Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Nikusia o jakie kółeczka chodzi bo ja nie czaje

Kruszyna nikt nie ma ale niekiedy jest tak że nie da się wejść na forum bo coś wypadnie

Nikusia ty to masz latania ja w prztyszłym tygodniu mam laryngologa i chirurga

Skoreczka może to nie przemiana a brak czasu żeby cos zjesc ten tydzień mam spokojniejszy ale dwa ostatnie to była masakra ale w przyszłym tygodniu maja przyjść zabawki z targów na mikołaja wiec znów będzie zapierdziel np. ostatnio z góry (podasza sklepu) zniosłam paletek zniczy a że były po otwierane wiec musiałam pojedynczo to jak było jak z pierwszego pietra 20 razy w ta i powrotem po schodach to masakra

Kacha współczuje wyjazdu

Ja mam za sobą okropną noc Fabi mi zrobił 3 kupy od 3 rano ale takie bardzo gęśte można powiedzieć ze boby teraz jest wymazany w chrupkach i wszystko w kolo siada sobie na pchaczu i po prostu mam go dość bo tak marudzi ze masakra mojego M znowu połamało znów przepuklina się odzywa mi dzisiaj peka głowa a fabi bardzo psoci na 11 zawoze go do mamy i lece mops załatwic rodzinę
Właśnie czy któraś z dziewczyn bierze rodzine na maluszka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wielka kilka stron wcześniej wstawiłam fotkę kółeczek. Na pewno wiesz jakie, bo jak Ci na fb wymieniałam zabawki jakie możesz zamówić do sklepu to też Ci o kółeczkach pisałam.
Ja biorę rodzinne, a chcesz coś wiedzieć?
Skoreczka dzień dobry
Kruszyna chyba źle napisałam albo Ty źle przeczytałaś. Umówiłam się z koleżanką na skypa i nie miałam programu skype w komputerze. Koleżanka była i czekała. Mój mi pomógł znaleźć, ale co zaczęłam rozmawiać to się zawieszał. I w końcu pogadałyśmy przez tel chwilkę. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna trochę sobie pojeździmym bo musimy podjechać m.in. do Łańcuta i w okolice Sanoka. Wyjedziemy w piątek wczesnym rankiem. Ciekawe ile się pojedzie 😎
Skoreczka dzień dobry 🙂
Wielka faktycznie ciężka nocka przed Tobą 😞 no i nieciekawie z Twoim... pójdzie w końcu do lekarza czy co?
Nikusia ja jakoś omijam takie lajkowanie ale dla ciebie mogę zrobić wyjątek 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha napisał(a):

Nikusia ja jakoś omijam takie lajkowanie ale dla ciebie mogę zrobić wyjątek 🙃 😁


Dziękuje. 😘 😘
Dziewczyny Was też proszę o polubienie naszej fotki w konkursie. 😘
WAŻNE: musi być polubiona w albumie fotografa. 😜 bo będzie nieważne.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=510105862351078&set=a.508313805863617.128121.201984323163235&type=1&theater
a jak ktoś chciałby udostępnić to już będę całkiem wdzięczna ☺️ ☺️ ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna123 napisał(a):
Dziewczyny wróciliśmy i na 6 tyg. mamy luzy tzn.Zosia ma czas na możliwość raczkowania ,wstawania i po tej przerwie zaś do kontroli. Lekarz powiedział,że raczej często będziemy do nich przyjezdzać więc dodatkowo się ciesze,że ma dłuższą przerwę


Kruszyna super, to Zosia odpocznie i może raczkować do woli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem późno ale jestem 😉

Cały dzień w pełni aktywny. Zbiory winogrona, sprzątanie, i moje dzieciaczki ciągle aktywne i wołające mamę 🙂 Pogodziłam się z jesienią - postanowiłam zrobić owoce pigwy, wino - pierwszy raz w życiu i może jeszcze coś 🙂

Wielka straszny miałaś poranek, mam nadzieję ze już lepiej!
Kacha to długa podróż przed Wami 😉
Nikusia skoro sesja jest niedaleko to warto powalczyć 😉
Kruszyna super że teraz juz bez gipsu 🤪 I żeby tak zostało 🙂
Grandzić - 😁 🤪 dobrze wiedzieć co to znaczy 😉

Coś Wam napisze. Od jakiegos czasu ciągle wydzwania do mnie nr zastrzeżony. Odbieram a tam cisza 😠 😠 😠 dosyć że nie cierpie zastrzeżonych nr tel. to jeszcze ta cisza. I wczoraj tak się wkurzyłam ze tylko odebrałam, nic nie powiedziałam i poszłam do kuchni tam wzięłam pokrywkę i zaczęłam nia walić w garnek do słuchawki 🙃 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 Rozłączył się ten ktoś natychmiast! Normalnie wyprowadził mnie z równowagi 😜

Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
A ja dziś już na nogach chyba z przejecia,że mam dużo roboty 🤔
Zosia wzieła sobie do serca słowa lekarza i zaczyna wstawać wszędzie i upada,ale dobrze,ze przy tym nie płacze. Czepia się wszystkiego i każdego byle by tylko kucnąć i podciągnąc się 🙂.
Cieszę się,że te nóżki są bez gipsu,ale z drugiej strony martwię się na ile uciekną,ale bez przerwy tego nie sprawdzimy

Nikusia to pewnie ja źle przeczytałam 🤔

Kacha współczuje bo widziałam co się tam dzieje na drodze,ale mam nadzieję,że szybko minie wam droga i bez korków

Skoreczka ja też bym się wkurzyła na twoim miejscu 😠 😠 😠
Powodzenia w robieniu różnego rodzaju przetworów ,win 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja to lubię coś zrobić bo moja mama mówi później , ,,że zima się pyta gdzie lato było '' znacie takie coś???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
wczoraj wieczorem chyba jakaś awaria była bo nie umiałam wejść na mamusie. W nocy dwa karmienia. Kubą je a Emilka jeszcze śpi.
Kacha faktycznie daleka droga Was czeka. 😮
Skoreczka my tylko raz robiliśmy wino i potem mąż dał je koledze co lubi % bo raczej nam nie smakowało. 🙃 Nie znam się na tym i już raczej nie spróbuje.
Kruszyna super, że Zosia korzysta z wolności. W gipsie by ją to ominęło. Ani się obrócisz i będzie biegała.
Powiedzenia nie znam. 😮
Skoreczka ale patent na telefony 😁 😁 😁 😁 myślę, że już nie zadzwoni 😁 😁 😁
a co do konkursy, to przeprowadza go fotograf z sąsiedniej miejscowości. Tylko konkurencja ma sporą przewagę. Ja nie mam tylu znajomych, więc znajomi musieliby po udostępniać a nie każdy chce. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha mój M to kaleka on już będzie miał tak do śmierci teraz musi tylko ćwiczyć i najlepiej nie pracować a tak się nie da

Nikusia po lubiłam i przesłałam po znajomych


Skóreczka posikałam się z tych pokrywe k aż tak że Fabian się na mnie spojrzał

Kruszyna zobaczysz tak się dziewczyna przejęła ze za 2 tygodnie będzie chodzić

JA sobie muszę kupić nowy telefon bo mam starego sony eriscona k800i ale powiem wam ze przerobiłam już chyba z 4 a sony dalej śmiga ale pojawił się problem bo zaczyna się psuć nie zapisuje mi kto do mnie dzwonił czyli jak by któraś do mnie zadzwoniła a ja bym nie odebrała toi nawet bym nie wiedziała druga sprawa głośnik już ledwo zipie i do tego w klawiaturze mam pełno filpsów

Już tygodnia wam chciałam opisać stytułacje miedzy teściami jaki cyrk był :
Jak Fabi był chory został z teściową noi dostał gorączki 39.5 teściowa do mnie dzwoni co robić no ja jej mówie że mamo masz czopki na półce co ci pokazywałam i daj mu (ja byłam w peracy) ona nie mogła go otworzyc wiec woła teścia żeby jej przyniósł nóż tam dialog miedzy nimi noi przyniósł jej a mały cholernie płacze a teściowa z tym nożem do drugie pokoju co mały płakał a teściu stoi w dzwiach i patrzy co ona robi czy czasem dziecka nie chce zarżnąć i zagląda uwierzcie mi że to musiało komicznie wyglądac
Mogole mój teść pierwszy raz się odezwał do Fabiana jak w niedziele chodziliśmy po korytarzu a on pchał sobie pchacza a teściu do małego chodzi do dziadka a Fabian jak go zobaczył choda za mnie i w płacz a teścio o proszę jak wnuczek zna dziadka i do teścia co z ciebie za dziadek i już zaczeła na niego jechać

Tak to noc unas ok. tyle że Fabian sobie o 6 ubzdurał że będzie spał na M czyli wlaz na niego i się przytulił i poszed spac mój połamany do mnie proszę weż go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny poczytam Was później, napiszę w skrócie co u nas Niki niby lepiej ale nadal mu rzęzi 😞 ciągle mamy inhalacje, w poniedziałek była,m prywatnie u lekarza i stwierdził że ma coś nadal na oskrzelach a antybiotyk dopiero skończył mu się w poniedziałek właśnie, lekarz powiedział że zaczekamy do środy i zobaczymy czy będzie jakas poprawa, jesli tak to następnego antybiotyku nie będzie miał, ale tak go dokładnie zbadała węzły chłonne brzuch wątroba itp. to stary ale dobry lekarz ja jeździłam do niego jak byłam mała tyle że nie wypisuje L4 i musiałam we wtorek jechać do przychodni a przy okazji zabrałam Nikiego na kontrolę żeby mieli w papierach odnotowane że byłam na kontroli,I wyboraźcie sobie że we wtorek lekarka go bada i stwierdziła że nic nie ma na oskrzelach 😮 😲 zobaczcie jak ta lekarka go zbadała szok!!!nic jej nie mówiłam że była dzień wcześniej prywatnie wypisała mi opiekę i jestem właśnie z Nikim w domu do końca tygodnia.Głupio tak że po powrocie do pracy odrazu prawie opieka no ale cóż dziecko ważniejsze!!!!Ja też mam antybiotyk bo kaszel mam i żeby nie siać dalej to mi przepisała.Także robimy inhalacje oklepujemy i robimy tzw.drenaż i mam nadzieję że wkońcyu mu przejdzie bo to już 3 tydzień się ciągnie!!!w poniedziałek pojadę na kontrolę do tego fajnego lekarza.Dobra poczytam Was trochę choć pewnie nie nadrobię wszystkiego 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka Twój teść nie wie co traci. A Emilka wspina się na Kubę, ale w dzień. Z tym, że Kuba to lubi i sam ją wola.
Kinga bardzo długo Wam się choroba ciągnie, myślałam, że już zdrowi jesteście. Lekarka 😮, przecież przez jedną noc nie przeszło.

Dzięki za polubienie i udostępnienia. Łapcie po oklasku, bo części dałam a części jeszcze nie.
I napiszę Wam coś bardzo dla mnie ważnego:
Przyszły wyniki badań genetycznych Emilki i nie ma mutacji genów, które spowodowały u mnie i Kuby cukrzycę, czyli jest zdrowa. Popłakałam się ze szczęścia 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja już pomyłam okna i co troszkę popadało 😲,ale są umyte 🙂
Teraz odpoczywam i nie tarabanię się bo Zosia śpi 🙂

Kinga jestem w szoku 😮,ale mam nadzieję,że to choróbsko szybko was opuści

Nikusia cieszę się razem z tobą,że Emilka jest zdrowa 🙂 🙂 🙂 🙂

Wielka ty to masz przygody z teściami 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczyki.
U nas ok,Ania zrobila sie przytulaskiem 🙂 ciagle klei sie do nas. No i te brum brum w kółko powtarza 😉
Nie wiem czy pisalam ale te krzesełko nam wymienili ale do dzisiaj nie odebrali tego pomyłkowego 😮no i mamy dwa hehe 😜
Dzisiaj bylismy na 7 rano w kosciele 30 dni po smierci mamy, zas sie popłakalismy. Ale jak na czwartek rano to kosciol był pełen az ksiad był zdziwiony 🙂

Nikusia bardzo sie ciesze ze Emilka zdrowa 🙂 to wazna wiadomosc.
A jak tam twoja dieta na przytycie?

Kruszyna Zosia to perszing 😉 mimo ze co chwile ma gips to i tak idzie 'łep w łep' z naszymi dzieciaczkami 🙂 silna dziewczynka,pewnie przez ten gips ma silne nogi 😉

Skoreczka fajna akcja z telefonem 😉 a jak cie to wkurza to zablokuj polaczenia od numerow zastrzezonych.

KingaS cos długo was meczy te choróbsko 🥴 usciski dla Nikusia i dla ciebie. Trzymajcie sie. Super mama z ciebie 🙂

Ojeju i nie wie komu jeszcze chcialam cos napisac 🥴

Ania spi a ja szperam po necie i allegro bo bede robic mase cukrowa(juz kiedys robilam) i barwniki kupilam spozywcze no i bede sie bawic 🙂 torty babeczki i inne cudenka pyszne i miłe dla oka. Moze kiedys cos wlasnego otworze, marze o tym.

Nikusia dziekuje za oklaska 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

Miałam gości: siostra z mężem z Anglii wrócili i przyjechali do nas. Błażej nie lubi obcych bux ale ich od razu zaakceptował, a Miki w 7-ym niebie bo miał towarzystwo 🙂 Teraz pojechali, wieczorem jeszcze zajrzą.

Błażej nie chce siadać, nogi sztywne i stoi w łóżeczku i taki szczęsliwy bo widzi świat z innej perspektywy 🙂 🙂 🙂

Tak dziewczyny pokrywka i garnek nadal mi służą bo znów ktos dzwonił 😠
Adzia jak się blokuje takie numery? Trzeba zadzwonic do biura nr???

Nikusia to super wieści, na pewno wielka ulga i kamień z serca 🙂 🙂 🙂 Zdrowe dziecko to wielkie szczęscie dla rodziców.
Też miałam wczoraj problemy z wejściem na mamusie 😮
Moi znajomi na fb do polubienia czegokolwiek są trudni 🤢
Wielka masz Ty ubaw z teściów 😁 🙃 Musisz zrobis teściowej szkolenie na otwieranie czopków bez uzycia noża 😁 😁 😁
Adzia to mój mały tez taki przytulasek kochany że szok 🙂 🙂 🙂
Zrób fotki swoich wypieków i pochwal sie 😉
KingaS bardzo długo to choróbsko, juz sam nie wiem co mysleć, ci lekarze sami nie znaja się na swojej robocie, uczą się na ludziach 🤢 Może ten stary lekarz wie co robic!!!
Kruszyna wziełas się za okna, ja powinnam ale dzieci nie za bardzo mi pozwolą 😎
Wielka ja biorę rodzinne na dzieci, w tym miesiacu trzeba znów papiery z urzędu do gminy dostarczyć, no szlak mnie trafia 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my byliśmy na spacerze, Kuba na mszy szkolnej a potem razem do domku. 😉
Kruszyna tak to jest, że jak masz wolne i chcesz porobić to pada deszcz. Dobrze, że zdążyłaś umyć. 😉
Adzia to macie 2 krzesełka 😮 😁 😁 😁 Ciekawe czy się upomną. 🙃
a co do mojej diety na przytycie to mam dobry sposób, nie wchodzę na wagę 🤪 Jeszcze schudłam i wolę nie wiedzieć ile ważę. 😜 😜
Wstaw fotki swoich wypieków, 😜
Skoreczka ciekawe czy ten garnek i pokrywka podziałałby na operatorów telefonii komórkowej którzy do mnie wydzwaniali 😁 😁 A co do polubień to my mamy 149 lajków a najlepsza dziewczyna 443. Oni od razu się zabrali i lubili oraz udostępniali. Z tym, że ja się jeszcze nie poddaję 😜 😁
A co do rodzinnego to nie mam papierka z ZUS-u o wysokości składek na bezpiecznie i jak do jutra nie przyjdą to nie zdążę w tym m-cu złożyć. 😞 A szef męża jest bardzo niekumaty w takich sprawach więc do niego nie mam co dzwonić.
Ja nie jestem zarejestrowana w Urzędzie Pracy, ale wchodzę tam i czytam ofert pracy, aktualności itd i była informacja o kursie. Z tym, że nie organizował go UP więc nie musiałam się rejestrować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilka się rozkręciła i coraz więcej wstaje. No i chciałam do niej dobiec, żeby ją złapać. Przywaliłam o stołek i jeszcze poleciałam na fotek. Kostka fioletowa i spuchła 😠 😠
a z dobrych rzeczy Emilka robi kosi-kosi i jak ma dobry humor to nie-nie-nie czyli kręci głową jak mówię. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Ale mi Kinga walczy ze snem cały czas wstaje w lozeczku i sie wygłupia popiskuje aznie padnie co jest poprzedzone kwikiem

Skoreczko mi brakuje jednego kubeczka do kolmletu ale to nie problem Kindze to nie robi róznicy tylko musi walczyc o kubeczki z Kubusiem 😉

Nikusia to was czega duuuz tych wizyt....
Ja tez bym musiała do dentysty jechac...

Kruszynka i jak ?
juz wiem super ze Zoska nareszcie ma swobodne nózki no to teraz pokaze mamusi na ile ja stac 😉

Wielka ja sie nie kwalifikuje do rodzinnego

Skoreczka do mnie kiedys tez ktos tak wydzwaniał to były bardzo przykre telefony tym bardziej ze ktos dzwonil na stacjionarny tesciowej i kazał mnie prosic a ja nikomu nie podawalam tego numeru bo mam komórke no i kiedys miałam anonimy ze maz mnie zdradza ....Przykre to ... do tej pory sie zastanawiam kto tak bardzo nas nienawidzi ze chciał nas skłucic...

Kinga strasznie sie u was ciagnie ta choroba mam nadzije ze bteraz bedzie juz lepiej ...

Nikusia mnie ciareczki przeszły jak przeczytałam ze u Emilci nie ma ryzyka cukrzycy JUPI... 😉

Nikusia mnie nie było jeden dzie bo po pracy pojechałam na działke posprzatac koło okien bo jutro przyjezdzaja 😉

Kiniusia tez wstaje przy wszytkim trzyma sie jedna raczka a dróga kombinuje no i pierwsze guzy juz sa...No i Kinia tez robi kosi kosi lub bije brawo jak sie nauczyla to raczkowała i co chwile saie zatrzymywała zeby sobie brawo zrobic 😉 no i papa mówi i robi i jeszcze czasem jakie dobre klepie sie po brzuszku 😉a z tych gorszych rzeczy to znów sie budzi po 3 razy w nocy a jedynki jeszcze nie wyszły...

To na tyle nie wiem czy jutro wpadne a w sobote ide na wesele;/ nie mam ochoty i szkoda mi kasy...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...