Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
wielka napisał(a):
boże daj mi rozum 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
padłam 😁 😁 😁 😁


Ja też 🤪 😁 😁 😁

Uśmiałam się, że pisze Wielka sama ze sobą 😁
A ja mam wolną chwilę w pracy to zaglądam 🙂 Przelożonych nie ma bo wyjechali 🙂 to myszki harcują 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ale faktycznie ciszaaaaaaaaaaaa jak nie wiem co 🙂

Beata, Nikusia, Skoreczka
przecież napisalam, że mi się już obrażać nie chce 😜 więc się odobraziłam 🙃 😁 zaraz po tym jak się obraziłam 😁 bo aj to się obrażać chyba nie umimem 🤨 bo zaraz zapominam, że byłam obrażona 🤨 😁
Skoreczko chodź tu, wróć tu ☺️ 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha to faktycznie myszki harcuję. A ja pracuję 😜 😁 😁
Wielka właśnie, przywołaj Dziewczyny do porządku 😁 😁 😁

A Emilce chyba dwie górne jedynki będą szły, dziąsła ma bardzo opuchnięte, już je praktycznie widać pod skórą, ale jeszcze się nie przebijają. I ślini się masakrycznie, szczególnie, że wcześniej się nie śliniła.
Na fb mam fotki z warsztatów decoupagu, jak chcecie to zajrzyjcie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

Jestem dziewczyny, nigdzie nie wybyłam. Totalny spadek energii, miesiączka, brak humoru i w ogóle marnie od kilku dni. Już nawet zdjęć nie chce mi się robić 😞
A od rana szalałam z tuzinami, kartonami ubranek po dzieciach. Szykuje je dla kogoś z rodziny 🤪
Umyłam okno. Jeszcze drzwi balkonowe muszę umyć. Dwa prania zrobiłam. Wracam do porządków.

W końcu udalo mi sie poukładać dzieci do snu ale ciężko było 😮

Mikołaj chodzi i w kółko powtarza nowe słowa, których się nauczył : pieprz (piepsz), bulion i sos 🙃 Wiecie jaka jestem szcześliwa, że zaczyna mówić. A tak się w duchu zamartwiałam ☺️

Nikusia to juz wiem dlaczego i Ciebie było tak mało na forum 😉 A te kursy miałaś dzień w dzień? Ja to w ogóle jestem zainteresowana wszelkiego rodzaju kursami, warsztatami 🙃 Tylko czasu brak i u nas nic nie ma 😮 A wczoraj smiałam się do męża, że ja to powinnam isc na kurs spadochroniarstwa, żeby tak porządnie wyładować emocje których nigdzie nie moge na codzień spozytkowac 😮 🙃 i chodzę i gderam i marudzę, aż sama myslę o sobie, że jestem upierdliwa 😁
Zdrówka dla Emilki!
Kacha i ja się nie gniewam, nie mam o co 😉
Wielka boska jesteś z tym monologiem sama do siebie 😁
Beata mam nadzieję, że weselicho udane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
już wróciliśmy od alergologa i musimy pójść do laryngologa z Kubą. I jeszcze jakiś syrop dopisał do naszej listy leków. No, ale kolejna wizyta za pół roku, to jest pocieszające. 🙂
Za to recepta tylko na dwa leki a w aptece pójdzie ok 50zł (jeden lek zmienił na tańszy, ale dopisał inny), w przyszłą środę do diabetologa i będzie kolejna recepta na 140-150zł. 😞
Kacha bo najważniejsze, żeby się chciało chcieć 😜
Adzia Ty podczytujesz? Przecież nie było co podczytywać. Lepiej pisz 😜 😜
Skoreczka nie miałam tych warsztatów codziennie, miałam przez 3 tyg po 3 dni. I tylko popołudniami. No, ale rano musiałam porobić, zakupy i jeszcze biżuteria więc pewnie mnie było mniej widać. A informacje znalazłam przypadkiem na stronie Urzędu Pracy. Było już po terminie, ale zadzwoniłam i okazało się, że przesunęli o tydzień. I się załapałam. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam wczesniej ale nie zdazyłam odpisac i znajomi wpadli
Nadal mam chrype dostałam antybiotyk...

Wielka niezły dialog 😉

Nikusia u nas tez ida jedynki jedna juz widac drógiej nie

Skoreczko u ciebie trudny okres widze ale nie martw sie szybko minie bo jestes dzielna babka 😉

Nikusia wow to wydatki olbrzymie...
Jak ja bym chciała miec czas na wsominki;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel to moje stałe wydatki na leki dla Kuby.
Dużo nie czytałam na brzuszku, ale wiem, że można wejść w nasze stare posty. A kiedyś nie szło. Z tym, że mam na pewno sporo więcej czasu niż Ty. 😉
Całuski dla Kini bo 2 dni temu skończyła 9 m-cy
I uściski dla Zosi Kruszynowej bo wczoraj skończyła 8 m-cy 😉

Dobrej Nocy, a ja idę posiedzieć z mężem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez okres mam:/

wielka niezle sama ze soba az sie usmialam:*

Jas skubaniec zamiast mama to gada tatatata 🙂
teraz ma katarek od soboty juz przechodzi robie woda morska sopelkirm potem krople nasivin i masc majerankowa i plecki i klatke smaruje nascia pumpex bobob czy jakos tak podobna do vicka.

moj siee nie odzywa domnie od wczoraj bo zazdrosny o znajomego ktorego pojecha;am odwiedzic bo lezy w szpitalu,przyjechalam po5h bo dlugo sie tam jedzie bo to w suchej jest i wracam ugotowalam obiad a on se pojechal gdzies zjesc to se mysle a jedz se mam cie gdzies , dzis wieczor ok 21 dzwoni jego siostrzyczka zeby z tata jechal do szpitala bo cos sie mu dzieje , wiec zucil wszystkoi polecial mnie sama z dzieckiemm zostawil mowie ze jak pojdzieesz to pozalujesz ale wybral wiec ma przerabane a tatusiowi nic nie jest 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

estem wsciekla pozaluje tego!!!!!!!!

wielka wczoraj po nocy buszowalas a dzis gdzie jestes 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Witam was kawką 😉

Pogoda marna, mam dużo planów na dziś 🙃 Muszę iść do sklepu, robić dalszą część porządków, jakis obiadek wymyslić. Sama nie wiem co? 🤨

Anabe
l to straszna ta chrypa skoro antybiotyk 😮 Przyplacze się cos do człowieka i męczy 🤢
Elka kryzys piszesz....na pewno dzis sie pogodzicie 😉 🙂
Nikusia tez tam wchodziłam ale jakiś czas temu usunełam konto - pięknie jest być w ciąży, pieknie przytulac do piersi małego człowieczka po narodzeniu jednak myslę, ze to juz za mną ☺️

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekuje dziewczynki w imieniu Kini

Elka nie obraz sie ale ja z tesciami nie zyje najlepiej ale jesli tescia by trzeba bylo zawiesc do szpitala to wydaje mi sie to wazniejsze niz pare godzin z nami sa zeczy których nie mozna zaniedbac i sa zeczy które czaesem moga byc na drógim planie ale to moje prywatne zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skóreczka nieraz są gorsze dni. Chyba zmienie sobie NIK na boska

Nikusia leki są okropnie drogie wiem coś o tym

Anabel życze szybkiego powrotu do zdrówka

Nikusia to teraz się nazywa posiedzieć buhahahaha

Elka na jedno niedziwie się twojemu ze poleciał bo to samo bym zrobiła a nie buszuje bo wróciłam do pracy i ciezko zarywac noz jak człowiek wie ze musi wstać o 6 lub 5 i cały dzień na nogach

Umnie nocka spokojna maly rozrabiał do tej pory teraz zasmol ja wypiłam kawe ide się brac za robotę bo cyrk na kółkach ale duzo nie mam
Ale bede cały czas zaglądać wiec prosze sie odzywać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
witam się z kawką, jestem wypluta.
Elka ja też myślę, że jakby to Twój rodzic zadzwonił, żeby zawieść do szpitala to byś pojechała. Ja taką prośbę traktuje jak świętość, bo nie wiesz co się tej osobie może stać. Mnie tak kiedyś koleżanka której nie lubiłam prosiła i też wolałam posiedzieć w domu, ale pojechałam.
A co do kryzysy małżeńskiego to na szczęście po jednej kłótni to jeszcze nie kryzys. Dla mnie kryzys jest jak ciągnie się długo i nie rozwiązuje się problemów. Z tym, że to moje prywatne zdanie i nie chciałabym Cię urazić. I mam nadzieję, że jutro,pojutrze napiszesz że już zgoda 😘 😘
Skoreczka ja mam w planach iść na pocztę, na zakupy, na spacer z Emilką, przed tym dom posprzątać. Potem zrobić bransoletkę a jak dam radę to dwie. Ugotować obiad. A popołudniu mąż chciał iść do znajomych. Na 100% nie dam rady. 😉
A brzuszkowe życie też już za mną. Czasem tam chodziłam i pisałam z innymi mami z cukrzycą ciążową i ew wstawiam ofertę z allegro jak coś sprzedaję. 😉
Wielka a Emilka właśnie teraz wstała. Wcześniej tylko jadła o 7.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...