Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Natalka śpi a mnie głowa pęka 🤢 Czekam na męża z obiadkiem 😉
Kupiłam książkę swojego ulubionego pisarza na Allegro 🤪 🤪 już się nie mogę doczekać 😆 i tak sobie pomyślałam, że będę ją czytać w parku, gdy wyjdę z Natalką. Bo wtedy śpi i mam całkowity spokój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kacha głowa to potrafi łupać od takiego krzyku 😮 Mnie czesto 🙃
A co to za pisarz???
Anabel brawo dla Kini za obroty 🙂 Czyli nasze najstarsze forumowe dzieciaczki juz uprawiaja gimnastyke 😉
KingaS moj mały tez coraz mniej sypia, a jak spi to zaraz sie budzi.
MartaMay grupa wsparcia działa w razie czego to jestesmy 😉
Elka zuch z ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
ja już po wizycie, nie mam zaświadczenie bo mają wszystko w komputerze i nie mogą wystawić, bo rozliczają się z NFZ-tem a nie miałam tam wizyty w tak wczesnej ciąży.
powiedział, że wszystko się goi prawidłowo-a ja myślałam, że jest pogojone. Powiedział, że szycie moje jeszcze ciągnąć. Pobrał cytologię. Nie było tak źle, tylko zapytanie o to zaświadczenie 🥴
Marta moja babcia była taka w stosunku do mojego męża. No, ale w stosunku do mojego ojca też. pogadaj, powiedz, że się źle czujesz z jej zachowaniem itd. Trzymam kciuki za powodzenia.
Kacha moja też dalej ryczy, najpierw mężowi a teraz nam. I mam pretekst, żeby męża na spacer namówić.
Kinga moja Emilka śpi tak jak Twój Nikoduś. ciągle po góra pół godz ew na spacerze dłużej. Jedynie po kąpieli u nas ryk, i w nocy częściej karmienie.
Marta jeśli wf Ci pomoże to się zapisuj 😘 😘
Anabel u mnie też w książeczce Emilki jest napisane, że wszystko ok. To samo było po urodzeniu Kuby.
Kacha pochwal się jaką książkę kupiłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przykro mi Nikusia, że się nie udało z zaświadczeniem 😞 Jak ja byłam na wizycie u mojej lekarki to ona na zaświadczeniu musiała dokładne daty wizyt podać, zgodnie z książeczką ciąży 😮 Lekarka mówiła, że to jest totalna głupota ale wyjścia nie ma 😞 Miejmy nadzieję, że się prawo zmieni i będziesz mieć szansę na to becikowe 😘
Ja uwielbiam kryminały szczególnie te pisane przez Harlena Cobena 🙂 Kupiłam używaną "Zachowaj Spokój". Nie zależy mi na pięknym okładkach. Już się nie mogę doczekać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia to szkoda ze tak ten pierwszy lekarz cię urządził 😞 To jego wina!
Kacha to bedzie chwila przyjemności dla ciebie 🙂

A ja juz jestem zmęczona, mój mały śpi jak zajac po kilkanaście minut i juz oczy szeroko otwarte 😮 Może w nocy bedzie lepiej spał 😎

Mam ochotę na jakieś ciacho 🙃 🙃 🙃 Może męzowi każę coś kupic hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co z tym zaswiadczeniem too chyba tak poprostu lekarze sie tłumacza jak nie chca wystawic go bo ja chodziłam prywatnie w ciazy a po na kase i jak poprosiłam zaswiadczenie to mi wypisał daty podawał tak poprostu z głowy tylko zeby sie zgadzały z terminem porodu i zeby wyszło ze byłam przed tym 10 tygodniem i wcale mnie nie miał w komputerze bo prywatnych nie prowadzi w komputerze wiec to nie do konca jest tak ze ma sie zgadzac z karta ciazy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinia zasneła na kolacje Jakuba jeszcze troszke za wczesnie ale boj sie ze potem mała moze mi sie obudzic i marudzic i jak ja wtedy Jakuba do spania naszykuje....hmmmm oto moje dzisiejsze dylematy... 😉
Jeszcze z 15 minut i dam mu kaszke bo on uwielbia kaszki i sucha bułe na kolacje jak mała bedzie spała to szybkie kompanie najwyzej bedzie w pizamce siedział do 20 i pojdzie spac 😉 no a pózniej wezne Kinie w obroty 😉 heheh bedzie wesoło no ale pierwszy dzien najtrudniejszy 😉 a jak minie to zostana jeszcze dwa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel a nie sprawdzali Ci karty ciąży? Bo mi patrzyli i przeliczyli na tygodnie. Ja myślałam, że skoro mam 11tyd 2 dni to te 2 dni jestem spóźniona, na w sumie 3 bo wtedy byłby 10tyd 6dni a położna powiedziała, że to już 12 tydz, a jak byłam jeszcze u tego d...a to powiedział, że to 11 tydz. 😠Z tym, że ja już się pogodziła, że nie będę miała.
Kacha ja też lubię książki i masz rację że okładka nie ważna. Z tym, że jakbym jakąś kupiła to mąż mnie zabije, bo jak robił meble to już chciał te co mam wywalić. 😉
Skoreczka moja też dziś tak spała, teraz ją na spacer zabraliśmy i trochę przysnęła.
Elka będzie pamiątka. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha jak lubisz kryminaly to polecam Alex Kava. Wszystkie ksiazki sa ze soba powiazane bo jest ta sama bohaterka, dopiero poźniej wprowadzaja innego bohatera. Pierwsza ksiazka nosi nazwe Dotyk Zła (jakbys miala ochote poczytac).
Nawiedzila mnie dzisiaj siostra ze swoim rocznym synkiem i wyciagnela nas na spaceek. Myslałam ze dzisiaj moja mala nie bedzie miala spacerku bo jakos tak mi sie nie chcialo ale udal jej sie nas namowic. No to polazilysmy do 16:30. Potem mezus pryjechal z pracy, obiadek (dobry mi wyszedł 😉 ) no i karmienie Ani a teraz zanela. No i za chwile kąpanko i nyny I znowu kolejny dzien za nami. Dziennie to samo 😉
Kurcze od jakiegos czasu mysle zeby zmienic fryzure, a zmieniam czesto hehe, ale nie mam weny na jaka 🤨 czy zrobic se grzywke, czy skrocic je, na jaki kolor przefarbowac a moze balejaż? 🤢 uwielbiam taka pustke w głowie 😉
A mąż był dzisiaj dpny. O godzinie 1rwszej w nocy wstal i sie ubrał do robot i polozyl sie dalej hehe jak go rano zapytalam co on robi to powiedzial ze myslał ze juz jest 6sta i chcial jechac do pracy hehe ale by było jakby pojechał :P (a do roboty ma 80km) hehe 😜 chyba zmeczenie daje juz o sobie znac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel napisał(a):
Wiecie co z tym zaswiadczeniem too chyba tak poprostu lekarze sie tłumacza jak nie chca wystawic go bo ja chodziłam prywatnie w ciazy a po na kase i jak poprosiłam zaswiadczenie to mi wypisał daty podawał tak poprostu z głowy tylko zeby sie zgadzały z terminem porodu i zeby wyszło ze byłam przed tym 10 tygodniem i wcale mnie nie miał w komputerze bo prywatnych nie prowadzi w komputerze wiec to nie do konca jest tak ze ma sie zgadzac z karta ciazy...



Anabel i tu sie zgadzam, bo w rozmowie z moja tez to wywnioskowałam, z tym ze ja akurat miałam wszystko udokumentowane. Wpisane od 5 tyg ciązy az do końca w karte w ciąży.
A dodam jeszcze ze w szpitalu u nas zabierają karte ciąży a ja chcialam miec na 100% pewności ze dostane to becikowe i poprosilam sekretarke szpitalną o kserówkę karty ciąży. Jak to mówia przezorny zawsze ubezpieczony 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia ja nie mam karty ciazy i nawet lekaz nie ptytał o nia bo u nas w szpitalu zabieraja .
Skoreczko ja byłam na wizycie w 6 tc ale nie załozylismy wtedy karty ciazy bo lekaz stwierdził ze nie ma co zapeszac i karte miałam załozona od 11 tc bo tak mi kazał przyjsc ale nie miałąm przez to zadnych nieprzyjemnosci i becikowe wpłyneło na konto 😉(juz zapomniałam ze było 😉

Adzia mój w tamtym tygodniu poszedł o godzine wczesniej to znaczy wstał naszykował sie i tesciu go zatrzymał w dzwiach gdzie on tak wczesnie idzie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia tez mam takie myśli..wszystko od nowa, az dni mi się zlewaja 😉
Anabel kartę ciąży załozył mi w 9 tyg ciaży ale jak wipisywał papiery do becikowego to wpisał 5 tydzien bo w tym wlasnie tyg do niego przyszłam i było to wpisane w moja kartoteke w przychodni 🙂 Bardzo skrupulatny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka ja też do swojego dzwoniłam w 5 tyg i się rejestrowałam i jeszcze mi wmawiał, że pierwsza wizyta będzie w 10tyg, bo mi się nie zgadzała (przed telefonem wiedząc, że są długi terminy policzyłam sobie na kalendarzu). D...k (sorry, ale inaczej go nie idzie nazwać)

Kupiłam wczoraj pończochy i chciałam czarne, a dziś patrzę a one są brązowe. A w sklepie byłam tak skupiona na wzorku (bo chciałam na kostce), że nie zwróciłam uwagi, że zamiast czarnych dała mi brązowe-jeszcze taki bardzo ciemny brąz, bo cieliste by mogły być. Jutro muszę jechać wymienić. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...