Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A ja zrobiłam sobie przerwę w prasowaniu 😜

Kinga ja mam macierzyńskie tak samo jak ty do 10.06 a potem dodatkowy później urlop stary i musze wziąść trochę nowego aby dopiero w sierpniu iść 🤨

Anabel ja dziś dostałam paczkę z nestle a tam mleko gerber i kaszka po 6 miesiącu 🙂 a na fioletowa łyżeczkę też czekam choć mam już dwie to trzecia też się przyda 🙂

Kasiulka na pewno jest ci smutno więc śle 😘 😘 😘 😘 na pocieszenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kinga to faktycznie nieciekawie jak tak mąż planuje urlop wtedy kiedy Tobie nie odpowiada 🤨 Ale może jakoś się dogadacie 😘

Nikusia trzymamy wszystkie kciuki za pozytywną opinię! 😘 I jeszcze trochę stresu będzie przed otwarciem koperty z decyzją... Masz oklask za te stresy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 🙂 sory, ze sie wtracam w Wasze forum. Jestem lutoweczka 🙂. Chcialam sie Was zapytac na jakich stronach i jak dostajecie te darmowe probki i prezenty? 🙂 bardzo mnie to ciekawi 🙂 a jeszcze nic nie dostalam 😞, a chcialabym kilku rzeczy sprobowac, a nie chce od razu kupywac calych opakowan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mam chwilkę to Was poczytam i odpiszę.
Dziękuje za kciuki, już wierzę, że pomogły 😜 i mam nadzieję, że za kilka dni się okaże że tak.
Anabel ja czytałam na necie, ze można do zupki dać prawdziwe masło. Jeszcze po Twoim poście drugi raz sprawdziłam. Powiem szczerze, że nie pamiętam czy Kubie dodawałam i jeśli tak to co. Na necie pisało, że oliwa z oliwek lub prawdziwe masło. Czyli takie 82% i takie kupiłam.
Dziś moja Emilka odkryła, że ma ubranie na nogach. Przypomniało mi się, że pisałaś, że Kinia odkryła nogi. A Emila szarpała za śpiochy jakby je chciała zdjąć. Śmieszny widok. No, ale ona za bluzeczki czy górną część śpiochów bardzo często ciągnie jakby chciała z siebie zdjąć. Za to za nogawki pierwszy raz. 🙃
Beata tłuszcz do zupek musisz dać, tylko kwestia jaki. Ja na nacie czytałam, że oliwę z oliwek lub prawdziwe masełko. Anabel do masła nie jest przekonana. Myślę, żeby wypowiedziała się Skoreczka i Kinga bo one mają młodsze dzieci niż ja. 🙂
Mam ten sam problem o którym pisałaś, że Emilka nie chce być w wózku. Dziś jechałam z muzyką. Zrobiłam przerwę na ławce i ją nakarmiłam, ale dalej jej się nie podobało. Nawet jak dam wyżej oparcie w gondoli i zawieszę grzechotki z maty to ją nie zainteresują.
Skoreczka super waga, a taki był malutki. Kurcze Twój z przodu z wagą a moja ostatnia. 😁 😁 No ale ktoś musi być 🙃
Błażejek też się teraz do wszystkich śmiej, bo Emilka do każdego kto się do niej uśmiechnie. Wczoraj to aż zapiszczała do jednej babki u alergologa. Od razu wszyscy uśmiech na ustach. A dziś babkę w sklepie zaczepiała.
Kruszyna ja się cieszę, że będzie cieplej. Nie lubię wielkich upałów, ale dziś jak zawiało to kurtkę po samą szyję zapięłam. I powiem Wam, że te skoki temperatury są okropne.
Kinga dzięki za oklaska. 😘
Widzę, że się już wypowiedziałaś, ze będziesz dodawała oliwę.
Co do urlopu to mój też już planuje. Dziś stwierdził, że pojedziemy na dwa dni na mazury (tylko podróż 600km) 🙃 😁 😁
Anabel cytologię miałam jak byłam na wizycie kontrolnej po porodzie, tylko ona była 10tyg po porodzie bo mi się nie śpieszyło. No i już wtedy miałam dwa okresy za sobą, czy jakoś tak.
Cieszę się, że Kubie się poprawiło bo to bardzo ciężka choroba dla takiego małego dziecka.
Kasiulka nie wiem co Ci napisać, pomyśl kogo możesz prosić o podwiezienie i postaraj się skupić na sesji, tak żeby szybko do domku wrócić. Uściski 😘
Kinga jak ugotowałam marchewkę to dodałam trochę wody, żeby się papka zrobiła. I nic więcej.
Kruszyna dalej czekam na fioletową łyżeczkę 🙃
Beata dzięki za oklaska
Macie rację miałam ostatnio tyle stresu, że nikomu nie życzę. jeszcze Emilka mi też daje popalić, tylko pewne wyczuwa mój stres. Jeśli chodzi o komisję, to jak jechaliśmy to mi już się płakać chciało. Weszliśmy to lekarka i psycholog zadawały pytania. Lekarka skoncentrowała się na astmie, bo o cukrzycy miała papiery a z astmą wyskoczyłam dopiero teraz. Kurcze ja dziś tylko część leków wykupiłam bo reszta na zamówienie na jutro i nie umiałam jej powiedzieć za dużo. Wytłumaczyłam, że wiem od wczoraj, leki dostaje na stałe i w którym miejscu w papierach jest napisała jakie i dawkowanie. Psycholog pytała o samodzielność w ubieranie, myciu zębów. O naukę, o kontakty z rówieśnikami, czy chodzimy do psychologa. O akceptację choroby, czy Kubie zdarzają się też jedynki w szkole. W czym jest naprawdę dobry. Powiedział, że w grze w piłkę. Lekarka pytała ile razu insulinę bierze. Nie było pytań jak sobie radzimy itd tylko leki, leczenie i ciągle coś pisała w papierach.
Potem powiedziały, że to wszystko a babka z urzędu powiedziała, że decyzja przyjdzie pocztą. Z tym, że najpierw zapytała lekarki czy tu będzie kontynuacja. I lekarka powiedziała, że tak. Teraz kwestia czy odpowiednie punkty będę miała zaznaczone. Niech to już przyjdzie, bo bym chciała wiedzieć.

Ugotowałam Emilce dziś zupkę, ale dałam mniej pora i ziemniaczka a więcej marchewki i pietruszki. Do tego trochę masełka i powiem Wam, że mi samej smakowała. 😜
Tylko jak wróciliśmy z komisji to zadzwoniła siostra to poszłam do pokoju porozmawiać a w tym czasie Emilka marudziła i mąż jej butelkę dał bo nie wiedział, że ma zupkę. I żeby chociaż coś innego miała to jej dałam jabłko. Tym razem spróbowałam ze słoiczka i zjadła kilka łyżeczek ale krzywiła się jakby cytryny jadła. 🙃

sorry, że tak dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
innicone napisał(a):
Czesc 🙂 sory, ze sie wtracam w Wasze forum. Jestem lutoweczka 🙂. Chcialam sie Was zapytac na jakich stronach i jak dostajecie te darmowe probki i prezenty? 🙂 bardzo mnie to ciekawi 🙂 a jeszcze nic nie dostalam 😞, a chcialabym kilku rzeczy sprobowac, a nie chce od razu kupywac calych opakowan

Witaj
ja się zalogowałam tu:
https://klubmaluszka.hipp.pl/ (jest mleko , poradnik i łyżeczka)
http://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/PL/Pages/default.aspx (tu był kupon do Rosmanna i próbka mleka Gerber i próbka kaszki.
http://www.bobovita.pl/ a tu nie wiem czy coś było, poszukaj.
www.pampers.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
z hippa to mam, ale dostalam tylko 2 probki mleka, bez lyzeczki 😞. Dzieki serdeczne 🙂.
Dziewczyny, a kiedy piewrsze produkty pwrowadzalyscie? bo ja mojej dalam jabluszko, ale nie wiem czy dobrze zrobilam :/ niby ja tak samo dostalam piewrsze jabluszko i zyje do tej pory :P, i kupki jej sie uregulowaly : )

Zarejestrowalam sie na nestle, ale tam nic nie widac w stylu " zamow probk" czy cos. Moze to automatycznie wysylaja, czy trzeba cos klikac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂
Ja cały czas pogrążona w dołku 😞 Andrzej jedzie...
Na szczęście jutro do domku 🙂 i chyba zrobię sobie tydzień wolnego,bo jest tydzień Bachanaliów na uczelni 🙂 i są rektorskie,więc jakoś będzie 😉 w pon muszę jeszcze iść do gimnazjum podbić papiery na praktykę na września,we wtorek mam dentystę i do piątku sobie odpocznę może.

Jutro na 17 mam do alergologa, testy będą mi robić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czytam na raty i jakos nie mam chwili dłuższej zeby napisać post.
Kilka słow:
Anabel ten makaron to : Melissa Pasta Kids, kupiony w Auchanie.
Nikusia dzieki ze mi podpowiedzialas z tymi pytaniami otwarymi 😘
No to u Was sie dzieje, ale bedzie wszystko dobrze, na pewno 🙂
Co do masełka to ja Mikolajowi dawałam glównie słoiczkowe jedzenie, a teraz Was czytam i podejme nowe kroki 🙂 Na razie nic o masełku Anabel nie doradze 😉
Kasiulka przykro mi jak tak sie smucisz 😞 Jestem z Toba 😘
Beata a tylko zarejstrowala sie zeby dostac probki? czy jeszcze cos tam trzeba wpisac?

I bardzo dziękuję jakiejś tajemniczej mamusi za komentarze na moim fotoblogu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😉
Skoreczka u nas nie ma Auchlan

Nikusia wow co za post 😉 To znaczy ja jesli chodzi o małełko to panmietam ze cos tam było ze jest ryzyko ze sie okaze ze dziecko ma skaze i nie moze madsełka 😉 a tak to tez czytałam ze mozna ale to tak jak a selerem i tego typu prodduktami pewnie 😉

Kasiulka uscisk ddla Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel ja się tam nie znam, ale tak na "chłopski rozum" jak dziecko będzie miało skazę to wyjdzie przy podaniu mleka a nie dopiero masła. Tak mi się wydaje. Z tym, że tak jak pisałam nie znam się. 🙃
Beata próbek z kosmetyków ja nie zamawiam, mam kilka w domu, ale nie używam. A Emilka dziś znowu ma jakieś kropki. 😠 na szczęście nie dużo.
A bebilon to próbka mleka i śliniak czy coś innego?
Skoreczka a ja myślałam, że pomyślisz, że ja się mądrzę z tymi pytaniami otwartymi i się wahałam czy mam Ci to pisać. 😘 😘 ☺️ ☺️
Kasiulka i jak testy?
Idę spać 🙂 Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i przeżyłam 🤪 Od rana nic a nic nie jadłam z nerwów. Spotkanie wypadło bardzo, bardzo pozytywnie, nagadać się nie mogliśmy 🙂 Jestem zadowolona 😆 Wracam troszkę wcześniej niż sobie planowałam, ale w sumie to nawet i lepiej 😆

Nikusia
dobranoc, słodkich snów 😆 Należą Ci się 😆
Kasiulka dobranoc 😘
Beata
ja już nie ogarniam, gdzie się rejestrowałam a gdzie nie 🤨 a jeszcze niczego nie dostałam 😞
Anabel jak sytuacja z ospą? Już nawet nie pamiętam ile to trwa 😞 ale mam nadzieję, że synek zdrowieje!!!
Skoreczko widać, że przybywa Ci fanów 😉
Oj Kasiulka 😘 w domy naładujesz bateryjki 🙂 i powodzenia na testach 🙂
innicone jeśli możemy to zawsze pomożemy 😉 Ja niestety jeszcze niczego nie otrzymałam, ale nie tracę nadziei 😁
Nikusia ale natchnienia dostałaś 🙃 a ja jeszcze tego blendera nie znalazłam 😠 jutro znów będę szukać, gdzieś się zakamuflował i dupa 😠 a chciałam Natalce w końcu marchewkę dać 🤨
Kruszyna mnie od jutra znów zacznie żelazko prześladować 🙃 Jak tylko pranie wyschnie to znów będą stosy, które same się nie posprzątają 🤢 To jak walka z wiatrakami 😜
Nikusia dobrze, że nastrój lepszy i oby tak zostało bo już dość się ostatnio nastresowałaś i martwiłaś. Czas na te lepsze chwile, spokoju trochę i uśmiechu 🙂
Kinga odnośnie marcheweczki to wiem od Nikusi, że lepiej gdy się zmiksuje ją z dodatkiem wody, w której się gotowało 😉 Chyba nie pokręciłam niczego??? Sama jeszcze nie próbowałam bo jak już wspominałam... blender mi się gdzieś schował 😠
Anabel właśnie doczytałam, że z Kubusiem lepiej. To super 😆
Kasiulka nie zazdroszczę 🤨 Miesiąc jednak minie szybko i znów będziecie razem 🙂 a jeszcze rok akademicki zbliża się do końca więc już w ogóle sobie nadrobicie wszystkie chwile rozstania 😆 😘
Kinga ja wykorzystałam w tamtym roku trochę urlopu ponieważ wychodziłam za mąż. Ale ze starego roku zostało mi 15 dni. Z tego wezmę 20 i w sumie 35 dni urlopu wypoczynkowego wykorzystam. Zostawiłam sobie 6 dni wypoczynkowego no i pamiętajcie o przysługujących 2 dniach opieki 😉 które tak myślę, że wykorzystam w razie potrzeby w pierwszej kolejności bo one inaczej przepadną. Wracam do pracy 23 sierpnia 😆 😞
Kinga na spokojnie myślę, że się dogadacie. Też bym się pewnie zdenerwowała 🤨 Przedstaw mu na spokojnie swój punkt widzenia. Ja w tym roku nigdzie nie wyjadę. No chyba, że do rodziców na trawkę 🙃
Anabel a ja miałam nadzieję, że znów okres będzie u mnie regularny. I nawet był ale już nie jest 🤢 ostatnio okres dostałam 4 dni przed czasem 😠

Przepraszam ale już nie mam siły doczytać reszty z dnia dzisiejszego 😞 Oczy mi się kleją.
Dobranoc życzę 😆



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coś już nie mam spania Zosia przebudziła się o 6ej,ale dostała smoczka i śpi dalej a ja już nie mogłam usnąć chyba z wrażenia bo dziś szczepienie 🤨

Wczoraj dostałam książeczkę dodatkową z nestle i tam akurat pisze o tłuszczach które należy dawać. Na pisali,że tłuszcze są istotnym źródłem energii i składnikiem koniecznym do prawidłowej budowy i funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego i siatkówki oka. Wspomnieli o maśle i oleju rzepakowym niskoerukowy( taki z pierwszego tłoczenia)

Nikusia Z ty ściąganiem bluzeczek to u nas tak jest zawsze w gośćiach. Już się wszyscy śmieją,że Zosia zawsze się chwali i zwraca uwagę tym co ma ubrane 🙂
Nikusia a jest ktoś kto lubi i znosi dobrze skoki temperatury raczej nie. Ja lubię ciepło,ale temp.powyżej 30stopi to dla mnie koszmar no chyba,że jestem na wczasach nad wodą to co 🙃innego 🙃

Kasiulka będzie dobrze zobaczysz 🙂 miesiąc szybo zleci 🙂
Dzisiaj masz testy aby się udały 🙂
A gdzie załatwiasz sobie tą praktykę u siebie czy ZG 🙂

Kacha ja się wczoraj zbuntowałam,ale mój i Zosia nic się nie przejeli tym,że każdy będzie swoje ciuchy prasować 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna jeszcze trochę potrwa zanim Zosia sobie sama ubrania będzie prasowała 😁 😁
Kacha fajnie, że się z szefem dogadałaś. I, że nie rozmowa przebiegła w spokojnie, przyjacielskiej atmosferze.
Zapomniałam Wam napisać na jaki pomysł wpadł wczoraj Kuba. Wchodzimy na komisję a on nagle zaczął ciągnąć za sobą jedną nogę. Ja nie zwróciłam uwagi, ale pani psycholog zaraz do mnie czy on utyka. Ja mówię, że nie. 😮 A ona czy aby na pewno bo ja wchodził to ona wyraźnie widziała. Ja do Kuby jak on wchodził a on, że on tylko się tak bawił 🙃 ☺️ ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia mój ani Zosia się nie wystraszyli 😁 😁 A ja już chodzę i jej opowiadam bo za rok to będziesz już to robić a to a mój chodzi i się śmieje,że raczej za 10 lat 😁 no i ma rację a ja już jej opowiadam czego musi się nauczyć robić 🙂
Nikusia a sytuacja wchodzenia na komisje to masakra Kuba dobrze się bawił a ty nie wątpię paliłaś się ze wstydu bo pewnie pomyślałaś,że oni myślą,że ty kazałaś coś poudawać ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia niezły agent z Twojego synka 😎 uśmiałam się 😁 Wyszło na pewno naturalnie bo nie wiedziałaś o co chodzi 🙃
Kruszyna mnie nic chyba tak nie drażni jak to prasowanie 🤢 chociaż czasem lubię ale wtedy na spokojnie, gdy jestem sama 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

Nocka super, mały jak poszedł spać o 20.00 to obudził sie dopiero o 7 🙂
Miki juz na dworze z prababcią a błażejek ucina sobie komara.
Mam chwilke dla siebie 🙂

Beata dzięki za nalocik na fotoblogu 😘 😘
Nikusia kazda rada wskazana, bo jak się okazauje to bunt dwulatków to mega wyzwanie 🙃
Kuba zaczął się bawić w mało odpowiednim momencie 😁 😁 😁
Kacha fajnie ze spotkanie udane 🙂 A ja myslałam ze wczoraj jak Cię mało było to dlatego ze kosisz ogródek 😁

Mamusie słonko wychodzi a więc miłego piątku 🙂
Kruszyna trzymam kciuki za szczepienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...