Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czesc
Nikusia ja to raczej nie krzycze tylko zamykam sie w sobe a jak placze to sie chowam zeby nikt nie widział...

Kinga mój maz chce Kubusia zapsac na piłka ale ja go jeszcze hamuje bo wedłóg mnie mały jeszcze nie jest gotowy hehehe a no i ma ruchy jak tatus wiec wielkiego piłkarza z niego nie bedzie 😉 ale o tym ciiiiii 🙃 🙃 🙃
Oczywiscie jak kiedys sam bedzie chciał isc to nie mam nic przeciwko .Mam sasiadke która gra w tenisa od dziecinstwa jej tato tez i jezdza na rózne zawody jak by chciał tak juz profesjonalnie to kupe kasy kosztuje wunajmowanie kortów i trenera bo bez tego ani rusz

Kinga no jest taniej napewno jedyne co to jak miesko kupuje to nie mam pewnosci co do jakosci kruliczka mam zamrozonego swojego ale indyczki schabiki i kurczaczki kupuje no wiadomo nie jeest to pewnie supe jakosc ale mnie własnie cene tych kupnych zupek przeraza a warzyw wiekszosc mam swoich ( specjalnie ogródek zrobiłam )albo od cioci bo ona ma duzo róznych 😉

Skoreczko ucze sie na błedach widzisz tak zalezało mi zeby Kubuś sie zdrowo odrzywioał i chyba przesadziałam bo teraz nic nie chce jesc ... teraz staram sie byc mądrzejsza

Nikusia ja to mam wrazenie ze jak ja mam zły humor to mój jest na mnie zły i jeszcze by mi dołozył a jak pyta co mi jest to takim tonem ze ja nie mam ochoty mu odpowiedziec...

Elka ładnie ci 😉

Skoreczko paczka doszła 😉 dziekuje az szkoda uzywac 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
Już zapomniałam i nie wiem czy Wam pisałam, że Aleks siedzi 😜 Jaka to wygoda dla nas 😁
Dzisiaj miał taką fazę ze zgrzytaniem zębów, że aż ciarki nas przechodziły 🙃 I dalśmy mu chrupki kukurydziane, żeby tylko nie zgrzytał i tak ładnie zajadał te chrupki, że szok. Gryzł sobie ząbkami, a jak została mu końcówka, to wsadzał do buźki i czekał aż mu się rozpuści i połykał 😁

Skoreczka dobrze, że napisałaś tu na forum, że mam wiadomość na fb 😮 , bo widocznie nie wylogowałam się i mąż zapomniał mi napomknąć, że mam wiadomość 😠 A jeśli w nią wchodził, to ja już nic nie mam, że są nowe wiadomości 🤢 Muszę go za to opietruszyć! A misio jest MISTRZOWSKI! 🤪 😘 Ty moja zdolniacho 😘
Anabel ja oglądałam chyba setki razy "Zieloną Milę" 😉 Film jest cudowny, mogę go oglądać ciągle 🤪 A książka pewnie lepsza, bo zawsze książki są lepsze od filmów (przynajmniej dla mnie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam takie nerwy, że zaraz mnie szlak trafi.
Chciałam sprzedawać swoje wyroby na stronie internetowej polecanej prze koleżankę. Takiej z wyrobami artystycznymi. Po zalogowaniu okazało, że się muszę wysłać im fotki swoich prac a oni ocenią. I dziś dostałam odmowną odpowiedź. Tylko pani nie przyczepiła się do biżuterii, ale do jakości fotek. Napisała mi, że są nieestetyczne, że widać odbicie światła itd. Jestem wściekła, bo wysłałam przypadkowe fotki nie wiedząc, że jakość zdjęć będzie oceniana.
Z tym, że do biżuterii chyba nic nie mają bo napisała, że jak popracuję nad jakością to mam jeszcze raz przysłać zgłoszenie. Może się mylę, ale myślę, że to nieuczciwe, bo niech napiszą co będę oceniali a nie taka niespodzianka. 😠 😠 😠 😠 😠
Anabel jak płaczę to też się chowam, ale ja nerwus jestem.
Mój Kuba grał w piłkę nożną, a też ma dwie lewe nogi. 🙃 potem sam zrezygnował. Ja jestem za sportem.
A z tym złym humorem to ja też mam takie wrażenie, że zamiast wesprzeć to jeszcze dogaduje, ale ja też mam taki charakter, że jak jestem zła to "bez kija nie podchodź".
Uwielbiam "Zieloną milę"nawet na fb ostatnio zaznaczyłam że to mój film. Nie wiedziałam, że jest też książka.
Beata ja też myślę, że zawsze książki są lepsze od filmów, ale jednocześnie nie lubię czytać książki jak już widziałam film tylko odwrotnie.
Skoreczka te codzienne pustki na forum dobijają.

Moja Emilka ma znowu rykowisko. Dziewczyny nam z mężem już ręce opadają. Ona się o trzech dni na okrągło drze. Wszystko jej nie pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia, Anabel a ja jestem ciekawa jak to będzie ze sportem u moich chłopców 😎 Tak bardzo chciałabym aby mieli " zdrową " pasję 🙂 No życie pokaże 😉
Nikusia nie wiem czemu masz takie rykowiska, u nas tez ostatnio zasypianie tak wygląda z tym że w dzień 🤢 😮 I jak już małemu uda się usnąć to tylko coś się ruszy w domu to od razu ma oczy otwarte i koniec spania 🤢
Beata bardzo się cieszę że misio się podoba 😘 🤪 Teraz resztę robię, imię już mam 😉 A tak się najarałam tymi poszewkami, że chyba swoim chłopcom tez wyhaftuję 😁
Mi tez czasami nie pokazują się wiadomości na fb 😮
Nikusia spróbuj sobie zrobić innego rodzaju fotki. Np. ja widzę biżuterie poukładaną na pomarszczonym, pofalowanym materiale typu atłas lub zamsz - szczególnie tę elegancką. Tak tylko piszę o swojej wizji 🙃 A Ty się nie przejmuj tym co Ci napisali bo szkoda nerwów 😘
Czekam na różyczki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka różyczki dziś wysłałam.
A ja jestem zła, bo myślałam, że tylko biżuterię będę oceniać. I czuję się oszukana.
I jest jeszcze jeden problem w moich fotografiach. Flesh, żeby nie było odbicia to mam zakryć kartką papieru ale ja mam ciemne mieszkanie i wtedy to fotki będą ciemna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Skoreczka różyczki dziś wysłałam.
A ja jestem zła, bo myślałam, że tylko biżuterię będę oceniać. I czuję się oszukana.
I jest jeszcze jeden problem w moich fotografiach. Flesh, żeby nie było odbicia to mam zakryć kartką papieru ale ja mam ciemne mieszkanie i wtedy to fotki będą ciemna.


Nikusia ja robię tak: stawiam dany przedmiot niedaleko okna i fotografuje go z kazdej strony ( od lewej, od prawe, z góry.... ) ale tak zeby swoim cieniem go nie zasłaniać. I wtedy chociaż jedno zdjęcie jest lepszej jakości.

Proponuje tez spróbowac zrobic fotki w parku 😉 Mam mnóstwo pomyslów ech 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

U nas nocka ok, ale teraz marudzonko 😮 🙃
Małe dzieci są cudowne, szczególnie kiedy przecierają raczkami zaspane oczka, uśmiechają się, robią przecudowne minki. I mnie to bardzo rozczula ☺️ A jak płaczą bez powodu to ręce mi opadają, wymyślalam już przeróżne zabawy ale coś ostatnio chyba mi słabo to wychodzi skoro mały ciągle niezadowolony.

Ciekawe czy dziś ktoś tu zajrzy??? 😁 😁 🙃 🤨

U nas pogoda marna 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
A ja w nocy chciałam włożyć sztyft na komary do kontaktu. Zrobiło się zwarcie i aż iskry poszły. Była 0:30 to ja po cichu poszłam na pierwsze piętro w bloku włączyć prąd. I nie szło. Wywaliło na głównym liczniku. I w nocy bez prądu. Ja już zestresowana, że trzeba będzie do energetyki dzwonić a mąż rano poszedł i zrobił.
😜
Skoreczka u mnie też marna pogoda. A z fotkami to ja właśnie robiłam przy oknie a do parku mam za daleko, żeby z każdym drobiazgiem biegać.
Beata a moja dalej na papkach. Jak tylko dostałaje coś co ma grudkę to się dławi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Nikusia moze małej zeby ida ze tak krzyczy u nas tez tak jest no napewno nie tak jak u Ciebie ale mała marudna...

Ja dzis po pracy szykuje teraz kolacje ,,,, maz chyba zapomniał o rocznicy...ehhh

U nas w jedzonku tez sa grudki a deserki przecierki chlebek czasem daje i mała daje sobie z nim rade chrupki bez problemu i malinki juz tez bez problemu 😉

Beatka wiem co to za ulga jak dziecko umie chwilke posiedziec 😉 Kinia własnie sie nauczyła siadac kurcze jak nic to nic a teraz siadanie raczkowanie i wstawanie w lózeczku 😉 🙃 🙃 🙃

Ide dokonczyc kolacje a jutro do pracy za to poniedziałek wolny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...