Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kacha przede wszytskim odstaw chusteczki nawilżające, przemywaj wodą, wysusz i spróbuj linomag jest tani a dobry, ja używałam go przy starszym synku na zmianę z sudocremem i teraz też tak robię, możesz go kupić w aptece i używaj przy każdym przewijaniu maści czy tej czy innej.
Kruszynka mojemu Nikosiowi wyszły chrosteczki na policzkach ale szczerze mówiąc to nie zastanwaiałm sie nad tym bo u starszego też wyszły jak małe drobne i to był trądzik niemowlęcy, który spowodowany jest hormonami matki i Nikoś też takie ma więc nic narazie z tym nie robię bo u starszego znikneły same.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ale naskrobałyście 😉

Elka Ja też ostatnio kupiłam chusteczki Penatena w Niemczech 🙂 u nas w Polsce jak dotąd ich nie widziałam 🙂
Skoreczka Śliczne dzieciaczki 🙂

Mama dzwoniła,że położna była 🙂 Fabiś spał i nawet nie kazała go budzić 😉 nie przyjedzie już do nas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A to mój Fabiś 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/407/1329768081005crop.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2505/1329768081005crop.jpg[/IMG][/URL]


A tutaj zamyślony 😁 :
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/337/1328977248865.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1075/1328977248865.jpg[/IMG][/URL]




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szykuję się do księdza oddać papiery 🤢 (jak trafię na proboszcza to będzie ględził)
Kacha podbrzusze się odzywa co jakiś czas a okresu brak. Jak teraz mała ma krosteczki na pupce to staraj się używać jak najmniej kosmetyków.
Jak moją mała miała pupę odparzoną to woda i wietrzenie pomogły. Teraz znowu używam chusteczek.
Kruszyna ja moją mała zabieram w rożku bo wtedy łatwiej ją przenieść a jak śpi z nami to daję jej kołderkę, bo mąż ma zwyczaj naszą zabierać 😁 😁
Skoreczka też mam ten żel do mycia z nivea ale jeszcze nie próbowałam.
Ja brzuszki robię na podłodze, rozkładam tylko koc. 😜 a nie szkoda Ci włosów obcinać?
Fotka z lusterkiem świetna, 🤪 ekstra pomysł, a dzieciaczki rosną 😘
A co do wzrostu Emilki to mówią, że rośnie. Problem jest z tycie. No i z jedzeniem też.
Kacha ja już zaczęłam się zastanawiać, żeby spisać ile razy i po ile je Emilka. Z tym, że nie wyjdzie to tyle co po 130 z 7 razy na dobę. No, ale muszę poczekać aż będzie całkiem zdrowa bo inaczej nie będzie to miarodajne.
Elka ja poproszę o wirtualną kawkę 😜
Kasiulka Fabiś słodki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiulka Fabiś słodziutki 🙂 Dodam ze jestes bardzo dzielna jesli chodzi o tę rozłąkę. Masz oklaska Kasiu bo bardzo podziwiam!
Nikusia mam identycznie z bólami a okresu jak nie było tak nie ma.
Jej niedawno w brzuchach siedziały dzieciaczki, a teraz już w rozkach się nie mieszczą 😁
Super ze mamy nadal kontakt i tak sobie rozmawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój Fabian śpi jak zając dzisiaj. Tesciowa zawsze się madrowała ze dziecko teraz już tyle nie będzie spało wiec co mały ma dzisiaj zły dzień wiec ja zawołałam żeby go bujał w leżaczku a ja będę sprzątać uciekła od razu jak tylko skaczyłam sprzątać nawet teraz nie zajrzy 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Chrzciny byłam i się dowiedziałam mam wolny cały marzec i 9 czerwca i teraz tylko czekam na M i podejmiemy decyzje 🥴 🥴 🥴
Kiedy

Kinga mojemu w ogóle się nie ulewa wiec ci nic nie doradze

Krecone włosy też mam

Kacha ja już sporo ubranek 56 pochowałam własnie muszę iść zrobić remanent w szufladzie małego bo np. koszulki już maja krutkie rekawki wiec musze pochować
Kochana ja tak miałam jka ty z tym odparzeniem i sudocream'em wcale w moim przypadku się nie sprawdził tylko maść bepanthenem

Kruszyna małego rzeczy piore dzidziusiu proszku, a wszystkie ubrania moje M i pościel piorę w normalnym ale nasze i małego ubranka pukam w płynie do pukania Biały jeleń

Kasiulka Fabianek uroczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczko Dziękuję za oklaska 🙂
Andrzej ma po mnie przyjechać z Fabisiem 😁 miałam jechać do domu w piątek po zajęciach,ale nie wytrzymam i mówiłam,żeby przyjechali po mnie w czwartek po zajęciach 😁
Kacha Ja też musiałam dużo rzeczy Fabisia schować,bo za krótkie rękawki,albo za krótkie śpiochy czy coś w tym stylu 🙂 cała reklamówka za małych rzeczy się uzbierała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WielkaB chyba większość z nas już część ubranek z 56 pochowała i cześć z 62 używa. ja wczoraj zrobiłam remanent ile mam bodziaków na 62, ale sporo. Nie muszę nic kupić. Bluzeczki na 62 już nosi, a resztę ma jeszcze koleżanka, której pożyczyłam.
Fotki super, a Fabian wydaję się taki długgggi. 😉 (Emilka przy nim to jak kluska hi hi hi)
Kasiulka to już szczęśliwa, że do domu? 😉

Byłam u księdza i żyję 🤪. Jak zobaczył datę urodzenia od Emilki to się cieszył. 😜 Powiedział, że pamięta naszą rodzinę i synka z kolęd. Gratulował mi i wyszłam happy. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia fotka z lusterkiem powstała podczas nocniczkowania. To jeden z moich pomysłów. Chwilkę usiedział na nocniczku bo lusterko mu się spodobało, narysowane są na nim autka. Jak dobrze ze istnieja auta 😁
Fabianek rzeczywiście szczuplutki 🙂

U nas ksiadz jest fajny, szczególnie wikary i chcemy zeby to własnie on chrzcił Błażejka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Natalka wchodzi jeszcze w te ciuszki o rozmiarze 50/56..... 😮 aaale już niedługo 🙂 Bo leeedwo wchodzi 🙂 Pieluszkować trzeba a szkrab nasz robi się powoli kluską 😁
Ja swoje ślubne zdjęcia mam na FB 🙂 i zbytnio mi się nie podobają bo mam ogromne ramiona, papuśną buzię i zaokrąglony brzuszek... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczko gratuluję postępów z nocniczkiem 😁
Nikusia niby dzieci powinny zjadać w drugim miesiącu 6 posiłków po 120 ml. Przynajmniej tyle jest podane na opakowaniu mleczka. Moja Natalka jednak zjada 5 posiłków po 110 - 120 ml...
Zacznij może sobie zapisywać nawet teraz. Właśnie po to, by móc porównać 🙂
Wielka krówki super 🤪 Ale Twój synek lepszy 😜 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka u nas wikary jest nowy, proboszcz jeszcze mnie w liceum uczył. I wiecznie się czepiał. Za to dziś było spoko.
A na drzwiach była tabliczka., może nie dosłownie ale
"Nie ma "cennika" za usługi parafialne, datki według własnego sumienia oraz zasobności portfela. Bóg Zapłać. " 🤪 I muszę przyznać, że u nas tak jest od lat.
Kacha od jutra zacznę notowanie ile zjada.
Muszę się jeszcze na kontrolę umówić z Emilką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co 😁? Ja dziś sporo w domu zrobiłam... jak nie pamiętam kiedy... a mimo wszystko mam wrażenie, że ja dziś wiecznie na forum siedzę 🙃 😁

Nikusia to dobrze, że się zdecydowałaś liczyć. Zawsze to jakieś porównanie. Fakt, że jest troszkę chory ten Twój Skarb ale mimo wszystko porównanie będzie 😆

I pytanie mam odnośnie przemywania dupeczki wodą... Samą wodą? Czy jednak coś dodajecie do niej? Wiem, że Nikusia pisałaś, żeby ograniczyć kosmetyki, więc chyba jednak samą wodą 🙃? Tylko, że mi się wydaje, że średnio ta dupcia będzie umyta tą samą wodą... Czy źle mi się wydaje? Proszę o wypowiedź doświadczone mamusie 🙃 plissss 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
obsypać pupę jak talkiem albo wymieszać z przegotowaną wodą tylko nie wiem w jakich proporcjach i dodać do kąpieli do wody, ponoć bardzo dobry sposób nie miałam okazji sprawdzić ale słyszałam spróbować nie zaszkodzi a może pomoże powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha jak moja mała za bardzo narobiła a była odparzona to najpierw chusteczkami a potem tą wodą i pieluszką. Tak, żeby dobrze tą chemię z chusteczki zmyć. Powietrzy a potem sudocrem. A jeśli chodzi o mąkę ziemniaczaną to jak puder się używa i jest skuteczna, byle nie za dużo no i wtedy bez kremu.
31072010 ja jeszcze nie płaciłam, zapłacę po. Ubranko do chrztu mam pożyczone i jestem głupia bo dopiero wczoraj przymierzyłam i Emilka wygląda "średnio na jeżą". Oglądałam na allegro ale boję się, że nie dojdzie. 😞
Kasiulka wierzę, że się cieszysz 🙂 😘 😘
znikam, bo mój mąż przeziębiony a Emilka ma swoje codzienne 2 godz krzyczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...