Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nonono dawno tyle do poczytania nie bylo
My po szczepieniu Kinia wazy 8 kg wszystko ok piguła stwierdzila ze mogła by wiecej przytyc ale chyba jej sie coś pomyliło bo 400 gr przez 2 tygodnie to nie jest zle moze myslała ze ostatnio byłam miesiac temy bo lekarka powiedziała ze ok
poczytam pózniej bo teraz Kinia walczy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co znaczy słowo mascic to sie tylko domyslałam 😉

Beatka Aleks ma sliczne zdjeci3e 😉

Kinia spi 2 razy dziennie dzis pierwsza dzemka 10 min a teraz spi od 1,5 godzi zazwyczaj pierwsza dzemka trwa 1,5-2 godziny a dróga mniej ale dzis rozstrojona tym szczepieniem jest.

Wiecie co ja drugą ciaze tez gorzej przechodziłam zwłaszcza to lezenie na koniec ale za to poród cudownie 😉(jesli to ta mozna nzwac 😉)

Ja tez juz dzis padam narotowałam dla Kini zupek i deserki porobiłam i mam dentki a bo jeszcze sałatke z ogórków zrobiłam ini i oczywiscie obiad ...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziś mam zalatany dzień, do południa pojechałam do znajomej pożyczyć nianię elektroniczną na wyjazd, potem zakupy, obiad, teraz czekam na męża i mamy jechać do teściów, wrócimy wieczorem i znowu po dniu

Anabel to fajnie że Kinia zaszczepiona mi też waga się wydaje bardzo dobra 🙂to się nagotowałaś dzisiaj odpocznij sobie, pewnie będziesz mogła wieczorem jak położysz dzieci,tak to już jest, ja mam w bloku malutką kuchnię jakbym tak gotowała tyle w dzień co jest bardzo ciepło to chyba bym padła w niej, bo czasem od czajnika 1 garnka robi się ukrop 😉Co do spania to Niki podobnie śpi do Kini raz dziennie dłuższe spanie a potem to krótkie drzemki, tak do 19, bo potem to marudzenie się włącza bo to jego pora kąpania

Beatka ślicznie Aleks wyszedł na zdjęciu 🙂 nasz Niki też przespał prawie całe chrzciny w Kościele i na sali, przy polewaniu główki też spał

Kacha to masz kiepski dzień, jutro będzie lepszy trzeba się pocieszyć 🙂musiałabyś coś zrobić na poprawę humoru tylko co? 😉

Skoreczka to dzieci nie dawają Ci dzisiaj wytchnienia 😉 też odpoczniesz może wieczorkiem.Śliczne fotki lata na fb Ty to masz talent!Ja uwielbiam słoneczniki, to takie letnie kwiaty, piękne!

Dobra uciekam potem coś jeszcze napiszę wieczorkiem pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Była dziś u mnie koleżanka, potem pojechaliśmy na zakupy.
Mąż wybrał dla Emilki kubeczek, ale taki z rurką.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/kubekzeslomkanr209babyo.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/2386/kubekzeslomkanr209babyo.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Zobaczymy jak się sprawdzi.
Kacha kołek to mi się kojarzy taki wystrugany kij co się wampirom wbija. 😁 😁 😁 No ew jak taki kołek rozporowy co się np meble wiesza.
🙃 to dla mnie wymuszony uśmiech. 😁 😁
Kruszyna a grają siatkarze 🙃 ja się nie znam 😜
Anabel Kinia ładnie waży. Pomyśl, że Emilka 6650 😁 😁 🙃
Beata to dla mnie 🙃 to wymuszony uśmiech a 🙃 to takie zakręcony humor. Pierwszy średni a drugi jak najbardziej pozytywny.
Skoreczka Emilka jedna a miała dziś krzyczący dzień. Mój, ja i moje koleżanką nie umieliśmy sobie z nią poradzić.
Jeden obiad słoiczkowy wypluła, potem mój wypluła. Mąż próbował jej jogurt dać i też nie chciała, ale mleko z butli zjadła. 😜 terrorystka.
Emilka dziś spała rano ok godziny (wcześniej niż zwykle) a potem drugi raz najpierw pół godziny rozbudziła się, ale jeszcze zasnęła tak na 15min.
Kinga ja też mam małą kuchnię i masz rację jak coś więcej gotuję to zaraz ciepło.
Kruszyna a Emilka ładnie zjadła kaszkę i teraz fika na naszym łóżku. 😉
Skoreczka ja bym powiedziała, że gruba igła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miałam odpoczac i sie okazało ze jakis gosciu od ubezpieczen przyjedzie...

Kinga niania to super sprawa na taki wyjazd 😉

Nikusia mojej sasiadki córeczka wazy 6500 a jest tylko jeden dzien młodsza od Emilki 😉 tylko ze Emilka ma po kim być drobniutka a Madzia juz nie 😉

Dobranoc dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia kubeczek bardzo tęczowy, zobaczymy jak się sprawdzi 😉
A mnie to połamało, tak mnie kości bolą od podnoszenia małego że szok 😞 A on ciagle chce siedzieć na kolanach, byc noszony a jak nie to w krzyk 🤢
KingaS dziękuję ☺️ Też uwielbiam słoneczniki 🙂

Błażej zabiera sie do samodzielnego siadania, inaczej to robi niz Mikołaj i nie wiem ile mu zejdzie az sie nauczy, a raczej wyćwiczy. W każdym bądź razie bardzo chce i mam wrazenie ze przez te próby jest taki wymeczony 😮

A jutro jedziemy na kolejne badanie słuchu. Oby juz ostatnie. Oby wszystko bylo dobrze!

dobranoc 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka pamiętaj, żeby nigdy dziecka na łóżku samego nie zostawiać, bo wystarczy tylko chwila! 😲
Co u Fabianka, to już pisałam 😉 Tkanka szybko odrasta, Wielka mi napisała, że lekarze są w szoku, że tak szybko wszystko się goi 🤪
Skoreczka współczuję dzisiejszego zawirowania z dziećmi. Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę, na pewno wszystko będzie w porządku 🙂
Twój zaczyna samodzielne siadanie, a mój od razu wstawać próbuje 😮 A jak leży na brzuszku, to wreszcie zaczyna pełzać, może niedługo będzie raczkowanie? 🙃 A jak go posadzę, to potrafi siedzieć przez jakiś czas, a potem obraca się do mnie i próbuje się od razu podnieść na nogi i mi na kolana wejść 😁 Śmieszy mnie to 😜 Jednego dnia tak zaczął swoją aktywność ruchową 😉
Nikusia daj znać, czy kubeczek ze słomką się sprawdza 😉
Kinga przepraszam, pewnie pisałaś wcześniej jak mnie nie było - kiedy i gdzie wyjeżdżasz?
Anabel współczuję gotowania 😜
Kruszyna Zosia sobie dzisiaj bajkę odpuściła 😁 A co jej czytasz? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
widzę że dziewczyny już w większości poszły spać 😉 ja jeszcze posiedzę troszkę, pranie mi się pierze więc musze poczekać 🙃

Skoreczka nie ma za co 🙂 zdjęcia śliczne!a Błażejek jak próbuje siadać tak wspiera się na rączkach i tak od boku jakby, nie wiem jak to wytłumaczyć czy raczej z leżenia na wprost się podnosi?bo dzieci różnie siadają

Anabel niania jak znalazł, jak będziemy siedzieć wieczorem na dworze to Niki smacznie śpi i Miłoszek a ja wszystko słyszę 😉 🙂

Elka to ale się wystraszyłaś, dzieciaczki naprawdę są takie ruchliwe że sekunda i już mogą się przemieścić, ale musiał się obudzić bo przez sen chyba by się tak nie kulał ze środka łózka? Mój Niki jak śpi to na wznak nawet się nie obraca na boki w nocy ani na brzuch

Kruszyna mi też dzień zleciał szybko 🙃

Nikusia zobaczysz jak się sprawdzi kubek a to na zasadzie słomki działa, w sumie fajnie nie musi dziecko przechylać mocno żeby leciało.

Dobrej nocy pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...