!Mój Miłoszek starszy synek jak był mały to miał i nadal ma misia nazwał go sam Henio mój brat zapytał go kiedyś jak ten misiu ma na imię a on malutki był jeszcze i mu tak fajnie wyszło henio i od tamtego czasu to jest Henio!
Dziewczyny dzięki za porady odnośnie karmienia!
Anabel to może faktycznie jej nie smakuje ja dokarmiam Bebilon starszego synka też tym karmiłam zauważyłam jednak że Nikodem jak jest najedzony a ja chciałam mu kiedyś dać jeszcze butlę to wypluł i robił skrzywioną minę to oznaczało że nie chce a nie że mu nie smakuje bo innym razem jak był głodny to wypił ile się dało.To może Twoja Kinia nie jest faktycznie głodna i też tak wypluwa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
elka144 napisał(a):
kurcze jestem jescze 🙃 a co tam obiad nie zając nie ucieknie 😁 😁

Jasiu tez nie bardzo lubi smoczka , jak mu daje to nieraz to go wypluje ze z 10 cm(tak w przyblizeniu) od niego trudno go znalesc, ale ma wyrzut ;D


Czasami to chciałabym aby mój lubił smoka, dziecko które ssie smoka jest spokojniejsze np. w kolejkach u lekarza. no ale co zrobić, mój woli possać rękaw mamy 😁

Dziewczyny ja Wam z karmieniem nie doradzę, sama dałam butelkę wczesniej bo mały był głodny. Teraz wiem ze ma pełny brzuszek. U kazdego inaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja się na spowiedź zbieram

Pisałam dziś, ze Emilka dostała pamiętnik. Nie umiałam zrobić fotek, ale koleżanka mi udostępniła.
I tu możecie pooglądać mój dzisiejszy prezent https://picasaweb.google.com/agata.kosik/Robocze?authkey=Gv1sRgCLrKkfjjhdrgDw#5715308407196900978
Dodam jeszcze, że to rękodzieło 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziś szalejecie na forum 🙃 😁 😁 😁 🙃
A my mamy za sobą spacer mega długi bo z odwiedzinami. Koszmarem było dla mnie wyszykować Zosię do wyjścia bo jak już była gotowa i ubrana we wszystkim to zrobiła mi kupę(dobrze,że poczułam :blink 🙂 i na nowo rozbieranie i ubieranie spociłam się bardziej niż kiedykolwiek 😮
Dziewczyny odebrałam zdjęcia i zapłaciłam za nie 140zł 🙃 🙃 🙃
A możecie coś powiedzieć o zmianie mleka modyfikowanego?? Któraś z was zmieniał bo ja kupuję Bebilon,ale zastanawiam się nad jakimś tańszym 🥴
Skoreczka super ,że ze słuchem Błażeja jest wszystko ok 🙂 A jakie następne ma badanie,że musi spać??
Skoreczka co jest z tym bieganie 🤢dzisiaj przed spacerem to biegałam po mieszkaniu i wszystko na raz robiłam 😮 Teraz Zosia jest już coraz bardziej aktywna i potrzebuje więcej uwagii 🙂 A ty przy dwóch brzdącach to pewnie robisz za strusia pędziwiatra 😁A smoka nie odda w końcu jest jego a jak bedzie potrzeba to jest pod ręką 😁
Kacha jaka ta twoja Natalka grzeczniutka 🙂 i na tym zdjęciu podobna do Zosi 🙂
A z tymi przezwiskami to przesadzasz 😠
Anabel ostatnio mój widział zdjęcie Kingi i powiedział,że podobna do naszej 🙂 Z tym chwalenie to tak jest 🤨mój ma już zakaz mówienia innym jaka to nasza grzeczna i jak ładnie śpi bo po paru godzinach jest tragedia wszystko obrócone o 180stopni 🤢
Kinga wstaw jakieś fotki 😉
Nikusia ja tez musze robić brzuszki 🙂 o mnie zapomniałaś ,ale ja czekam na wizytę i zobaczę co mi mój lekarz powie 😮 Co do smoczka to ja mam nerwy bo Zosia go lubi,ale często go wyrzuci ,albo wykicha nie raz 5 razy na minutę i trzeba go podawać już myślimy z moim jak jego go przywiązać na noc 🙂 Nikusia pamiętnik cudowny 🙂 pochwal znajomą za taki pomysł 🙂
Elka ja dzisiaj tez z ciekawości stanę na wadze z Zosią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna dokładnie " struś pedziwiatr" 😁
Słuch musimy zbadac 3 razy aby był komplet badań. A badamy tylko dlatego ze w ciazy miałam opryszcze ktora mogła byc zagrozeniem dla słuchu dziecka. Wazne ze wypadło dobrze 🙂

Mikołajowi jak był mały zmieniłam z NANA na HIPPA i brzuszek go bolał. Potem kupilam BEBIKO i było idealne. Teraz od razu dałam Błazejkowi BEBIKO i nie narzekam. I jest tanie w porownaniu z innymi 😉

Słodki avatarek 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...