Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Kacha jak Boga kocham nie nabijam, tylko nowy prezent zawsze cieszy i tak sobie wieczorkiem pomyslałam ☺️ 😎 Wybacz jesli cię uraziłam 😘


No co Ty 😘 😘 😘 Nie uraziłaś 😆
Dziś jak mi się uda to dobiorę się do tej kosiarki 🙃 😜 Bo mi teściu nagadał, że najlepiej raz w tygodniu odpowiednio trawkę potraktować 😮 Trochę sobie tego nie wyobrażam 😮 no ale dobra 😮 Bo mama przyjechała to ma kto mi Natalką się zająć.
Mam w planach dziś trochę rzeczy do zrobienia... (m.in. umycie okien 🙃 ), wypad do ciuchexu 🙃 kawka u koleżanki, muszę w końcu iść do księdza (wczoraj za długo mi zeszło w firmie i już nie zdążyłam) bla bla i t d ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemka 🙂

Piątek! 🤪

Dzisiaj idziemy na pierwsze urodziny mojego męża chrześnicy, a w niedzielę na Komunię. Aleks będzie się gościł 😎 A my odpoczniemy, bo każdy będzie brać go na ręce i się nim zajmować 😎

Nikusia Bebilon to próbka mleka, poradnik i niespodzianka 😉 Jeszcze nie wiem co, bo nie doszło.

Kacha wiedziałam, że tak będzie, że nie ma czym się stresować 😆

Kacha ja na razie dostałam tylko z Johnson’s i z tych próbek żelu do higieny intymnej (nawet dwa razy mi przesłali). A reszta nic… 🤨

Nikusia ja też dziś w nocy wstawałam z 3 razy – nie wiem co się dzieje, czy się nie najada czy może mu zimno było, nie wiem 🤨 Dobrze, że już weekend!

Nikusia Twój Kubuś jest mistrzem! 😁 Zawsze mi się uśmiech pojawia jak czytam jego wyczyny 😁 I wpadłam na pomysł, że mogłabyś bloga pisać i opisywać śmieszne sytuacje - kiedyś takiego czytałam, gdzie kobieta opisywała zabawne sceny z życia swojej córki 🙃

Kacha i Kruszyna a ja nic nie prasuję – tzn. prasuję dopiero przed założeniem i dzięki temu nie ślęczę nad deską ze stosem ubrań 🙃

Skoreczka widzę nowy świetny avatarek 🤪

Skoreczka tak, na pewno Kachę uraziłaś 😁 Bankowo! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny ja dosłownie na chwilke, jestem wykończona, mam temperaturę,b oli mnie brzuch i mam grypę jelitową 😞 Miłoszek już na szczęście lepiej, ale boję się o Nikiego.Koniec na dzień dzisiejszy z moim karmieniem 😞 bo w nocy wziełam tabletki, bo mogłabym się odwodnić i tak za bardzo nie ma efektu 😞 głowa mi pęka i mam dreszcze, a mój oczywiście musiał iść do pracy 😮 kurde jak on jest chory to się kładzie i nic go nie interesuje, a ja z 2 dzieci w domu z gorączką i słaba jak nie wiem mam obiegać wszystkich 🥴 wkurzył mnie!!!Dobra kończę to narzekanie i zmykam, jakoś muszę ogarnąć wszystko 🤢 pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata wczoraj miałam sesję przymierzania czapek Błazejkowi dlatego tez i nowy avatarek 🙂
Wiem jak to jest z tyym pojsciem w gosci z dzieckiem...odpoczynek 🤪
KingaS wspolczuje złego samopoczucia. Trzymaj się!!!!!!!!!!!

Mały wstał, idee zupe wstawic i chyba pojde na spacer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ojjj Kinga to złe wieści 🤨 Współczuję i mam nadzieję, że potrwa to najwyżej jeden krótki dzień i nikt więcej nie ucierpi 😞 Biedactwo 😘
Pamii się na pewno odezwie. A ja się pytam gdzie Adzia? 🙃
Beata chcesz dostać po uszach 😁 🙃?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A jeszcze Wam napiszę, że na prawdę miła była moja wczorajsza wizyta w firmie. Kierownik dużo, dużo opowiadał o moich projektach i naszych wspólnych akcjach, o ich kontynuacji itd. Ucieszyłam się, że czekają na mnie 🙂 i tak się poczułam jak u siebie 🙂 a myślałam, że będę się czuć obco.

Uciekam już bo się nie wyrobię a jeszcze chcę z mamą spędzić trochę czasu no i ten ogróde czeka... 🙃 😁 papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 😉
Kacha super ze z rozmowy jestes zadowolona 😉
Z ospa juz lepiej teraz mamy jeszcze 3 pechezyki na stopie reszta strupki no i czekam czy Kinia złapała czy nie ale to jescze moze wyjsc nawet za 2 tygodnie ...dzis idziemy nareszcie troszke na dwór 😉

Kacha na uregulowanie okresu czaesm trzeba poczekac u mnie z tym jeszcze gorzej bo piersia karmie to moze byc takl ze pojawia sie i znika 😉

Kruszynka i Nikusia u nas to Kinia raczej sie nie chwali tym co ma zalozone raczej chce to zjesc 😉

Nikusia to ale synek pomysłowy szkoda ze Ciebie nie uprzedził 😉 hehehe niezły agencior Ci roscie 😉

Beatka ja akurat tego nie lubie jak jedziemy gdzies i co chwile ktos inny wyciaga rece po dzieci jedyna osoba która akceptuje to moja mama bo ona to bierze Kinie nawet jak ta płacze a reszta jak mała marudzi to zaraz oddaja zreszta nmie uwazam ze takie przekładanie z rak do rak to dla ciecka dobrze...ale to moje zdanie

Kinga zycze szybkiego powrotu do zdrowia i pociesze cie z mój jak jest hory to robi to samo a dla mnie nie ma zmiłuj sie ja musze wszystko zrobic...

Kacha miłej zabawy nowym prezecikiem 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga wiem przez co przechodzisz, bo też przez to przechodziłam jakiś czas po porodzie 🤢 Człowiek się nieźle umęczy! Ale u mnie trwało to 1 dzień, więc mam nadzieję, że Ci szybko minie! 😘

Kacha ja dawno nie widziałam Twojej Natalki, mogłabyś wrzucić jakąś świeżą fotkę 😜
A o Adzię już wcześniej pytałam, bo nigdzie jej nie widać - ani tu, ani na FB.

Mam taki problem: mój mąż żeby wstać do pracy ustawia sobie budzik i gdy dzwoni, to budzi Aleksa 🤨 Możecie coś doradzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zosia już po szczepieniu i w ogóle nie płakała 🙂 🙂 🙂 🙃 🙃 🙃
Teraz babcia wzieła ją na spacer(pediatra nie miała żadnych przeciwskazań co do spaceru) a ja zabieram się za moje okropnie brudne okna 🙂 A kto teraz wypije ze mną forumową kawkę 🙃 a potem idę zabrać się za robotę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka super avatarek 🙂 ale ma ciemne oczka 🙂

Kinga no to mąż zostawił ci wszystko na głowie 😮

Anabel ja ostatnio miałam taka nie przyjemną sytuacje u teściów a mianowicie teściowa powiedziała choć Zosiu na rączki chociaż ja cię ponoszę 😠 😠 😠 😠 Bardzo się wkurzyłam bo oni uważają,że jak dziecko nie jest noszone cały czas to coś jest złego i nie potrafią się nadziwić,że moja Zosi potrafi sama sobie poleżeć na łóżku spokojnie ma wszystko pod ręką,ale wiadomo ja jestem pare metrów koło niej. Wkurza mnie takie coś bo ja się cieszę,że Zosia potrafi sama się sobą zająć a mimo wszystko i w tym wszystkim jest czas na przytulanie i noszenie,ale nie 24 godziny na dobę i to ich dziwi 😲 czy to ja jestem dziwna 😮 powiedzcie jakie wy macie zdanie na ten temat??

Beata kurde nie wiem co mam ci doradzić mój tez nastawia budzik,ale Zosia śpi w pokoju obok

Kacha/Skoreczka Zosia spała dzisiaj 12 godzin,zjadła i poszła dalej spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna z Zosi to dzielna dziewczynka - ona wszystko super znosi i gips i szczepienia 🙂
Masz rację z tym noszeniem, ja też uważam, że jak dziecko spokojnie się czymś samo zajmuje, to niepotrzebne jest noszenie. I jak w takim momencie ktoś chce wziąć Aleksa na ręce np. moja siostra, to moja mama od razu protestuje, żeby go nie brać, dopiero jak się rozpłacze 😉 No, ale czasami tej mojej siostry nie upilnuję - ona się cieszy jak się nim zajmuje i już. Dlatego na imprezce ona będzie zapewne mnie odciążać, żebym np. mogła obiad zjeść 🙂

Zapomniałam Wam napisać, że i mi w końcu włosy zaczęły powoli lecieć 😉

Widziałam, że ostatnio na FB zaczęłyście komentować moje fotki ze ślubu, więc jak się Wam będzie nudziło, albo coś, to możecie jeszcze obejrzeć mini filmik zrobiony przez kolegę 😉
http://www.youtube.com/watch?v=T7b7DAduxek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna pieknie że Zosia taka dzielna 🙂 🙂 🙂 No i tak spać to marzenie 🙂 Moi tez lubią spanie hehe
Kruszyna mój synek ma granatowe oczka a na fotce tak wyszły jak brazowe 🙂 Miki ma brązowe a Błazejek niebiesko-granatowe. A jakie ma Zosia?

U nas jak leży spokojnie to raczej nie podnoszę i nie zawracam mu głowy hehehe Ma swoje sprawy chłopak to po co bede go odciagać 😉
A my po spacerach, spaniu na dworze, obiadku 🙂

Beata
ogladam twoje zdj. z linku: jacy Wy młodzi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszynka ja nie mówie ze wogole nie nosze małej bo jak jest marudna to mozemy pół dnia chodzic ale jak jest spokojna to tez nie pozwalam na noszenie bo kazdy chce nosic a potem kazdy idzie do swojego domu a ja zostaje z dwójhka dzieci w domu i jak Kinia marudzi to nie mam jak sie Jakubkiem zajac wie c u mnie nie wolno snoscic dziecka jak jest spokojne... ale wam poweim ze ostatni tydzien miała marudny;/ mam nadzieje ze przyszly tydzien bedzie lepszy...

własnie jem nalesniki z dzemem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata ty chudzino 🙂 a tak poza tym to super i zgadzam się młodo wyglądacie 🙂 no i jaki tolerancyjny ksiądz bo u mnie nie byłoby nawet mowy o pocałunku w kościele. A fura super 😉

Skoreczka Zosia ma brązowo-piwne oczka ciekawe jak bardzo jeszcze jej się zmienią 😆

Anabel a ja dziś ziemniaki młode z jajkiem sadzonym bo na nic innego nie mam czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna na komisji to mam nadzieję, że wyszło naturalnie bo ja na początku nie wiedziałam o czym ona do mnie mówi. Kuba szedł obok mnie a ja bardziej byłam skoncentrowana na tym kto jest w tej komisji niż co on w tym momencie robi.
Kacha ja mało rzeczy prasuję. W sumie tylko podkoszulki od Kuby a tak ew jak coś potrzebuje ubrać a jest pogniecione. No, ale ani ja ani mów nie musimy się elegancko do pracy ubierać jak kiedyś musiałam to co chwilkę prasowałam.
Skoreczka super avatarek
Beata bo tak jest na większych imprezach, jak byłam na stypie to ja nawet nie karmiłam swojej córki. Każda ciocia chciała ją zobaczyć, ponosić, pojechać na spacer.
Pomysł z blogiem fajny, kiedyś mi koleżanka proponowała, żeby pisała. Tak o cukrzycy, naszym życiu itd. Tylko teraz byście mi musiały przypomnieć co ten mój Kuba zabawnego robił bo ja piszę na bieżąco a potem nie pamiętam. 🙃
Kinga kurcze fatalnie, aż Ci współczuję. Ledwo się sama ogarniasz a tu jeszcze dwójka dzieci. Mam nadzieję, że szybko Ci się polepszy.
Kacha ostatnio pisałam z Adzią na fb. Pisała, że próbowała nas nadrobić, ale dużo miała.
Anabel Emilka się nie chwali tym co ma ubrane tylko szarpie jakby chciała zdjąć. 😁 😁
Jeśli chodzi o imprezy to fajnie jak ktoś na chwilę weźmie dziecko a Ty możesz spokojnie zjeść czy napić się kawy, ale jak mała zaśnie czy ładnie leży to nie lubię jak ja ktoś rusza. Z tym, że u nas było, że jak moja ciocią ją wzięła to nie chciała oddać. W wózku woziła, gadała do niej. Tylko to są kobiety które już swoje dzieci odchowały i żadnego zbędnego noszenia, bo wiedzą czym to grozi. 😜
Beata mój ma głośno budzi nastawiony ale Emilki nie budzi. Za to jak chodzi i się szykuje to jak słoń w składzie porcelany. I zawsze jak już wyjdzie to za kilka minut Emilka krzyczy.
Kruszyna to super, że nie płakała. Dzielna dziewczyna 🙂
a co do noszenia to się z Tobą zgadzam, Kuba też był taki że potrafił się sam zabawić np w łóżeczku a Emilka niestety nie i tym bardziej jestem uczulona na niepotrzebne noszenie. Łatwo nauczyć a potem Ty będziesz miała problem.
Lecę obiad robić bo zaraz mąż będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel ja to mogłabym pracować w naleśnikarnii 😁 🙃 😁 Uwielbiam naleśniki na słodko 😎

A Adzia nie musi nas nadrabiac ważne zeby wróciła 😜 🙃 🙂
No i Elki nie ma,a jakiś czas temu chwalila się jak to ona zyc bez nas nie moze 😎 😎 😎 Wracaj mi tu 😜 😉 😘

Idę pranko wieszać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki. Ale sie za wami steskniłam.
Próbowałam czytać was i odpisywac ale nie dałam rady, 50 stron nie tak łatwo przeczytać gdy brak czasu a jakbym zaczeła odpisywać to by powstał 3 stronicowy monolog 😉 takze nie odpisuje.

Teraz tylko przeczytałam 3 ostatnie strony zeby wiedziec co i jak u was.
I ja tez nie lubię jak ktoś mi nosi Anię bo potem na drugi dzien jak musze ja z nia sama byc to mi pokazuje swoje humory, własnie przez te noszenie. No i wolę zeby się sama bawiła ew niech ktoś sie z nia bawi ale na macie albo na kocyku.

Kacha wspolczuje choroby, ja wlasnie tez bylam chora, zołądek mi rozwalało a do tego ciągle mi bylo niedobrze a tu z dzieckiem trzeba ciągle coś robic.
Do tego moja mama trafila do szpitala ( ten sam wirus) no i musialam przejac troche dodatkowej roboty.
Ciezko bylo ale na szczescie juz sie ustabilizowalo.

Ania ma ostatnio ten skok rozwojowy bo jest nie do zniesienia i musze ciagle byc z nią.
A do tego tyle nowych rzeczy opanowała ze szok.Zadziwia mnie te dziecko.
Nóżku do buzi juz wklada od tygodnia,do tego rączki wyciąga do osób które zna i lubi 🙂 śmieje sie tak głosno ze caly dom ją słyszy, no iod 2 dni zaczyna powoli raczkować.
Tzn juz na kolanach umi się utrzymac i próbuje przekladać nóżki bo jak leży płąsko to juz się przesuwa na przód 🙂
No ale do tego nie chce mi jeść.Mleka w ogole nie chce,jakimś cudem w nocy jej przemycam troche wiecej mleka a tak to nie chce go. Na szczescie obiadki pięknie zjada.

Aha,Beata u nas tez mąż ma budzik nastawiony na rano do pracy a malo tego my mamy nastawiony budzik na co trzy godziny zeby małą nakarmić bo inaczej mi się wybudzi i nic nie zje bo ma protest na mleko i ona sie nie wybudza ale dzwonek w budziku jest taki cichy a potem sie podgłasnia no i zanim bedzie głosny to my go juz zdazymy wyłączyc.

No, to tyle u nas. A teraz postaram sie byc na bieżąco i sorrki ze nie odpisze na posty ale po prostu ich jest za dużo.

Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
elka144 napisał(a):
aa i ja dzis bede miec na kolacje nalesniczki 😎 😎


Jak się zdenewuje to też zrobię 🤪 😜

No dobrze ze się odezwałyście 😎


Adzia to rzeczywiscie nieciekawie mialas ale wazne ze juz dobrze 🙂
A Ania to chyba czołga się a nie raczkuje z tego co piszesz 😉 Raczkowanie to chodzenie na czterech kończynkach 🙂 chyba ze źle zrozumiałam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...