Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cześć 🙂
Kupiliśmy dziś Aleksowi spacerówkę, bo z wózka 3w1 była tak beznadziejna, że szok! Nie rozkładała się na płasko i biedaczek nie mógł spać w niej 🤨 Takie niewygodne g***o to było 😠 I jeszcze kupiliśmy krzesełko do karmienia, bo na leżaczku strasznie niewygodnie nam było, bo co to za pozycja do jedzenia pół leżąca.
Skoreczka moc buziaków dla Błażejka!! 😘 🤪 😘
Nikusia ja raz dałam Aleksowi kaszkę do zjedzenia z próbki i później zauważyłam, że była glutenowa 😉 Wydaje mi się, że dobrze jest przyzwyczajać żołądek do produktów glutenowych, ale też nie ma co wariować z dokładnością - przynajmniej jest takie moje zdanie.
Biżuterię nosiło się super, bo idealnie mi pasowała 🤪 Nie wiem czy się podobała innym, bo tylko przyszłą parę młodą tam znaliśmy 😁 A część osób bardziej z widzenia, dlatego nie pytałam czy ładnie wyglądam, bo by zaraz pomyśleli, że jakiś narcyz 🙃 😁 hahaha. Ale widziałam, że dziewczyny też miały biżuterię w tym stylu, a dokładniej w tym stylu: http://www.garnek.pl/agabary/22857941/zielona-bransoletka
Tak, risotto z warzywami jest bez grudek - duży słoiczek firmy Hipp. W sumie ciężko napisać o jeszcze innym sprawdzonym słoiczku, bo Aleksowi to wszystko oprócz szpinaku smakuje 😉 A ja, przyznaję się bez bicia, z lenistwa i wygody mu nie gotuję... ☺️ Muszę to zmienić, żeby też inne -nie słoikowe- smaki znał... ☺️
Spróbuj z pracą, a może uda się załapać i może będzie odpowiadać Ci taki system pracy. Ja, jeśli nie było by nic w systemie od 8 do 16 lub od 9 do 17, to bym się na takie coś zdecydowała, bo wiadomo, że pieniądze są potrzebne, szczególnie przy dwójce dzieci. A tak jak napisała Anabel - jeśli nie będziesz wyrabiała, to zrezygnujesz i już. Z tym, że racja z przypilnowaniem nauki Kuby... 🤨 No, sama musisz zdecydować. A między czasie może jakaś inna oferta się trafi 😉
Anabel co kupiliście tacie? Bo nie zrozumiałam 🙃 😜
Skoreczka to po wizycie u fryzjera proszę fotki nowej fryzurki 🙂
Kacha widzisz, szczęśliwa trzynastka 🤪 Z mężem się pogodzicie niebawem, wiem to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kacha mnie cieszy wszystko co wygrałam. A w sumie wygrałam ostatnio w konkursie z Nestle. Z tym, że teraz próbuje w innych i nic. Cieszę się, że się dobrze bawiłaś.
Emilka pełza i raczkuje. A jak jej powiem "powiedz mama" to odpowiada "tata"
Super, że bransoletka Ci się podoba. A co do okien to Ty pracujesz a ja w domu i takie okno brudne.
Beata pochwal się spacerówką? To parasolke kupiliście. My też mamy takie duże (wysokie) krzesełko do karmienia. Tamto było fajnie, ale albo na panelach siedziałam albo bym musiała Emilkę w krzesełku na stole posadzić. I mam inne, ale ono czekało w piwnicy, zrobięWa fotkę. Co do dokładności z glutenem to przy Emilce się nie da. Zje lub nie zje.
a co pracy to uzgodniłam z mężem, że złoże podanie i zobaczymy. Czytałam w necie, że ciężko się tam dostać. A potem się będę martwiła. Na inne oferty też poskaładałam podania, ale cisza.
Fajnie, że biżuterię się dobrze nosi. Przyznam, że ja nie noszę i dlatego jak coś jest nie tak to muszę Was wypytywać. Po ostatnim noszeniu jeszcze mam chrosty na szyi.
Kacha opadną emocje to i zgoda będzie.
A ja na dziś musy zaplanowane i jeden komplet do zrobienia. A wieczorem do klientki jadę

sorry, mój komp szeleje i ani pogrubić ani ikonek wstawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

Nocka fajna 🙂 Teraz Błażej siedzi na podłodze i opracowuje auto 🙂
A wczesniej na balkonie wcinaliśmy chlebek 🙂
Kacha włosy długie albo za długie dokuczają, ja wiem coś o tym 😉 Uśmiałam się jak napiałaś ze wszystko ci śmierdziało 😁 😁 😁 😁 Mnie też 😁 Okropne uczucie!
To Natalka silna kobitka 🤪
Nikusia Twoja Emilka to jako jedna z pierwszych zaczeła sie przemieszczać 😉 My dopiero zaczynamy, mój najpierw to siadanie ćwiczył, teraz jak dam mu palce to on na nóżki sie podrywa. U nas wszystko tak umiarkowanie, spokojnie, ja bez stresu bo wiem ze każde dziecko inaczej 🙂 A Ty musisz uwazac bardziej teraz na Emilke skoro juz probuje wstawac i chodzic 😉
Beata zakupy udane 🙂 To prawda ze karmienie w bujaku jakies meczące jest, ja juz tez wyniosłam ostatnio krzesełko dla małego ale bardziej " czytał " w nim gazetę niż jadł 😉

Dziękuję wszystkim za życzenia 😘

Miłego dnia 🙂 U nas słonko świeci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka Kuba wcale się raczkował. A ja już się tak przyzwyczaiłam, że Emilka pełza, a teraz to oczy naokoło głowy. I jak ja wyjdę do kuchni to ona za mną. 🙃

A Emilka siedzi w łóżeczku, ale już zaczyna marudzić. W nocy oczywiście wstawałam, ale to już nawet nie piszę. Jak nie będę musiała wstawać to napiszę.
Zrobiłam Emilce fotki w krzesełku, potem wrzucę.
A teraz rozpracowała balona, ale nawet się nie przejęła. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje musy się już pasteryzują. Teraz Emilka zasnęła więc ja siadam do biżuterii. A z oknem chyba nie dam rady, szczególnie, że słońce w nie świeci. 🙃
A reszta gdzie. Adzia i Elka Wy nie pracujecie, więc gdzie się podziewacie? Chyba, że coś się zmieniło. KingaS a jak u Ciebie w pracy, bo też ostatnio nie masz dla nas czasu.
Kasiulka to już dawno nas olała. 😜

ps i wyszło mi 6 słoiczków po dżemie, 3 takie większe (jak po fasolkę po bretońsku lub pulpetach) i jeden mały po koncentracie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia jak to ładnie brzmi : musy 😉
Załozyłam bloga na gazeta.pl, ale tam jest tyle blogów ze pewnie nikt mojego nie zobaczy 🙃 Będę musiala jakoś się rozreklamować 😎 A i oprócz bloga taką wizytówkę ze zdjęciami.

No Elka to kiedyś pisała ze będzie z nami na zawsze 😜 😁 I co? Gdzie jesteś?
Adzia puk, puk otwórz drzwi bo jesteśmy przed Twoim domem 😁
Kasiulka my pamiętamy 😎
MartaMay a co z Twoja tabelką? 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja tyle czasu siedziałam nad bransoletką i kolczykami, że mi uszami wyszło. Jutro wrzucę na fb, mam tylko nadzieję, że klientka się nie rozmyśli bo mnie coś trafi.
A teraz byłam u innej klientki i kupiła dwa zamówione komplety i jeszcze kolczyki 🤪 🤪 🤪 ale się cieszę. 😁 😁 😁
Cale popołudnie mam na wariackich papierach, dopiero teraz na spokojnie zjadłam. A w sumie to była taka głodna że nawrzucałam w siebie. 🙃
Jeszcze się wnerwiłam, bo zastrzegłam sobie ostatnio, że nie wyrażam zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych w T-mobile i od tej pory co chwilkę do mnie dzwonią. Jak nie miałam zastrzeżone to miałam spokój. Teraz przed chwilką facet zadzwonił i mi Emilkę obudził. 😠 😠 😠 Ja chyba poświęcę swój czas i pojadę reklamację złożyć. W ciągu ostatniego miesiące dzwonili z 7 razy 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
a ja już poszalałam na fb, bo 3 fotki wstawiłam. Tak jak obiecałam dwie fotki Emilki w krzesełku a jedna biżuterii. 😜
Kuba poszedł do szkoły, Emilka śpi a ja wykorzystałam chwilkę dla siebie.
Anabel to zdrówka dla Kini, jak będziesz miała chwilkę to napisz co się stało?
Skoreczka dzień dobry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc mała spi wiec mam troszke czasu
Nikusia mala ma temperatóre 39 juz 3 dzien dzisiaj leci lekarka nie wie od czego stwierdziła: moze wirus moze ząbki a moze trzydniówka ehhh ja podejzewam ze moze to byc trzydniówka bo Kubuś tez tak przechodził i chyba nawet w tym samym wieku jakos zobaczymy za 1-2 dni czy pojawi sie wysypka ...

Beatka kupilismy czytnik ebooków -Kindla 😉
Tata dzis go dostał i podobno zachwycony 😉

Wziełam wolne kurde az głu[io dopiero zaczełam pracowac a juz musze kombinowac no ale cóz mała wazniejsza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja wpadkę zaliczyłam. Emilka spała to ja nic nie robiłam, żeby jej tylko nie obudzić. Jak wstała to tyle co ubrana była. I pukanie. Przyszła koleżanka z siostrą i z dwójką dzieci. A ja syf w domu, do tego sajgon się zrobił. Tu dzieci, tu ta siostra też robi biżuterię więc chciała zobaczyć moje koraliki.
One poszły a ja dopiero sprzątałam. 😜 🙃 😁 😁 ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Kruszyna wierzę, że Zosia szczęśliwa. Niech fika nóżkami, należy jej się. A TY poza załatwianiem odpocznij, 🙂
Anabel to faktycznie, biedna Kinia. No a z pracą to nic nie zrobisz. Przecież dziecko ważniejsze. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a myślałam, że będzie dużo do pisania (i czytania). Dziewczyny obijacie się.
Anabel kurcze to faktycznie problem. Na którą jutro do pracy i co zrobisz?
Kruszyna wiesz jak mi się raz trafiło, że Emila dłużej rano pospała to wolałam cicho siedzieć. 😁 😁 a tak to ją do wózka i do drugiego pokoju (chyba, że jestem sama w domu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...