Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej ja rano jestem z kawusią 🙂 🙂 🙂
Wczoraj byliśmy u teściów 🙂 Weekend szybko zleciał i dziś zaś poniedziałek 🤨

Nikusia z tym porządkiem u mnie niestety tak jest 🤨,ale przyznaję ,że mam dni strasznego lenia i nic nie robię a później na następny dzień wszystko od razu zrobię. Jak Zosia się bawi i idzie na drzemkę i wiem nawet,że za godzinę zaś to wyciągnę to mimo wszystko odkładam na swoję miejsce a po chwili zaś wyciągam,ale inaczej coś mnie trafia.Dlatego z męzem mam zawsze sprzeczki na ten temat i ja nie popuszczę nie umiem bo mnie się w środku aż gotuje 🤨 🤨

Beata dobrze to określiłaś wystarczyłoby gdyby mąż uszanowała to,że jest posprzątane.
Beata moja ostatnio też parę dni ulewała,ale samo jej przeszło i teraz już mamy spokój

Anabel 😘 😘 😘 buziaczki dla ciebie aby złe emocje szybko opadały

310720 10 juz kupiliśmy fotelik z Caretero diablo HL

Kacha raczkowanie super moja bawi się w podciąganie tak jak Emilka od Nikusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kruszyna ja też sobie kawkę robię. Miałam nadzieję, że Emilka przyśnie a ja też się jeszcze zdrzemnę ale nic z tego. Nawet położyłyśmy się razem u nas w łóżku. Tylko pewnie ja bym szybciej zasnęła a ona mi gdzieś powędrowała.
Co do sprzątania to ja mam ten sam problem. Jakby mąż i Kuba sprzątali po sobie to ja bym miała o połowę mniej roboty. I z szanowaniem też tak jest.
Elka ja też już bym chciała, żeby Emilka była zdrowa bo wysiadam z nią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki 🙂

Nikusia i Beata wczoraj humor nie dopisywał, ale i żołądek zaczął bolec wiec zabrałam sie i poszłam spac 🤢 Dziś lepiej 🙂
Nikusia bo w chorobie to tak z dziećmi jest ze człowiek choruje razem z nimi 😞 🤢
Beata " człowiek problem " to ja 🙃 😁
31072010 ja mam stary fotelik 😉
Kruszyna a ja ciesze sie ze mam tesciów daleko 🙃 🤨

I jakos z niczym nie moge sie wyrobic, jesień nastała i chłodno 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziubaski 😘

Poczytałam was w koncu wiec odpisuje

Wielka ja uczuciowa? 🙂 no prosze, 'obca' osoba to zauwazyla a moj wlasny maz nie...

Skoreczka fajne zdjecie

Wielka na chrzciny sexi i eleganckie? wg mnie spodniczka, bluzeczka i kamizelka taka dopasowana i do kompletu
ze spodniczka 🙂 no i obcasy

Nikusia no to masz to co my. My dzisiaj idziemy na kolejna wizyte do lekarza bo od czwartku ja to trzyma
i za bardzo nie ma poprawy. A jak ty robisz te mleko? normalnie na marchwiance? nam nie kazali diety
wprowadzac co mnie dziwi bo Ania tylko po mleku ma biegunke. No ale nie bylo naszej pani doktor ale dzisiaj
juz jest na szczescie.

Kacha super ze Natalka juz z wami 🙂 no i tylko patrzec jak rosnie 🙂
My juz tez ciemiaczka nie mamy.

Nikusia moja na szczescie nie wymiotuje. No i jest wesola tylko te kupy sa takie paskudne bo ze sluzem i czsem
z krwia.

Beata lachony to bylo z takiego kabaret, ale spoko 😉 ja tego duzo uzywam wsrod znajomych to mi sie i tutaj
napisało

Kacha ja tez lubie gotowac, nie mowilam ze nie lubie, tylko nie lubie jak maz nie pochwali jak cos jest dobre
za to jak niedobre to od razu sie krzywi.
Gratuluje raczkowania 🙂 🙂

Kacha hhe ja mam ten sam prblem, znaczy sie tak sie tlumacze mezowi, ze mam malo szafek a za duzo rzeczy-a on
mi na to to po cholere tyle tego wszystkiego gromadze ,no ale ja chomik jestem, wszystko mi sie przyda 😉

Anabel kochana przykro mi, mi tez ze zlosci od razu łzy ida a maz nawet tego nie widzi bo sie chowam w lazience
i ja tu cos mocno przezywam a on ma czyste sumienie i nizym sie nie przejmuje, wpienia mnie to,szkoda łez
na nich. Mam nadzieje ze spacer pomogl nna ochłoniecie

Nikusia u mnie by to nie przeszlo bo ja codziennie sie maluje tak, zeby potem moc gdzies w razie szybko wyjsc
A tak poza tym to moj maz chyba juz nie jes o mnie zzdrosny, ale o co tu byc zzdrosnym? o te chucherko? no
i ja ciagle siedze w domu wiec nie ma okazji zeby ktos chocby na mnie spojrzał przy nim 😞

U nas masakra, Ania ciagle chce na rece i jak cos chce a tego nie dostanie to ryczy az sie zanosi.

Aaaa ale za to próbuje chodzic 🤪 wczoraj moj tata sie z niabawil i ja postawil na nogach i tak stała, w ogole sie nie chwiala i my patrzymy a ona 3 kroki zrobila no i sie bardzo zdziwila aż usiadla hehe naladowałam w koncu baterie to ją dzisiaj spróbuje nagrac 😁 ale skecz, taka malutka a juz chodzić chce.
Od wczoraj tez wzielam sie za szyelkowanie, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Lece sie ubrac i obiad podszykowac bo na 13 do lekarza.

Pa kochane 😘

Aha, Skoreczka, polecam ci zrobić test na helicobakterie. Test kupisz w aptece i sama go sobie w domu zrobić mozesz. A są to bóle tzw głodowe? jak jestes głodna to od razu boli albo z rana?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilka się zdrzemnęła chwilkę a potem krzyk. Jest bardzo marudna.
Mąż też chyba złapał, bo biegunkę ma i z pracy do domu przyjechał. No, ale dokończy mi kafelki naokoło zlewu. 😜
A ja padam a dopiero 11, teraz mam chwilkę bo zrobiłam sobie kanapkę a Kuba usiadł obok Emilki.
Skoreczka trudno nie chorować razem z dzieckiem jak co pół godziny godzina musisz w nocy wstać. O 2 miała 38.4 potem dałam jej czopka, znowu zrobiła kupkę, przewinęłam, rozbudziła się i znowu płacz. Ja nawet nie zliczę ile razy wstawałam.
A Twoje bóle są na tle nerwowym. Tak myślę.
Ty się nie możesz wyrobić a mi brak energii. A muszę na zakupy jechać.
Adzia tak ja robiłam mleko na marchwiance. Do tego jadła tylko ryż, marchew, jabłko, mięsko. Z tym, że kupiłam zupkę ryż z marchewką i deser jabłko z marchewką. Miała dostawać też jabłko z kleikiem ryżowym, ale nie chce jeść.
Dziś rano mi zabrakło marchwianki i zrobiłam na wodzie. Już tak ok 6 i nie wymiotowała. Chociaż co powiem, że czegoś nie robi to ona zaraz zaczyna. 😞
Kup nie robi takich super rzadki, ale bardzo dużo. I sama marchewka. Myślę, że ta marchew je zagęszcza. Czytałam w necie, że rotawirus nawet do 8 dni. A u nas od piątku. Niech już przechodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam powiem tak miałam wam odpisać ale zmiana planów za 30 min musze być w pracy dokładnie za 23 min powiem tak w sobote przeszłąm samą siebie wróciłam z pracy po 20 kąpiel karmienie młody śpi o 22.30 pojechałam na sielpie do mojej młodej dołaczyć bo miały babski wieczór moj M był moim kierowca wypiłam piwo jedno wcale mi nie smakowało noi do czego zmierzam odwaliłam numer
przechodziłam koło kolesi iiiiiiiiiiiii
Stoi sobie 5 kolesi z wódka i mówia zdrowie no zdrowie a ja głupia moje oni znów zdrowie a ja moje noi jeden z nich do mnie jak twoje to pijemy ten kieliszek na pół a ja mało mysląć odwróciłam sie wziełam odniego ten kieliszek wypiłam pół odałam mu kolesie stały jak kłody bo nie spodziewali sie tego ze to zrobie i odeszłam i do dałam zdrowie moje
wróciłam do domu o 3 młody od 4 już nie spał na 8 do pracy do 17 wróciłam zkjadłam i poszłam spac o 19 wstałam upiekłam 2 pizze noi Beata mnie olała i poszłam spać

Beata ubrnie mnie zachwyciło
Beata szogun nad szogunami który mnie olewa na kazym kroku
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia przesyłam spóźnione buziaki dla Ani 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Adzia jak ropoznać odwodnienie u dzieci czytałam,że może byc sennne, marudne ,albo płaczliwe suchość w ustach i na nich i mocz cimnożółty

Wielka ty to odważna i szalona babeczka jesteś bo ja to bym się bała tak podejść do facetów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna123 napisał(a):
Adzia
Adzia jak ropoznać odwodnienie u dzieci czytałam,że może byc sennne, marudne ,albo płaczliwe suchość w ustach i na nich i mocz cimnożółty

Wielka ty to odważna i szalona babeczka jesteś bo ja to bym się bała tak podejść do facetów


I do tego odwodnienia to jeszcze wklęsłe ciemiączko i zapadnięte policzki itd. I jak naciągniesz skórę na brzuszku to się nie odkształca tak szybko.
Adzia ile Ci kazała lekarka dawać Ani tego Orsalitu?
Wielka ja też bym nie podeszła do obcych facetów już nie mówiąc o piciu z nimi. Ja tchórz jestem.
Jadę na zakupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję Adzia za rady, siemie lniane pomaga, chyba zakupię 😘 Jestem nerwus i to straszny, szczególnie ostatnio, stresuje mnie brak czasu i to ze nie mam chwilki dla siebie 🤢
Wszystkiego najlepszego dla Ani 🙂
Nikusia teraz jak macie rotawirusa to zaczęły zastanawiać mnie bardziej te szczepionki przeciwko tej chorobie. I sama nie wiem co mysleć znów na ten temat. Jednak wydaje mi sie ze ta szczepionka nie daję 100% pewnosci ze dziecko nie zachoruje.
Adzia z odwodnieniem to nie wiem jak to jest, wiem tylko ze na siłe podsuwać picia ile sie da jak samo nie wykazuje chęci.

Idę pranie powiesić, i wstawić następne 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny ja na chwilkę, miałam dzisiaj pracowity dzień a wieczorem idę na zumbę z koleżanką 🤪 potem napiszę więcej co u nas i co porabiamy

Na bieżąco życzę wszystkim choruszkom zdrówka widzę że rotawirusy szaleją,świństwo takie!

Skoreczka ja nie szczepię na rotawirusy bo jak Miłoszek miał w maju to się oczytałam i wiem że szczepionka chroni i to nie gwarantuje ze dziecko nie zachoruje tylko na 4 szczepy a odmian jest 10 więc to i tak nic nie daje.Co do siemienia to jest bardzo dobre na żołądek szczegołnie jak kogoś pobolewa żołądek

Adzia z takim małym dzieckiem to zawsze lepiej się upewnic u lekarza bo odwodnienie u dzieci idzie piorunująco!Mam nadzieję że z Anią wszystko dobrze?

Nikusia mam nadzieję że u Was też szybki minie ten rotawirus, ale tak jak pisałam może ciągnąć się 2 tygodnie a zaraźliwy jest od ustąpienia objawów jeszcze przez 2 tygodnie.

Dobra zmykam potem cos jeszcze napiszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KingaS i Nikusia ja tez nie szczepiłam dzieci na te choroby, i fakt bardzo drogie te szczepionki, podobno w Wielkiej Brytanii sa darmowe i tym samym pewnie obowiązkowe. Nie cierpię polityki w naszym kraju 😠
KingaS poszłabym na jakąś zumbe albo na coś innego co pobudza do zycia 😁 🙃
Jak Nikoś ? Przesypia nocki?

A ja byłam z dziećmi na podwórku, w hamaku się huśtaliśmy.
No i tyle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia orsalitu daje Ani po troche przez cały dzien bo ona mi nie chce po kupie wypic 100ml tak jak jest zalecane.
A u lekarza ok, nie ma tak źle,powiedziała zebysmy zamiast mleka podawali jej Enfamil Olac lub Humana HN przy czym zjeździł maż całe miasto i nigdzie tego nie ma 🤢 no i pytałam o tą marchwianke to mi lekarka powiedziała że ok, ale jaką mam pewność że marchewki są dobrej jakosci i ze w nich nie ma szkodliwych zwiazków? wiec polecila mi kleik ryzowo marchewkowy ORS-200, wyglada to jak sok, jest z hippa w aptece i kosztuje 6 zł 😮 taka mała buteleczka, no ale kupilam to i Ani bardzo to smakuje.
No i w sumie to tyle, poogladała dziąsełka ale nic nie powiedziała.
No ale jakby cos sie działo to mieszka 2 piętra nademną wiec luzik 😉

Skoreczka ja uwazam ze dobrze ze zaszczepilam Anię na rotawirusy bo ona to dzięki temu bardzo łagodnie przechodzi, nie wymiotuje i dzisiaj jeszcze nie mielismy biegunki ale nie zapeszam. 4 dzien i chyba sie to konczy. No i nie wylądowalismy w szpitalu co jest bardzo czeste podczas tego wirusa. Ja sobie chwale zatem szczepienie.

KingaS ja tez bym poszła gdzies sie wybawic ,no ale mi nie wypada póki co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia mi lekarka powiedziała o marchwiance jeśli nam własny ogródek lub mogę mieć od kogoś. Z tym, że mi brakło i kupiłam w aptece tą małą butelkę z Hippa, ale jeszcze Emilce nie dawałam. Wcześniej mnie pytała jak karmię i jakiego mleka używam.
Co do orsalitu to lekarka zważyła Emilkę i powiedziała, że po każdej rzadkiej biegunkowej kupie mam jej dać od 30 do 70 ml. Ja oceniam ile, ale ona już nie ma takich rzadkich kup. I jej to smakuje. Ładnie piła poza dzisiejszym dniem, gdzie słabo je i pije.
Marudna jest bardzo, teraz śpi i już czuję, że będzie hasać do nocy.
Kinga ja właśnie tego odwodnienia się bałam najbardziej bo to w ciągu paru godzin.
Skoreczka dokładnie tak, polska rzeczywistość. 😠

Kupiłam sznurki, zrobiłam jedną bransoletkę i nawet mi się nie chce jej fotek porobić i wkleić na fb. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia uśmiechnij się 🙂
Mi tez się dziś nic nie chce, oczy mi się kleją 🤢

Dostałam reklamówe ubrań dla Błażejka 🙂 Przyda się bo wszystkie body juz miałam na styk 🙃
Mąż zrobił zakupy dla Błażejka i kupił zamiast Dada Pampersy bo podobno tylko o 4 zł były droższe. No zobaczymy 😎

Jutro mam rocznice ślubu, a tu szykuje się dzień jak co dzień.

pa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
Aleks ostatnio ma manię klepania swoją lewą rączką o moją dłoń. Cieszy się jak usłyszy klaśnięcie 🙃 Czytałam gdzieś, że już w tym okresie (tzn. po skończeniu 7 m-cy) można zauważyć czy dziecko będzie prawo-, czy leworęczne. I wydaje mi się, że Aleks może być leworęczny 🤔 A jak u Was?
Mamy cztery ząbki i Aleks nimi zgrzyta 😁 Masakra ten dźwięk 🤢 😁
Nikusia współczuję nocki i w ogóle całej tej Waszej choroby 😞 Niech sobie już od Was idzie!!!
Adzia spóźnione buziaki dla Ani! 😘
Ojj jeszcze byś się zdziwiła jak Twój mąż może być o Ciebie zazdrosny! 🙂 A jak nie wierzysz, to sprowokuj sytuację i się przekonasz 😜
Mój Aleks też mnie zaczyna wypróbowywać, tzn. jak czegoś nie dostanie, to się pręży i jęczy. Ale ja się nie daję i zajmuję go czymś innym 😎
Gratulacje dla Ani werwy do chodzenia! 🤪
Wielka ja Cię nie olewam! Zobacz jaki strój przepiękny Ci wybrałam 😁 😁 😁 A, że teraz się mijamy, to ja już nic na to nie poradzę 🤨
Adzia jak dziecko się odwadnia, to ma mało napiętą skórę, taką suchą, podkrążone oczy i nie pamiętam co jeszcze. Ale do odwodnienia nie wolno dopuścić, pamiętaj, bo to bardzo ważne!
Kruszyna Nikusia Wy Wielkiej nie wierzcie, bo ona ściemnia! 😁 🙃
Nikusia, ważne! Bardzo ważne!!!
Skoreczka zamierzasz jakoś zaskoczyć męża czy czekasz na niespodziankę z jego strony? Bo ja miałam niespodziankę - taką, że zapomniał 😁 buhahaha Wszystkiego najlepszego życzę już od razu, bo jutro dopiero wieczorem pewnie będę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...