Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Elka ja nie mogę się doczekać aż mój tak będzie robił 🤪

Skoreczka może Kacha zajęta jest i napisze później 😉
Współczuję miesiączki 🤨

Ja dzisiaj nie wychodzę, bo jest chłodnawo, a Aleks zaczął mi pokasływać i ma delikatny katarek 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
ja tez na sekundę bo muszę ogarnąć dom Fabian wstał o 5-30 i wzięłam go do siebie bo M pojechał do pracy i razem pospaliśmy do 8-15 ja zdarzyłam wypić kawę a mały się pobawił w łóżeczku i nie miałam neta i właśnie spaliłam Fabianowi zupę muszę gotować druga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 😉
Elka no to sie telefonu dorobiłas nonono

Nikusia no tak to jest z dziecmi chyba kazde przechodzi prze ztaki okres i no i wiadomo lepeij sie bawic niz uczyc 😉

A słoiczki z babanem jak macie to sprawdzcie ile procent tego banana tam jest bo moze sie okazac ze tylko w nazwie jest 😉

Nikusia no to Emilka wcziraj nie zaszalała...
U nas wczoraj Kinia dostała na noc butle wypiła 100 ml ale mieszane moje z mm

Skoreczka moze mnie to zainspiruje i w koncu coś upieke 😉

Adzia my nie mamy problemu z moczem to chyba Emilka 😉

Adzia Kinia spi róznie zazwyczaj 2 razy tylko ostatnio sie rozregulowała przez ta chorobe...
Ja dostałam od dzieci storczyka i Jakub wybrał paczke małych "7 deisów "hehehe

Adzia Nikusi bardziej chodziło o banana swiezego bo słoiczek tez dała ;0 a co do glutenu my juz 2 tygodnie jemy po łyzce dziennie do zupki a miesko za 3 tygodnie wprowadzamy jak kinia bedzie miala 6 miesiecy bo na cycujest jeszcze

Wielka ach ten internet 😉 ja ostatnio ryz spaliłam 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie wszystko dobrze 😆 Faktycznie dziś zbytnio się rano nie rozpisałam 🤨 Jakoś sama nie wiem czemu 🤨 Za to pomarudziłam z rana niektórym na gg... 😎 i poleciałam na ogródek a jakiś czas temu wróciłam i nakarmiłam małą. A teraz sama się karmię 🙃
Dzięki za troskę 😘
Czy uda mi się w końcu dopchać do oklasków dla Was 😉? Spróbuję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Udało się 🤪
A ja się pytam, gdzie Nikusia 😎
Anabel pewnie się powtórzę ale całe szczęście, że ospę ma się raz w życiu 😉
Skoreczko a to Cię złapało 🤨 😞 Szybko przyszło to może i szybko pójdzie? Mnie pomagała zwykła, gorzka herbata. Ale każdy ma swoje sposoby. Bidulka 😘
Anabel Twoja Kingusia faktycznie duża 😆 i te oczęta 🙃 Niejeden wpadnie w jej sidła 🙃
Skoreczko ja myślałam, że uczulenie na truskawki objawia się wysypką 🤔 a teraz na Twoim przykładzie wiem, że niekoniecznie 😮 Ja jestem uczulona na pomarańcze 🤨
A na mandarynki nie 🤨
Beata oby to tylko fałszywy alarm z tym katarkiem. Faktycznie zbyt ciepło to nie jest 🤨
Skoreczko
u mnie już lepiej... z mężem... bo pogadaliśmy... Przeprosił 😆 Faceci myślą inaczej niż my i wciąż o tym zapominam. Trzeba im dokładniej tłumaczyć co i jak bo inaczej kłótnia gotowa. Sami sobie nie dopowiedzą 🙃 Bo my jesteśmy przecież mistrzyniami w dopowiadaniu 😁
Dobra zmykam. Później wpadnę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciliśmy ze spacerku 🙂
Byłam na poczcie bo miałam do odebrania przesyłkę z bobovity 🙂 dostałam próbkę kaszki,zupkę jarzynowa i poradnik żywienia 🙂

Skoreczka jaki masz teraz kolor włosów 🙂
Kurde goście dzisiaj przyjeżdzają a tu taka niespodzianka mam nadzieję,że ból głowy i wymioty szybko miną

Wielka ja tez spaliłam zupkę dla Zosi 🤢 ☺️

Anabel dzielna Kinia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka dziewczynki, miałam wczoraj napisać ale uciekł ten dzień i dopiero dziś piszę.
Wczoraj byłam z Nikim na echo serca na szczęście ten szmer jest nieszkodlwiy ale ma szybki przepływ krwi w tętnicy płucnej, u dzieci to ponoć tak może byc ale za pół roku do kontroli mamy przyjść.Dzisiaj jeszcze i wczoraj na ćwiczeniach byliśmy a potem w pracy z dzieciaczkami i tam trochę posiedziałam bo 1 raz od porodu dopiero pojechałam, tak mi się nie chciało 😮 wcale nie tęsknię za tą pracą ale musiałam jechać wypisać urlopy itd.
Ja dziewczyny pisałam już że Niki nie chce jeść za bardzo marchewki tak samo nie chciał jabłuszka i wczoraj dałam mu zupkę jarzynową i to samo dławi się i wypluwa wszystko 🤢 chyba trochę poczekam i za jakiś czas spróbuję.

Anabel u nas w miescie jeszcze rumień panuje ponoć teraz u Miłoszka w przedszkolu jest.A Kinia pewnie że ślicznotka po Mamusi 🙂śliczna córunia zresztą synek też ładny chłopak!!!A chrostkami się nie martw będzie dobrze na pewno, ponoć im wcześniej się przechodzi tym lepiej.

Skoreczka to kuruj się porządnie!

Coś ten dzień faktycznie jest dzisiaj jakiś dla mnie zwariowany i dziwny, życzę Wam dziewczyny miłego popołudnia i wieczorku pa może potem jesszcze zajrzę pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wziełam jednak tabletkę na ból głowy i minął, a na żołądek wypiłam jakąś herbatkę od babci. I już mi lepiej.

Kacha po truskawce można nawet mieć mega wielką biegunkę 🤢, dletego warto sprawdzic zanim człowiek sie ich naje. Myślę tu przede wszystkim o dzieciach.
Fajnie ze z mezem ok 🙂
Nikusi nie ma 😮
Kruszyna taki chyba marny dzień 🤢
Beata a co się Tobie dzieje? 😘
Wielka a Ty co się smucisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
coś dziś poślizg mam 😜 miałam napisać rano, ale pisałam z koleżanką a potem poszłam do innej na kawę i na spacer. Teraz obiad i kawka z mężem. 🙂
Adzia uczę się w nocy, bo w ciągu dnia nie mam czasu. Czasem popołudniu jak uda mi się wygospodarować czas. Emilka śpi różnie, czasem po 10min a czasem 2 godziny. Nigdy nie wiem ile będzie spała.
Kasiulka wspólczuję alergii bo wiem jak mój się męczy.
Beata ostatnio mi Kuba coraz więcej łobuzuje i opuścił się w nauce. Rozmawiam na bieżąco ale widzisz.
Adzia ja nie zmuszam do jedzenia mleka, zresztą jak widziałyście kiedyś na fb nie wiem jakbym to miała zrobić.
Elka moja też łapie za stópki. Zabawki ją mniej interesują do łapania, ale jej ubranka, nogi, ręce bardzo.
Skoreczka a mi okres się wreszcie kończy 😜
Anabel napisz mi dokładnie jak podajesz ten gluten? Czy to jest kasza manna, czy ją gotujesz najpierw, na czym itd??
Moja Emilka nie ma problemu z moczem. 😮
Ale Kinia już duża jest 🤪
Skoreczka i jak się czujesz?
Ja też nie jestem skromna i uważam że mam ładne dzieci 😁 😁 😁
Kruszyna ja też chcę taką próbkę.
Kinga jak panuje "rumień" Emilka miała rumień jak była mała po kontakcie z oliwką. A ten rumień o którym piszesz to co to jest?

Dziewczyny Emilka jadła słoiczki od 4 m-ca jabłko+brzoskwinia, jabłko+banan i poszłam dziś do biedronki, kupiłam jej słoiczek jabłko+brzoskwinia+banan a w domu patrzę a tam od 6 m-cy. 😠 😠 😠
Kruszyna Ty kiedyś pytałaś o ceny. U mnie ceny deserków z BoboVity to tak:
Biedronka: 2,29gr (ale mały wybór)
Schleker: 2,69 gr i bardzo duży wybór
PoloMarket: 2,99
w innych sklepach nie widziałam albo są schody i nie wchodzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂
A ja przygotowuję się na wyjazd 😞 o 17.30 teściu przyjedzie i zawiezie mnie na autobus. A autobus mam o 18.30. I tak o 20 będę w Zielonej na stancji. Już mam doła;(
Ale w piątek do domku...
Z alergią troszkę lepiej,ale to jeszcze masakra jest 😞
Zmykam,może wieczorem napiszę...
Papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka to dobrze że już Ci lepiej

Nikusia to rumień zakaźny objawia się wielką plamą np na policzkach u dzieci, jest to czerwone i wygląda jakby dziecko biegało i się zgrzało i ponoć jak intensywnie wybije to może być całe ciało w tym rumieniu 🥴 lepiej nie myśleć o tym żeby czegoś nie złapać, chciałam Miłoszka posłać od poniedziałku do przedszkola ale teraz nie wiem co zrobić 🥴

Kasiulka szybko przeleci do piątku już jutro czwartek i już piątek, nie smuć się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja poprasowałam troszkę i czekamy bo mój ma dzwonić 🙂

Kinga dobrze,że to z Nikosiem wyjaśniło się 🙂

Skoreczka i jak tam bo dziś już masz pewnie gośći

Pamii ciekawe jaki ci idzie ta przeprowadzka

Kasiulka zobaczysz szybko zleci 😉

Nikusia te ceny są bardzo rozbieżne a u mnie też w biedronce słaby wybór.
A wracając do biedronki to czy wiecie,że mają być zaś body 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...