Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kruszyna tak mi się tylko wydaje, że powinnaś kupić kaszkę ryżową (lub jakoś inną ale bez mleka) i robić na Pepti. Skoro inne mleko kiedyś wywołało uczulenie to teraz też powinno. Uprzedzam, że ja się nie znam, to tylko tak "na chłopski rozum" sobie tłumaczę.
Te ryżowe są bez mleka, a są też mleczno-ryżowe.
Testy takim małym dzieciom się robi pobierając krew. Na wątku "astma oskrzelowa" mama też pisała, że mieli z krwi. A Wy Adzia jak?
Marta a przyjmiesz mnie, ale z celem przeciwnym czyli przytycie? Kurcze muszę jeść regularnie bo już skóra i kości a nie mam motywacji. I nie mogę patrzeć na siebie. I do tego jakaś gimnastyka, że jakby mi się udało przytyć to wymodelować sylwetkę (a nie tylko w brzuch i tyłek). Tylko chyba byś wolała kogoś z takim samym problem co? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nikusia, Adzia - jak to u Was jest? Nic nie jecie czy jecie ale sie Was kalorie nie imaja? Przepraszam za pytanie ale nie wiem jak to dziala u Was...
Hmm, musze pomyslec - w sumie w UK byl taki program super grubas versus super chudzielec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta za dużo problem. I chyba brak motywacji. Choruje i tak chyba wszystko na raz. Chciałam po ciąży popracować nad sylwetką, robiłam brzuszki a potem schudłam bardziej niż chciałam. Mnie każdy kg satysfakcjonuje. Żebym tylko na te sterczące kości nie musiała patrzeć i wąską twarz. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nocka ok pobudka dopiero o 6ej rano 🙂

Kasiulka moja też jak na razie jest grzeczna w kościele 🙂 zobaczymy jak będzie później

Adzia bo ta druga końcówka od gryzaka jest większa i moja tez lubi grysć a tą co powinna to jeszcze jest za mała
A to ja jestem w szoku bo nam nikt badań nie chciał robić powiedzieli,że jest za mała na testy 🤨

Nikusia taką właśnie kupiłam gdzie dodaje się kaszkę do mleka bo w tych co jest mleko modyfikowane to ja nie wiem jakie jest. Raz dałam z tych próbek i wszystko było ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Kruszynka placek goscia smakował ja nawet nie sprobowałam jeszcze ☺️ ☺️ ☺️

Anulka i Aleks spozniona buziaczki ale wczoraj mnie nie było ...

Kruszynka Kiniusia szpinakiem zachwycomna ;0

Marta u mnie ostatnio brak motywacji i samozaparcia...

Uciekam sie szykowac na 12 do pracy ide wczoraj bylam 14 godzin ale to na razie ostatni weekend nastepne wolne 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna to mleczną dałaś z próbek? Może faktycznie Zosia nie ma skazy, albo potrzebowałby więcej mleka, żeby jej coś wyskoczyło. Ciężko powiedzieć.
Anabel to wspólczuję tyle godzin w pracy.

A ja nie dość, że powiek z oka spuchnięta to jeszcze chrypkę mam. Normalnie jakaś ofiara losu ze mnie 😁 😁 😁
chodzę z torebka z herbaty na oku. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna na pewno nie jęczmień, powieka spuchnięta i wygląda to jakbym była niewyspana. To jeno oko jest tak bardziej zamknięte bo powieka się do końca nie otwiera. Teraz zakamuflowałam makijażem i tak nie widać. Rano miałam jeszcze zaropiałe.

Mój mówi, że mogę mieć jęczmień od spodu na powiece, ale za bardzo boli i za duża opuchlizna żebym spróbowała podnieść powiekę i sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia - wiem co czujesz - ja z kolei nie moge juz patrzec na ten moj brzuchol (a chcialabym kosci zobaczyc - biodrowe 🙂 a tu nic tylko faldki i oponki). Mowisz ze za duzo problemow jest powodem - tak Ci powiem, ze ja wlasnie na stres reaguje nabieraniem kilogramow a jak jestem szczesliwa to chudne. Rzeczywiscie mamy calkowicie odwrotnie.
Anabel - to co? moze zmotywujemy sie razem? 🙂 🤪 Wspolczuje tylu godzin w pracy 😞
Kasiulka - no to gratulacje! jak to zrobilas? jak schudlas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko - czy wszystkie z Was juz zaczely dawac dzieciom stale pokarmy? Jesli tak, to moje pytanie chyba mija sie z celem, bo chcialam spytac o kolor kupki 🙂
Moja dzidzia ma ostatnio taka zielonkawa kupke (karmimy ja mlekiem, jeszcze nie przeszlismy na pokarm staly), ale nie widac, zeby ja cos bolalo, jest spokojna i szczesliwa. Mam sie martwic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂

MartaMay Jakoś tak samo z siebie wyszło,że schudłam 🙂jak wróciłam ze szpitala to okazało się,że poszło te 13kg,które przybrałam w ciąży 😁
My też dajemy już stałe pokarmy,na razie zupki,deserki i soczki ze słoiczków. Kupka jest ok,ale jak Fabi zje coś z marchewką,to kupal jest marchewkowy 😁

A ja z Fabim poszłam do teściów i godzinkę byłam z teściową n a dworze. Fabi bawił się z trzema małymi kotkami,bo sąsiadka mojej cioci dała i je zawiozłam do Andrzeja,bo chcieli kotki. Fabi się wybawił i poszliśmy do domu i zaczęło padać. I musiałam czekać na teścia aż przyjedzie z ryb,bo mnie odwiózł 🙂 a muszę się pochwalić,że teściowa zrobiła dla mnie całą blachę mojego ulubionego ciasta- ciasto "balowe" 😁

Zmykam 🙂 jutro rano do dentysty a wieczorem do Zielonej...ale w środę znów do domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Mój mąż jak wrócił ze szkolenia, to opowiedział mi, że inni koledzy (z innej firmy) wybrali się w miasto na dyskotekę i tak się nawalili, że nic nie pamiętali i zgubili jednego kolesia 😲 Na następny dzień w ogóle nie pamiętali co się z nim stało, a telefonu nie odbierał 😮 W poniedziałek mój mąż dowie się czy go znaleźli... Normalnie jak w filmie „Kac Vegas” 🤔

Za tydzień w poniedziałek idziemy na szczepienie i zapytam o wprowadzanie nowych posiłków i mleka modyfikowanego, bo w sumie muszę chyba powoli wprowadzać, żeby Aleks przyzwyczaił się do sierpnia jak dziadek z nim będzie zostawał. W sumie to już nie mogę się doczekać, no i ja nie będę taka uwiązana, bo będę mogła nawet teraz na dłużej z kimś go zostawić.
I poza tym chyba będę musiała jakoś niedługo robić ekspozycję na gluten.

A ja przeziębiona jestem. Gardło boli i ogólnie osłabiona jestem 🤢

Dziękuję za buziaki i życzenia dla Aleksa 🙂 😘

Kasiulka zagłosowałam na Fabianka 😆

Marta jeśli mowa o odchudzaniu, to ja mogę się pisać tylko na jakieś ćwiczenia. Bo zaniedbałam to ☺️ A jeśli chodzi o dietę, to się nie piszę 😜

Anabel po tych 14 godzinach pracy ja bym padła trupem! 😁 Także ogromny podziw! 🤪

Nikusia z tym okiem to najlepiej idź do okulisty, bo tak się będziesz męczyć tylko 🥴

Marta ja jeszcze nie daję stałych pokarmów, więc możesz pytać o kolor kupki. Mój robi w kolorze musztardowym, a jak coś zjem (bo karmię piersią), to nawet są zielonawe. Ale nie widzę, żeby się męczył, żeby go coś bolało i na następny dzień kupka jest normalna, więc nie sądzę, żeby to był powód do niepokoju. No chyba, że zdarza się często.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki w weekend zawsze ciężko mi wejść i popisać bo jak nie sprzątanie to przeważnie ktoś do nas przychodzi albo my gdzieś jedziemy itd.Trochę Was poczytałam 😉

Beata faktycznie historia śmieszna filmu nie widziałam ale słyszałam że dobry 🙂 również spóźnione życzenia dla Aleksia!!!Dużo radości i zdrówka!!!

Nikusia ja tak miałam z okiem w lutym spuchło mi i coś miałam w środku, sparzyłam sobie rumianek i takim ciełpym przemywałam pare razy i znikneło, spróbuj ale jak będzie nadal to idź do okulisty z okiem nie ma żartów.Tylko uważaj bo jęczmień czy inne historie są zaraźliwe i możesz przenieś go do drugiego oka no i trzeba uważać na dzieciaczki.

Kasiulka co to za dobre ciasto balowe??Mniam zjadłoby się, wstaw przepis przy okazji 🙂

Marta mi brak motywacji, a raczej czasu na diety i odchudzanie, ale fałdy przydałoby się pozbyć 🤢

Anabel podziwiam za wytrwanie tylu godzin ale dobrze że następne weekendy masz wolne, odpoczniesz 🙂

Wiecie co dziewczyny chyba kończy mi się karmienie, raz dziennie uda mi się czasem ściągnąć 30ml a jeszcze Niki nie chce za bardzo pić tego mojego mleka także chyba skończę karmić, trochę mi żal ale wiem że nie uda mi się wrócić do takiej laktacji jak miałam ja już nawet nie czuję że mleko mi napływa do piersi jak kiedyś 😞 dobrej nocy pa pa do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiulka jak czytam, że Fabiś się bawił z kotkami to jakbym o 2-latku czytała hi hi hi 😉
Kruszyna, Wielka, MartaMay to chyba więcej z nas ma problem z motywacją. 🥴
Beata ja też pomyślałam o Kac Vegas 😁 😁 😁 I puść facetów na delegację. 🙃 🤪 😁 😁 😁
Co do okulisty to teraz bym się musiała na lipiec czy na sierpień rejestrować (o ile jeszcze rejestrują) a do tego czasu mam nadzieję, że już mi przejdzie 🙃 🙃
Kinga ja mam ziele świetlika, ma podobne działanie jak rumianek.

Byliśmy w gościach, mieliśmy gości i tak jakoś weekend minął. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...