Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dziewczyny a jak u Waszych dzieciaczków ze spaniem?mój w dzień jak śpi ostatnio z 4 godz dziennie to maksymalnie, czasem w domu pośpi 15min jakieś puknięcie go obudzi i po spaniu, za to w nocy przesypia ładnie choc ostatnio budzi się raz, no ale coś za coś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha, Beata, Wielka ja się nie boję spać z Emilką. Wiem, że ani ja ani mąż jej nie przygnieciemy. Wyjątkiem jest sytuacja jeśliby któreś z nas piło jakikolwiek alkohol, wtedy bym się bała. Chociaż przyznam, że przy Kubie na początku też się bałam.
Kacha moja Emilka już nam tak nie krzyczy jak na początku, pamiętam jak pisałam, że po kąpieli i karmieniu 2 godziny krzyków. I ogólnie była marudna. A teraz już jest bardziej wesoła, no ale w nocy daje popalić i jak każde dziecko ma gorsze i lepsze dni.
Dodam jeszcze, że ze mnie nie jest ranny ptaszek. Wstaję, bo Kuba musi mieć inhalację przed szkołą, a potem śniadanie i Emilka się budzi. 🙃
Kruszyna a Zosia teraz ma gips, czy zdjęty? Mam nadzieję, ze zdecyduje, że wystarczy.
A co do pracy to ja mam ten sam problem, sama nie wiem co bym chciała robić. Więc szukam ofert do któryś wiem, że jest szansa że mnie przyjmą.
Kasiulka to chodzisz prywatnie do alergologa?
Kruszyna mi też tak kasa idzie. Już się staram oszczędniej, bo teraz już nie mam dochodów, ale nie powiem nawyki też jakieś mamy. 🙃
Beata masz rację, za wcześnie na nowe jedzenie. Może to tylko chwilowe, życzę Ci lepszej nocy dziś.
Skoreczka faktycznie masz dziś ciężki dzień. 😘 😘
Anabel widziałam ostatnio w gazetce Biedronki, że mają być body w promocje? To te kupiłaś? Super, że USG ok. Dzięki za kciuki za nas. 😘 😘
Elka kobiecie się liczy wiek 15, 16, 17, 18, 18, 18, 18.... nie wiedziałaś ? 😁 😁 😁 😁
Wielka a ja zauważyłam, że nawet jeśli ja nie w pełni akceptuję swój wygląd z różnych powodów to dla mojego nie ma to większego znaczenia.
Kacha poprzestawiałaś meble 😮 to ja podziwiam, bo ja to słabeusz jestem.
Pamii ale jak lekarka uzasadniła, że nie zaszczepi. Bo dwie kupki nie takie? 😮
Moja też się dziś obróciła z plecków na brzuszek. Bo z brzuszka to już dawno śmigała, a z plecków to tylko taki łuk robiła a potem nie wiedziała co z ręką zrobić. A dziś patrzę i już na brzuszku leży 🤪
Pamii a ja chciałam do Kachy o marynarzu napisać 😁 😁 😁 😁 (że dobry marynarz i czerwone morze przepłynie 😁 😁 😁), ale ja też nic chciałabym podczas okresu.
"Skoreczka jak ja się tyłkiem odwróce to moj czasem źle to interpretuje... xD"-padłam 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Skoreczka, Kacha my wszystkie takie niskie 🙃
Kinga moja w dzień ostatnio śpi ok 10 a potem albo jak idziemy popołudniu na spacer wtedy wcześniej a jak nie to ok 17.
Skoreczka tylko wolałabym, żebym na kontrole przyjechała w przyszłym tyg i od razu testy. Ja tam mam jakieś 25km w jedną stronę, a paliwo drogie. A pediatrę mam na miejscu.
Skoreczka może ktoś chciał Ci dać oklaska i przez przypadek zabrał? 😮
Bo mi przybyło, więc dziękuję komuś.

Mój robi pizze, bo dostaliśmy gotowy spód. Pierwszy raz taki wynalazek widzę, no ale spróbujemy.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
To ja ci dałam oklaska bo Ty mi dałaś rano ☺️


dziękuję, dziękuje a teraz widzę, że zablokowałaś?

a miałam Ci pisać, że znalazłam jeszcze dwie koszulki po Kubie. Mam je na allegro to sobie zobacz.
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25191115
więcej o nich na pw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
skoreczka napisał(a):
To ja ci dałam oklaska bo Ty mi dałaś rano ☺️


dziękuję, dziękuje a teraz widzę, że zablokowałaś?


tak, bo ja juz nie chce, w koncu to miało cieszyc a nie smucic.

Nikusia przejrze allegro na pewno, choć ostatnio dostałam ubranka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga ja mam pusze enfamila w domu a dokarmiam od swieta zreszta nie raz jak zrobie mała nawet nie wypija 10ml Siostra tez kupiła enfamila to jak wychodziła ze szpitala to takie jej w aptece dali bo innego nie mieli a teraz kupiła na allegro bo duzo taniej 😉
Co do zupek to ja wykupiłam tylko te z kuponów a tak to sama gotuje juz drógi dzien kinia nie placze ale daje duzo mniej marchewki 😉 😉 😉

U nas spanie w nocy ok zazwyczaj tylko jedna pobudkla na jedzonko a wdzien tak moze jak sie zliczy to 3-4 godziny 😉razem

Nikusia i ze mnie ptaszek ranny nie jest no a Kinia o 7 sie budzi i Jakuba do przedszkola trzeba wyszykowac noooo teraz bvedzie mial 2 tygodnie wolnego bo ospa juz potwierdzona...
Dobrze ze u Twojego Kubusia lepiej 😉 oby za tydzien juz był całkiem zdrowy i zeby zrobili te testy
Nikusia tak te body to te z gazetki 😉 Kinia ma mało nowych rzeczy wiec sie skusiłam na te i sie ciesze ze ja kupiłam 😉

Dobra uciekam ... zaraz czas kolacyjno- kompaniowo -usypiajacy 😉 jakies około1 ,5- 2 godzin 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha dzielna jesteś dziewczyna 🙂 widocznie potrzebne był ci zmiany 🙂

Pamii to się ciebie pytali jaką Laura miała kupkę przed szczepieniem 😮 A mi wyszło,że 10 czerwca do pracy ,ale jeszcze 4 tyg. dodatkowego więc 9 lipca do pracy 🤨

Kinga to Anabel wyszperała i pochwaliła się a ja znalazła gazetkę i zerknełam i tez bardzo mi się podobają 🙂 i mają tez być maskotki dla niemowlaków 🙂
Kinga moja teraz przez te upały to maksymalnie 30 min i się bawi a jak się znudzi to zaś uśnie ,więc tak na raty w dzień śpi 😆

Nikusia tak Zosia ma teraz gips już tydzień ,aż do wtorku a potem zaś do lekarza

Skoreczka a to fajnie,że ktoś ci coś sprezentował 🙂

Anabel Kuba ma ospę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co za dzień 🙃 Pokoje błyszczą 🙃 Przemeblowanie się udało 😆 Nawet znalazłam miejsce dla tego kabelka, z którym nie wiedziałam co zrobić 🙃 Ogródek doprowadzony do normalności... Czeka na stół i krzesła (bo parasol jest 🤪 ). Padammmmmmm

Beata
sama jestem w szoku z tą energią bo mnie brzusio boli i niezbyt ciekawie się czuję 🤢
Kruszyna to chyba nowy kolor ścian tak na mnie wpłyną, że postanowiłam meble zamiast gór przenosić 🙃 😁 Ale mi się teraz podoba 🙂 🙂 🙂
Skoreczko poprzestawiane... ale ileż ja kombinacji nawyrabiałam 🙃 w końcu się udało... tylko muszę pozbyć się jednej komody 😠 I jak się pozbywasz tych krostków na rękach? Bo ja na dłoniach nie mam ale dziwne bo mam powyżej nich i przemyłam obficie wodą i smaruję kremem 🤔
Kinga uczulenie na pewno nie od słońca bo się raczej kryję a wyskoczyło mi zaraz gdy tylko zamoczyłam ręce w wodzie z płynem 🤢
Skoreczko serio??? Ktoś Ci zabrał oklaska??? Dziwne bo to mnie zawsze giną 😮 Może ktoś Ciebie ze mną pomylił????? 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamii, Nikusia mój marynarz byłby nawet chętny, by czerwone może przepłynąć 🙃 😁 😁 😁 ale ja tak nie lubię, jeszcze brzuch boli, źle się czuję ojjjj nie nie nie. A z tym odwracaniem się tyłem to mam podobnie 😁 czasem jest to inaczej interpretowane 😁 😁 😁

No to ja zmykam bo marynarz wrócił 🙃 😁
I ciastka piekę w piekarniku 😜
Retyyyy jaka ja dziś jestem naładowana pozytywnie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka z rana jestem pierwsza?
Emilka jadła o 24:30, 3:30, 5, a oprócz tego jeszcze podawałam smoczka itd. Dobrze, że idzie weekend 😜 Teraz czuję się dobrze, ale pewnie mnie potem będzie łamać zmęczenie.
Anabel współczuje ospy, mam nadzieję że Kinga nie złapie.
Kruszyna Emilka wieczorem też jakaś marudna była, może za gorąco?
Kacha daj mi trochę twojej energii?
Bo ja ostatnio mam wrażenie, że wszyscy coś ode mnie chcą a mi brak energii.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka słowa angielskie bardzo często są o wiele łatwiejsze w wymowie więc to pewnie dlatego dzieci je lubią 🙂...

Kinga u nas kupki były takie jak jajecznica... a teraz są tj właśnie musztarda...

Nikusia szkoda ze testów nie porobił ;/ no ale ważne ze zrobi 🙂

Kigna u nas różnie z tym spaniem, czasem w dzień spi więcej czasem mniej, i w nocy to samo 🙂

Nikusia ona powiedziala że lepiej poczekać i przepisała mi Lakcid dla małej.. mam dawać 5 dni i przyjść zaszczepić...

Kruszyna u nas o wszystko wypytują... 🙂 jakie kupy, czy robi tak samo dużo siku (tzn czy jest mniej wiecej tyle samo ciężkich pieluszek) itp 🙂

Kacha achhh ci marynarze :p hehehe zaszczep mnie swą pozytywną energią!! 🙂


AA mnie zmartwienie dopada ;/ po pierwsze LAURKA dziś mi zwymiotowała tak że wszystko chlusło na mnie i nie wiem czy to nie jakiś wirus, tyle że poczekam bo może to jednorazowe, tym bardziej że nie objawia mi się złym humorem 🙂... a druga sprawa... chyba znów czeka nas przeprowadzka 😞...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo, halo 🙂 Dzień dobry 🙂
U mnie na stoliku w wazonie stoją konwalie 🙂 🙂 🙂 Kocham te kwiatuszki 🙂 A za oknem się chmurzy i zapowiada się deszcz, a ja się muszę do sklepu wybrać a tak okrutnie mi się nie chce!

A u męża na urodziny zamówiłam sobie kosiarkę do trawy 🤪 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 😁 Ma być czerwona z dużą czerwoną kokardą 🙃 😁 😁 😁 😁 😁 🤪

A nie pamiętam która (przepraszam 😞 ) ale któraś pytała mnie skąd wzięłam powrót do pracy 27 sierpnia....... Otóż mimo, iż urodziłam 20 stycznia to urlop macierzyński mam od 18 stycznia. Podstawowy plus dodatkowy (4 tygodnie) plus 36 dni urlopu wypoczynkowego plus 2 dni opieki i mamy 27 sierpnia o! Tak to sobie sprytnie wymyśliłam 😆

Pamii
no właśnie? Jaka przeprowadzka 🙂? A co do wymiotowania to Natalka raz mi zwymiotowała a wtedy zaczęły się te upały majowe. Jednak tak jak Twoja Laura miała dobry humor i nie marudziła. Obserwuj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam osiemnastki moje kochane

ja wpadłam tylko na chwile bo biegam od rana zeby sie wyrobic bo musze jechac do miasta na zakupy dla malego noi załatwić wychowawcze wiec latania mam kupe dzisiaj dobrz ze mloda wczesnie wychodzi ze szkoły to m,oże wezmie Fabiana a jak nie to musze wszedzie znim dzisiaj mlody ma dobry chumorek wiec nie jest zle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel z body na krótki rękaw do sierpnia aż czekasz?

Kruszyna dzięki za link do gazetki – to ja muszę te body też kupić 🙂

Pami tekst z tyłkiem mnie rozwalił 😁 😁 😁 Oklask za to!

Skoreczka to zapewne nie żadna z nas zabrała Ci oklaska, tylko ktoś podczytujący 🤨 Jak odblokujesz, to Ci z przyjemnością poklaszczę 😘

Anabel napisałaś „zaraz czas kolacyjno- kompaniowo –usypiajacy” , a ja w myślach „jaka kompania?” (i pomyślałam, że całą kompanią coś będziecie robić) i dopiero za chwilę się kapnęłam że chodziło o kąpiel 😁

Kacha prześlij mi choć trochę tej Twojej energii, bo mi jej brakuje… 🤨

Pamii z tym chluśnięciem to może jednorazówka 😉 A gdzie się przeprowadzacie?

Kacha o kurza stopa, ale masz dużo wypoczynkowego! 😲 Weź nie bądź wiśnia i się nim podziel ze mną 😜

Wielka jakie wychowawcze załatwiasz, skoro pisałaś, że w czerwcu do pracy wracasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej
Kacha u mnie tez konwalie z działeczki 🙂 cudnie pachną jak siedzę przy ławie to czuję ich zapach, też uwielbiam konwalie 🙂

Pamii może Laurze się ulało mocno a to nie były wymioty?Nikoś kiedyś też tak zrobił tak ulał aż pod ciśnieniem ale to było raczej ulanie, a nie wymioty.Poobserwuj ją i nie martw się na zapas.A co do przeprowadzki to może jakoś się ułoży i nie będziesz musiała 🙂

Kasiulka daj znać co u alergologa, a na pizzę do Elki się wybierasz 😉 🙃 to smacznego

Nikusia ja wczoraj miałam taki dzień czułam się energetycznie wypompowana! ale jak połozyłam Nikiego wieczorem a mąż zawsze kąpie i kładzie spać Miłoszka to wsiadłam na rower i pojechałam, jeździłam i odetchnęłam, czasem przydaje się coś zrobic dla siebie 🙂Ja juz na rowerku 3 dni śmigam wieczorem 😉 fajnie tak poczuć wiatr we włosach 🙃 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas od jutra tzw.Majostaszki czyli impreza coroczna, dni miasta, festyn w parku, koncerty itp.jutro grają Wilki i tak żałuję że nie będę 😞 bo najchętniej z mężem bym poszła a samej to tak dziwnie nie chce mi się 🥴 ale od jutra 11 stopni tylko i deszcz u nas także pogoda nie na imprezowanie się zapowiada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niepoblokowanym oklask poleciał na miły początek weekendu 🙂 🙃 uciekam kawkę sobie zrobić a potem spacerek 🙂wczoraj aż mi się ramiona lekko spiekły na spacerku 😮

Kruszyna mój Niko wczoraj był tak marudny spał może 2,5 godz w dzień a wieczorem tylko stękał i płakał, więc kąpanko, piciu i tak zasnął szybko na szczęście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przeprowadzka- mamy zamieszanie z tą co wynajmujemy u niej meiszkanie, okazuje się że to nie jej mieszkanie, tylko jej byłego męża więc w gruncie rzeczy beznadziejnie bo moze udac głupiego i nas wyrzucić, druga sprawa my płacimy co miesiąc jej za opłaty czynsz itp a ona nie płaci w urzędach i nachodzą nas, wczoraj gaz mi chcieli odciąć.. masakra ;/ no i mamy takie wyjście że idziemy do mieszkania, tyle że musimy w nim trochę porobić, i czynsz możemy sobie odpracować jako konserwatorzy przy budynku... to jest tak jakby mini hotel tyle że koleś nie ma czasu się nim zająć a gości przyjmuje...

Kacha to ja chyba pytałam :P ehehhehe no widze że nieźle wykombinowałaś :P

Beata przeprowadzka byłaby prawie na sam koniec miasta do tj domku tyle ze tam jest mieszkanie i pokoje goscinne ktore musielibysmy obsłużyć, do tego sprząta tam inna pani, ale chodzi raczej o wydanie kluczy, zmiane poscieli bez mycia toalet cale szczescie, plus koszenie trawy, naprawa kranow itp... takie konserwatorskie rzeczy... tyle ze spory kawalek do centrum. Jedno jest dobre ze facet ten ma obok hurtownie i moglabym w niej pracowac...

KINGA wydaje mi się że przeprowadzki nie unikniemy, bo siedzimy jak na bombie ;/ nie wiadomo kiedy i gaz nam odetną albo prąd a przy malym dziecku nie mozemy sobie na to pozwolic, ech jak ja nie lubie wynajmowac mieszkania 😞

A moja niunia o 10 zjadła i nie zwymiotowała... teraz spi, wstanie to zbieram się na bioderka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...