Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kasiulka Dada przeciekają? Aleksowi nie. Może źle zakładasz? 😉

Ania u mnie podobnie jak napisała Pami w szpitalu już mówili o USG bioderek - mam nawet na wypisie. I w tym celu najpierw byliśmy u pediatry, która dała skierowanie do ortopedy, a ortopeda dała skierowanie na USG mimo, że jej zdaniem wszystko oki.

USG bioderek najpierw lekarz powiedział, że za późno przyszliśmy, bo powinno się to badanie wykonać do 3 m-ca, bo później coś tam przeszkadza (zapomniałam co 😜 ) i powiedział, że tylko go zbada i nic nie będziemy wtedy płacić za wizytę. Ale ja powiedziałam, że mamy skierowanie i że pani ortopeda powiedziała, że nie musimy się spieszyć i że nic nie wspominała, że do 3 m-cy trzeba. No to on na to, że może zrobić, najwyżej nic nie będzie widać. I co się okazało? Że było wszystko ładnie widać 🙂 I przyznał, że już nikomu o tym terminie do 3 m-cy nie będzie gadać 😁 Bo ostatnio na wykładzie jakiś znany ortopeda (tu wymienił nazwisko, którego nie pamiętam) na to zwracał uwagę, czyli też się mylił 😜 I lekarz powiedział, że medycyna zaskakuje i człowiek ciągle się uczy i to lepiej z praktyki niż z książek 😉 No i u nas z bioderkami okej, wszystko prawidłowo 🙂 Zaczął jeszcze nam mówić, że jak Mały sam zacznie siadać, to może, tylko żeby go na siłę samemu nie sadzać i tak samo z chodzeniem - nawet w wieku 7 miesięcy może zacząć chodzić (bo jego syn tak zaczął). I zero chodzików, tylko jak sam będzie na tyle silny, że zacznie wstawać i stawiać kroczki, to dać rączkę i prowadzać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania polecam bardzo matę firmy Fisher Price Rain Forest 🤪 Ja kupiłam na Allegro używaną, ale nic nie zniszczoną za 130 zł i jestem mega zadowolona, bo Aleks jest zadowolony 🤪 (jest muzyczka i światełka)

http://allegro.pl/mata-edukacyjna-fisher-price-rain-forest-i2345231483.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny ja o bioderkach sie nie wypowiem bo nic nie wiem. nic lekarze u nas nie mówili więc myslę ze jest dobrze.

Co do wagi to nie mam zielonego pojecia ile teraz wazy moj synek, ale w tym tyg sie dowiem bo idziemy na szczepienie.

Beata super ze wszystko dobrze 🙂 Lekarz na medal! A mój mąż zaczał chodzić w wieku 8 miesięcy 🙂

A ja nie mam oklasków bo złosnica ze mnie 🙃 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata8811 napisał(a):
Nikusia dzięki, to i ode mnie oklask 🙂


DZięki, Kacha musi poczekać a Skoreczka ma już u mnie jeden zaległy oklask. Poczekam aż się odblokujesz 😜
Kuba zaczął chodzić jak miał rok. Z tym, że używałam chodzika. 🙃
Beata moja sie nie ślini 😮 ale jak dziś dorwała szelkę od spodni to wymemlała 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia Dziękuję za oklask 🙂

A zapomniałam napisać,że w środę Fabi ma kolejne szczepienie 🤢 i moja mama z nim idzie...Martwię się jak będzie się Fabiś zachowywał po niej. Bo ostatnio był marudny i troszkę popłakiwał 🥴

Zmykam,bo mam kilka odcinków M jak Miłośc zaległych 😁 potem jeszcze napiszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia mój Mikołaj od 11 miesiaca zycia chodził przy meblach, przy ścianie i jak miał 13 miesiecy to ruszył sam i mam nawet filmik 🤪 Ale to była rodość 🙂 My chodzika nie używaliśmy.
Ciesze się ze pamietacie tez o mnie w oklaskiwaniu 😘

Kacha a tobie dziękuję za komentarze na fotoblogu 😘

Błażejek tak krzyczał ze nie wiedziałam o co chodzi a on chciał spać 😎 I już śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natalka wykąpana, wypielęgnowana, nakarmiona i śpi 😜 A ja ogarnęłam cały bałagan w pokojach, powrzucałam naczynia do zmywarki i czekając na mężusia mam czas dla siebie 😆 To posiedzę trochę z Wami, jeśli sobie stąd nie pójdziecie 🙃

Skoreczko skąd wiedziałaś, że to ja 🙃 😁? 😁
Beata ja chyba zacznę zakładać Natalce śliniaki na dzień, bo ona podobnie jak Twój synek 🙃 ślini się na potęgę 😁
Skoreczko złośnica czy nie - nadrobimy zaległe oklaski, gdy się odblokujesz 😆
Kasiulka ja myślę, że raz na jakiś czas przeciekanie może się zdarzyć np. jak się falbanka podwinie lub dzidzia ułoży na boczku. Ale te sleep & play u mnie to non stop bokiem wszystko wyłazi 😠 a Dada mi się sprawdzają. Zastanawiałam się też nad tymi Happy bo mama mi dzwoniła, że może kupi na spróbowanie ale po przeczytaniu Waszych komentarzy (że sztywne są itd.) to chyba z nich nie skorzystam 🙂
Nikusia jak szelkę wymemlała to przypadkiem w zabawkach nie ucinaj metek 🙃 Moja mama mówi, że w zabawkach to najsmaczniejszy kąsek dla dzieci 🙃 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha ja kiedyś jakąś zabawkę z dużo ilością metek dla niemowląt na allegro znalazłam 🙃 no moja do buzi wszystko co się da.
Co do przeciekania to jak jednorazowo się zdarzy może źle założony lub maleństwo więcej na raz nasikało. Jak więcej razy to albo trzeba większy rozmiar albo pampersy do bani.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale naskrobałyscie 😉

Skoreczko no chodzi o to ze jak zwykle co lekarz to inna opinia ja małego myje wodda z tak zwana kalia bo działa antybakteryjnie mam nadzieje ze dzis bedzie juz miał lepsza nocke 😉

Aniag mały ma 8 kilo wow ale chłop 😉

U nas pampersy sleep&play wywołały uczulenie ale u Kubusia dla Kini ich nie miałam

aniag070 ja mam tez załozenie ze bedde karmiła Kiniusie do 6 miesiaca a pózniej zobaczymy i tez walcze czesto zeby piła z dwóch cyców na razie sie udaje 😉Oklask i odemnie 😉

Nikusia no własnie ja małego tak na szybko myłam ostatnie dwa dni bo wiem ze nie wolno moczyc a dzis to tak go pooblewalismu wodo i wacikami troszke zmylismu ten puder

Polecam ddo nawilzania noska "Nosa fride " nie ma takiego duzego cisnienia jak wiekszosc soli i dobrze sie jej uzywa tu link:
http://www.doz.pl/apteka/p45800-NaseFrida_spray_do_nosa_20_ml

Aniag my mamy mate campola a co do wagi ostatnio było 6 kg ale to było miesiac temu 😉

Kasiulka czasem wystarczy ze falbanka lekko sie podwinie i pieluszka przecieknie 😉wiem z autopsi 😉

Nikusia mój Kubuś zaczoł chodzic 2 tygodnie przed roczkiem i dodam ze tez nie mielismy chodzika i ja nawet nie prowwadzałam małego za raczki poprostu jak chciał to wstawał i sam chodzil koło melbi jak nie to musiał raczkowac i szybko sie nauczył




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ALE NAPRODUKOWAŁyscie:0


skoreczka super ten blog 🙂

a my w piatek na szczepienie:/

pewno bedzie wazył juz z 7 kg 😮

my ubieramy spiochy na 74.

Beata super ze oki wszystko my bylismy na 1 badaniu po szpitalu w 6 tyg potem za miesiac a teraz mamy miedzy 6 a 8 mies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...