Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja też kupuje w tej aptece z tym, że rzadko. U mnie jest jeszcze druga i tam były do grudnia promocje na leki dla cukrzyków więc chodziłam do drugiej. A teraz znowu będe tam chodziła bo wjadę wózkiem a apteka dbam o zdrowie ma schodki i bardzo wąskie wejście (bym musiała drugie skrzydło drzwi otworzyć, żeby wjechać) 🙂
Kacha Emilka już mi wyrasta z 56, część już na 62 nosi. Z tym, że jak ją mierzyli to urosła. Miała 55cm a teraz ma 59. Mnie też to dziwi bo wszyscy mówią, że widać że przytyła. Sama też to widzę a wagą mała. 😞 i tak było w szpitalu i teraz w przychodni. Dwie wagi raczej się nie mylą.
Zalogowałam się bez problemów, leguje mnie automatycznie.
Kopnijcie mnie, żebym się za porządki zabrała, bo siedzę i zamulam. Nie mam weny i nastrój też do bani.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane
Byłam u dziekana. Radził mi wziąć IOS (Indywidualną Organizację Studiów) 🙂
Już wzięłam wniosek z dziekanatu i będę wypełniać. Może jeszcze dziś uda mi się złożyć go,bo dziekanat dzisiaj do 13.
Umówiłam się z dziewczynami z grupy,że jutro po zajęciach (mamy do 16.30) idziemy na miasto na czekoladę albo drinka 😁 🙃
W końcu wyjdę między ludzi porządnie 😁 😁
Już troszkę lepszy dzień,ale pada tutaj jak cholerka 😠
Mogłoby przestać!
Dziękuję za otuchę i wsparcie 😘Jesteście kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia posiedź z nami 😁 porządki i tak same się nie zrobią, więc spoko 🙃 😁
Chociaż mi tak już głupio bo wczoraj była moja mama i sama zabrała się za porządki... pod moją nieobecność... 🤢 kurczakos faktycznie ostatnio olałam 😞 ale wszystko przez to, że jestem ostatnio jakaś rozkojarzona, mała nie pozwala w dzień na to abym ją samą w pokoju zostawiała a wieczorami już jestem padnięta 🤢 Muszę się za siebie wziąć i poukładać wszystko jakoś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha i właśnie tak zrobiłam, że olałam. Rozpaliłam tylko w piecu bo coś się chłodno zrobiło. Sporą część garów umyłam rano a ten jeden garnek i trochę sztućców niech leży. Doszłam do wniosku, że im bardziej chce być perfekcjonistką tym bardziej jestem zmęczona a i tak nikt tego nie docenia. 😠
Kasiulka super, że znalazłaś wyjście 😉
mała dalej drzemie, więc siedzę z Wami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia moze zle sie wyrazilam ale chodzilo mi ze przez tydzien sikał gdzie popadnie dopiero pózniej załapał o co chodzi i tez nie od razu wołał za kazdym razem ale było juz coraz lepeij 😉oczywiscie wpadki sa do dzisiaj no ale to jest dziecko ma jeszcze prawo sie zsiusiac zreszta ja juz pisałam ze niedawno mielismy okres ze przez 2 tygodnie w przedszkolu siusiał

Kasiulka super ze jest jakies wyjscie w Twojej sytuacji 😉

A ja mam zamiar zabrac sie za okna skoro cherzciny w domu tylko ze teraz deszcz pada...no nic zaczne od srodka 😉
chyba ze córeczka mi nie da 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Nie mogłam się wedrzeć się na mamusie 🙃 Kasiu oklask dla Ciebie za pomoc 😘
A ja jakas padnięta jestem, wszystko mnie pobolewa. Noc przespana ale od 5.30 marudzonko. Teraz mały śpi a ja na nogach.
Jak tylko mi się uda to poczytam co napisałyście, a teraz stawiam dla tych które mogą kawkę ( my photo)



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny a ja już wróciłam z Zosią jest ok ma sapkę a tak się bałam,że to coś więcej 🤨 lekarka kazała kłaść ją na materacu podniesionym o 30stopni 😮 zobaczymy . A na wysypkę dostałam calcium i maść hydrocortison 🤨 Mam ją obserwować bo to podobnie na pierzę a ja wczoraj z nią spałam u siebie w łóżku 🤨 a teraz jeszcze przychodzi mi do głowy myśl taka,że mam założoną świeżo i ładnie pachnącą pościel i może od płynu tak ja wysypało na buzi 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ciężko chyba wyczaić co może Małą uczulać 🤢 Myślisz, że chwila leżenia w łóżku mogło spowodować wysypkę? W sumie mogło tak być, jak dorosłego może szybko coś złapać to tym bardziej maluszka. A ja mam inny problem. Odparzenie w okolicach odbytu 🥴 🥴 Pilnuję, by wymieniać pieluszkę zaraz gdy tylko Natalka kupkę zrobi i smaruję jej pupkę sudocream'em ale ma zaczerwienione i krostki w okolicach odbytu 🤢 Macie jakiś pomysł na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha tak jak piszesz wymieniasz zaraz jak wyniuchasz kupkę ,smarujesz kremem co masz jeszcze zrobić. Może Emilka ma delikatniejszą skórę 😉
Elka jest rozwiązanie nie kłaść małej w naszym łóżku 😞 Dziewczyny też pisały,że mają nie raz dzieci w łóżku ciekawe w jakim proszku piorą swoją pościel??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha ja polecam przemywanie pupy przegotowana woda i wietrzenie po wietrzeniu kremik i pieluszka 😉

Kruszynka no moze mała rzeczywiscie ma uczulenie na proszek lub plyn Kinia prawie codziennie rano karmie u nas w łózku i nawet ja kiedys spała z nami to nic jej nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam nadzieję, że w końcu się wyleczy jej pupka 😞 Chyba, że może czymś innym powinnam sparować? Ale do tej pory z sudocreamem nie było problemów. Może np. w nocy za długo leżała z mokrą pieluszką i gotowe? Bo w nocy to się nie wyczai a budzenie na sprawdzenie pieluszki to nie jest dobry pomysł 🤢

Chciałam dziś znów wynurzyć się z domu na spacer a tu wielka dupa bo deszcz pada 🤢 Udało mi się ogarnąć mieszkanie i kuchnię posprzątać (pokłony dlatego, kto wymyślił zmywarkę do naczyń 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel napisał(a):
Kacha ja polecam przemywanie pupy przegotowana woda i wietrzenie po wietrzeniu kremik i pieluszka 😉

Kruszynka no moze mała rzeczywiscie ma uczulenie na proszek lub plyn Kinia prawie codziennie rano karmie u nas w łózku i nawet ja kiedys spała z nami to nic jej nie było

Zamiast chusteczkami to przegotowaną wodą przemywać??? No z tym wietrzeniem to faktycznie, muszę zacząć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel dziekuje za opis nocniczkowania. Ja podjełam walkę z nocnikiem jakiś czas temu, wczoraj juz odpusciłam i co się okazało ze dziecku spodobała się nakładka na sedes 🙂 Nie ucieka z sedesu tak jak robił to siedzac na nocniku. Dałam mu do tego ksiażke o autach z rysunkami i siedzi i oglada. Jak zrobi siusiu to go chwalę. Teraz ciągle siedzimy w wc dlatego nie mam czasu na nic 😎
Łap oklaska 🙂
Kruszyna a ty nadal dokarmiasz? Moze cos zjadlas stad te uczulenie??? 😮
Nikusia bidulko wiem o czym mówisz jesli chodzi o sprzatanie 😞 Kiedys mialam porzadek, pieknie na polkach poustawiane a teraz ciagle sprzatam i efektu brak 😮 🤢 A ty jestes dłuzej stazem zona i matka wiec ja chyba tez przez najblizsze lata nic nie wywalcze 😎 Buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha ja teraz nie uzywam ciagle chusteczek tylko ciepla woda i oliwka, mam tez sudocream bo wg mnie jest dobry na te krostki o ktorych piszsesz.
Elka ja w pierwszej ciazy lezał w szpitalu od 4 pazdziernika do 17 listopada, potem tydzien w domu i przyjechałam na porodówke. Wyszlismy ze szpitala 4 grudnia. To 2 miesiace w szpitalu, jak dla mnie to bardzo długo 🤢

Przepraszam za błędy ale pisze z synkiem na rekach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha ja smarowałam bepanthenem bo połozna powiedziała ze jesli mam( kupiłam jak mi mała sutki pogryzła) to bedzie lepiej bo jest delikatniejszy ale mysle ze sudocrem nie jest zły bo on tez wysusza skure

Skoreczko no wirdziz na kazde dziecko jest jakis sposub probem w tym rzeby go znalesc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...