Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
jestem 🙂

bylam w miescie mialysmy Jasia wziasc ze soba ale akurat pzryszedł Tesciu i z nim posiedzial a my z ciacia myknełysmy do nowego Targu 🙂

Kupiła mu spioszki kaftaniki pajacyki 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Anabel ja mieszkam w gorach a na nartach nie umiem oooo ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
zapraszam Do Nas 😘 😘 😘 😘



Kupiłam sobie buty na chrzciny 🤪
Jeszcze kostium musze kupic 🤪

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/339/zdjcie0419z.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8859/zdjcie0419z.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

🤪 🤪 🤪 🤪

Od razu sie mi humorek poprawił 😁

Wielka super, moj maz mial takie jak byl mały i teraz wszyscy chca zeby Jas tez miał 🤪
to moj maz jak był mały 😎


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/87326391.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6297/87326391.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Nikusia to niezle 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kacha :P anio 😜 wczoraj miałam poważną rozmowę z mężem bo czuje się jak między młotem a kowadłem.. rodzice i mąż...cóż... co do spacerków to mi nawet lekarka powiedziała że spacerować bez względu na pogodę

Elka ja po ciąży nie wiem kiedy założę takie obcasy xD... równowagi bym chyba nie utrzymała po 11 miesiącach chodzenia na płaskim xD hehehe

Nikusia będę musiała spróbować z tą wodą morską 🙂

ooo a moja zasnęła, przeniosłam ją do łóżeczka, chwile pospała (15 min) obudziła się, porozglądała, pogadała trochę i poszła dalej spać :P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia i dziewczyny dzięki za odpowiedź w sprawie kaszelku
Anabel dzięki za pocieszenie na lepszy humorek, może ciut lepszy 😉
Elka buty super sama żałuję czasami że nie moge nosić obcasów wysokich bo mam w nodze tzw.trzeszczkę po stopą i przy butach na obcasie wysokim mam ucisk i mnie boli także przyzwyczaiłam się do płaskich butów lub na małym obcasiku już tak od 9 lat 🤢
Kruszynka to Twoja córcia ma co łapać ma przecież takie ładne długie włoski, mój Niki od wyczesywania stracił włosy na czubku głowy a po bokach i z tyłu ma wygląda jakby wyłysiał jak u dorosłych z zakolami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
elka buty super kocham takie buty mam ich pół szafy jeszcze pod koniec 8 miesiaca latałam na obcasie 🤪 🤪 🤪 🤪
ja myśle nad sukienka ale przegladam allegro jeszcze mi nic nie wpadło w oko
w kurzyłam 😠 😠 😠 😠sie bo poszłam przeparkować samochód bliżej domu zgasiłam i przyszłam po małego bo miałam jeschac do mamy ubrałam go i wyszłam z nim zapięłam fotelki usiadłam zapiełam pasy a tu co samochód mi nie chce odpalić jak sie nie w kurzyłam to tak kreciłam ze rozładowałam akumulator i co du... blada siedzę wdomu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Dotarłam do domu. Emilka ma dziś zły dzień, bo ciągle krzyczała.
Kacha wczoraj z herbatki wypiłam może z 30ml a dziś wcale. Ta pierwsza lista karmień to te 150g to karmienie po kąpieli od 20-22 w ratach. A ta druga lista to dzisiejsze karmienie i jeszcze nie koniec. Bo liczę od kąpieli do kąpieli.
Dziś będzie średnio 52ml na karmienie.
Pamii18 ja tam u lekarza?
Kruszynka to Emilka też ma loczki po kąpieli na górze głowy, ale jak poczesze to znikają, czasem się jeden loczek zawija.
Elka kiedyś często latałam na takich obcasach, one nie są takie wysokie bo z przodu jest delikatna platforma i w kościele nie będzie Ci tak zimno w nogi. Ja to w sumie ciągle na obcasach ☺️ chociaż w ciąży to na malutkim ☺️
31072010 to przymierzaj swój "garniak", żeby kupowanie na ostatnio moment nie zostawić. Bo ja założyłam, że skoro w jeansy z przed ciąży wchodzę to w spodnie z materiału też wejdę. 🙃 mam nadzieję, ze nie będę jutro płakała, że źle leżą 😁 😁
Kinga mojej córci też bardzo włosy wypadają, aż się zdziwiłam kto w domu ma takie długie ciemne włosy, jeszcze bym męża o kochankę podejrzewała i co? 😁 😁 😁 😁
Wielka to masz pecha z tym autem. Ja wolę spodnie na chrzciny, pisałam już że mi teraz ciągle zimno jest. Mam zamiar pod spodnie, zimowe buty do kościoła założyć. Spodnie mam do 3/4 obcasa (dawne chore wymogi z pracy) i butów nie będzie dokładnie widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia no to stuknęły 2 m-ce 🙂 I Eli też 😉 Tzn. dzieciom 😁

Ja dziś miałam męczący dzień, bo Mały w ogóle nie spał i nie mogła nic zrobić nie mówiąc o wejściu na forum.

Ela buty za****ste 🤪 Chyba też sobie będę musiała takie kupić 😜

Skoreczka mi ta fryzura się nie podoba 😜 Twoje włosy fajniejsze, a jak będziesz ścinać, to mam nadzieję, że zrobisz sobie coś delikatniejszego 😉

Nikusia mi się do okresu nie spieszy 😁 Tym bardziej, że jeszcze się "oczyszczam" 🤢

Miłego wieczorku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Urszulka napisał(a):
witam

ja tu zaglądam i 50 stron więcej... 🤪
u nas coraz więcej uśmiechów i jutro przyjeżdżają goście na chrzciny 🙂 będzie wesoło 🤪


Urszula to kiedy chrzcicie? Tak jak my teraz w niedzielę?

Beata ja też dziś piszę trzeciego(sorry 4) posta, Emilka mi też dziś dała popalić. Dziś nam stuknęło 2 miesiace tzn mi, Elce i WielkiejB a w sumie to naszym dzieciaczkom 🙂. Wszystkie rodziłyśmy 01.01
co do okresu to ja na jedno wolałabym nie mieć, ale jak zaczęłam ćwiczyć biust i mąż mi wyskoczył, że jakoś tak się większy zrobił, że chyba za szybko żeby od ćwiczeń to zaczęłam myśleć że w ciąży może jestem 😮. Mam lekką obsesję na tym punkcie ☺️. ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂 u lekarza wszystko dobrze, mała ma ttylko katarek, na gardło nie przeszło, mam robić to co mi zaleciła wczoraj, i wr azie jakby się pogorszyło to przyjść znów... mam nadzieję że nie będzie potrzeby :P...i zarejestrowałam się na szczepienie na 15 marca

Nikusia ciąża nieee... 🙂 przynajmnmiej ci tego nie życze 😜... bo wiem że byś nie chciała...

Dobrej nocy kochane 😉 UciekaM DO MĘŻA XD..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia ja też jetem straszny zmarzluch jak bym teraz chrzciła to pewnie też bym w spodniach poszła ale jak na razie to lipiec bo nam tak pasuje kucharka i sala ale jak narazie musze podawać zaliczki

pemmi18 super że Laurze przeszło

sto lat dla Emilki i Jasia 🤪 🤪 🤪

jest 21:45 właśnie dwa miesiące temu mi przywieźli małego 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamii18 to po tym porodzie tak mi się w głowie poprzewracało. Nie wiem sama czemu, bo w sumie obje ciąże mam planowane, co nie znaczy, że nie mogę wpaść. 🙃Tak sobie uświadomiłam, że mamy dzieci ze stycznia i wpadka teraz oznacza drugie w listopadzie czy grudniu 😮
I poród 😞. Masz rację nie chciałabym. Już nie chcę mieć więcej dzieci.
Wielka myślałam, że chrzciny teraz skoro już za strojem patrzysz. Ja bym jeszcze teraz nie kupowała, bo figura się może zmienić. 🙂 Biust jeśli przestaniesz karmić itd.

Moja Emilka jadła i jadła i krzyczała i jadła a potem zwymiotowała to co zjadał. I znowu krzyczy bo głodna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejjjjjjjjjjjjjjj 😆 Czy ktoś tu wspomina o porodzie, czy mi się tylko wydaje 😮 😮 😮

Natalka poszła spać po 20:00 a obudziła się przed 6:00 🙃 🙃 🙃 😜 Dziwna sprawa 😁

I byłam wczoraj na spacerku 🤪 I nerwy mi przeszły na męża... Nie pisałam Wam aaaale jak się już pozbierałam... Małą przygotowałam... chcę iść po wózek... a kluczy od strychu nie ma 😠 😠 😠 Nawet nie umiem opisać, jaka wściekła byłam... na mężusia bo klucze zabrał ze sobą do pracy 😠 przez przypadek 😠 Jak ja nie lubię takich przypadków 😠 i z nerwów się okropnie rozpłakałam 😞 Ręcę mi opadły i byłam taka rozżalona, że chcę wyjść a tu dupa z tego 😠 😞 Wpadłam w histerię 🤢 Na szczęście sąsiadka była w domu i mi pożyczyła klucz 🙂 ale gdyby jej nie było....... nooooo rozwaliłabym chyba dom 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
A ja już kawkę pije mała leży najedzona i w coś się zapatrzyła 🙂
Dziewczyny jak śpią wasze dzieciaczki bo moja to straszny tłuczek 🙂 tak się wierci,że potrafi obrócić się i spać w poprzek łóżeczka(ja też tak spałam w dzieciństwie) ,ale ona jakoś szybko zaczeła 😮 😮 😮
Nikusia moja wczoraj tez była maruda cały dzień,ale za to w nocy wynagrodziła to mamie 🙂
Nikusia ty się martwisz,że twoja mało zjada a ja o to,że mojej zaczyna być mało i wypija 120ml i jest ryk,że to koniec 🤨 🤨 a ja nie chciałabym jej przekarmiać 🥴
Nikusia to gdzie ty pracowałaś?? takie dokładne wymiary 😮
Pamii dobre wieści 🙂 tylko katarek został
Kacha 😮ja bym wyszła z siebie dobrze,że sobie poradziłaś 🙂 Mój też ma czasami takie zagrywki 🙃 ostatnio zabrał klucze od swoich rodziców gdy byliśmy na odwiedzinach i musiał je odwieść 🙂 Ach te chłopy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Jak mała wczoraj zwymiotowała, potem jeszcze jadła i po 2,5 godzinnych męczarniach poszła spać. I spała do 5:30 🤪. Z Tym, że mąż ją karmił i tak ją rozbudził, że już nie chciała dalej spać. 😞 Jak już się wreszcie udało, to musiałam wstawać Kubę do szkoły wyprawić ( a dziś później więc myślałam, że się wyśpię) Teraz sobie już kawkę zapodałam.
Kacha temat porodu powrócił jak Pamii18 stwierdziła, że by się na okres nie cieszyła a ja się przyznałam, że boję się wpadki.
Dobrze, że Ci się wczoraj udało wyjść na specerek. To jest relaks i człowiek od razu się inaczej czuje.
Kruszyna ja mała chce więcej to jej daj, na paczce to jest orientacyjnie napisane. Jak będziesz chodziła na szczepienie to lekarka będzie mówiła jak się kształtuje waga Zosi.

Nasze dzieci się zrobią pulchniutkie a zrzucą jak zaczną chodzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia ja tylko oglądam i ciesze oko bo narazie lece z wagi nie bede nic kupować bo nie ma sensu

Kacha och te chłopy najpierw robią a potem myślą

wiecie co no mam nerwa samochód mi odpalił bez problemu dzisaj i bedzie człowiek zdowy unie noc ok ale poszłam spać po 24 bo zanim poprasowałam umalowałam paznokcie i się wykąpałam to była 24 i co ledwo oko zamkłam o 2 obudził się mały potem o 5 i już spał zemna teraz leży na lezaku i grucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Wczoraj było mnie mało ale dzis postaram sie Was nadrobić 🙂
Badanie słuchu wypadło dobrze, wkładali taki aparacik do jednego uszka a potem drugiego. Mały nie chciał sie zbadac więc musialam naszykowac butle z mlekiem i wtedy luzik 🙃 😁 Śmiałam się bo przed wyjsciem z domu jadł 😁
Za miesiąc kolejne badanie, cięższe bo trzeba zrobic tak aby dziecko zasneło w poradni 😮 😮 😮 I potem podłacza sprzet.

I to tyle bo mały nie daje mi pisac 😉

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny!!! Ach wypiłabym kawę rozpuszczalną i zjadłabym caaaałłłląąąą czekoladę gdybym tylko mogła 😞 nie mogę niestety, pozostaje inka i biszkopty 😉 😉 lepsze to niż nic.
dziś mam trochę lepszy nastrój ale nie do końca martwię się o starszego synka bo zaczął od 2 tygodni mrugać często oczkami, jakby miał tik nerwowy 😞 ma brać magnez z vit b6 pić melise zobaczymy jak to będzie ale czeka nas pewnie wizyta u neurologa dziecięcego, mam nadzieję że to mu pomoże i że będzie jak dawniej 😞strasznie się zmartwiłam tym i nie mogę przestać myśleć o tym!!!
Kacha to ale miałaś nerwy nie dziwię się bo ja też bym się rozpłakała
Mi narazie waga spadła z 65 na 62 (w 9 mies miałam 71) ale stoi w miejscu właśnie mnie to zastanawia bo przy karmieniu piersią powinno się szybciej gubić, jak to jest u Was dziewczyny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...