Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nie umiem ostatnio rozmawiać... no nie potrafię... bo albo siedzę cicho albo się obrażam, więc też siedzę cicho 🙃 Czuję, że mi się zbiera i przelewa złość................................... 😠
Nikusia faktycznie malusio tego mleka. A jak z obiadkiem i deserkiem?

Dziewczyny
dzieciaczki już po kąpieli? Bo moja już od godziny śpi bo ani mi się śniło czekać na męża 😠 wrócił zdziwiony, że Natala umyta i śpi. No a co miała robić 😮? Czekać na niego czy co 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na szybciocha pisze bo mam jeszcze duzo do zrobienia.
Moi chłopcy dostali auto na akumulator takie do jazdy no i skręcanie na całego 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁

Kacha no przykro mi ze znow zła, trzymam Cię 😘 😘 😘
Miki sie kąpie a Błażejek juz wykapany 🙂
Nikusia no malutko ale może juz niedługo całkiem przejdzie na normalne jedzenie skoro az tak bardzo nie lubi mleka, kurcze ale dla Ciebie to męczące też bo biegasz, dajesz a tu marny efekt 🤢
Beata, Anabel, Nikusia sorrki ze narobiłam smaka torcikiem ☺️ 😎
Elka ja podobnie jak Beata na telefonach za bardzo się nie znam 😉 Fajnie ze sie cieszysz 😘
Kasiulka z alergią jest przekichane, przykro mi 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha moja to przed 18 zawsze jest marudna i staram się ją chociaż przetrzymać do 19ej 🤨,wczoraj jak zjadła to uneła mi na rękach nawet nie zdążyło jej się odbić bo była już taka zmęczona.

Nikusia Emilka kiedyś wynagrodzi ci te starania i tą bieganinę zobaczysz

Telefony uwielbiam moją starą i zasłużona już nokie ,ale zaczyna po mału już mi się buntować i jakbym miała coś sobie teraz wybrać to pewnie bym się załamała bo tyle tego teraz jest,że szok wiem jedno nie chcę dotykowego 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JAteż ma swojego rupiecia odłozyłam go w półke bo kupiłam soebie lg k500 i co popsuł mi sie a sony eriscon dalej mi śmiga przejechałam go autem wopad mi do wany i dalej sie trzyma staruszek

ja narobiłam placków po wegiersku poł wsi bym wykarmiła nawet dlalam babci zeby wujkowi wzieła bo unas kto by to zjadł dobrzeze przyszed M przyjaciel to tez zjadł a teraz siedze i pije sobie piwo sokiem bo chłopaki mi dały teraz myskam spac bo padam tyle co sie nanosiłam wózka z Fabianem to am dość wsumie na pierwsze pietro 5 razy wnosiąłm i znosiąłm 20kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewzynki 🙂

Troche was poczytalam ale nie dalam rady wszystkiego wiec odpisuje na tyle ile zdazylam pocytac,, sorrki ze nie na wszystko odpisuje.

Kasiulka, moja tez jak zasypia to trzyma mnie za ręke lub palec albo kładzie mi łapkę na buzi.
Musi czuć mnie obok.
A najbardziej lubi chwytac nos policzki i gryźć brodę 😉

Anabel te bakterie pewnie sie amnozyly bo dosc długo mocz stal a to raczej do godziny sie
dostarcza, ja mojej pobrałam przed samym wyjsciem na badania. Moze jeszcze raz przebadaj mocz,
dla swojego świetego spokoju.

Ja wodę na mleko mam zawsze w termosie,a potem tylko nalewam do butelki wsypuje mleko i
podgrzewam butelke we wrzątku w kubeczku ktory stoi zawsze koło mnie w razie jakby Ania
jadła za długo to podgrzewam co chwile na bieżaco zeby miała ciepłe bo zimnego mleka sie
nie chwyci 😉 paskuda mała 😉

Nikusia fajnie ze papiery złożone tylko wspołczuje sie uczyć, bo jak tu znaleźć na to czas?
Śliczna Emilka w avatarku 🙂

Kacha hehe apetycznie hmmm 🙂 ja jak zalozyłam biustonosz który nosiłam w ciazy to okazało sie
ze jest za duzy 😞 no ale innego na razie nie mam ,musze dopiero pojechac kupić biustonosze
odpowiednie do mojej figury teraz.

Kacha, a ja nie prasuje ubrań, no chyba ze coś jest mocno wygniecione to przed wyjsciem to
prasuje, no i koszule meża jedynie prasue a i tego mi sie nie chce robic hehe 😉

Skorczka ja tez tak jak ty, kiedys lusterko i pinceta mi zabierało z 20 min plus maijaż
plus ubranie wybrac itd a teraz to ostatnia sie zbieram na szybciora,no ale sa tego efekty,
byle jaki makijaż, ciuch najczesciej ten w ktorym chodze po domu i brwi zarośniete a fuj

Wielka ale dlugasny post 🙂 no i nieciekawie masz z tymi teściami. Nie zazdroszcze, i jak tu Fabiś
ma byc spokojny ak w koło słyszy kłotnie.

Kinga nie jestes przewrazliwiona, ja bylam w dzien matki z moim u tesciow i nie złozyłam
zyczeń tesciowej bo to nie jest moja mama. Mój mąż tez mojej mami zyczen nie złozył.

Troche mnie tu nie bylo ale chaiałam troche czasu spedzic z mezem i ogolnie tak rodzinnie.
A do tego od wczoraj mam ból pod prawym żebrem i nie umiem sie ruszac a co dopiero nosić Anię,dzisiaj caly dzien moi rodzice sie nia zajmowali a ja lezalam i nic nie robilam bo nawet chodzic nie umiem. Jtro do lekarza ide t zobaczymy co to.

Moj Anulek dostaljuz prezent od prbabci (100zl) bo nie wiedziala co kupic, no i lepiej ze kasa bo mam upatrzona zabawke dla Ani za 150 zl to tylko 50zl doloze 🙂
A jeszcze dostanie prezencik od tesciow, moich rodzicow i chrzestnych ulala ale bedzie miala prezentów 🙂 ciesze sie bardziej niz ona hihi
a wczoraj bylismy kupic chrzesniakom jakies prezenty to juz tz z głowy mamy.
A czy wy dostalyscie cos na dzien matki od pociech? Bo ja sie pochwale ze dostalam sliczny kwiatuszk w takim dzbanku i do tego podwójne opakowani tofeefee ((nie wiem jak sie to pisze).
A tak to u nas ok. Ania zjadla dzisiaj na kolacje 100ml mleka plus 75ml kaszki bananowej 🙂 tka z bobovity smaczna kolacja kukurydziano ryzowa, puchotka 😁 jak ona nie doje jej całej to ja ją wcinam bo taka dobra jest i jak mała ją widzi to aż sie cała trzesie hehe
A czy wasze dzieci tez spia w dzin tak duzo?Bo Ania chyba przesadza, co chwile chce spac.
Ide spac bo jakas padnieta jestem.
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia Mój Fabi też różnie śpi w dzień,czasem po 15 minut,1 czasem dłużej. Zazwyczaj dłużej w dzień śpi po kaszce 🙂

Mam doła,bo znów się pokłóciliśmy z Andrzejem 😞 on w ogóle nie pyta jak się czuję z tą alergią 😞 nawet nie wiedział,że jeszcze jestem w domu 😞 a i tak on się wielce pogniewał,bo jak to facet, zrzuca i tak winę na kobietę 😠 😠 😠 😠 😞
Idę 😞

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka chyba zapomniałam napisać o Twoim nowym avatarku - Błażejek super wyszedł na tej fotce 🤪

Adzia ja na Dzień Matki dostałam laurkę 😁 i kwiatki 🤪 Wrzuciłam fotkę na FB, bo tak byłam zaskoczona, że szok. Myślałam, że wezmę Małego na ręce i zmienionym głosem sama sobie powiem "Wszystkiego najlepszego mamo", a tu taka niespodzianka 🙂

Kacha przykro mi z Waszą kłótnią 🤨 Moim zdaniem nie powinnaś nic tłumić w sobie tylko rozmawiać, rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać - to jest klucz do sukcesu 😘

Nikusia no to mój ulubieniec łobuzuje 😉 Pogadaj z nim, to jest mądry chłopak 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czyzbym byla pierwsza? 🙂
My juz od 6 na nogach. Anusiaczek jadł o 00:30, 3 i 6. Ale mąż ją karmił więc nie jest tak źle.
A teraz ona poszła spac a ja juz zasnac nie umiem. Więc raczę się kawką i kanapką 😉
Mamy dzisiaj iść do chrześniaka do przedszkola na festyn bo nas zaprosił ale boje sie ze bede musiala mu odmówić ze względu na samopoczucie 🥴 ale to jeszcze zobacze co mi lekarz powie.
A jutro z małą do neurologa na kontrole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja własnie kupiłam Ani podgrzewacz http://allegro.pl/lap-okazje-podgrzewacz-do-butelek-auto-dom-i2359736565.html bo rodzice powiedzieli ze mi go zapłacą i to bedzie prezent na dzien dziecka 🙂
Ale sie ciesze, koniec z kombinowaniem na wyjazdach gdzie tu podgrzac jedzonko 🙂

Hej dziewczyny, co tak krótko ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak sobie czytam zalegle posty i widze ze sie zastanawiacie czy dawac banana, ja wam powiem ze jakos ufam tym sloiczkom i daję Ani jablko z bananem i kaszke tez mam bananową i nic sie Ani nie dzieje. Nie ma zatwardzenia, ale oczywiscie jak na obiad np dam jej marchewke to na deser juz banana nie daje bo wtedy to mogłoby spowodowac zatwardzenie.

Nikusia twoja Emilka tak mało mleka wcina jak moja Ania 😠 Ile ja sie namecze i nadenerwuje nad nia to szkoda słow. Ale stwierdzilam ze jesli nie chce to nie, 😠za to pieknie je obiadki. A tak poza tym to Ania tez by wolała juz na kazdy posiłek cos innego niz mleko, wczorj musiałam jej dać 2 razy kaszke bo mleka nie chciala a kaszką sie zajadała.
A za 3 dni gluten i mięsko 🙂 tylko nie wiem czy wprowadzać to od razu razem czy najpierw mieso a potem gluten ? czy odwrotnie? A ryby tez planujecie dawac?

Wczoraj dostałam paczuszke z bobovity 🙂 z kaszka sloiczkiem poradnikiem zywienia i herbatka 🙂 kaszke juz zjadła 🙂 a łyzeczki nadal nie dostalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Dziś o 3 i o 5 robiłam za podawacza smoczka a później Zosia jadła o 6.30 a teraz grandzi 😁

Adzia taki festyn to fajna sprawa,ale jak człowiek dobrze się czuje bo iść tam i się męczyć to szkoda.
Fajny ten podgrzewacz 🙂
A na temat jedzenia to ja wolę poczytać co inni napiszą bo wogóle nie mam rozeznana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...