Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam kochane dzieki za Sparcie dzisiaj jestem w dobrym humorku rok temu dowiedziałam się ze po 19 nie udanych miesiącach starani w koncu się udało i będę miała mojego kochanego skarbeczka. Wynalazłam super cwiczenie na miesnie brzucha a przy okazi zabawa dla naszych maluszków Fabian to uwielbia radochy przy tym ze hohoho…. Wiec tak kładziemy maluszka na piszczelach dokladnie głowa kolo kolan nózki przy stopach kładziemy się na plecach i przyciągamy nogi z maluszkiem do klatki piersiowej i odkładamy powrotem na plasko ja to się smieje do fabiane ze startujemy lecimy i londujemy. Pewnie każda o tym z was wie ale jak by jakaś nie wiedziała

Nikusia ciezko mi powiedziecci co kolwiek w sprawie pracy ale rade to ty dasz na pewno

Andzia mój mały waży ponad 7 kg a urodził się z wagą 2470 g

Beatka ja mam ostatnio taka jazde z z małym ze naprzykład zasypia tylko jak mnie trzyma za reke może potrzebuje bliskości?! a jak śpi u was na łóżku to też się budzi?

Adzia wierze że jesteś w szoku bo mój zawsze zjada 120 ml z wielkim hukiem a wczoraj wieczorem obrócił 180ml z M stawialiśmy oczy.Niejesteś sama my jesteśmy z tobą nie przejmuj się mój wyjerzdza o 7 wraca o 20 wiec możemy się dogadać we dwie

Praca ja też muszę wrócić ja ma tylko to dobre wyście ze ide na 16 i wracam o 20 to tylko 4 godzinki a mały jest w tedy z babcia (moją mamą) lecz w czerwcu będzie tragedia bo jak wyjade jednej pracy o 5 rano to wróce o 14 posiedze z małym 2 godziny i do drugiej pracy od 16 do 20 ale czerwiec mam zawsze taki


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Piszę dzień dobry ze swojego domku 🤪
Wstałyśmy niedawno 🙃 😆 😆

Ile mam do zrobienia w domu to głowa mała 😮 no ale czego można się spodziewać po 1,5 tygodniowej mojej nieobecności 😆 Postanowiłam sobie dawkować pracę 😜 Nastawiłam pranie, ogarnęłam duży pokój, Nati nakarmiona i leży na macie edukacyjnej i gada, gada gada 😁

Robię sobie śniadanko i zaglądam do Was z nadzieję, że o mnie nie zapomniałyście 😆
Postaram się odpisać na Wasze posty 🙂

Wszędzie dobrze ale w domku swoim najlepiej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka no to faktycznie czerwiec będzie ciężki 🤢
Na naszym łóżku nie płacze, ale nie możemy z nim spać, bo któreś z nas by go zgniotło. Już nawet teraz jak u nas na łóżku zaśnie i go odkładam, to co chwilkę się przebudzam sprawdzić czy go nie przygnietliśmy (mimo, że on u siebie w łóżeczku 🙃 )
Jeszcze liczę, że to skok rozwojowy 😁 i że niedługo się to skończy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beatka ja to przeszłam mały też mi właśnie tak budzil jak twój mały na tym etapie życia wiec pewnie to skok rozwojowy
co do przygniecenia też miłam te jazdy ale najlepsza miałam u mojej mamy bo nakarmiłam małego cycem odłożyłam do wózka (jak tam jesteśmy to śpi w wózku) nagle moj M chciał sie odwrócić w moja strone bo leżał tylem do do mnie i mnie przy tulić a ja odruchowo myślałam że mały lezy kol mnie zepchłam go z łóżka moj sie wystraszył zapytał mnie co ja wyprawiam ja do niego taka zaspana łój kochanie to odruch 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁

Kacha kocham cię 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wczoraj mnie złapał okropny katar już myślałam ze po zamiatane bede chora wiec wysłałam mojego M do sklepu po piwo zrobiłam sobie na gorąco z sokiem malinowym własnej roboty i wypiłam dziisja po katarku jestem szczęśliwa o 12 jade zawieś M chrześniaka do przeczkola a potem idziemy z Fabianem na działkę bo muszę szczawiu narwać i narobic w słoiki bo majowy najlepszy

zapomniałam wam na pisać wczoraj gadałam z moja kuzynką też ma synka z 27 stycznia wiecie co my próbujemy marcheeczki jabłuszka kleiki a ona już małemu dawała kleik z rosołem zatworzyło mnie 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wielka napisał(a):
beatka ja to przeszłam mały też mi właśnie tak budzil jak twój mały na tym etapie życia wiec pewnie to skok rozwojowy
co do przygniecenia też miłam te jazdy ale najlepsza miałam u mojej mamy bo nakarmiłam małego cycem odłożyłam do wózka (jak tam jesteśmy to śpi w wózku) nagle moj M chciał sie odwrócić w moja strone bo leżał tylem do do mnie i mnie przy tulić a ja odruchowo myślałam że mały lezy kol mnie zepchłam go z łóżka moj sie wystraszył zapytał mnie co ja wyprawiam ja do niego taka zaspana łój kochanie to odruch 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁

Kacha kocham cię 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


😁 😁 😁 Ja też raz tak zrobiłam, z tym, że nie zleciał z łóżka, bo śpi od ściany, ale następnego dnia wył ze mnie 😁 😁 😁
Masz za to oklaska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka to dobrze ze juz ci minęło 🙂
Beata jeszcze chwila i złapie mocno gryzak, bedzie przekladał z raczki do raczki, teraz mozesz kupić zel i smarowac dziąsełka 😉
Kacha witaj 😘
Pamii trzymamy kciuki 🙂
Co do nieprzespanych nocy to współczuje bo nie wiem co to 😎

I nikt nie zauwazył ze my dzis 4 m,iesiące świętujemy ☺️ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilka poszła spać a ja z nią, przespałam się z godzinkę ( z przerwami na podawanie smoczka).
Teraz obowiązkowo kawka, bo ostatnio jak jechałam do lekarza to mi się bardzo spać za kierownicą chciało, sama gadałam do Kuby, bo się bałam.
Beata współczuję nocki, z tego artykuły co czytałam pisało, że jak dzieci częściej domagają się jedzenia to może dorosły do wprowadzania nowych pokarmów.
Domyślam, się, że wyglądasz tak jak ja z oczami na zapałki 😜 Łap oklaska na pocieszenie 😉
Pamii18 trzymam kciuki za Laurę.
Kruszyna może coś innego się znajdzie. Jak chcesz to napisz czego szukasz i jak będę oglądała oferty to dam Ci znać jak będzie coś co by Cię mogło zainteresować.
Wielka to w czerwcu faktycznie masakra.
Kacha nareszcie w domku 😜 łap oklaska bo tyle Cię ich ominęło.
Ja kiedyś pisałam, że są mamy które nie przejmują się co można a co nie można dawać dziecku. Ja też mam takie koleżanki. Już teraz mnie to nie rusza, ale kiedyś byłam w szoku jak przychodzę do koleżanki a jej maleństwo jest karmione ich obiadem. 😮 🙃
Wydaje mi się, że jak wprowadzisz jabłko czy marchewkę tydzień wcześniej to nic sie nie stanie, ale jak dziecko 4m-czne je jedzenie przeznaczone dla np 10 miesięcznego to coś jest nie tak.

a moja koniecznie chce się z pleców na brzuch obracać, ale zrobi łuk i nie wie co ma z ręką zrobić. 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki postaram się nadrobić 2 dni i potem odpisać , póki co na bieżąco

Wielka fajne ćwiczenia, napisz czy sa efekty 😉 🙂 ja od 2 dni wieczorem jak położe Nikiego biorę rower i jadę na ok 1 godz. zobaczymy czy coś to da 😉co do rosołku dla dzieci to może potem wyjść u tego dziecka w postaci ciężkiej alergii znam taki przypadek

Anabel faktycznie z tą pracą to jet różnie, przeważnie w prywatnych firmach właśnie co innego w papierach a co innego w kieszeni, nie martw się na zapas, musi się jakos ułożyć, a Jakuba szczepiłaś na ospę? bo ja Miłoszka tak i ciekawe czy przyniesie z przedszkola bo u nich cały czas krąży ospa, a co z Kinią?będziesz ja izolowała?a właściwie to już się nie da bo ospa zaraża przed wykluciem chyba 🥴życzę zdrówka

Beata ja też nie lubiłam nigdy spać z dzieckiem też bałabym się że go przygniotę albo mąż 😉

Kacha witaj spowrotem, napisz jak było w Bieszczadach to ulubione miejsce na ziemi mojego brata co roku tam jedzie i wędruje 🙂

Nikusia co do pracy to moim zdaniem spróbuj, jak to sie mówi lepiej coś zrobić i żałować niż tego nie zrobić i żałować jeszcze bardziej!najwyżej zrezygnujesz ale spróbujesz!
Dobra spadam bo Niko pacze pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka przyjemne z pożytecznym zawsze działa 🤪 🤪 i ja Ciebie też 😁 😁 😁 😁 😘
Beata 😘 Ja od kilku dni po porannym posiłku biorę Natalkę do siebie i tak jes 😘zcze z godzinę śpimy 🙃 ale całą noc też bym się bała z nią spać. Dlatego jak byłam w Bieszczadach to spała w gondoli.

Widzę, że temat powrotu do pracy się pojawił 😞 Wczoraj sobie liczyłam, kiedy ja mam wrócić i wyszło mi, że 27 sierpnia 🤪 Mam jeszcze trochę czasu na siedzenie w domu ale mimo wszystko smutno, że Maleństwo trzeba zostawić no i jestem totalnie odmóżdżona 😮 więc powrót do pracy będzie podwójnie ciężki 😮

Kruszyna
a jak Zosi nóżki???
Skoreczko już przecierki 🙃 Ale fajowo 😆 😆 Ja to takie rzeczy tak bardzo przeżywam ☺️
Anabel to masz w domku muchomorka 🙃 To dręcząca choroba 😞 Każdy chyba musi to przejść 😞
Nikusia oj z tą Twoją Emilką to masz wesoło 🥴 A miało przejść po 3 miesiącach 😞 albo po chrzcinach 🙃 Nie wierzę już w żadne gadaniny ludzi. A Emilka i na zdjęciach i na filmikach wygląda na szczęśliwe, zadowolone dzidzi 🙂
Pamii i jak po szczepieniu? Ja zapisałam Natalkę na 22 maja bo wcześniejszy termin nam przepadł ze względu na to, że Natalka przeziębiona była.
Kruszyna, Nikusia ale z Was ranne ptaszyny 🙃 😁
Adzia
avatarek super 🤪
Anabelto szczęście mieć wyrozumiałego szefa 🙂 Szkoda, że tak szybko trzeba zostawić te nasze szkraby i to w momencie, gdy one już takie fajniusie są i bardziej kontaktowe 😞 Przy dwójce dzieci to też duży problem, podwójny bo a to przedszkole, może żłobek, te choroby, walka z czasem, bieganina 😞
c.d.n.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczko 4 piękne miesiące dziś Wam stuknęło 🤪 Wszystkiego najlepszego z tej okazji 😘

Nie jestem w stanie przerobić wszystkich zaległości forumowych ale myślę, że znów będę na bieżąco 😆
Przed chwilą teściowa zadzwoniła, że może przyjadą popołudniu i zabiorą się za trawę w moim ogródku 🤪

A jeszcze Wam napiszę, że wczoraj myślałam, że sobie super wieczorek z mężem zrobię bo go długo nie widziałam 🙃 i że się poprzytulamy 🙃 a z planów dupa bo okres dostałam 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha witaj i zaglądaj do nas 🙂
Za tydzień mamy wizytę u ordynatora ortopedii i on ma zdecydować czy już koniec gipsów czy dalej zakładamy 🤨

Wielka no to pokazałaś twojemu kto rządzi w łóżku 🙂

Skoreczka 😘 😘 😘 😘 😘 dla ciebie i Błażeja 🙂

Nikusia dzięki za pomoc,ale ja należę do osób które nie wiedzą co chcą robić zawodowo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka Najlepszego dla Was 🙂

U nas noc ok 🙂 Fabi jadł o 21 i o 4. Nie pojechałam wczoraj do ZG. Byliśmy wczoraj na pogrzebie z Andrzejem i wieczorem zaczął boleć mnie ząb. Byłam niedawno u dentysty. A jutro ma badania u alergologa...i 270zł mi jutro na nie pójdzie,a za tydzień mam testy wziewne i 150zł pójdzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka buziaki dla Błażejka 😘 Gdybyś nie przypomniała, to bym i tak zobaczyła, że dziś 4 m-ce, bo miałam luknąć w jakim okresie dajesz przecierki 😜

Kacha Ty jeszcze wypoczynkowy lub wychowawczy wykorzystujesz, że aż do 27 sierpnia? Mi się kończy dodatkowy macierzyński 16 lipca, ale chcę wziąć wypoczynkowy, żeby od sierpnia iść do pracy.

Nikusia tylko, że my dopiero 3 m-ce i parę dni, więc chyba na nowe pokarmy za wcześnie. A ja ciągle biegam i daję mu cyca, bo inaczej paluszki sobie połknie 🤨

Kruszyna no dokładnie, kasa się sama rozpływa nie wiadomo kiedy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciłam wściekła z dworu 😠 😠 😠 Jeden płacze bo chce na ręce, a drugi ciągle woła : mama bo się nudzi. Jestem juz tak zmęczona jakby cały dzień był za mną 😞

Dziękuję Wam za życzenia 😘 😘 😘 😘

Kasiulka dużo kasy pojdzie na twoje badania, ale w tym kraju wszystko sporo kosztuje 🤢
Kruszyna ja to ostatnio smiałam sie " miałam czarny humor" ze w tym karju to tylko stówkami się płaci, n o a lekarze to juz sami nie wiedza ile brać.
A najgorsze jest to ze ja nie zarabiam a tak bardzo chciałabym miec dodatkowe wpływy, niestety nic nie znalazłam.
Kacha a my się nie poprzytulaliśmy bo się zdenerwowałam na męza, odwróciłam tyłkiem i poszłam spac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata8811 napisał(a):
Kacha napisał(a):

A jeszcze Wam napiszę, że wczoraj myślałam, że sobie super wieczorek z mężem zrobię bo go długo nie widziałam 🙃 i że się poprzytulamy 🙃 a z planów dupa bo okres dostałam 😠 😠 😠 😠 😠


Peszek 😁


Nooo 😠

😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...