Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ela ja chyba też bym się nie zdecydowała na wyjazd. Ale najważniejsze żeby to była Wasza decyzja, porozmawiajcie i ustalcie.
Skoreczka hehe no a ja dziś mam drugie podejście zakupowe 🙃 pochwalę się wieczorkiem czy coś się udało kupić w końcu 🙂 🙂
Nikusia ja też z tych tańczących jestem 😆

lecę bo jeszcze zahaczyć muszę o koleżankę z 2 miesiące młodszą od Natalki córką 🤪 paaaa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj puściutko tu dzisiaj.
Moja niunia od 19:30 śpi a ja porobilam porządki w szafkach w kuchni bo juz wszystkie makarony wypadały i inne rzeczy 😉
Aż mi lepiej.
A teraz siedzę z kolacyjką i melisą.

Śniło mi się wczoraj że byłam za granicą,w irlandii tam gdzie kiedyś pracowałam i mojego szefa tam spotkałam i zesmy sobie pogadali co tam u nas sie pozmieniało a potem się calowalismy hehe 🤪 😜 no co za miły sen 😜 jakby mój to wiedział hehe
Ale dziwne ze mi sie to przysnilo bo nie myslałam nawet o tamtych czasach i miejscu.

Z nudów wypisuję wam tu sny moje 😮 no ale skor nikt nic nie pisze to dobre i to 😉

Gdzie sie podziewacie dziewczynki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki komuś za oklaska. 🙂
Adzia ja mam takie wkłady na komary, z tym, że może stosować przy dzieciach powyżej roku. Jak nie uda mi się złapać komara to włączam na godzinkę.
Skoreczka ja kupując matę założyłam, że ją sprzedam i kupię kolejną zabawkę. To pula od Emilki i dzięki temu będzie miała zabawki a ja nie będę miała składów w domu. Szczególnie, że już dzieci nie planuję.
Siostra zabrała najładniejsze ubranka. Mam trochę takich całkiem nieładnych i kilka co na allegro wystawię albo komuś dam, tylko nie wiem komu.
Czym się różni pchacz od jeździka? Myślałam, że to to samo. Wiem, że do chodzika się sadza dziecko a ta reszta?
A co do wyjazdów to koleżanka namawia nas, że mamy do nich do Norwegii przylecieli. Z tym, że wszyscy. 🙃 🙃 🙃
Kacha to się pochwal co kupiłaś. Mam nadzieję, że wrócisz zadowolona. 🙂
Adzia romantyczne sny, 😜 chyba mąż się musi bardziej starać to wtedy o nim będziesz śniła hi hi
U mnie po 12 była siostra po ubranka po Emilce, potem po 14 kolega, potem spacer z mężem, potem siadłam do bransoletki, teraz jeszcze raz siostra zabrać samochodem te torby ciuchów (bo wcześniej przyjechała rowerem).
A jutro jedziemy do Katowic do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chyba zaraz padnę 🤢 😮 🤢 Moje dzieci mnie wykończyły 😞 😞 😞
No nic może jutro będzie lżej 🤨

Nikusia jeździk jest dla troszke większych dzieci, to takie autko co dziecko siada i odpycha sie nóżkami. No a Miki trzymał sie za oparcie i pchał jeździk przed sobą 😉
Jeżdzik nadal mam bo to bardzo fajna zabawka.
Tez nie gromadze i oddaję mojej siostrze.
Kacha no i gdzie jesteś ze swoimi zakupami? 😉
Elka gratuluję ząbka 😉 Co do dzieci to sie nie wypowiadam bo ledwo zyję 😮
Adzia Ty byłaś w Irlandii a ja w Wielkiej Brytanii. Tęsknisz za obcym krajem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka bardzo tesknie. Pracowalam w Glendalouh Hotel http://www.glendaloughhotel.com/ i mialam cudowna ekipe. Za nic nie musielismy płacic, mieszkalismy w hotelu w którym pracowalismy,winda zjeżdżałam do pracy a wieczorem do baru sie szlo pograc w bilarda. Naprawde cudowne chwile tam spedzilam 🙂 no i załuje ze juz nigdy to nie wroci.

Mowisz dzieci cie wykonczyły? wspolczuje. Ja mam w domu mała terrorystke i czasami mam wrazenie ze ona mnie bardziej wymeczy niz piątka dzieci.

Nikusia znowu te lekarze. Biedna z tym jestes. Ale za to fajnie dzien ci zlecial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaa w miarę udane zakupy bo w końcu kupiliśmy karnisze i farbę do pokoju. Chciałam kupić szafkę z lustrem do łazienki ale pan był baaardzo nieprzyjemny 🙃 wiecie jak to jest w takich dużych sklepach, jedna osoba na sporą część regałów no ale wśród nich znalazłam 1 pana, który zajmował się z pół godziny jedną parą wybierającą kabinę prysznicową. A ja miałam już sprecyzowane co chcę i chciałam wiedzieć, czy tylko ten pan obsługuje czy jeszcze kogoś mam szukać... i spytałam go "przepraszam, czy pan tu sam obsługuje czy może znajdę jeszcze kogoś?" na co facet bardzo chamskim tonem mi odpowiedział, że przecież widzę że jest zajęty i że sam jest 🤢 i coś tam zaczął gadać głupio 😠 zjechałam go lekko obróciłam się na pięcie i poszłam sobie 😠 zaczepiłam pierwszego lepszego sprzedawcę i spytałam o to samo przy czym podkreśliłam, że z TAMTYM panem to ja już nie chcę rozmawiać 😁 a potem się okazało, że to chyba z przełożonym tego przyjemniaczka rozmawiałam..... buhaha 😁 dobra jestem 😁 Facet przyznał mi rację no ale nie było sensu żebym czekała na kogoś innego więc sobie poszliśmy całkiem.
Jak ja nie lubię takich typów chamskich, a jeszcze jak ja mam średni humor to już w ogóle włącza mi się agresor na takich typów 😠 bo jak ja bym się tak w pracy zachowała to by mnie zaraz kiero postawił na baczność 🤢 można grzeczniej, co nie?

Ostatnio strasznie nerwowa jestem 🤢 wszystko mnie denerwuje 🤢 i strzępkiem spokoju hamuję się by czegoś nie chlapnąć 🤢 eh ☺️
No ale od tamtego pana to ja i tak nic nie kupię już 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie


Mikołaj i jeździk 🙂

Nikusia taki mamy jeździk.
Adzia a to fajnie miałaś za granica, ja to miałam hardkorowo 😎 No ale udało się jakoś zdobyc mieszkanie, prace i troszke posiedziałam.
Co do terroryzmu w domu to ja Cie rozumiem. Starszy mnie terroryzuje a młodszy bardzo płacze, łzy mu lecą, nie wiem co sie dzieje. Podejrzewam zęby 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie ostra, nie nie. ale no wiesz. Nie miałaś nigdy podobnej sytuacji? Że Ty do kogoś grzecznie a ktoś Cię z buta traktuje? A do tego to jest tego ktosia praca? eh no zdenerwował mnie facet a ja chciałam kupić 1 szafkę a nie wybierać i dopytywać. I grzecznie spytałam czy ktoś oprócz niego może mi pomóc... a tu takie coś wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja temu niby kierownikowi powiedziałam, że rozumiem że każdy może mieć zły dzień, być zmęczonym itd ale bez przesady. Można grzeczniej. Więc ja na prawdę grzeczna byłam 😁 a temu przyjemniakowi to już nie pamiętam co mówiłam ale coś w stylu, ze wzrok to ja mam dobry 🙃 😁 nic chamskiego takiego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia czyżby wymuszała? 🙃 Moja Natalcia też tak robi. Ale najlepsze jest jak chce na rączki... iiii płaaacze, płacze a jak ją weźmiesz to ona jednak nie chce 🙃 bo ona myśli, że będziemy ją podtrzymywać tak by sobie na nóżkach stała 😮 cały czas w łóżeczku wstaje 😮 Mama mi mówiła bo ja oczywiście nie mam możliwości zobaczyć 🤨 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Jak miło jak sie wchodzi na forum i widzis się jakis dialog 😉 🙂

Kacha czasami trzeba ostro, ja tez sobie nie daję jak juz widze że ktos jest dla mnie " niedobry" to wtedy kończę miłą rozmowę i wkraczam do akcji. Siebie też uważam za ostrą 😉

A dziewczyny ta fura, czyli jeździk to służyła Mikołajowi jak był mały ( zdjęcie robiłam ponad rok temu ) a teraz czeka na Błażeja. Mikołaj bedzie niezadowolony jak bedzie musiał oddać go bratu 😮 Już sie tego boje ech...

Adzia dzień dobry 🙂

Miłego dnia i znów mam oklaska, muszę podejrzeć kto to taki miły 😉 Dziękuję 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...