Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka
ja już wstałam, a Emilka coś się odzywa z łóżeczka. Kuba jeszcze śpi a ,mój po urlopie dziś pierwszy dzień do pracy.
Chciałam iść na pocztę, ale jak Kruszyna napisała, że pada to u mnie na pewno też. Jeszcze mam rolety zasłonięte więc nie widzę.
Beata wow, ale super fotka. Że Ty laska jesteś to ja zawsze wiedziałam a Alesk taka fajniutki 🙂
Beata i Kruszyna dzięki za głosy. 😜
Kacha to dziś wielki dzień. Wszystkiego najlepszego, szczęście, pomyślności i dużo miłości z okazji rocznicy ślubu. 😉

Kruszyna ja też nie umiałam się do spacerówki przyzwyczaić , Emilka też ciężko a teraz zadowolona. I moja chyba jest lżejsza niż gondola (tak mi się wydaję).

Dziewczyny czy któraś z Was by chciała kupon rabatowy do Tesco . Przy zakupie ubranek niemowlęcych z f&f za 50zł -10zł rabatu?? Ważny do końca lipca. Bo ja nie wykupię a może ktoś skorzysta. Wysłałabym pocztą.

Idę bo Emilka już krzyczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
U mnie ładna pogoda. Mały budzi mi się często w nocy 🤨 Teraz odsypiałam, bo zajmował się nim mąż (ja w nocy, a nad ranem mąż, a ja w kimę). Nie wiem co mam zrobić, żeby przesypiał całe nocki 😞 Przecież za 2 tyg. wracam do pracy i jak się będzie tak nadal budził, to będę chodziła do pracy nieprzytomna 🤢
Kruszyna to Ty masz gości, a gości 🙂
Kacha Kruszyna Wasze dzieci już siedzą? Czy bez siedzenia przeszłyście na spacerówkę? Bo nie ukrywam, że też już bym chciała na nią przejść, bo jest lżejsza 😜
Kacha Nikusia Anabel dzięki za skomentowanie mojej fotki ☺️ ☺️ 😁
Kacha życzę kolejnych wspaniałych lat wspólnego życia, wiele miłości, cierpliwości i samych szczęśliwych chwil! 😘 😘 😘
Nikusia dzięki za oklask 😆 Do Ciebie też leci i do Kachy z okazji rocznicy ślubu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
u nas raz się chmurzy a raz słońce świeci, Niki zasypia więc jak się obudzi to się wybierzemy na spacer.
Dziewczyny które używają Dada pieluch mam pytanko, jaki rozmiar kupujecie?bo a używam 3 i zastanawiam się jakie są 4?czy dużo większe?

Kacha najlepsze życzenia, miłości, szczęścia nieustającego dla Was!

Anabel to ale z tymi chrzcinami wyszło, ja też 1 raz słyszę że 1 chrzestny jest, ale potem jak pójdzie mały do komunii to też z 1 chrzestnym?Sytuacja nie do pozazdroszczenia ja też bym się denerwowala i przeżywała

Beata fajnie że wakacje się udały 🙂 fotka super, widać że Aleks zadowolony i Ty też 🙂co do nocek i budzenia się dzieci to z tym jest różnie nie chcę Cię dołować ale moja sąsiadka ma córeczkę 9 miesięczną i budzi jej się 3 razy w nocy nie wiem czy za każdym razem pije ale trzeba do niej wstać, co nie znaczy że u Ciebie się to nie unormuje, każde dziecko jest inne i nie ma na to rady chyba jedynie to starać się ograniczac jedzenie w nocy żeby dziecko wyczuło że noc to nie pora na jedzenie, oszukiwać herbatką i stopniowo przestawać karmić w nocy.
Ja mam spacerówkę którą można rozłożyć na leżąca pozycję jak ją czasem używałam to tak rozkładałam chyba że do jedzenia jak musiałam mu podać obiadek to lekko podwyższałam.

Kruszyna to miłego goszczenia się!

Nikusia kliknełam na fb żeby męzowi nie było smutno 😉a rozmawiałaś potem jeszcze z tą matką co Cię wkurzyła?

Elka jak Jasiu?juz całkiem zdrowy?mam nadzieję że tak 🙂

Wielka gdzie się podziewasz?tak głucho bez Ciebie? 🙂
Adzia też się nie odzywa?co tam u Ciebie?

Choć ja przez weekend też milczałam 😉
Uciekam zrobić kawkę sobie 🙂 kto ma jezcze ochotę na kawkę? 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kACHA WSZYSTKIEHO NAJ...

Beatka ja wziełam raz spacerówke ale nie jestem przekonana do niej i jak jade gdziec blisko to bede korzyztała z gondoli bo małej wygodniej w niej a tak samo krzyczała w gondoli jak w spacerówce,,,

Kinga ja tez pierwszy raz sie z tym spotkałam ale mysle ze chłopak który miał byc chrzesnym poprostu bedzie cały czas na niego uwazany no bo mały by był pokrzywdzony jak by miał tylko mnie za chrzesna

Beatka ja tez ostatnio wstaje w nocy po pare razy mała mariudzi popiskuj dzis wziełam ja do łózka i troszke pospałysmy mam wrazenie ze jest lepeij bo juz dzis w nocy i wczoraj nie dawałam małej czopoka wiec było spokojniej

Kinga ja bym ypiła kawke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga dzięki 🙂
My używamy Dada, ale na razie trójki, więc Ci nie podpowiem jak czwórki 😜
Może faktycznie zacznę Aleksa oszukiwać i wodę mu w nocy dawać... 🤔

Zapomniałam Wam wczoraj napisać, że oglądałam na TLC program "Wstydliwe choroby" i był facet, który podejrzewał u siebie żylaki odbytu, czyli hemoroidy. No to wiadomo, lekarz musi obejrzeć odbyt i pokazują w zbliżeniu i doktor do niego "Nie dokładnie się pan podtarł" !!! 🤢 Myślałam, że zwymiotuję... Okazało się, że nie miał hemoroidów i lekarz zalecił mu zmianę techniki podcierania się ( 😁 ) i więcej błonnika 😉 No ja nie rozumiem tego faceta - idzie do lekarza z problemem odbytu i nawet przed wizytą, gdzie wie, że lekarz będzie tam zaglądał nie umyć tyłka? 😁 🙃 I na dodatek niedokładnie się podtarł...
Podawali jeszcze, że w Wielkiej Brytanii mężczyźni myją się na ogół 2 razy w miesiącu i prawie każdy nie myje rąk po opuszczeniu toalety 🤢 I potem sobie rękę na powitanie podają 😁 Polacy są chyba bardziej czyści 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata 🤪 😁 😁 😁 niezły program hahaha fujjjjjjjjj 🤢 Dzięki za życzenia 😘 Moja jeszcze sama nie siedzi ale ja zmieniłam już dawno na spacerówkę właśnie przede wszystkim dlatego, że jest lżejsza a dodatkowo to, że jakoś bardziej przewiewna w upały 🙃
Kinga to faktycznie przykra sprawa z tymi huraganami, powodziami, ulewami 😞 Bo nikt nie jest się w stanie na to przygotować 😞 Dziękuję za życzenia 😘 ja chyba sobie też kawę zrobię 😉
Ela antybiotyki to niestety bierze się przepisowo te kilka dni nawet jeśli dobrze jest. No i super, że Jasio zdrowy 😆 Dzięki za życzenia 😘
Anabel dziękuję 😘 Ja może mam przestarzałe dane ale Ty już nie karmisz piersią?


Ale leje 😮 ściana deszczu 😮
Nigdzie się już nie ruszam.
Dobrze, że z rana udało mi się pozałatwiać wszystko co chciałam plus zakupy na wieczór 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WOW i co tak nikt nic nie pisze?
Zaraz będzie mój mąż w domu 😜


Beata
ja teraz doczytałam, że Ty za 2 tygodnie do pracy... Kurde faktycznie! Ten czas tak zapinkala!!!! Ja za 4 tygodnie z haczkiem 🤨
A odstawiłaś małego od piersi? CO dajesz mu jeść na noc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha napisał(a):
Beata ja teraz doczytałam, że Ty za 2 tygodnie do pracy... Kurde faktycznie! Ten czas tak zapinkala!!!! Ja za 4 tygodnie z haczkiem 🤨
A odstawiłaś małego od piersi? CO dajesz mu jeść na noc?


Karmię piersią i innymi, jak napisałam w poście poniżej 😜 Po kąpieli, przed snem daję mu mleko modyfikowane z kaszką, a po tym jeszcze pierś (żeby mnie w nocy nie bolały). I w nocy też cyca daję jak się przebudzi. Rano dostaje MM, potem pierś, po spacerze obiadek, potem deserek, po deserku znów pierś itd. 😉
Od piersi go nie odstawiam, bo chcę jeszcze karmić przed i po pracy. A pokarmu wydaje mi się, że nie mam tak dużo, więc chyba dadzą cycochy moje radę przez te 7 godzin 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...