Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kruszyna Zosia już wie co znaczy gips, więc nie dziw się że jej przykro.
Adzia ile razy karmicie Anię w nocy? A co do sukien ślubnych to ja lubię oglądać, są piękne. Z tym, że niekoniecznie bym chciała jeszcze raz założyć,
Skoreczka ja sobie różne plany na życie robię, żeby nie mieć doła i pomaga. Teraz biżuteria, mam zamiar nowe zamówienie zrobić (tzn muszę) i znowu jakieś innowacje wprowadzić. 😜
Adzia na obiad robię spaghetti, bo Kuba wczoraj uznał, że woli jeść obiad u kolegi niż w domu. Miałam gulasz z ryżem. I pytam co ma mama od kolegi. Kuba stwierdzil, że spaghetti. To się pytam co on je z tego spaghetti, on mówi, że makaron. To mu zaproponowałam, że mu ugotuję to nie chciał 🙃. I dziś spaghetti.
Wielka 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam wieczorowo.
Jednak zrobilam polędwiczki wieprzowe pokrojone w kawałki i opanierowane w ziołach i usmazone, dobre to wyszło ale moj mąż na pytanie czy mu smakowało powiedział "zjadliwe" 😠 powiem wam ze on to umie docenic starania moje.... wkurzyć sie idzie.
Ale z tym spaghetti to dobry pomysł, a mielone miałam przedwczoraj.
A czemu Kuba ma gorączkę? no i co on zje z tego spaghetti jak to ma tyle weglowodanów?
A Anusiaka karmimy o 23 i o 2 w nocy bo wtedy jest jakoś tak mega głodna i zjada po 130 ml no i potem to juz rano. Nie ma tragedii bo mąż wstaje w nocy a ja tylko rano 🙂

Byłam u fryzjera, jestem zadowolona, zrobila mi taka bąbkę i wyglada jakbym miała wiecej wlosów.

Anabel super ze Kinia mowi papa, ja nieskromnie sie pochwale ze moja tez juz mowi tzn robi papa a nie mowi hehe 😉sie zapedzilam.

Dziewczyny, to ja mi jest smutno to rozumiem ale wam czemu? macie wspaniałe dzieciaczki, rodzinę wszystkie jestescie piękne szkoda czasu sie dołowac, zycie jest za krótkie.
Pomyslcie ze inni mają gorzej. Np wczoraj sie dowiedzialam ze znajoma która urodzila córeczke niedawno to ta malutka jest chora na downa 😞 normalnie miałam szoka bo jak ją widzialam to nie wygladała mi na chorą. Do tego za tydzien ma operacje serduszka.
To są dopiero powody do dołowania sie 😞

A jeszcze dodam ze cały dzien czuje zapach mamy. Jak tata koł mnie przejdzie to zaraz czuje ten jej charakterystyzny zapach 🙂 i czuje jakby była dzisiaj z nami. Tata tez powiezial ze czuje sie dzisiaj taki weselszy.

Mielismy jechac do zakopanego z kuzynka ale zal mi zostawiac ojca i chyba nie pojedziemy.

Dzisiaj znowu byam z kolezankami na molo i po drodze kupilam w biedronce bodziala z hello kity na dł rekaw 🙂 za 10zł są teraz bodziaki rózne hello kity, smerfy, pszczółka maja i inne.

Powiem wam ze ania juz taka mądra dziewczynka jest, juz wie jak okazać mi uczucie, przytuli sie i całym dziubkiem mnie całuje, to jest cudowne uczucie 🙂 🙂 🙂 kocham ją nad zycie mojego malego skarba 🙂

No ale ide zjesc kolacje . Dobranoc kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia co syn je sam makaron ze spaghetti w ogóle bez sosu??
Nikusia i jak tam Kuba ciężka noc za wami ??

Wielka ja ciebie też Kocham 😘 😘 😘

Skoreczka na pewno jest ci ciężko ja po pierwszych dniach pracy nie wiedziałam na jakim świecie żyję i później w co ręce w domu włożyć może i ty potrzebujesz trochę czasu.
,,6 Ząbek '' ????

Adzia dobrze,że zmieniłaś fryzurkę i jesteś z tego powodu zadowolona.
Ja dziś robię leczo mam nadzieję,że mojemu będzie smakować.
Wyjazd z jednej strony super dla was bo dobrze wam zrobi i rozerwiecie się ,ale na pewno będziesz myślała o tym jak tato siedzi sam w domu i rozmyśla

Anabel mój komplet bardzo mężowi się spodobał. Tak więc i ty w rocznicę ślubu zrobisz z nim furorę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam bez kawusi bo już wypiłam 😜 😜 😜 😜 😜 przy M jak miłość mały śpi a ja ide sprzątać

Nikusia i Anabel moj to nic nie chce robić ani papa ani nie ani akuku poprostu leser nie samowity on ma tylko w głowie wygłupy i kopanie wszystkiego

Adzia to to jest w życiu inni mają powarzniejsze zmartwienia ale my można powiedzieć bez problemów też mamy złe dni cóż zrobić.Nie dziwie ci się że nie chcesz zostawiać taty samego ja chyba bym tak samo postąpiła

Kruszyna :*

tak to jest już z pracą ja nie wiem jak się odnajde jak wróce dod domu tu u mamy to ja np gotuje i sprzatam a ona pierze a w domu wszystko sama ale narazie ciesze sie że tu jestem moj M wogóle mnie nie woła do domu wiec mi to pasi dzisiaj do pracy jutro do pracy po jutrze do pracy i cały tydziń po niedzieli i dopiero kolejna niedziela wolna ale jakoś przetrwam mam nadzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Muszę sobie zrobić kawę ale to po śniadaniu. Wczoraj pierwszą piłam o 11. 🙃
Emilkę karmiłam 2 razy, w sumie drugi raz już przed 6. Z tym, że budziła się więcej razy. jestem niewyspana bo już którąś noc z kolei nie umiem spać.
Adzia Kuba je sam makaron ze spaghetti czyli same węglowodany. Lekarka ma pretensję, że cukry są dobre ale średnia cukrowa wychodzi źle. On jest niejadek do kwadratu i ja nie wiem jak go przekonać do jedzenia.
Co do pytanie czemu nam smutno, to ja Ci bym mogła tysiące powodów wymienić. A tak zwyczajnie czasem mam gorsze dni i wtedy mnie nie pociesza, że inni mają gorzej.
Tak się zastanawiam jakbyśmy się spotkały to by z kim zapałał wspólny język. Tzn ja myślę, że spotkanie to fikcja ale sam fakt mnie zaciekawia.
Kruszyna Kuba je sam makaron, jak je ziemniaki to też bez niczego bo brudnych jeść nie będzie. Gotowanie dla niego to masakra.
W nocy Kuba miał 37,1 a teraz jeszcze śpi. Kurcze nie mam syropu na gorączkę dla dzieci. No, ale nie miał więcej niż 38,5 więc nie musiałam go dawać. Mam czopki dla Emilki, ale chyba by mnie zabił wzrokiem jakbym mu powiedziała, że ma sobie włożyć 😁 😁 😁
Wielka moja nie robi "papa" ja ją chcę nauczyć, ona biega za piłeczkami albo chce na ręce


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiec tak jem sniadanie i mlody cały czas krzyczy chyba mu zeby kolejne ida

Nikusia co do spotkania to wiem jedno jak byscie mnie zobaczyły poznały to odrazu pierwsza opinia co to za cudak i szogun poprostu wariatka do kwadratu

ale jak widze to zadna mnie na kawe nie zaprasza 9 wrzesnia bo jak to takiego wariata do domu wposcic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny 🙂

Wróciłam ze spaceru z Mikołajem, Błażejek śpi w wózeczku przy babci 🙂

Adzia wiem jak Ty to odbierasz takie depresyjne nastroje u nas, ale jestem padnięta, bo Błażej od kilku dni ciągle płacze i płacze a ja przeciez też czasami musze usiąść i odpocząć. I dziś rano wstał i znow stekał.
Dobrze, że byłaś u fryzjera - to najlepszy sposób na poprawe nastroju choćby w minimalnej postaci 🙂
Kruszyna dobrze, że juz wszystko sobie porządkujesz i zagladasz na forum 🙂 Ja chyba się z niczym nie ogarnę bo jak sobie zrobię jakiś plan to zaraz dzieci mi go burzą ech
Nikusia i Kruszyna tak 6 ząb ale on chyba przez niego taki stękający jest 😞
Anabel miłej pracy!
Wielka szogunem 😁 😁 😁 😁 Dobre sobie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i ja mam wreszcie chwilkę na pierwszą kawkę. 🙂
Emilka dziś okropna, odkąd wstała to płacze, marudzi i chce na ręce. Teraz udało mi się ją uspać.
Z Kuba idę na 14 do pediatry, bo mówi, że się źle czuje, ale temperatury nie ma. Nie wiem co to może być, bo nie kaszle, nie ma kataru. No, ale lepiej sprawdzić.
Wielka ja jestem raczej spokojna, wygadana jak nie jestem zmęczona. 😜
I nie wyglądam na taką mądrą jak jestem w rzeczywistości 😁 😁 😁 😁 😁 (ani na taką skromną ) 🤪 🤪 😜 😜 😜
Skoreczka ale jak już się ząbek przebił to powinno być lepiej. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to ja wam opisze jak sobie was wyobrażam

Nikusia matka polka

Skóreczka mała podrózniczka niekiedy zagłubiona w swoim świecie

Kruszyna wszystko na swoim miejscu

Kacha szalona ale jak jej ktoś nadepnie na odcisk potrafi zdeptać jak robaka

Beata tu się nie bede wypowiadać 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Kinga rosądna mamuska

Anabel powarzna wiedzaca czego chce

Andzia uczuciowa

Elka sama nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc lachony.
U nas noc fatalna. Ania dostała biegunki i juz mam podejrzenie po czym.
Od 1 w nocy do rana robila kupy i płakała i raz mi zwymiotowała mlekiem.
Rano to samo, nawet krew w kupce sie pojawila wiec z samego rana bylismy u lekarza. Ponoć nic jej takiego nie jest, mam podawać smecte i probiotyk i cos na odwodnienie i w sumie to wszystko.
No ale juz mamy dość. Z tym że nie mogę byc nerwowa bo przecież dziecko chore to potrzebuje wiecej miłosci i tulańska.
A teraz robie obiad, rybka, ziemniaczki i marhewka z groszkiem.

Lece bo słysze ze zaś kupa poszła. Potem tu jeszcze zajrzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...