Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam 🙂
Z samego rana bo Zosia już śpiewa w łóżeczku.Jest już lepiej,ale katarek jeszcze ma a jak widzi już kogoś z czymś do nosa to jest jeden wielki krzyk więc tylko na śpiocha jej smaruję nosek i zapuszczamy jak komuś się tylko uda 😲
A co najważniejsze moja Zosia raczkuje i to pierwszy raz u moich rodziców pokazała na tej samej wersalce co się przewróciła na boczki 🙂 🙂 🙂 tak szybko zasuwała do swojego zdjęcia zrobionego jak miała 1 dzień 🙂 🙂 🙂

Adzia i co odesłałaś krzesełko ??
Fajnie,że potrafisz szydełkować 🙂

Beata widać ,że Aleks zadowolony 🙂
A listonosz to tragedia zrób z tym porządek 😠

Kacha 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Anabel gratulujemy raczkowania 🙂 🙂 🙂 🙂

Nikusia trzymam kciuki za znalezienie pracy
Nikusia to twój Kubuś woli słodkości jeść niż konkrety

Skoreczka i jaki wyszedł kolor na włosach?? Podoba Ci się nowy image 🙂

Wielka ucałuj Fabiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka
Emilka obudziła się przed 24 i zrobiła rykowisko. Dałam jej mleka, smoczka itd a ona ciągle marudziła. Potem ją koło 4 karmiłam. Jak wstałam wyszykować Kubę do szkoły to Emilka spała. Wstała po 8. I od razu z krzykiem, ale jak zjadła to już buszuje po podłodze.
Kuba poszedł do szkoły, dziś mają pierwszy raz w tym roku basen to jest szczęśliwy.
Kacha widzę, że Ty też masz problemy z rodziną.
A co do dzwoniącej komórki to ostatnio jakich numer do mnie wydzwaniał. Przez kilka dni, w końcu napisałam smsa, kto to jest i czemu do mnie dzwoni. Jak odbierałam to tylko coś było słychać w tle. I okazało się, że to mój 16-letni bratanek (jak od męża, brata syn to bratanek?). Napisał mi, że mu się tel psuje. A potem dzwonił nawet po 4 razy dziennie. PO kilku dniach jak mi po raz któryś obudził Emilkę napisałam mu sms, że ma mój numer usunąć z książki bo ja mam dość ciągłych tel. I już nie dzwoni. Tylko teraz zaczął do teściowej 😁 😁 😁
Adzia jeśli chodzi o syrop na apetyt to najpierw dziecko musi chcieć go wypić.
Nam mama za dziecka dawała tran -wtedy był paskudny i apetytu nie poprawił. A vibovit pamiętam, też wolałam na sucho 😁 😁 😁
Jak będziesz miała możliwość to nagraj Anię i wrzuć na fb 😉 Coś czuję, że będzie pierwsza chodzić ew jeszcze Fabian od Wielkiej razem z nią.
Beata jestem w szoku jak patrzę na Aleksa na fotce, ale on urósł. I jakie ma długie włosy 🤪
A co do Kuby to obecnie nie ma "dziewczyny" więc nie wiem czemu jest taki roztrzepany, ale okropne to jest bo duży chłopak a musisz pilnować na każdym kroku. On po wziewie musi umyć zęby żeby grzybicy jamy ustnej nie dostał a jemu wszystko trzeba przypominać. On żyje kolegami, grami, zabawkami itd.
Skoreczka u Kuby też nie było raczkowania. Najpierw chodził a potem się raczkować nauczył, śmieszne to było.
Pofarbowałaś się?
Kruszyna gratuluję raczkowania, to się teraz biegania za dzieciaczkami zacznie. I zbieranie z drogi wszystkiego co niebezpieczne. 😁 😁
Masz rację Kuba woli słodkie niż konkrety, ale lekarce tego nie wytłumaczę.
A z pracą zobaczymy, może coś się w końcu znajdzie. Do tamtej co się Was radziłam też złożyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam na połódnie z dugą kawką ide na 15 lub 16 do pracy bo nie mam z kim Fabiego zostawić wogole to jestem tak zła na mojego M ze poprostu go chyba rozniose. Jestem sama u mamy bo Fabi dostał wczoraj druga dawke antybiotyku bo lekarka mi nie wyjasniła ze mam mu podawć 5 dni a nie jak zawsze 3 i jestem zła o to tez 😠 😠 😠 😠 😠. Wogóle nie spałam cała noc bo raz ze chory to do tego ida mu kły dolne i płacze po nocach nie chce spac ani zemna w łóżku ani łóżeczku tylko na rekach. Moja mama to mówi że ja to sie w koncu wykoncze bo w nocy nie spie mało jem bo nie mam czasu do tego w robocie taki zapierdziel ze głowa mała. Poprostu jak moj dzisiaj przyedzie to mu powiem w prost ze jak chce byc niedzielnym tatusiem to prosze bardzo nic mi nie stoi na przeszkodzie
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Kacha telefon miałam w kieszeni bo co troche dop mnie dzwonili o fabiego do tego ameryka w pracy i pewnie mnie łączyło do ciebie bo nie zablokowałam telefonu

Nikusia te nogi mnie powaliły

Kruszyna całuj całuj goraco tak jak nie całował nikt

Anabel co do syropuków na apetyt całe życie je brałam i co do tej pory jestem taka wypasona ze hohoho

Skóreczka moj fbi to samo byle czego sie złapie i stoi na nogach mało tego zaczoł mi sie juz puszczac leci na łep na szyje

Andzia Ania silna dziewczynka

Beata poduszka od Skóreczki super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Zaraz poczytam 😉

Wielka gdyby tu była minka przytulajaca to przytuliłabym Cię 😘 Wierze Ci ze ci cięzko, jak mój wraca wieczorem to ja juz ledwo dycham a on tez po pracy, no ale co zrobic trzeba sobie radzić. Pogadaj ze swoim...rozumiem ze go nie ma bo pracuje???? Moze jak suie wyżalisz to troszke ci ulży!
Co do chodzenia to mój nóżki ma sztywne jak żołnierzyk ale chodzić nie chodzi, bo za wczesniej jak dla niego 😉
Kruszyna włosy czarne, bo jak mam odrosty ( jasne ) to wygladam jakbym partiami się wygoliła 😁 Koleżanka jak zobaczyła kiedys moja fotk z takimi włosami nie ufarbowanymi to myslała ze fryzjer specjalnie mi tak zrobił 😁 🙃 😁
I gratuluje raczkowania 😉 Bujcie sie szafy i szafeczki Zosieńki 🙂
Kacha bo to miło jest jak ktoś odpisze na posta, ja Cie rozumiem. Szczególnie jak pisze się coś co jest dla nas ważnego 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka zaraz rykne śmiechem 😁 😁 😁 😁 Wiadomo ze nie ma pojęcia, chyba my tez kiedyś nie miałyśmy pojęcia o chodzeniu 😁 😁 😁

Ale tu cicho 😉 U nas tak się rozpadało ze chyba na dobre - chociaż deszcz mi kwiatki na balkonie podleje 😜
Obiad zjedzony, dzieci broją 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna gratuluję raczkowania Zosi 🤪
Wielka współczuję 🤨 Mam nadzieję, że będzie lepiej 😘
Kacha ja się nie odnosiłam do Twoich postów, bo Ty w sumie się odnosiłaś do postów innych dziewczyn (do mojego też), ale za bardzo nie pisałaś co u Ciebie i Natalki. Jak napiszesz coś co u Ciebie, to zapewne nie zostaniesz pominięta 😉 A jeśli z tego powodu zrobiło Ci się przykro, to przepraszam 😘

No tak, dzieci Wam raczkują, próbują chodzić, a mój na razie nic 😜
Tak jak i Błażejek, z tym, że mój na nóżki nie stanie, chyba, że na 2 sekundy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata wg ksiażek dzieci zaczynaja chodzić w wieku 12-13 miesięcy 😉 I ja uznałam ze mój dzieciaczek jest książkowy 😁
I kocham Go nad życie za to jaki jest 🙂 🙂 🙂

O dopiero teraz widzę ze Nikusia pyta o moje pofarbowanie 🙃 Czasami jak czytam posta albo piszę i dzieci mnie odciagaja to duzo przegapiam 🤔 Tak ufarbowałam się na kruczo czarno 😉 Jak zaawsze 😁

P.S. zimno mi w stópki 🤢 😮 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Mam nadzije ze dzis nastroje lepsze???

Nikusia ale Kuba to agent 😉
Co do syropków to ja tez do tej pory byłam na nie ale zapisała nam jakis tylko na recepte i kazała dawac mniejsza dawke zobaczymy jak sie bedzie po tym zachowywał

Kacha własnie ze on sie nie boi lekarki raczej wstydzi

Beatka ale aleks to sliczny chłopak 😉 i jaki zadowolony 😉

Adzie ja mam w domu vibovit tylko Kuba nie chce go pic bo mówi ze on gazowany jest 🙃 🙃 🙃

Nikusia to chyba taki wiek ze Kuba woli zabawe od obowiazków 😉

Kinga no ciągnie sie u ciebie to horubsko oby po antybiotyku przeszło...

A mnie gardlo coś boli...
ide ogarnac chałupe bo jutro znów do prazy i w piatek i sobote i niedziele.... ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata troszke napisałam co u mnie 😎 no ale nie każdy musi się odnosić do moich postów 😎 ☺️ 🙂
Skoreczko tak to prawda, że miło. Bo każda z nas ma swoje "ważne sprawy", które dla innych mogą być błahe. A jednak nas cieszy, gdy kogoś to obchodzi. Albo chociaż udaje że obchodzi 🙃 😁 😁 😁 😁 🙃
Kinga o kurczę na płucka coś siadło? 😞 teraz to zaczyna się taka beznadziejna pogoda i o infekcje wszelkiego rodzaju wcale nie trudno 🤢 eh 😘
hehe Skoreczko od czasu porodu znów wiem jak to jest, gdy jest mi wiecznie zimno 🙃 bo w ciąży było mi wiecznie gorrrąco 🙃 teraz niestety pod względem marznięcia... wszysko wróciło do normy i wiecznie mi zimno 🙃
Beata to ja zapytam koleżanki o tą cesarkę. To dobra koleżanka i bez problemów mi powie. Tylko muszę ją dorwać a biedna chora dziś jst i średnio kontaktuje więc podpytam przy okazji i na bank Ci doniosę 😆 bo pamiętam dokładnie, że 2 cesarki miała na życzenie.
I tak jak i Ty się zwyczajnie bała naturalnego porodu, a nie opowiadała... bajek 😁
Wielka no to w takim razie Twoja kieszeń do mnie dzwoniła 😁
Anabel a na innych obcych to jak reaguje? Bo mnie teraz zaciekawiłaś. No i jak udało Ci się go przekonać, by dał się zbadać? Zawsze macie podobny problem?
Nikusia też bym się wściekała, gdyby ktoś do mnie non stop wydzwaniał 😠
Jak dziś samopoczucie?
Kruszyna 🤪 gratulacje z okazji raczkowania 🤪 to wspaniały widok te nowe osiągnięcia naszych pociech 🙂 🙂 🙂
Adzia ja też pamiętam vibovit i visolvit też 🤪 czy jak to się pisze.... 😁 jedno z nich było lepsze pod względem rozpuszczania się na języku 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha musimy zainwestować w babcine skarpeciochy 😁 😁 😁
Visolwit był taki musujacy a Vibowit w proszku delikatny 🙃 Tak go sobie zapamiętałam 😉
Nikusia a Ciebie co tak tu malutko? Zobacz my jesteśmy i piszemy 😉
Beata i Kacha ja na temat cesarek to nic nie wiem 🤢 😮

A ja miałam wstawić fotke ręczniczka dla Błażejka z moją haftowanką ale mama nie miała czasu w pracy przyszyć mi tasiemki 😞 😮 I głupio mi ze obiecałam juz dawno wstawić, no ale jestem póki co zalezna od mamy w kończeniu swoich prac bo nie posiadam maszyny do szycia.

Przepraszam ze ciagle edytuje ale moja klawiatura coś szwankuje i poprawiam byki 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha Kubuś czesto sie krepuje przy opcych a co do lekarza to najpierw bylismy na wazeniu mierzeniu i badaniu wzroku i tam nie chciał współpracowac nawet pod pretekstem ze dostanie nagrode a pózniej u lekarki i troche z nim na korytarzu porozmawialam i drógi raz weszałam bez meza to poszło lepiej pigóła stwierdziła ze maz mu za duzo odpuszcza bo jak coś to biegnie do niego ze juz wychodzimy no i ja sie zgadzam ze Danel za duzo sie znim cacka wiem ze to dlatego ze jak on był mały to sie nim za bardzo nie przejmowali a on sie martwi o kazdy drobiazg jesli chodzi o Jakuba ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
trochę mnie nie było a tu taka rozmowa 🤪 🤪 🤪
Wielka współczuje Ci nocki i postawy męża, też przesyłam przytulaska.
Emilka też się podnosi a potem leci jak długa.
Beata na każde dziecko przyjdzie czas i nie każde dziecko raczkuje. A skoro część dzieci zaczyna raczkować to pomyśl, że Aleks jest praktycznie miesiąc młodszy. 😉
Skoreczka to mój Kuba też był książkowy 😁 😁
A mi raczej ciepło, jeszcze w domu mam cieplutko.
Kinga tak myślałam, że dostaniecie leki skoro dalej nie przeszło. Szkoda ale co zrobić.
Anabel jak jak się boję, że Kuba wywinie jakiś numer u lekarza to rozmawiam z nim przed wizytą. Tłumaczę co pani doktor będzie robiła, o co może zapytać itd. Ustalam z nim jaka będzie nagroda jak będzie grzeczny a jaka kara jak będzie niegrzeczny. Tylko Kuba to już weteran jeśli chodzi o lekarzy. I on z tych wygadanych jest i stara się na siebie zwrócić uwagę.
Kacha mi w ciąży też było wiecznie gorąco. A teraz tak w sam raz. A w domu mam jeszcze nagrzane. Tak ok 24 stopnie. Tylko jak później spadnie na 21 to będzie nam zimno.
Moje samopoczucie już lepsze. Zajęłam się moimi pasjami. 😜
Skoreczka ja w szoku bo póki patrzyłam to nic nie było napisane a teraz aż tyle. To takie miłe zaskoczenie. Ja ciągle edytuję, bo jak napisze to czytam i poprawiam błędy 😜
U nas o bilansach musisz pamiętać sama. Jest 2,4,6 latka a potem nie pamiętam. Muszę zobaczyć do książeczki, bo Kuba po urodzinach więc nie wiem czy teraz nie ma jakiegoś.
Dobrej Nocy Dziewczyny 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Zosia szczęśliwa bo może zwiedzać mieszkanie 🙂

Kinga dużo zdrówka życzę Nikiemu

Nikusia trzymam kciuki za znalezienie pracy 🙂

Skoreczka na dworze zimno i w domu też u nas jeszcze sezon grzewczy nie rozpoczęty 🤨 Pranie nie schnie ani w domu ani na dworze 😠

Anabel mam nadzieję,że chorubsko cię nie dopadnie

A ja na 13.30 do pracy teraz lece wszystko ogarnąć 🥴
Miłego dnia wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Byliśmy już na spacerku, teraz wróciliśmy. Na dworze zimno. Teraz sobie kawkę zrobię, bo dom już mam posprzątany. Nie pisałam Wam, że kilka dni temu się zmobilizowałam i umyłam to okno co miałam brudne. Praniu jutro zrobię, bo jeszcze mi się nie nazbierało.
Dziewczyny jak pierzecie, wszystko razem, od dziecka/dzieci osobno? Bo ja od Kuby i nasze razem a od Emilki osobno, a że jej prania czasem jest mało to jeszcze białe rzeczy dorzucam.
Kruszyna ja ma w mieszkaniu 24 stopnie i nie palę w piecu. Chodzę w krótkim rękawie. Z tym, że jak pomyślę, że będę musiała palić w piecu to mi się odechciewa.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wpadłam na sekudke wam powiedziec ze Fabian przeszed samego siebie dzisiaj siedze na krzesle pije kawe a on tak podnius sie o wersalke odwrocił i choda i nagle bam leze znów podeszed do wersalki i to samo to moje dziecko zanim zacznie chodzic to bedzie miał wiecej guzów niż wszystkie dzieci razem wziete 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Noc spokojniejsza ale M moj duzo do niego wstawał a w koncu wyladowal na łóżku i wiemy czemu sie budzi za to ze wyloczymy telewizor jak chodzi to spi jak sie wylaczy to zaraz sie budzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...