Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Czesc 😉
U nas nocka ok Kinia sie obudziła o 5 na jedzonko 😉

Nikusia ja tez nawet w dzien i cieple dni przykrywam Kinie bo pamietam z czasów ciazy ze jak sie zdzemnełam to mi zimno było 😉

Zośienka jest cudna ;0

Kinga no rzeczywiscie u was to znów sie dzieje mam nadzieje ze szybko wyjasnicie od czego ta alergia

Adzia ja byłam na woodstocku 😉 😉 😉 i to nie raz 😉 😉 😉

Gratki dla Jasia Emilki i Fabisia 😉
I dla wszystkich naszych dzieciaczków z okazji dnia dziecka 😉

Nikusia wprowadza sie 2-3 gramy produktu glutenowego nie 2-3 gramy glutenu wiec dajesz dobrze ;0 O Adzia mnie wyprzedziła ;

Kruszynka ja zauwazyłam 😉

Ja tez mam miec dzis gosci siostra z synkiem i szfagrem przyjdzie i znajac zycie to jeszcze przed południem wpadnie Ciotka do dzieci i upominkami 😉

A i zrobiłam ten placek z kaszki manny zobaczymy co z tego wyszło 😉 jescze sie studzi 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czesc 😉
U nas nocka ok Kinia sie obudziła o 5 na jedzonko 😉

Nikusia ja tez nawet w dzien i cieple dni przykrywam Kinie bo pamietam z czasów ciazy ze jak sie zdzemnełam to mi zimno było 😉

Zośienka jest cudna ;0

Kinga no rzeczywiscie u was to znów sie dzieje mam nadzieje ze szybko wyjasnicie od czego ta alergia

Adzia ja byłam na woodstocku 😉 😉 😉 i to nie raz 😉 😉 😉

Gratki dla Jasia Emilki i Fabisia 😉
I dla wszystkich naszych dzieciaczków z okazji dnia dziecka 😉

Nikusia wprowadza sie 2-3 gramy produktu glutenowego nie 2-3 gramy glutenu wiec dajesz dobrze ;0 O Adzia mnie wyprzedziła ;

Kruszynka ja zauwazyłam 😉

Ja tez mam miec dzis gosci siostra z synkiem i szfagrem przyjdzie i znajac zycie to jeszcze przed południem wpadnie Ciotka do dzieci i upominkami 😉

A i zrobiłam ten placek z kaszki manny zobaczymy co z tego wyszło 😉 jescze sie studzi 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia ja też znalazłam poradnik z Bobovity, miałam w jednym kartonie ze szpitala. I tak dzięki, że sprawdziłaś.
Na dziś mam jeszcze ostatnią zupkę bez mięska a od jutra dostanie z mięskiem. Tylko muszę jakieś kupić 😜
Kruszyna ja już się zdenerwowałam na te słoiczki, człowiek głupieje czy dobrze dziecku daje czy nie.
Anabel dzięki, jak jakaś zakręcona z tym glutenem.
Beata u mojej mamy dziś 2 m-ce po śmierci. 😞
A mój avatarek wycięłam ze starej fotki. Pewnie gdzieś na fb jest.
Gdzie wysłałaś tego maila z Bobovity bo ja też nic nie dostałam. Może ich pogonię 😜
Przeczytałam, że dajesz siostrzeńcom na Dzień Dziecka KOSIARKĘ 🤪 🙃 ☺️ ☺️ ☺️ chyba muszę kawę wypić no na oczy nie widzę.
Ja się nie boję pająków, ale do ręki bym nie wzięła. 😜
Jeszcze pół godziny i szykujemy się na szczepienie. Ciekawe ile Emilka waży?
spodziewam się dziś siostry i szwagra z prezentem dla Emilki i Kuby pewnie też. Tylko siostra zadzwoni i zapyta czy jesteśmy i przyjedzie. Napiszę czy miałam rację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha oj ciekawska ciekawska :P

Moj Jasio tez ma dzis 5 miesiecy 😜 ☺️

Nikusia wiedzialam bo ja tez skladałam i tez to urzedu Gminy ale to juz wszystko ustawione jest 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

moj mowi ma-ma , gu-gu, ge-ge itd 🤪 🤪 🤪 🤪

KOCHAM MOJE DZIECKO ☺️ ☺️ ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia, moja tez ma etap piszczenia i zbytnio nie gada, gadała ze 2 miesiace temu teraz krzyczy piszczy i coś dziwnego wypowiada takim grubym głosem ale nie wiem co mowi 😜

Daj tez znac ile wazy i mierzy no i czy ją bolało. Trzymam za nią kciuki.
A ja powiem bo nie mowilam po ostatnim szczepieniu ze moja mierzy 65cm i 5760g czyli awet nie 6kg no ale pani doktor powiedziala ze teraz to ona ciągnie w górę a nie na masę.

Ok lece na ten sklep i poczytam was dokladniej potem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Elka ja nie powiedziałam że do Urzędu Gminy tylko, że do urzędu 😁 😁 😁 🙃 🙃
Jasiowi już składałam życzenia. 🙂
lecę na szczepienie i to kurcze w deszczu 😜


Nikusia ja nie mowie ze ty skladasz do Gminy 😁 😁 Tylko ZE JA SKLADAŁAM DO GMINY Oj czytaj dokładnie 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

kciuki za Emilke 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia no to trzymam kciuki za wage Emilci 😉

Nikusia Kinia "mówi" ło ło ma ma ba ba ale od paru dni wiec pewnie niedługo Emilka tez zacznie 😉

Kruszynka 😉Z przepisu który ktoś wstawił na forum niestety nie pamietam kto ☺️ ☺️ ☺️ ale to pewnie ty 😉

Elka ja tez myslałam ze ty swojego interesu pilnujesz???

U nas szczepienie sie przesuneło ... bo po ospie trzeba troszke odczekac wiec tak pojedziemy za 3 tygodnie... a mielismy jechac tydzien temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
elka144 napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
Elka ja nie powiedziałam że do Urzędu Gminy tylko, że do urzędu 😁 😁 😁 🙃 🙃
Jasiowi już składałam życzenia. 🙂
lecę na szczepienie i to kurcze w deszczu 😜


Nikusia ja nie mowie ze ty skladasz do Gminy 😁 😁 Tylko ZE JA SKLADAŁAM DO GMINY Oj czytaj dokładnie 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘



kciuki za Emilke 😘


Ela ale ja też zrozumiałam, że składałaś do urzędu gminy i że zrozumiałaś, że Nikusia też tam składa 🙃 No tak napisałaś choć może chodziło o coś innego "Nikusia wiedzialam bo ja tez skladałam i tez to urzedu Gminy...." 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia podaję linka do stronki bobovity do zadania pytania (pośpiesz ich 😜 ) http://www.bobovita.pl/kontakt

Kruszyna z pomnika zadowoleni jesteśmy. Już kiedyś korzystaliśmy z usług tej firmy.

1000 strona! 🤪

Ejj, a tak w ogóle zauważyłyście, że na mamusiach nie ma kwietniówek i majówek? 😮 🤔


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny widzę że dzisiaj ruch 🙂 bo pogoda kiepska bynajmniej u nas pada i wieje i zimno brrrrrrrrr
Ja już trochę posprzątałam wyprałam i zaraz pójdę do sąsiadki na kawkę 🙂 🙂
[rcolor=]Dziewczyny życzę naszym dzieciaczkom samych słonecznych dni i radości wielkiej!!!I nam też życzę bo przecież też jesteśmy dziećmi 🙂WSZYSTKIEGO NAJ NAJ!!! I dla jubilatów dzisiejszych najlepsze życzenia!!!![/color]
A ja oglądam ostatnio za darmo odcinki na internecie zaległe od początku filmu Prawo Agaty, super!spodobały mi się ostatnio i nadrabiam bo wczesniej nie oglądałam tego filmu, a Wy oglądacie go?
Dobra dziewczyny miłego dnia!!!pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
potem Was poczytam teraz tylko naspiszę:
Emilka waży 6130g ( 10 centyli) i mierzy 68cm (90centyl) czyli na język polski : 10centul oznacza, że tylko 10% dzieci w jej wieku jest od niej lżeszych a 90% jest cięższych. 90 centyl oznacza, że 90% dzieci jest od niej niższych (krótszych) a tylko 10% dłuższych.
Nie chce mi się nawet pisać jak płakała. 😞
Chrostki, które ma to uczulenie na jakiś środek chemiczny. Lekarka powiedziała, że może na ręcznik, czy kontakt z naszą pościelą. Potem pomyślałam, że kiedyś mi posikała ręcznik to dałam na szybko nasz z szafki. Na naszej pościeli też często leży a teraz już nie daję kocyka. Jeśli chodzi o wagę to jest na zbliżonym centylu co ostatnio. Mam dawać kleik kukurydziany a nie ryżowy bo jest bardziej kaloryczny. Nasz wynik badania krwi jest lepszy niż ostatnio czyli poprawiło się.
Zapytałam też o te słoiczki i składniki a schemat wprowadzania produktów. I lekarka powiedziała, ze stosować się do liczby miesięcy na słoiczku. Ten kto wypuszcza (produkuje) słoiczek odpowiada za niego. A jeśli chodzi o schematy z internetu to powiedziała, żeby do końca nie wierzyć, bo różne rzeczy piszą.
Idę robić obiad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...