Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej pierwsza hahahahahah 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁

Nikusia ja się z każda mogę odchudzać tylko czy każda dziewczyna do trzyma mi tępa i się nie złamie. Ja mam ostatnio buzie zamknięta na kutke potrafię nie jeść nic dwa dni a jak się uprę to już koniec tylko kawa wieczorem coś chapsnę od M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień doberek 🙂

Nikusia ja to mam tak jak Ty i Wielka że jak się denerwuję, to nic nie przełknę. I dlatego zawsze szczupak byłam. Ale po ciąży mi się zmieniło i sporo jem, ale wydaje mi się, że to przez karmienie piersią. No i na szczęście problemów brak 😜

Nikusia Ty masz standardowo 3 pobudki, a mój Aleks ostatnio budzi się jakoś często, czyli jak zaśnie o 20, to potem 23, 3 i od 3 budzi się co godzinę 🤨 Może się nie najada już? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tez tak mam ze innym chetnie szykuje jedzenie i lubie popatrzec jak inni sie zajadają ale apetytu u mnie brak. No i nie chce mi się mielić mordką 😉
Śniadanie zjem kolo 7 potem obiad podziubię czasem o 15 a czasem o 17 jak mąż z pracy wróci i weźmie Anię to mam tą chwile zeby w spokoju zjesc ale wtedy to zaś mi sie juz nie chce jesc i zjadam jak ptasze no i kolacja kolo 21 najczesciej 2 kromeczki bo juz spiaca jestem i to byłoby na tye. Brak owoców, wazyw mało i w ogole do dupy 😞 a potem narzekam ze chuda jestem.

A ty Nikusia to juz w ogole powinnas sobie dbac o diete i pory posiłkow powinnas 5 razy dziennie jesc i to wlasnie zdrowo. Jak ja w ciazy miałam cukrzyce to wtedy zaczełam jesc regularnie i waga staneła, nie umiałam juz zbytnio potem przytyc w ciazy. I pewnie stad ta twoja szczupla sylwetka, bo regularne jedzenie nie sprzyja tyciu ale tak własnie jest prawidłowo.

Ania mnie wkurza. Wiem jak to brzmi ale mam juz dość.
Śpi po pare minut i ciagle skacze i sie wierci na snie przez to ciagle ie wybudza. NNic nie idzie zrobic bo ledwo zasnie to juz sie budzi a do tego nie chce jesc słoiczkow z miesem, zje poł słoiczka i ma dosc i jest ryk. A te pol zajada ze smakiem. Czyzby jej pol starczało?
Warzywa zjadała całe.
Marudna jest ostatnio straaaasznie.
Ide bo znowu ryczy bo nie umi wyjść z leżaczka 🥴 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia a ja z kolei słyszałam, że regularne jedzenie sprzyja tyciu, ponieważ organizm się przyzwyczaja, że o danej porze dostanie jedzenie i odkłada zapasy tłuszczu. Tyle słyszałam, ale jak jest nie wiem 😜

O jedzeniu Ani się nie wypowiem, bo jeszcze nie weszłam w ten etap 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak czytam te ciasto balowe i ja je znam tylko pod inna nazwą i robię juz od dawna i jest przepyszne! moze je dzisiaj zrobię bo mój je uwielbia chociaz wczoraj robilam sernik wiedenski i jeszcze go spsoro zostalo. Zobacze czy mi Ania pozwoli by cos popichcić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Krusztynka no ja jakos z wprawy nie wyszłam ale zmeczona po tej pracy jestem jak mops

MartaMay ja to jakos chyba nie mam ochoty teraz na odchodzanie bo ruchu koło dzieci mam duzo a diety stosowac nie moge bo karmie jedynie słodkie ograniczyc ale ja to mam wage z przed ciazy chciałabym tylko 3 kg schudnac tylko wydaje mi sie zee nawet jak schudne to szybko do tego wroce bo tak juz było pare razy uznałam ze poprostu wahga która teraz mam najbardziej odpowioada mojemu organizmowi bo ani nie tyje ani nie chudne a jak jjuz to zawsze waga wraca do tego samego 57

Kasiulka ciasto balowe??? zaciekawiłas mnie??

Beatka niestety w moim fachu taka praca dopisze jeszcze ze jz byłam krytko bo prawie cała reszta ekipy była 24 godziny i po 2 godzinach sny wracali na poprawiny...

Hmmm ciasto wyglada smacznie az slinka leci...

Beatka u nas Kinia sie najada cycem i mamy cały czas jedna pobutke w nocy no a jest starsza od Fabisia

Adzia wiekszosc mam ma takie momety jak ty teraz mysle ze z czasem sie wszystko unormuje

Uciekam wpadne pózniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja posprzątałam, pranie się pierze itd. teraz kawka i chwilką na forum a potem muszę iść na jakieś zakupy a wcześniej pomyśleć co chcę gotować. 🙃
Beata a jak się budzi od 3 co godzinę to je? Bo ja poza tymi 3 standardowymi pobudkami wstaję, podać smoczka, przykryć nóżki itd.
Skoreczka super, że zajrzałaś
Anabel to teraz odpoczywaj
Adzia, Beata regularne jedzenie powoduje stały poziom cukry we krwi i zapobiega napadom wilczego głody (czyt. obżarstwa), dzięki temu grubsza osoba ma szanse schudnąć a chuda przytyć. Bo organizm dąży co swoich norm. 😉
Beata na tycie powinno się zwiększyć ilość białka w diecie, ale jak do tego się ćwiczy to pójdą na masę, a ja jak Pudzian nie chce wyglądać 😜 😁 😁
Adzia jak dałam Emilce jarzynkę z cieleńcinką to też zjadła pół słoiczka, a następnego dnia go dokończyła ze smakiem. I moje obiadki z kurczakiem też je, choć faktycznie same jarzynowe lepiej jej smakowały. A jeszcze rybki nie próbowałam.
Kasiulka ja to ciasto też kojarzę, ale jadłam u kogoś i kojarzę przepis, ale nigdy nie robiłam.
Adzia z moja Emilką też ciężko, też często mam dość, że marudzi, chce żeby ją nosić itd.
Zapomniałam Wam napisać, że na szczepieniu lekarka stwierdziła, że Emilka jest bardzo żywa. Aż była zdziwiona jak jej tam zaczęła kombinować, obracać się, nie chciała pozwolić zajrzeć sobie do buzi, krzyczała i kopała ją. Była jedna nowa pielęgniarka i w szoku, że Emilka tak krzyczy a druga pielęgniarka do niej, że ona tak zawsze. 🙃 No cóż w sumie miała rację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehehe Nikusia ja to widze ze te nasze dziewczyny to są bardzo do siebie podobne zarówno z wygladu jak i zachowania i rozwoju 🙂 chudziny ale za to jakie mądre i sprytne 🙂 no i az za bardzo wygimnastykowane az czasami człowiek teskni za tym jak ciągle spały i budzily sie jesc achh 🙂 znowu miec noworodka 😜

A moja od 7 rano chciala zasnac i nie umiala az w koncu dalam ją mamie a sama poszłam umyc sobie włosy no i przychodzę a tu co? Ania śpi mamie na rękach. Chciala czulosci chyba i mama jej śpiewala i bujała. No tak, sama tez bym zasnela jakby mnie ktoś tak bujał 😉

Skoreczka to super ze juz po chrzcinach, i cały ten zamęt za wami. Teraz zasluzony odpoczynek 🙂

Wcinam sernik chociaz powinam jakas kanapke, no ale 😜
U nas sloneczko sie przebija wiec jest szansa na spacerek. Wczoraj dwa razy byla na dworze, raz z rana a drugi raz z męzem a ja piekłam ciasto 🙂

Wypróbowalam ten podgrzewacz ale troche za mocno mi zgrzal jedzonko i musialam dmuchac, no ale dzisiaj nastawie na mniej to moze trafie na odpowiednia temp.

Jakas zmeczona sie czuje po weekendzie. Jak mąż jest w domu to mam wrazenie ze mam dwójke małych dzieci a i roboty jakos wiecej 🤢 takze ciesze sie ze nastal poniedzialek, moge odpoczac 😉

Ide jakies pranie zapodać i moze poprzegladam ciuszki od Ani. Na razie 😘 buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel a nie pamiętasz od kiedy zaczęła Ci Kinia przesypiać noce? Czy jak była w wieku Aleksa (czyli miesiąc temu) to już ładnie spała? Bo mój śpi nie za dobrze z tymi pobudkami, rzadko zdarza się żeby przespał ładnie całą noc 🤨

Nikusia od tej 3 budzi się co godzinę i je. No i zasypia przy cycu. A jak mu nie dam, to mnie liże - oznaka, że szuka piersi.

Skoreczka liczę na przynajmniej jedną fotkę Błażejka z chrzcin 🙂

Adzia a ja na odwrót - w weekendy bardzo odpoczywam, bo mąż się Małym zajmuje i pomaga mi sprzątać. Albo jak idziemy na obiad do mojej mamy, to moja mama i siostra się Aleksem zajmują, a ja odpoczywam 🙂

No i jeszcze Wam poklaszczę tak z początku tygodnia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia juz odpoczywam musiałam tylko mieszkanie ogarnac po weekendzie 😉 no i obiad juz prawie gotowy i dla Kini zupka juz ugotowana tylko ja w bledera wrzucic 😉 zostało mi tylko jeszcze 2 razy pralke włączyć i moge " leżeć" do wieczora 😉

Skoreczko grtatulacje dla Błazejka z okazji chrztu no i super ze juz masz z głowy ;0

A ja zostałam poproszona na mame chrzesna do siostru synka 😉 oczywiscie nieodmówilam 😉;0;0

Nikusia no Emilka daje ci popalic a jak zacznie biegac to dopiero bedzie niezle tpo samo mówia o Kini tylko ze Kinia nie płacze jest po prostu ruchliwa bo jej dwóch kuzynów to spokojne chłopaki i leza spokojnie i ogladaja sie w koło a Kinia to nie moze wylezec bez ruchu cały czas sie kreci macha nózkami i raczkami ale mówia ze to poczatek charakteru 😉

Beatka Kinia szybko zaczeła przesypiac nocki to znaczy budzic sie raz koło 4 na jedzonko a tak to ładnie spi zazwyczaj miała moze z 2 miesiace ale za to z Kubisiem miałam tak ze sie czeto budził tylko on potrzebował zeby mu smoczek dac bo jak miał pół roku to nie jadł w nocy ale 3-4 razy budzi sie i chcial smoczek moze mały odróchowo cie lize sprubuj mu zamiast cyca dac smoczek jak bedzie głodny to zaraz zacznie lizac dalej a jak nie to zasnie i bedzie spał 😉

Kinia coś zasnac nie moze normalnie to o tej godzinie wstaje juz z dzemki a dzis wojije ale ma tak dobry humor ze az miło 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja dziś też szaleje ze sprzątaniem i odpoczywam przy tym sama w domu bo mama wzięła mi Zosie na spacer.

Skoreczka i stres już za tobą 🙂 buziaczki dla Błażeja 🙂

Anabel to który to już twój chrześniak będzie masz już kogoś 🙂 bo ja jeszcze nie 🤨 chyba nikt mnie nie chce za matkę chrzestną 🙃

Nikusia ja dziś sobie zrobiłam pomidorową i będe miała chyba na kilka dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...