Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kacha nie uczę się na pamięć. Ja jeszcze wszystkiego nie przeczytałam a gdzie mowa na pamięć. Dużo tego jest a ja wiecznie siadam wieczorem gdy już zmęczona jestem. Jak czytałam jedną ustawę to mi się oczy zamykały więc zabrałam się za inną, która mnie bardziej interesuje. Muszę w któryś dzień usiąść popołudniu bo inaczej nie przebrnę przez to. 🙃
Wkładkę z fotelika jakiś czas temu próbowałam wyciągnąć, ale okazało się, że pasy się jeszcze dłuższe zrobiły a Emilka jest za drobna i włożyłam znowu. I tak jeździ.
Co do aukcji to trochę sprzedaję i tak się staram obserwować innych sprzedawców i ich "plusy" kopiować 😁 😁
Co do słoiczków to ja kupuję deserki i ostatnio mam z Bobovity, z tym że najpierw kupiłam 5 dla tego konkursy, każdy inny. Potem sobie uświadomiłam, że jestem sierota, bo Emilka deserek ma na jeden dzień a wprowadzając trzeba nowy produkt dawać przez ok 3 dni i poszłam do sklepu poszukać identycznych słoiczków. Z tym, że dla mnie bez znaczenia czy Gerber czy Bobovita raczej szukałam składnika, który chciałam wprowadzić ( a tak wyszło, że ostatnio to jest bobovita). Już jadła jabłko, jagody, brzoskwinie, chyba czarną porzeczkę i mam jeszcze banana. A potem takie z większą ilością owoców co z kupony z Rossmanna.
Beata i Kacha super, że festyny się udały. U nas dziś był festyn parafialny. Ksiądz co roku robi i powiem Wam, że raz byłam i fajnie było. 😜
Skoreczka doczytałam, że u Ciebie też wyjazd udany, już się nie mogę doczekać kiedy my na jakąś wycieczkę ruszymy. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kacha My już miesiąc po narodzinach Fabiego wyjęliśmy wkładkę 🙂 Co do słoiczków to osobiście różne kupuję,zależy jakie danie czy deserek mi podpasuje 🙂 oprócz BoboVita i Gerber polecam też Hippa 🙂

Beata Super fotka 🤪 🤪 świetnie,że imprezka się udała 🙂

Zmykam 🙂 miałam jechać jutro do ZG,ale jadę we wtorek 😉 😉
Dobranoc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Przespana cała noc 🤪

Dzięki za pochwałę fotki 😜 I ostatnio każdy mi mówi, że Aleks do mnie bardzo podobny 🤪

Skoreczka "smefrojadek" 😮 😁 Super, że wycieczka się udała 🙂

Wielka Kubuś już idzie do Ciebie pocztą 😉

Nikusia jak napisałaś o księdzu, to mi się przypomniało, że w piątek byłam u naszego księdza (proboszcza) z prośbą o pozwolenie na postawienie pomnika na grobie mojego taty i wyjechał mi, że to 50 zł kosztuje 😮 A ja nic ze sobą nie miałam i tak głupio mi się zrobiło, bo nawet nie pomyślałam, że za kawałek papierku będę musiała coś płacić 🤨 I jeszcze tekst "proszę pamiętać, że to nie kosztuje 50 zł, to kosztuje tylko 50 zł, bo inne parafie biorą 10% wartości pomnika, a ja nie pytam ile pomnik kosztuje" 😲 No i dziś idę podrzucić to zaległe 50 zł. Ale bezczel z niego, jak dla mnie. Bo mogę pieniędzy nie mieć, a pomnik i tak nie ja stawiam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha dzień dobry 😁
Beata u mnie też się płaci 50zł za postawienie pomnika. Jak załatwiałam pogrzeb to kopidół mi powiedział. Chyba się wystraszył, że jak mi nie powie to mamie postawimy i nie zapłacimy 🙃
A Ty po jakąś zgodę szłaś do księdza?

Przedwczoraj trochę siedziałam w nocy i spałam do 9 a wczoraj nie umiałam zasnąć i w nocy się budziłam a teraz nietomna. Kawę pije, ale jakoś nie pomaga. Miałam zamiar okna umyć ale chyba na zamiarze się skończy. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia u mnie podobnie z tymi oknami 🙃 ale już na nie patrzeć nie mogę 😠 więc chyba jak Mała zaśnie to pomyję 🤨
Skoreczko zazdroszczę, że przygotowujesz już chrzciny 🙂 U nas problem i możliwe, że chrzcin nie będzie... 🥴 😠

Mam dziś ochotę na jajeczniczkę z pomidorem i ziółkami 🙂 🙂 🙂 Będzie to duuuża jajeczniczka bo dostaliśmy wiejskie jajka od babci 😜 zrobię sobie, gdy Natalkę nakarmię bo rano jakoś nie umiałam się za to zabrać (Nati jadła po 6:00). A potem położyłam ją obok siebie i zasnęłyśmy 🙃 Wczoraj odkryłam, że mam śliczną piżamkę, którą dostałyśmy w prezencie. Okazuje się, że jest na styk 🤨 więc wczoraj podczas sprzątania powrzucałam za małe ciuszki do wora. Sporo tego było 😞 no cóż Nati rośnie 😆 okazało się, że mam mnóstwo rzeczy, których ani razu jej nie założyłam, jakoś się nie złożyło 🤨 Wrzuciłam to wszystko na poddasze, niech czeka na lepsze czasy 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie


Beata to czekam na przesyłkę. Ksiądz jest dobry a unich za wszytko się płaci


Kacha Dzień dobry
Kocham cię
Już posmarowałem tobą chleb
Dzień dobry
Kocham cię
Nie chce cię z oczu stracić więc
Jeszcze więcej dzień dobry
Kocham cię
Podzielimy dziś ten ogień na dwoje
Dzień dobry
Kocham cię
To zapyziałe miasto niech o tym wie
Dzień dobry
Kocham cię
Już posmarowałem tobą chleb
Dzień dobry
Kocham cię
Nie chce cię z oczu stracić więc
Jeszcze więcej Jeszcze więcej Jeszcze więcej
DZIEŃ DOBRY
Kocham cię
Podzielimy dziś ten ogień na dwoje ………

Hej a ja własnie przyjechałam do domu bo dzisiaj 28 to może kasa mi przyjdzie a potem jade do miasta z tesciowa po winiki powiem wam ze się boje jak nie wiem bo jak się okaze ze to rak to nie wiem co to będzie
Tekst jej meżą (teścia) wiesz co ty to jakoś ze wyglądasz chyba nie długo umrzesz wiecie co jak się o tym dowiedziała to podeszłą bym do niego i szczeliła mu bombe nawet bym się nie zastanawiała bo narzekam na swoja tesciowa ale zniej jest dobra kobieta tylko zyje innym swiecie i nikt nie zasłużył na takie traktowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka znam tą piosenkę 😁 😁
Kacha to może ja też się zmotywuję do tych okien. Zabrałabym się póki słońca nie ma bo tak to mi w okna by teraz świeciło. Tylko Emilka coś dziś marudzi.
Swojskie jajka, puchotka. Kupiliśmy kiedyś od kolegi, jeszcze takie brudne. Stwierdził, że kupił kurą wycieraczkę, ale nie chcą nóg wycierać 😁 😁 😁
Ja przy Kubie miałam dużo ubranek których nie założyłam. Tym razem byłam mądrzejsza i wszystkie ładniejsze a duże mam w szufladzie od łóżeczka a tam najczęściej patrzę. No i już teraz mam lepsze oko co do rozmiaru niż jak urodziłam Kubę. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia poszłam do księdza po pozwolenie na piśmie o postawienie pomnika, że parafia taka i taka wyraża zgodę... Bez tego firma nie może wjechać na cmentarz, bo brama jest zamknięta i otwierają tylko po okazaniu tego papierka. A w tym tygodniu mają przyjechać.

Wielka też znam tą piosenkę 😉 A tekst teścia 😮 🤨

Kacha a ja z kolei kupuję mało ubranek i jak z czegoś wyrasta, to idę kupić następne i tym sposobem nie ma rzeczy, w której by nie chodził 🙂
Co do okien, to moje aż błagają, żeby je umyć 🙃 Ale na pewno nie dzisiaj 😁

Patrzcie co znalazłam w necie 🤪 Plan dopłaty do pensji dla młodych rodziców 🤪
Ministerstwo Pracy chce ułatwić młodym rodzicom powrót na rynek pracy. Dlatego planuje uruchomić program dopłat do miejsc pracy dla osób z małymi dziećmi - ujawnia "Rzeczpospolita".
- Oprócz dotacji dla firm dających zatrudnienie rodzicom planujemy dopłaty do pensji dla matek lub ojców oddających dziecko do żłobka i wracających do pracy w niepełnym wymiarze - mówi wiceminister Jacek Męcina.

Rządowy program dopłat miałby ruszyć dopiero w 2014 r., ale już w przyszłym roku zostałby uruchomiony pilotaż. Pieniądze na ten cel miałyby pochodzić z Funduszu Pracy, który trzyma zamrożone 5 mld zł na zasiłki i wsparcie dla bezrobotnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry wszystkim 🙂

Nocka przespana choć o 5 musiałam mleczko małemu dać, zjadł i leżał a potem zasnął 🙂 Obudziłam się o 8, męża do pracy odprawiłam, Mikołaja na podwórko wyszykowałam, a teraz siedzę z małym, pisze posta, pije kawe i mysle jak tu zaczać sprzątać 🙃 😮

Kacha a czemu problem z chrzcinami? Od waszej strony czy od strony księdza?
Nikusia oby ta kawa postawiła Cię na nogi, ja tez na to licze bo jakoś zebrac sie nie mogę 😎 I jeszcze mam jakis ucisk pod piersiami i mnie to zaczyna denerwowac bo boli 😮
Beata przyzwyczaiłam sie ze na plebanii zawsze wołają pieniędze 🤢 A najbardziej mnie bawi to ze i kościelnemu trzeba zawsze dać 50zł, no a organiście nie wspomnę 🤢
Wielka no to daj znać jak z tą twoją teściową...oby nie było az tak ciężko. Pozytywnie trzeba mysleć!!!

Miłego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 😉
Nikusia rzeczywiscie nie miałam czasu sie martwic co w domu choc po ciezkiej nocce bo Kinia sie krecila cała noc to jak wyskoczyłam z pracy zeby ja nakarmic to w trakcie karmienia by mi sie przysneło ale dałam rade do wieczora jeszcze jeden weekend i bede miała spokuj...
Kinie wysypała jescze mocniej mam nadzieje ze to ostatni wysyp dzis juz sie pojawilo mniej no i mam nadziej ze wbije sie spowrotem w rytm bo teraz rozregulowana jest...

Kinga u nas ostatnio nocki ciezkie w dzien Kiniusia zachowuje sie normalnie chco c chyba brakuje jej powietrza bo wczesniej duzo na dwoze byłysmy a teraz wcace bo najpierw Kubuś chory teraz ona amam nadziueje ze najgorsze juz za nami ... bo jeszcze z dwie takie nocki i padne na twaz...
I ja nie lubie składac tesciowej zyczen bo mysle tak jak ty i nie pałam do niej zadnym cieplym uczuciem jestem tylko wdzieczna ze zajmnie sie Kubusiem no i w przyszłoci Kinia jak wroce do pracy bo bez niej było bi ciezej...

U nas Kubus dostał tablice na dzien dziecka zlozylismy sie z tesciowa jeszcze dla Kiniusi musze coś kupoic 😉 no i dzieci napewno dostana coś od ccioci i dziadków drógich 😉

Kruszynka ja nie kupuje deserków wiec nie wiem nawet za bardzo jakie u nas sa ceny 😉

A jeszcze co do tesciowych mysle ze bede miala inne podejscie do niej jak wie wyprowadzimy i bede ja zadziej widziała 😉 no i nie bede tych krzyków słuchała 😉

Kacha wkuzyli no niezle bo Kubuś miał ospe popłakwał nie mógł spac a szwagier sie darł z tescowa na dole pomimo dodatkowych dzwi nie dało sie tego stłumic grrrr nie chce mi sie do tego wracac

A ja juz dzis zmieniłam posciew włoczyłam dwa prania pozmywałam bo maz wczoraj wszystko zostawil... a ja nie miałam wczoraj sił i teraz iode okna do Jakuba umyc bo słonce juz przeszło i jest cien...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel ja w domu siedzę 🙃 jakoś pochmurno się zrobiło i jakby miało zacząć padać a spacer pod taką mokrą presją to żadna przyjemność 🤢 Umyłam okna 😆 jeszcze sypialnia mi została ale tam Natalka śpi i nie chciałam ani jej budzić ani przeciągu robić.
Skoreczko problem po stronie księdza 😎 czepił się jak rzep psiego ogona 😉
Beata ja sporo ubranek dostałam ale w późniejszym okresie, więc najpierw sama się musiałam postarać o ciuszki. No i pewności nie miałam (nawet się nie zastanawiałam) czy dostanę coś od rodziny (w najbliższej brak małych dzieci, najmłodsze lat 11 😉 ) no a dostałam mnóstwo, w połowie ani razu Natalka nie miała ich na sobie.
Nikusia ja nie wiem czemu, babcia jak nam daje kurze jajka to za każdym razem przeprasza, że nam je daje 😮 Ja tego nie rozumiem 😮 No i się stresowała, że trochę brudne od kurzej dupki 🙃 😁 ale przecież skorupek się nie je 😉 a tekst z wycieraczką boski 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka te foteliki to nie są az tak proste jak krzesło 😁 Są wyprofilowane i nawet jak dziecko w nim jest to nie siedzi prosto 😉
Ela a co to znaczy jak sam bedzie siedział? To teraz siedzi ale nie sam? 😁 😁 😁 😁
Kacha a ja duzo zrobiłam ale deszcz sie rozpadał i okno mi zostało do umycia 😎
Moze jak dzieci usną to sie uda umyć.
Anabel ja siedze w domu bo sprzątam...a na dworze chmurno i deszczowo 😮 Nie jesteś sama 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka zależy ile dziecko waży i jakie jest duże. Moja do kolejnego fotelika ma jeszcze dużo czasu. I na pewno będzie siedziała.
Kruszyna u mnie słoiczki są w Biedronce, w PoloMarkecie i w Schlekerze a w małych sklepach nie ma. Najwięcej w tym ostatnim. Różnice w cenach ok 20-40 gr muszę jeszcze tylko w Polo porównać.
Kacha nasz kolega ma takie teksty, nie znam bardziej dowcipnego człowieka. Z nim to płaczesz ze śmiechu. 😜
Skoreczka ja w domu, ale u mnie nie pada
a ja już okna pomyłam, dwa prania się suszą, w domu czysto. Teraz czekam na Kubę i pójdziemy na zakupy. Chciałam Emilce zupkę ugotować ale nie mam pietruszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka wiem o czym mówisz, ale fajnie to zabrzmiało dlatego spytałam 😁

Co do siadania:
Ja małemu pozwalam na tyle ile on chce, sam sie do siadania podrywa więc pozwalam mu poćwiczyć, trzymam go przed soba na kolanach w pozycji pollezacej a on sobie siada. Jednak nie okładam go poduchami i nie wyprostowuje lezaczka do pozycji siedzacej.
Bałabym sie o jego kregosłup 😮
A wy mamusie jak sobie radzicie z małymi siłaczami?

Idę myc okno 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...