Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Wielka a ja wczoraj w nocy nie dokarmiłam bo mu wtsraczyło a dzisiaj juz musiałam po czym zasnął ok 3 i spał do 7.30!!!tylko że cały czas przez sen stękał i mruczał, pisałam Wam kiedys że Nikuś tak stęka głośno że spać nie idzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kinga mala nie ulewa, ona wymiotuje. I tak ostatnio średnio raz dziennie, wieczorem.
Jakby były refluks to byśmy ten problem mieli ciągle.
Wielka ja nie lubię gotować więc moje potrawy to nic wymyślnego. Raczej takie co szybko zrobię i będzie szło podgrzać po przyjściu wszystkich z kościoła.
Za to lubię piec 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia nie bede wymyslać, nie mam pojęcia o nietolerancji na laktozę 😮

Elki nie ma 😮 🙃 😁

KingaS
właśnie nie ma gwarancji na córeczkę 😉 A chłopców też można stroić i to tak fajnie 🙂 I tak jakoś przyzwyczaiłam się do myśli ze będą mnie otaczać sami faceci 😉

Moje dzieci śpią, az dziwne ze Miki położył się juz spać, ale teraz mam czas na sprzątanie i bede tu zagladac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Nikusia nie bede wymyslać, nie mam pojęcia o nietolerancji na laktozę 😮

KingaS właśnie nie ma gwarancji na córeczkę 😉 A chłopców też można stroić i to tak fajnie 🙂 I tak jakoś przyzwyczaiłam się do myśli ze będą mnie otaczać sami faceci 😉


O nietolerancji to ja w necie czytałam i w sumie moja mama ma (z tym, że nikt u niej tego tak nie określał).
Zgadzam się, że chłopców też można stroić. Dla Kubusia też miałam ładne ubranka, jak był starszy to takie boskie spodnie z moro. Czy taki komplet z miękkiego sztruksu spodnie i katanka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja okres fascynacji rysunkami przechodziłam na studiach. Moja koleżanka tez rysowała podobne portrety. I chyba za dużo wtedy mi narysowała i mi przeszło heheh no ale talenty mają kobiety 😉 Teraz wolę takie rękodzieła jak pamiętnik Nikusi, zabawki szydełkowe itp 🙂 i oczywiście fotografię 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KingaS właśnie doczytałam że twój synek głośno stęka, u nas identycznie az się zastanawiałam czy cos mu nie dolega 😎
Kruszyna udanej imprezki 🙂
Kasiulka ksiądz pierwsza klasa, wszystko bez problemu 🙂

Zrobiłam frytki i nawet malo zjadłam bo kilka sztuk. Czekam na męża, pojdziemy z dziećmi na spacer, pozniej tez goście przyjada albo jutro. Mają jeszcze się określić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🤪

ale stronnnn 😮 😮 😮

Ja w sobote musze zawsze pierwsze porobic a potem siadam na kompa 😁

Dzis sloneczko pomylam sobie okna i balkony posprzatałam , zaraz obiadek bede jadła, Jas spi a moj poszedł auto umyc.
cos wspomina ze moze jutro wybierzemy sie gdzie na obiad do restauracji 🙃 🙃
zobaczymy 🤪
Buzki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia nawet nie wiedziałam że tak się da 😜 dzięki za info 🙂 Nikusia a może to probolem mleka że Emilka tak nie chce jeść i wymiotuje?...właśnie doczytałam że i ty o tym pomyślałaś...

Skoreczka genialny awatarek

Wielka to masz kawałek do mnie...

MartaMay chyba każda z nas czuje sie czasem podobnie jak ty.. takie uroki macierzyństwa... 🙂 ale będzie dobrze 😜

u nas nocka ok... maz karmił... 🙂 a dzis rano mialam dostawe dzieci i dopiero o 14 pojechali ale za to posiedzialam sobie w parku :P...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej my już od rana po sprzątaniu i spacerze z komplecie z synkiem starszym i mężem, ach jak fajnie tak spacerować z całą 4 🙂 odrazu nastrój lepszy.
Skoreczka ale nasz Nikoś to tak stęka, mruczy,charczy to takie dziwne odgłosy ja też się bałam co mu jest bo zaczął tak robić po powrocie ze szpitala, ale lekarka na patronażu mówiła że to normalne że dzieci niektóre tak mają.Ale najlepsze jest to że on to stęka w nocy i ma zamknięte oczy więc chyba śpi, a my nie śpimy bo tak głośno że można się wystraszyć 🙃
Elka też chciałabym pojechać na obiad do restauracji jutro 😉 ale nie zanosi się na to bo mąż kupił kurczaka bo bardzo lubi i muszę jutro zrobić 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Część już zrobiłam i mam kryzys po zasypiam. Zapodałam sonie kawkę i czekam na efekty 😁 😁 😁
Wielka mi się podoba ten portret, kiedyś też lubiłam rysować, ale to już bardzo dawne czasy 😜
Skoreczka mnie bardzo decupage interesuje. Mam w domu rzeczy do tego, ale nie wychodzi mi to, jakiś błąd przy nakładaniu podkładu. Już dużo razy próbowałam i mam książkę ale coś robię źle. 🙃
Kasiulka widzisz co parafia to inaczej, Pamii18 nie ma ślubu kościelnego i wielkie halo a u Was bez problemu. Jak patrzę za okno to też bym poszła na spacer.
Kruszyna ja też tak robię, najpierw wszystko szykuje a potem ubieram Emilkę i wtedy już wychodzimy. No bo ona oczywiście krzyczy. 😜
Elka może ja też jutro pójdę do restauracji hi hi hi, albo będę miała restaurację w domu 😁 😁 😁
Skoreczka ja czekam aż potówki same zejdą.
A krochmal jak masz ich dużo, ale jak kilka na buzi to nie ma sensu przesuszać skóry. Bo w jednym miejscu się poprawi a w drugim przesuszy.
Elka gdzie się logowałaś , że dostałaś próbki? Bo ja słyszałam, że jak się na stronie hippa i nestle chyba zalogujesz to potem przyjdą.
Pamii18 mamy te same myśli 😘 😘
a ja do Was zaglądam, podczytuję a teraz się zebrałam i odpisuję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...