Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej dziewczyny dzisiaj Miłoszek już chyba troszkę lepiej, wczoraj miał temperaturę jeszcze, wieczorem nawet wysoka 39 🤨 a ja się zawsze boję takiej temperatury, dałam mu Ibum i pomogło.W nocy wstał że chce kupke i zrobił luźną i rano też zrobił luźna więc to jakiś wirus jelitowy raczej bo tak to mu nic nie jest poza tym, choć ja od 2 dni też mam pędzenie do wc 🥴 😮 tylko żeby Niko nie chwycił, bo u niego to masakra by była,ach wolę nie myśleć o tym.

Nikusia trzymam kciuki, nie denerwuj się na zapas

A ja mam pytanko czy jak dajecie jabłuszko dzieciaczkom to ugotowane?dodajecie coś do niego?bo ja już nie pamiętam jak to było z Miłoszkiem, a jak czytam to niektorzy daja starte surowe a inni gotowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha trzymam kciuki za rozmowę, będzie dobrze.
Kinga może Miłoszek zjadł coś nieświeżego na urodzinach albo zaraził się od kogoś.
Jabłko dałam surowe, ale nie chciała jeść. Może z 3 łyżeczki zjadła i się napiła bo soku było sporo.
a ja byłam na spacerze. Podeszłam do okulisty po ksero dokumentacji Kuby, potem do ginekologa po wyniki mojej cytologii (bo już dawno miałam iść). Cytologia ok, ale mam infekcję i we wtorek wezmę receptę na jakieś globulki jak pójdę z Kubą na szczepienie.
A teraz idę zabrać się za zupkę Emilki i nasz obiad. A potem poszykuję resztę dokumentacji. zajrzę później. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂

Wczoraj miałam taki senny dzień, że szok. Ale dziś jest lepiej 🙂

Kinga zdrówka dla Miłoszka, mam nadzieję, że będzie lepiej i że Niki się nie zarazi 😘

Wielka dobrze, że Twój M wie, że nie ma sensu się kłócić i pierwszy wyciąga rękę - oklask dla niego 🙂

Elka Skoreczka a mi nic nie przychodzi 🤨 Mam nadzieję, że listonosz tu niczego nie kradnie 😁

Kacha trzymam kciuki za pozytywną rozmowę z kiero – będzie dobrze! 😘

Nikusia no to nie ciekawe wyszły wyniki Kubusia 🤨 Mam nadzieję, że lekarze będą podejmować jakieś dobre decyzje i np. po odczulaniu będzie lepiej...

Kruszyna to Zosia teraz może teraz korzystać z machania nóżkami 😆 Oby to były ostatnie 2 razy!

Kacha nigdy nie wygrałaś jeszcze, a czy brałaś w czymś udział? Bo wiesz „szczęściu trzeba pomagać” 😎

Skoreczka super, że Błażejkowi smakuje marcheweczka 🙂

Kruszyna to zaszaleli z tą nagrodą 😁 😁 😁

Skoreczka nie ma tu opcji „lubię to”, ale jest opcja oklasków 😎

Nikusia to faktycznie nie masz szczęścia w tych konkursach. Ale pięknie napisałaś o dzieciach i mężu 🤪

Kacha obrotna dziewczyna z Ciebie 🤪 (chodzi mi o wczoraj)

Anabel fajnie, że już Kinia odkryła stópki 🤪 To musi być śmieszny widok 😉

Kacha i Pami ja codziennie rano biorę prysznic – Mały w leżaczku w łazience ze mną sobie siedzi i się rozgląda, bawi rączkami, gada, a ja myju-myju 😉

Pami to już niedługo ta przeprowadzka! 🤪

Anabel Nikusia czyli co? Trzeba dodawać jakiś tłuszcz do tych zupek? Bo ja zielona w tym temacie.

Nikusia trzymam kciuki za komisję! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja już po wizytach gość 🙂 i zabieram sie za robotę 🙂
Skoreczka i jak tam posegregowane już ciuszki??

Kacha aż takiego strasznego masz tego szefa??

Beata ta pogoda tak wpływa na nas,ale szykują się zaś upały 😮

Kinga mam nadzieję,że Miłosz szybko wróci do formy 🙂

Pamii i jak tam wrażenia po pracy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My bylismy na szczepieniu 🙂 Błażej tak się rozbawil w poczekalni ze ciagle rwal się do przodu i śmiał w głos, az ludzie się śmiali 😁
Szczepienie szybko minelo, tak mi dziecko wychwalili ze milo mi było. Dał się zbadac, gardełko obejrzec, lekarz tez się uśmiał bo Błażej ciagle się smiał 😁
No i waga mnie zaskoczyła bo mój tez wazy 8kg 🙃 Aniag070 jak zajrzysz do nas to poczytaj 😎
Wychodzi na to ze moj jest najwiekszy 😉 I na dodatek tego nie widac bo fałdki tylko na udach 😎 🙃 Kocham mojego kawał faceta 😘 Kocham wszystkich moich facetów 😘 😘 😘

Nikusia kciuki zaciśnięte 🙂 mocno, mocno!!!!!!!!!!!
Pamii miłej pracy i czekamy na relacje z przeprowadzki 🙂
Anabel to pięknie za mała stópki już podciaga do buzi 🙂 Ale ten czas leci 😎
Kacha najwazniejsze ze imprezka super 🙂
Kruszyna tak odłozyłam cała reklamówke ciuszkow, no i wiem dlaczego 😁 Teraz roz.74-80 😎
KingaS surowe jabłuszko bez niczego daje albo to ze słoiczków. Dobrze ze Miłoszkowi sie poprawiło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka to śmianie się w głos dziecka jest śmieszne 😁 Nie dziwne, że ludzie zachwyceni - ja też jak patrzę na Błażejka w avatarku, to mi się buzia uśmiecha 🙂

Kruszyna no widziałam, że upały się zapowiadają. Ja uwielbiam jak jest ciepło i są upały, tylko gorzej z moim dzieckiem i byciem w wózku w tym czasie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia szybko mialas cytologie mi gin kazał przyjsc jak juz bede miała regularna miesiaczke na razie to tak róznie jest

Beatka tak trzeba dodawac zeby zupki były pełnowartosscioewe ja na razie dodaje oliwe z oliwek 😉 pózniej sprubuje masełko ale to jeszcze czas dopiero jak produkty mleczne chyba nie panmietam

Kinga jabłuszko najlepiej surowe ale mój Kubus nie chciał takiego jesc i pazyłam

Skorecko no to ale kawał chłopa juz masz 😉


wiecie co dzis mi sie nic nie chce do tego taki wiatr wieje Juz bym chciała wyjsc na dwór bo mnie w domu nosi cały tydzien no ale chynba jutro z Jakubem troszke wyjdziemy niech sie przewietrzy bo chyba teraz juz mozna...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel no właśnie myślałam o surowym lekko sparzonym, mi też nie chce się siedzieć w domu a to dopiero 2 dzień a Ty już tydzień 🤨 rozumiem że Cię nosi,a jak Kubusiwoi schodzą chrosteczki?miał ich dużo?jak nie ma temp to chyba można wychodzić byle nie przeziębić się, tak słyszałam. co do oliwy z oliwek to też zamierzam dodawać.

Ja się wkurzyłam na mojego, bo znowu nie mozna nic zaplanować na wakacje,bo on oczywiście kiedy ja mogę to on nie, ostatnio mi wypalił że we wrześniu na początku jak ja całe wakacje będę w domu siedzieć, a do pracy wracam 4.09 to on wtedy chce jechać, chyba zgłupiał.Tak zawsze z nim jest, na końcu nigdzie nie pojedziemy a chciałabym bardzo żeby Niko i Minio zmienili klimat.Zobaczymy co z tego wyjdzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna mi urlop macierzyński kończy się 10.06 ale do tego dochodza 4 tygodnie dodatkowego macierzyńskiego, potem biorę zaległy urlop wypoczynkowy 22 dni i nowego nie pamiętam chyba z 19 dni i wracam we wrześniu, tylko dlatego tak się udało że mam tyle zaległego urlopu bo wcześnie poszłam na zwolnienie i nie wykorzystałam w tamtym roku urlopu długiego stąd tle dni 🙂 ale ja się cieszę, nie chce mi się wracać do tej pracy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Udało mi się wejść,ale mam problem z internetem 😞
Od wczoraj mam okropny nastrój 😞 Andrzej chce w pon jechać do Holandii na miesiąc 😞 dzwonił jego brat,że jest praca 😞 jak ja mam sobie poradzić? 😞 rozumiem,że on chce zarobić na remont,ale nie dość,że tęsknię za Fabim to jeszcze on mnie zostawi na miesiąc 😞 na dodatek przed samą sesją,jakbym mało miała problemów 😞 na początku czerwca mamy z Fabim do lekarza do Kożuchowa i ciekawe z kim pojedziemy 😞 już się rozkleiłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga Jakub był mocno wysypany ta ospa ale juz go nie swedzi i strupli zaczeły schodzic ;0 wiec mysle ze jutro choc na troche wyjdziemy 😉

Kasiulka nawet nie potrafie sobie wyobrazic jak ci ciezko ;( usciski dla Ciebie

Dostal;am paczke z hippa była by juz wczoraj ale zostawili ja u sasiadki na szczescie ta oddała 😉 i uuuuuwaaaaga mam fioletowa łyzeczke 😉 po Jakubku mam jeszcze dwie niebieskie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...