Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
stuk puk
witam kochane moj mluszek własnie zasnoł ide trochę się ogarną bo m pojechał na giełde a moze sie wybierzemy do prababci bo była chora i dawno nie widziała małego ciekawam jestem jak zaraguje Szymonek mojej cioci synek ten co mnie głaskał cały czas po brzuchu jak ostatnio byłam to nie mógł sie nadziwić gdzie ja mam ten brzuch gdzie jest dzidzia mimo ze mu tumaczyłam to i tak rozkładał rece i przykładał glowe do mojego brzucha i mówił nie ma tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dla Emilki Wszystkiego,co Najlepsze! Oby Pan Bóg był przy niej przez całe życie 🙂!!!
U nas noc ok 🙂 Fabiś śpi,a ja muszę się pakować,bo 0o 18.30 mam autobus z Żar do ZG 😞
Znów trzeba wracać 😞 ale może się uda,że znów w czwartek wrócę... muszę umówić Fabisia do tego lekarza,u którego byliśmy ostatnio. Znów zobaczy skórę małego i przepisze nam mleko.
I do gina muszę się umówić,bo już czas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jasio z dziadkiem 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/64227565.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8592/64227565.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/0000oc.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/1325/0000oc.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia wszystkiego najlepszego dla Emilki niech Ją Pan Bóg ma w opiece przez całe życie!!!Napisz później jak było.
Elka super fotki!!!
Kacha mój starszy ma 5 lat, ale są zalety takiej różnicy wieku jest już bardziej samodzielny i potrafi nawet pomóc
Skoreczka może ja mogłabym Ci odpowiedzieć na pytanie odnośnie 2 latka, bo mój Miłoszek ma 5 lat więc przechodziłam wiek 2 latka
Anabel co się z Tobą dzieje, chyba wczoraj też Cię nie było?mam nadzieję że wszystko dobrze u Ciebie?
Miłej niedzieli my na kawkę do Taty mojego i brata idziemy 🙂Pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczyny
O matusiu jeden dzien mnie nie było a tu 31 stron 😮 😮 😮 kiedy ja to nadrobie...

Nikusia caluski dla małej katoliczki w dniu chrztu 😉

Kinga no jaa mam nadzieje ze mała nie jst głodna ...

A ja wam zazdroszcze dzieci bezsmoczkowych ja dałam smoczek i mała jest do niego juz przyzwyczajona i pomyslec ze oboje chciałam wychowywac bezsmoczkowe no niestety nie ydało sie ale rzeczywiscie smoczek to duze ułatwienie dla rodziców...

Skoreczko ja tez kupiłam jeden smoczek i wczoraj dopiero dokupiłam drógi 😉 bo ten co mam to do 3 miesiaca jest 😉

Byłam wczorja z siostra wyprawke dla jej synka kupowac jej jaka to dobra zabawa wszystko kupilismy w jednym sklepie 😉 ale cuda mnie teraz omineły takie zakupy bo duzo po Jakubie miałam ale jak Jakubek miał sie urodzic to tez tak zrobiłysmy w sumie to zapłaciłatsmy 600 zł ale w tym materacyk posciele rozek i wiele drobiadgów 😉

Elka Kinia sie slini juz jakis miesiąc to normalne 😉

Nikusia pamietnik sliczny 😉
Ja tez mam pieluszki dada i husteczki polecam 😉 i cena i jakosc super 😉

Pami ładnie ładnie kompociku sie napiłyscie 😉
Ja prwferuja słodkie i półsłodkie 😉ale mi ochoty narobiłyscie 😉

Ja mieszkam z Kingą w jednym miescie i w sumie nie wiem do koga jeszcze mam w miare blisko...

Skoreczka tak fajie by było sie spotkac razem tylko ciekawe czy nasze dzieci potrafiły by zasnoc o jednej godzinie zebysmy mogły porozmawiac 😉

Marta May chyba kazda z nas ma gorsze dni ja tez nie potrafie sie wyluzowac i mam wrazenie ze cały czas zyje w napieciu chyba przydało by sie jakies wyjscie bez dzieci ...

Nikusia z tolerancja laktozy to moze byc prawda choc ja nie wiem jak to sie objawia bo nie miałam tego problemu...

Skoreczko woda i wietrzenia tak jak przy odparzeniu no i sudocrem sie nadaje bo wysusza 😉

Ela będzie sztywne 🥴 🥴 🥴

Jej obiad w restauracji... marzenie...

Mój wiek to 18 🙃 🙃tylko nie wiem czemu wedłóg dowodu wychodzi 31 no w tym roku bedzie 32 🙃 🙃

Elka ja to wole zeby moje dzieci były starsze jak zostana rodzicami 😉

Kacha moja babcia miała taka sama teorie ale u Jakuba sie nie sprawdziła 😉 😉 🙂

Mój maz niestety tez nalezy do tych co uwazaja ze w domu wszystkie prace naleza do kobiety ojjjj czasto sie na to wsciekam...

Kinka jestem jestem wczoraj tylko mnie nie było bo takie jakies zamieszanie miałam i wieczirm padnieta byłam ale juz dzisiaj wsztystko nadrobiłam 😉




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel to tak jak ja, mam 18 a w dowodzie jakiś okropny błąd 😁
Elka cieszy mnie to bardzo 🤪
KingaS chodzi mi o to ze od jakiegos czasu daję mojemu synkowi mleko Łaciate i długo było ok, ale od jakiegos czasu po zjedzeniu od razu nim wymiotuje. Wczoraj znów tak było. Nie wiem co moze byc przyczyną, czy udac sie z tym do lekarza czy poprostu odstawić całkiem mleko. No a szkoda by było 🤢
A witam 5-latka 🤪 Do niego wędruje oklask!

My po spacerku. Mały spał całą drogę i teraz w domu nadal śpi 🙃 Później zbieramy się do sąsiadów na kawkę 🤪

A wiecie wczoraj wieczorem karetki jeździły jak oszalałe. I dziś okazało sie ze to niedaleko nas było to straszne zderzenie pociągów 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłyśmy na spacerku 🤪 Ale fajowo się czuję, takie szwędanie się po parku a ile radości 😁 i zbliża się koniec weekendu, ale czy dla nas ma to znaczenie? Jutro znów będzie spacerek i znów płacz, znów kupki, znów jedzonko 🙃 24 h na dobę... 7 dni w tygodniu itd... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skóreczka ja cie bardzo lubie jesteś super babką 🤪 🤪 🤪 tylko ja jestem z tych nie doświadczonych mam i nie wiem nic o dwu latkach tyle co wiem ze mojej cioci małemu przed długi czas własnie tak zwracał po mleku bo nie zamykała mu się jakś klapka w żołądku
tak do półtora roku ale teraz jest ok

Elka super że odwiedziny sie udały

Kacha ja już marze o spacerkach ale byle do srody

Nikusia W tym dniu pięknym,radosnym,
Płynie modlitwa ta:
Niech Bóg Waszą dziecinę
W swojej opiece ma,
Niech ześle swoje łaski,
Wypełni nimi dom,
Niech radość, miłość, pokój,
Da Waszym wspólnym dniom.



my byliśmy że Fabiankiem u jego Prababci była prze szczęśliwa jak pisałam wcześniej o Szymonku jak zareaguje i co najpierw bał się podejść a jak Fabianek mu się juz spodobał to nie chciał nas wypuścić z domu kazał mi jechać do domu a dzidziusia zostawić 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...