Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mąż ogląda walki na Polsacie, więc ja myk na necik 😁

Kasiulka buźki dla Fabiego z okazji 4 miesięcy 😘 😘 😘 😘

Aleks też ma body z Biedronki biało-czerwone 😎 Tylko takie zostały i akurat nasz rozmiar 🤪

Jeśli chcecie, to tu można jeszcze zamówić próbkę, ale tym razem nie dla dzieci, tylko dla Was 😉 (nawilżający żel intymny) www.feminum.pl

Nikusia my nosimy na 68 cm

Nikusia ja też wypełniam ankiety ( http://www.cenneopinie.pl/ , http://www.gemius.pl/ , http://www.imasonline.pl/ ), ale ostatnio ciężko zakwalifikować się do badania (bo piszą, że mają już wystarczającą ilość osób np. z tego przedziału wiekowego), no ale pomału zbieram punkciory 😜

Elka bałaś się jeść cokolwiek jak karmiłaś piersią, a teraz rosół 😁

Kasiulka dużego masz tego Fabisia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia z twojej stronki też skorzystałam 🙂 my nosimy ubranka na 68 czasem małe 74 sie zdarzy...

Nikusia mam pytanie odnośnie zupek, dodajesz do nich MM?

Elka fajnie że Jasiowi smakuje polska kuchnia hehehe

Kasiulka wielki chłop będzie z Fabisia 🙂!!

Anabel zapomnieć na pewno nei zapomnę, ewentualnie nie będzie mnie przez troszkę bo cały internet trzeba nam przenieść z mieszkania tego tam 🙂...

Beata dzięki za link :P a co spróbuję !! 🙂

a ja dziś pierwsza 😮 myślałam że już niezłe oblężenie będzie 🙂... dziś druga częśc marchewkowego dnia 🙂 wczoraj skończyło się na dwóch łyżeczkach bo Laurka nie ma pojęcia co się z nią robi... nie pluje ale nie wie jak to ,,zassać" bo tego do tej pory wymagało się przy jedzonku heheh 🙂... póki co merda języczkiem 😁...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel współczuje ospy, jak Kuba miał to też ciężko było przetłumaczyć, że ma nie drapać. Powiedziałam mu, że ma sobie wybrać jedną chrosteczkę np na ramieniu i ją może drapać. I jak go coś swędzi to tylko tą.
Co do Emilki to ja już nie wiem, dziś maż 4 razy wstawał do karmienia.
Co do tej strony stretcom to wiedziałam, że ja to gdzieś wcześniej czytałam. I chyba jak Ty na brzuszku dałaś linka.
Beata widzisz tej jednej strony nie podałam, bo nie miałam zapisane. Tylko ten środkowy link do ankiety jest dla mnie nowy, nie znam go. A nazbierałaś już jakąś kasę?
(bo Cenne Opinie też podawałam)
Pamii nie dodaję do zupek mleka. Miałam teraz dodać masła ale zapomniałam. Ja zupki traktuję jak pierwszy posiłek bez mleczny.
A ja z kawką i staram się obudzić. Zaraz naszykuję Kubie inhalację i jedzenie, a on już czeka w kolejce do komputera.

Miłego Dnia i zajrzę potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Byliśmy w kościele i powiem wam,że zmarzłam 🤨 słońce świeci a zimno jak 😠
Skoreczka ja się zalogowałam na tej twojej stronce a co mi tam 🙂 warto spróbować 🙂
Nikusia ja ubieram Zosie 68-74 z tym,że te na 74 to zależy jedne są za duże a niektóre ok 🙂
Anabel mam nadzieję,że Kubie ta ospa nie da za bardzo popalić 😠
Kasiulka brawo dla Fabiana 🙂 duży chłopak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

My od rana na nogach, mały pomógł mi pozmywać tzn. siedział w bujaku, całym soba przezywał to ze zmywam i gadał smiejąc się 🙂 Mój pomocnik 😉

Nikusia nie dziwie sie ze przestrzegac schematów zywieniowych skoro masz alergików. Oby jednak Emilka nie miałam zadnych alergii!
Anabel właśnie pamiętam o tych pampersach, ale nie wiedziałam ze to z tej firmy 😎
Tez tak pomyslalam ze moze dam cos innego do zjedzonka.
Zdrówka dla Kuby!!!!
Kruszyna czyli jak ja coś dastałam i Anabel też to moze tez dostaniesz jakas fajna paczuszke, tylko trzeba pamietac o wypełnianiu roznych ankiet 🙂

Przepraszam ze nie odniosłam sie do wszystkich postow ale wybieram sie w koncu po te sukienke z moimi chłopakami wiec musze sie ogarnać 🙂

Wszystkim zycze miłej niedzieli 🙂 🙂 🙂 🙂

P.S. zimno 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka moja wytrzymuje mycie naczyń, ale już płukanie ich troszkę mniej ją interesuje :P mimo że woda szumi 😁 Powodzonka w polowaniu na sukienkę !! 🙂

Kruszyna zimno dziś na dworze jest, ja patrze za oknem extra słonko, ubrałam rybaczki, krótki rękaw i wyszłam z psem i zmarzłam tak że nie mogę się dogrzać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka trzymam kciuki za sukienkę. Moja koleżanka szuka na allegro i mi ciągle linki przesyła, tylko nie mogę jej przekonać że po ciąży nie nosi już rozmiaru XS/S tylko ok M. I, że teraz będzie jej inny fason pasował, bo ma spory biust ale też trochę brzuszka.
Kruszyna to Zosia też spora.
Pamii moja wytrzymuje mycie naczyń jak ma humor.

a my byliśmy w sklepie i kupiłam Emilce w promocji deserek w dwupaku "banan+owoce leśne" chyba za 4,39 czy jakoś tak. W Tesco 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niedziela i pustki 😉
Dziś mój zapodał mi horror,, Kobieta w czerni'' bałam się 🤨 🤨,ale jak zawsze odważnie startowałam do oglądania a później oglądałam film przez palce 🤨 🤨 🤨
Jesteśmy po obiadku i muszę zacząć już nas zbierać bo jedziemy do teściów na kawę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Obiadek- moja niunia zjadła dziś 3 łyzeczki marchewki i 130 ml mleka !? xD szok 🙂 a marcheweczka chyba jej smakowała bo sama się nachylała żeby jej dawać 🙂

Nikusia niektóre kobiety myślą że mimo wszystko mają ten sam rozmiar 😉... bo chyba chcą się takimi widziec 😉

Deserek- jutro kolejny raz marcheweczka i jak pojdzie dobrze to albo dam jej jabluszko i marchewkę albo jako zupka z ziemniaczkiem 🙂 pomysle :]

a my czekamy bo o 15 mój brat ma przyjść z koleżanką i wziąć małą na spacer, a my z mężem pojedziemy do kauflanda na jakieś drobne zakupy 😉... A o 18 do kościoła ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny ja po obiadku , Niko śpi a Minio kończy obiad, to taki niejadek że je czasami godzinę i ciągle trzeba mu mówić no jedz, no jedz, no jedz itd. 😮 a mój ogląda formułę 🤢 🙃 tylko słychać piski i burczenie 😉
A dzisiaj otwarłam skrzynkę a tam pudełko z bebilonu ze śliniaczkiem i probką 😉 🙂 doczekałam się

Anabel mam nadzieję że Kubuś już lepiej się czuje i że Kinia nie złapie, a ospa potrafi być uciążliwa jak nie będzie drapał to blizn nie powinno być, ale wiadomo że naturalnym odruchem jest drapanie się dziecka i ciężko powstrzymać ten odruch.Co do pracy to dobrze że mąż Ci może zostać i pewnie niech zobaczy jak to jest z 2 dzieci, ja mojego też najchętniej bym zostawiła samego z 2 dzieci na cały dzień żeby widział ile to pracy wymaga, a przeważnie jak on jest w domu to Niko wtedy jest grzeczny i śpi a jak ja jestem z nim sama to nieraz ma takie marudzenie że sama nie wiem co chce 🙃

Pamii dzisiaj na krótki rękawek to chyba bym zamarzła 🙃 brrrrrrrrr aż na samą myśl mi zimno, no chyba że ktoś jest morsem 😉

Elka no rosołek dobry na pewno, ale ja bym nie ryzykowała bo dziecku teraz może nic nie być ale za jakiś czas nawet jak dziecko będzie miało 2 latka to może się wybić w postaci alergii, znam taki przypadek gdzie matka dawała wszystko bardzo wcześnie do jedzenia córce, a potem w wieku 2 lat dostała taką dziwną skórę i zaczęły się problemy z alergią .Ja będę się trzymała schematu żywienia, ale to przecież Twoje dziecko i Twoja decyzja, ja tylko mogę doradzić 🙂

Skoreczka powodzenia na zakupach sukienki

Kasiulka może niskie cisnienie?wypij kawkę to możę przestanie Ci się kręcić

Nikusia zjadłabym karpatkę mniam 🙂 😜 przyślij męża swojego może mi upiecze też 😉 🙂

Kruszyna dzisiaj to przydałoby się wypić grzańca żeby się rozgrzać 😉 🙂 my do kościoła jak szliśmy to też się ubraliśmy jak jesienią 😮 ale powiem Ci że Niko lepiej się czuje i nie jest taki marudny jak jest chłodniej, a Twoja Zosia?jak ma gips to pewnie też jej lepiej w chłodniejsze dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamii moja koleżanka myśli, że ma ten sam rozmiar. Mi się wydaję, że lepiej dobrze wyglądać w większym niż jak baleron w ciasnym. Jeszcze przesłała mi linka do sukienki, która jest rozkloszowana i gęsto marszczona na dole. Z tym, że koleżanka tak jak ja jest niska i to jej doda kg.
Skoreczka a Ty kupiłaś sukienkę? Jak Twój mąż i dzieci na chodzenie po sklepach, bo u mnie niezbyt. I Kubie i mężowi się nie podoba. 😜 To jak już się wybieram to wolę z siostrą lub z koleżanką.
Moja dziś z pół obiadku zjadła a potem mleczko. Marudna dziś jest bardzo, wreszcie zasnęła a ja mam dość.
Pamii super, że marchewka smakuje.

Kurcze Dziewczyny Emilka ma delikatną wysypkę. Nie wiem czy to po wprowadzonym selerze bo lubi uczulać czy coś innego. Na razie jeszcze zobaczę czy się nasili. Jak tak to będę musiała nagotować nowych obiadków bez selera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny kupiłam spódniczkę i bluzkę bo sukienki mi sie nie podobały. Jakieś dziwne modele.
Zdjęcie jest na fb, zapraszam do ogladania, rozumiem jak nie bedzie się podobac bo kazda ma inny gust 😉 W każdym badz razie ja jak zobaczyłam wzór spódniczki to juz było pozamiatane, moja i juz 😁

Nikusia biust mam mały, roz. spódniczki 34. to moze i twoja kolezanka znajdzie odpowiednią dla siebie "s-kę" 😉
Błażejka miałam w nosidle samochodowym na wózku i spał, ani razu nie zapłakał, a mikołaj kupował auto więc tez był zadowolony. A mój mąż kocha zakupy 😉
Pamii fajnie ze Laura je i jej smakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka mojej koleżance zostało 8kg po ciąży, nie wygląda źle, ale w rozm "s" będzie wyglądała fatalnie. Ma bardzo duży biust i to jest jej atut, ja bym go podkreśliła a jednoczenie kupiła coś co zakryję trochę brzuszek.
Co do wprowadzania jedzenie to powoli dasz radę, nikt nas nie goni. Ja przyznaję, że chce wprowadzić więcej bo Emilka mało mleka pije. Obecnie je po 60-80 co 2,5 godziny. Jak poza obiadkiem dostanie też deserek to może wreszcie dwa posiłki zje porządnie.
A co do mojej figury to źle napisałam, kiedyś była niska klepsydra a teraz jest niski kij od miotły. Ciągle słyszę, że za bardzo schudłam, ale co mam zrobię żeby przytyć.
Na zakupach jak Kuba wie, że coś kupimy lub pójdziemy do KFC to też pochodzi po sklepach. 😜
U mnie Emilka śpi, mąż śpi, Kuba gra a ja na allegro moja fajne, ale ciasne buty wystawiam. 😉

http://www.aukcjoner.pl/gallery/009553266-.html#I1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A no właśnie miałam napisac o allegro, przegladałam twoje oferty ale na razie nie kupuje bo dostali moi chłopcy ubranka i jeszcze ostatnio prababcia przyjechała i tez kupiła ubrania tak więc półki się zapełniły.
Też nie lubię jak ktos próbuje wcisnac się na siłe w mniejszy rozmiar bo szczerze mówiąc ładniej wyglądałby w swoim rozmiarze 🙂 Wystarczy tylko dopasowac odpowiedni krój.
Co do mleka to własnie u nas to jest dla małego podstawa, lubi je i dlatego wiem ze jest najedzony. U Was jest odwrotnie więc dobrze ze innne pokarmy smakuja.

A jeszcze miałam napisac ze czasem te programy o roznych kulturach przypominaja horror bardziej niz typowy horror. Takie rzeczy dzieją się na swiecie: np. kiedys mówili o tych biednych kobietach w afryce co uznano je za czarownice i wygnano. Koszmar!

Kruszyna my horrory to tak w godzinach nocnych ogladamy, no a ja potem oczywiscie boje sie isc nawet do wc 🙃

Nikusia te buty przypominaja mi coś.... chyba takie miałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Koszmar 🥴
Pokłóciliśmy się z Andrzejem o głupotę... pojechał do domu a teraz przyjechał i powiedział,że przyjechał tylko do Fabisia 😞
Powiedziałam mu,że jak będzie taki wredny dla mnie i małego to nie będę z nim,a on,że TRUDNO 😞
Wspaniale się czuję 😞
Idę się wypłakać 😞
Miłego wieczorku Kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiulka Ty dokuczasz jemu a on Tobie, podczas kłótni mówisz coś czego wcale nie myślisz, nie traktuj tego tak serio. Opadną emocję a będzie inaczej. Przyjechał bo mu zależy.
Skoreczka spoko, chciałam tylko napisać, że wystawiłam koszulki bo pisałaś, że potrzebujesz.
a teraz mam takie buty :

http://www.aukcjoner.pl/gallery/009554794-.html#I1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...