Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beata Nie mam nic przeciw 🙂 nawet fajnie,że udało mi się kogoś namówić na ten konkurs 🙂 i dziękujemy za głosik 🙂
Kinga Chciałam złożyć (przyszłej) teściowej życzenia,bo Andrzej i jego brat są w Holandii i tak jakoś pusto bez nich i chciałam jej zrobić przyjemność 🙂 jednak się ucieszyła,bo się nie spodziewała 🙂

Zmykam raz jeszcze 🙂
Dobranoooc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiulka uczę się ustaw bo staram się o pracę. W przyszłym tygodniu będę miała testy a jest bardzo duża konkurencja. No, ale mam zamiar spróbować. 🙃
Kinga ja też dziś składałam życzenia teściowej i tak sobie myślałam, że tylko ona nam została. Jak kiedyś nie mogłyśmy się dogadać, tak teraz cieszę się, że jest. I jutro do nas przyjedzie 😜 😁 😁 Kiedyś jak się nie umiałam dogadać z teściową to miałam takie odczucia jak Ty a teraz zupełnie inaczej.
Beata jak ja wychodziłam za mąż to mi na brzuch patrzyli, a potem dziecka nie było i nie było. Jak 3 lata po ślubie urodził się Kuba to mój usłyszał od swojej kuzynki, że:"a myślałam, że piachem siejesz" 😮
Co do allegro to płacisz za wystawienie aukcji i jak potem wprowadzasz poprawki to też płacisz. Nawet jak obniżysz cenę to nie obniżą Ci prowizji. Za dodatkowe fotki płacisz, za wyświetlanie na pierwszej stronie itd. Poza ostatnim to są groszowe sprawy, ale jak nie będziesz uważała to się nabiera. Szczególnie jak się nie sprzedaje.
Kinga problemy z Twoim to chyba za dużo na Twojej głowie w ostatnim czasie. jak jesteśmy zmęczone to łatwiej o rozdrażnienie i od słowa do słowo kłótnia gotowa. Chyba każda z nas by chciała, żeby mąż miał dużo czasu, pomagał, wspierał itd a czasem się nie da, mam nadzieję, że sobie wyjaśnicie i będzie ok.
A mi 01.06 kojarzy się ze szczepieniem Emilki 😁 😁 Muszę pomyśleć o moich dzieciaczkach. 🤪 😁 😁 😁
idę dalej ustawy czytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziś pierwsza 😜 😜
Oklaskowo się zrobiło 🙂 to i ja poklaskam 🙂
Zosia od paru dni jest marudna i to co weźmie do buzi to strasznie trze o dziąsła,aż z takimi nerwami czyżby to już ząbki 🥴

Skoreczka super fotka Mikołaja 🙂

Żłobek jak pójdę do pracy to moi rodzice mają się opiekować Zosią 🙂
Nikusia nie jestem pewna,ale u nas za żłobek trzeba 400zł zapłacić jak dopytam to ci napiszę

Kacha i co laptop działa ?? Kiedyś wylałam lampkę wina na laptopa i szlak go trafił 😠

Szykowanie jest tragiczne 😲 ja na szybciocha 😲 Zosia zawsze jak już jest gotowa ubrana to zrobi kupę i na nowo wszytko a mój później stoi i mówi na ciebie to zawsze trzeba długo czekać 😠 😠 😠 😠 😠

Obiadki jesteśmy już na etapie marchewka,ziemniak i pietruszka 🙂

Kinga dobre wieści super,że wszystko się wyjaśniło 🙂
A jaki uśmiechnięty ten twój Nikoś na avatarku 🙂

Kasiulka głosy oddane 🙂

Wielka 😲 jaki esej napisałaś 😁 Dziewczyno ty to masz zapal do roboty 🙂,ale jak ja wpadnę wir sprzątania to też wszystko w jeden dzień i spokój 🙂 🙂

Biust bardzo mi się podoba jest to jedyna część ciała która mi się podoba 🙂 🙂 jak na razie 🙂

Anabel boję się ,że ten gips to będzie nie kończąca się opowieść 🤨 na pewno będzie miała jeszcze raz założony a później to wszystko zależy od tego na ile te kostki zaś wrócą 🤨 Mam nadzieję,że szybko dzień w pracy zleci 🙂

Fotelik Kasiulka już wspomniała a ja ostatni tez już oglądałam foteliki 😲 i dużo tego może potraficie coś doradzić 🙂bo rozbierzność w kilogramach jest duża 🙃 tzn. raczej sie nie opłaca kupić fotelika 9-18kg, następnie są też 9-36kg taki wydaje sie najbardziej praktyczny co o tym myślicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Ja już wstałam a wy śpicie dziewczyny 🙂
Moja nocka dość nerwowa 🥴 . Zosia 0 6.30 jadła i poszła dalej spać .
Słoneczko świeci więc pogoda powinna dzisiaj dopisać 🙂
Wiecie za deserek w biedronce z bobovity kosztuje około 2,5zł a w moim osiedlowym sklepie o 1zł więcej i tak jest z każdym takim produktem 🥴 masakra duża przebitka 😲 u was też tak próbują naciągnąć 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂

Jedziemy dzisiaj na festyn rodzinny 🤪
Aleks jak leży na wersalce, to potrafi przewrócić się z plecków na brzuszek 😉

Kinga a ja lubię składać teściowej życzenia w Dzień Matki, bo ja ma fajną teściową i lubię jej sprawiać przyjemność 🙂

Nikusia no to kuzynka tekstem zapodała 😮

Skoreczka nowy avatarek extra 🤪 I fotka Mikusia też 🤪

No i Kinga Twój avatarek też superowy 🙂

Kruszyna u mnie jest tak samo z szykowaniem 😁 Ja szykuję najpierw Małego, a potem siebie (plus rzeczy do torby, które musimy zabrać, czyli pieluchy, kocyk, ubranko itp.), a on do mnie z tekstem, że na mnie zawsze trzeba czekać 😠

Kruszyna ja nie mam pojęcia co do fotelików 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂
Nie mam siły odpisać na Wasze posty,bo alergia mnie wykańcza 😞
Jutro wracam wieczorem do ZG 😞
Dziękuję za oklaska 😉
Co do fotelika My zastanawiamy się nad takim:
http://allegro.pl/fisher-price-fotelik-samochodowy-beline-bon-gratis-i2321429641.html

Zastanawiam się czy są jakieś foteliki,które można rozłożyć jakby dziecko chciało spać?? 🤔 🤔 Bo niektóre się rozkładają,ale jak fotel się rozkłada...a my chcemy dać fotelik na tył,więc fotel się nie rozłoży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej na chwilkę weszłam, gotuję obiadek a po nim pojedziemy na festyn na pobliskim lotniksu jest festyn lotniczy 🙂już słychać jak latają samoloty 🙂
Dziewczyny jeśli chodzi o fotelik to Miłoszek jeszcze jak miał pół roku to wożony był w tym malutkim, potem miał chyba od 9 do 18kg, ale lepiej kupić odrazu od 9-36kg i tak woziliśmy go do roku tyłem do kierunku jazdy, bo tak zalecają.w ubiegłym roku kupiliśmy do 36kg ale ten do 18kg dostał na chrzciny więc nie było wyboru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry dzień dobry
Ja jestem u rodziców wczoraj posprzatłam ale okien tylko nie umyłam bo brakło mi czasu i tak jak zaczełam o 9 to skaczyłam o 17 nawet chwili nie siedziałam przed komputerem ale jak przyjechałm do rodziców byłam wypluta usnełam na kleczonco przy wersalce. Najlepiej sie udałam w nocy mał się obudził o 2:30 no wstałam taka zaspana noi mam mu robić jesc wchodzi moja mama i mowi dobra ja mu dam jeść a ja mało myślac do niej a mi to jest obojetne i się polożyłam o 5 znow wstał to matula go zabrała do siebie powiem wam ze wypoczełam zaraz obiadek idziemy na spacerk z M do znajomych


Beata a żebyś wiedziałą ze tak było

Kingas tako już jest z facetami całkowicie cie rozumiem bo umnie jest sto samo chociaz ja sie juz do tego przyzwyczaiłam ze mojego mało w domu moze nie przyzwyczaiłam tylko nauczyłam żyć

Kasiulka super że Fabianek dostał tyle prezentów moj pewnie nic nie dostanie od tesciowej moja mama pewnie przyjedzie z jakims prezentem i moja siostra moze szwagierka coś przyniesie


JA mojej zawsze składałam zyczenia na dzien matki a wtym roku nie bo ona nigdy nam nie składa wiec po co ja mam sie wiecznie wysliac

Kruszyna ja chyba ksiązki zaczne pisać co do fotelika to jeszcze nie patrzałam

Nikusia ja tak samo zaczełam odrazu patrzeć

Beata to kup mi coś na tym festynie np korale :P

Kasiulka fotelik mi sie podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Cały dzień w gościach i z gośćmi u nas. 🙃 😜
Kruszyna koleżanka ostatnio wspominała, że ma do sprzedania fotelik. I tak mi dałyście do myślenie, że jej napisałam jaki i ile by chciała. Bo ja u niej byłam to wspominała, że będzie sprzedawała, ale tak byłyśmy zajęte plotkowaniem, że żadna z nas nie wpadła na to. 😁 😁 (a to koleżanka co 100km od nas mieszka więc dopiero się zobaczymy jak do diabetologa z Kubą pojedziemy).
A jaki jest dobry to ja nie mam pojęcie. Dla Kuby dostałam i miałam taki styropianowe, nie byłam zadowolona. I jak tylko mógł to na podstawkę go przesadziliśmy.
Beata ja się poczułam dotknięta. Pomyślałam sobie co muszą czuć ludzie, którzy nie mogą mieć dzieci a słuchają takich komentarzy, bo po ślubie bardzo dużo nasłuchaliśmy.
Co do szykowania to ja w torbie na wózku mam zawsze 2 pampersy, chusteczki w plastikowym opakowaniu, mleko w proszku. Szykuję wodę przed wyjściem, ubieram Emilkę, Kuby glukometr i insulina (bo moje też zawsze w torbie) patrzę w czym Kuba chodzi i możemy wyjść.
Skoreczka ja po Kubie też mam fotelik, ale już szrot. Zostawiłam jak ktoś z małym dzieckiem nas prosi o przewiezienie to wtedy jednorazowo używam.
Kasiulka widziałam taki fotelik co się rozkłada, ale nie na płasko. Jak znajdę to dodam linka.
Kinga boski avatarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiulka tu znalazłam taki który się rozkłada, to pewnie tyłem do kierunku jazdy montowany http://allegro.pl/classic-fotelik-samochodowy-9-36-summer-baby-i2345366945.html
a tu masz że cały fotelik się wysuwa
http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-maxima-easy-go-9-36-bezpieczny-i2346228269.html
foteliki są przykładowe chodziło mi o same sposoby rozkładania .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja po pikniku rodzinnym 🙂 Było super, bo było losowanie nagród wśród pracowników i jedna osoba nawet samochód wygrała 🤪 Imprezę prowadził Krzysztof Ibisz i był też Jerzy Dudek 😆 Ogólnie były rozgrywki piłkarskie między pracownikami 😉 I duuuużo atrakcji dla dzieci, ale takich 3 latka wzwyż 🙂 Jedzenie, picie, piwo za darmo, a dla dzieci za darmo wata cukrowa i pop corn. A później kabaret Łowcy B. i koncert Elektrycznych Gitar. Ale na kabarecie i koncercie już nie byliśmy, bo nie chcieliśmy Aleksa męczyć, bo byłoby za głośno. Później wrzucę fotkę z Kubusiem Puchatkiem, Prosiaczkiem i Tygryskiem 😁

Wielka nic do kupienia tam nie było, bo to firmowy festyn/piknik 😜

Kruszyna dokładnie jest tak jak mówisz - jak jest fajna atmosfera w pracy, to aż chce się do niej chodzić 🙂

Nikusia ten pierwszy fotelik jest rozkładany tylko po to, żeby dostosować do tylnej kanapy - sprzedawca tam to zaznaczył.

Skoreczka trochę Cię oklaskałam, jeszcze 1 został zaległy i potem będę klaskać już na równo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór na forum 😆
Tęskniłam 🤪 Weekend jak zwykle minął niesamowicie szybko i już kończy się niedziela 🤨
Poczytam co ciekawego u Was, zwłaszcza że pierwszy dzień mamusi za nami 🤪 Moje dzieciątka wczoraj pierwszy raz się głośno zaśmiało 🤪 Boska chwila 🤪
Nikusia nauka prawa się kłania? Łoj 🤢 Poczytaj - nie ucz się na pamięć 😘
Czy wyciągnęłyście już wkładkę do fotelika z fotelika samochodowego?
Kruszyna pustki weekendowe ale od jutra znów będzie jak na targu 🙃
Wielka a ja dziś dopiero sprzątam i nawet udało mi się sprężyć i szybciutko uporałam się z bałaganem 😆 i nawet przemeblowałam pokój dziecka 😆 Muszę się pozbyć jednej wersalki 😠 Jakieś pomysły?
Kingaśliczna buzia w avatarku 🤪 Ucałuj 🙂 🙂 🙂
Kasiulka moja Natalka śpi na półsiedząco bo jeszcze wkładkę używamy. Ale jej to nic a nic nie przeszkadza w spaniu. W sumie nawet nie pomyślałam o rozkładanym foteliku 🤨 za późno już w naszym przypadku.
Kruszyna, Beata a my byliśmy w sobotę na pikniku rodzinnym mojej firmy 🙂 Fajnie było, spotkałam znajomych z pracy z rodzinami i był czas by z każdym pogadać. Natalka jednak miała dość bo każdy do niej zaglądał, kukał, zagadywał i jeszcze głośna muzyka w głośnikach i panika gotowa. Ale udało się ją uspokoić. Zostalibyśmy dłużej ale musieliśmy do teściów jechać.
Skoreczko tylko wróć z tego świata 🙃 😘
Kruszyna faktycznie strasznie duża różnica na jedzonku 😮 A deserki od kiedy się daje? Od 4-tego miesiąca? Jutro wybiorę się na zakupy jedzeniowe dla mojej niuni. Czas na kilkuskładnikowe jedzonko.

co wolicie: Gerber czy Bobovita czy coś jeszcze innego
Pytanie do tych, które tak jak i ja kupują gotowce 😆

Kruszyna
na szczęście z laptopem wszystko dobrze 😉 Tylko jakoś tak dziwnie kawą pachnie 🙃 🙃
Kinga niestety są w małżeństwie wzloty i upadki i piękne chwile i te, które chciałybyśmy wymazać z życia. Ja ostatnio też miałam kiepsko z mężem, po kilku dniach się dogadaliśmy. I wy także się dogadacie 😘
Beata to Nikusia jet specjalistką od aukcji 🙃 ja się od niej uczyłam i jeszcze do końca nie ogarniam 🙃 ale Nikusia to mistrzyni 🙃
Anabel to nieźle Cię musieli wkurzyć 🙂 Ja staram się nie wtrącać bo potem strony się dogadają a mediator oberwie po uszach 😠

Już nie dam rady doczytać 🤨 ale od jutra znów będę na bieżąco 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja jestem 😉

Troszkę poczytałam.
My dziś byliśmy w drodze, jechalismy wg planu do jednego zamku ale po drodze natkneliśmy się na inny i tam zostaliśmy. Zawsze tak mamy, ze jak gdzieś jedziemy to gdzieś po drodze cos zobaczymy i zostajemy 🙃 Kruszyna zrobiłam troszkę fotek, ale najwięcej to mój mąż nacykał konikom i kucom bo były koło zamku takie przyjazne konie i tuliły się do ludzi 🙂
Błażejek był bardzo grzeczny, nawet jakaś babka się do niego doczepiła i rozczulała się nad wózkiem, mówiła do niego: smerfojadek 😁 😁 😁
Mikołaj uwielbia skałki i zamki więc biegał zadowolony 🙂
Nawet ja mam takie śmieszne zdjęcie samej siebie 😉
No i niedziela zleciała zniewalajaco szybko 🤢

Kacha wróciłam z tego świata 🤪 😘 Ale w tym tygodniu bedzie mnie mniej, bo przygotowania do chrzcin trzeba zacząc, w środę pierwszy gość nadciągnie 😉
Śmiech w głos jest boski 🙂
Nie mam jakiejś ulubionej firmy słoiczkowej 😉
Kruszyna mam fotelik do 18kg - jeżdzi w nim Mikołaj, ale musze mu kupić juz inny taki dla dużych dzieci, bo on jest wysoki i w tym to już mu sie nawet nie wygodnie siedzi.
Beata ale fajne zdjęcie 🤪 🤪 🤪 🤪 I fajnie ze festyn udany 🙂 Dzięki za zaległe oklaski 😘
Nikusia miłej nauki 🙂
KingaS Nikoś super chłopczyk 🙂

Dziękuję Wam za oklaski, bo ciagle mi przybywa 🤪
Dobranoc 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...