Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Anabel napisał(a):
Wielka współczuje .. u mnie teraz spokojniejszy tydzien 😉 choc codziennie do pracy ale na 6-7 godzin i w domu zadnej imprezy 😉 no i w sobote na chrzciny jade w sumie to cały czas sie zastanawiam dlaczego nas zaprosili 😉


hehe bo was lubią 😜 😜 😜 😜

no ja juz mykam dopracy wróce po 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki 🙂

A ja dzis rano zastanawiałam się nad ząbkami Błażejka, ze juz dawno nic nowego sie nie pojawiło. A tu patrze a dziąsło przebite i ząb wychodzi 🤪

Kacha dzielna jesteś, że tak wytrzymałaś bez Natalki!!! Jak ostatnio wyszłam to myslałam ciagle o dzieciach. Taki juz chyba urok mam.
Piszesz że stawiasz sobie 3+ 🤔 Kurcze może warto sobie takie oceny wystawiać a pozniej jest porównanie, i warto dostrzegac kto zawinił : kobieta czy mężczyzna. Daj znac jak juz bedzie 4, 5 i 6 😉
Anabel to mój błażej jest na etapie naśladowania np. jak klepię poduszke a on swoją i tak sie śmieje przy tym. Albo jak maz wziął go po jedzonko zeby po pleckach popukac aby mu się odbiło to mały tez pukał po plecach męża 😁
hahah dobre z tym zastanawianiem 😜
Kruszyna widzę ze żyjesz w ciągłym biegu. Fajnie ze znalazłas dla nas chwilkę 🙂
Mój tez ciągnie się za uszy 😉
KingaS cieszę się ze wróciłaś na łono forum w lepszym humorku i co najważniejsze że Nikoś zdrowszy 🙂 🙂 🙂
Wielka a ty to bardzo rzadko masz wolny dzień 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
A u nas ciężka noc, najpierw ja się obudziłam po 2 i nie mogłam spać a potem Emilka po 4 obudziła się do karmienia i nie chciała spać. Rano była siostra u mnie na kawce. 😉
Coś mi się z laptopem dzieje, bo nie umiem gg włączyć, co chwilkę coś.
Dziś jedziemy z Emilką na zdjęcie. Teraz uciekam obiad robić a potem na spokojnie poczytam i napiszę. pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia to czekamy na fotkę 🙂

Anabel i Nikusia już nie chciałam pisać ale rzeczywiście coś sie dziś dzieje., jakies ciśnienie. nie mogłam się do niczego zebrac ale po wielkich przekonywaniach siebie zabrałam się za sprzątanie 😉 😎

Anabel mam nowy suwaczek 😉 U Ciebie tez widze siatkę - tzn. link do niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dzewczyny 🙂
U nas ok Zosia dała mi pospać dzisiaj do 8ej 😁

Wielka Twoje wklejone zdjęcie z samego rana spowodowała,że sie uśmiałam łap oklaski.
A Fabi to szybki chłopak 🙂 🙂 🙂

Skoreczka Gratuluję 7 ząbka 🙂 🙂 🙂 u nas wciąż nic nie ma

Anabel to Kinia musi super wyglądać jak się uśmiecha i widać ząbki 😁 😁

Nikusia wiem,że nam sie pochwalisz,ale i tak z niecierpliwością czekam na fotkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Ja już wróciłam zaraz się za obiad zabieram 😉
Kacha to teraz pewnie jeszcze bardziej widzisz postępy Natalki jak jej nie było. Super, że już z Wami.
Co do aukcji to mata mi się fajnie sprzedała. Miałam ponad 500 wyświetleń i 40 osób obserwowało. 😜
A teraz ciuszki stoją w miejscu i nawet wyświetleń nie ma.
Kinga super, że z Nikim już lepiej. Bardzo długo chorował i miejmy nadzieję, że teraz trochę zdrowy pobędzie. 😉
Kruszyna ja miałam doła, bo ostatnio wręcz nie mam koleżanek. A w każdym bądź razie nie takich, z którymi bym wieczorem mogła wyskoczyć. Najlepsza przyjaciółka wyjechała do Norwegii, zawsze była z siostrami zżyta a teraz takie cyrki.
A najlepsze, że jak usunęłam z fb tą koleżankę co ten komentarz o biżuterii dała to następnego dnia mi zaproszenie wysłała. 😁 😁 😁 😁
Anabel Ty obrotna babka jesteś, chyba robisz więcej pracując niż ja jak jestem w domu. ☺️
Wielka to faktycznie rajd po znajomych zrobiliście. A 13 dni do pracy to współczuję.
Skoreczka widzisz jak bezproblemowo wyszedł ząbek. Gratulację, Błażejek już ma bardzo dużo ząbków. 🙂
Co do oceniania siebie to chyba zależy od nastroju w danym momencie. A co do podziały kto winien to chyba zawsze w jakimś stopniu są obie strony winne. 😜
Wielka Emilka znowu sobie pobudkę o 5 zrobiła, ale potem jeszcze poszła spać i spała do po 9. A ja też. 😜
Kruszyna fotkę będę miała jutro.
Myślałam, że zdjęcie portretowe to taka duża fotka a to oznacza tylko rodzaj ujęcie. Fotka będzie chyba 10x15 czy jakoś tak. Widziałam na aparacie jak zrobił, ale jestem ciekawa jaka będzie jak ją obrobi. Emilka się wyginała, patrzyła na lampy i kombinowała. Chociaż fotograf powiedział, że jak na dziecko to bardzo grzeczna, bo już potrafił mieć niezłych rozrabiaków. No i zestaw 3 szt takiej fotki to koszt 50zł 😮 😮 (no, ale ja się nie znam) i zrobił nam takie ujęcie, że jak będziemy chcieli to możemy ją kiedyś do dowodu osobistego wykorzystać bo widać ucho.
A co do Waszych ząbków to czasem tak jest, że część dzieci szybko a część dopiero jak ma ponad rok to pierwsze ząbki "dostaje".
a tu pusto 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 😉
Kruszynka no rzeczywiscie najpierw z Kini sie sliali odwroony krulik bo miała tylko dolne jedynki a teraz wampirek bo ma jeszcze górne dwójki ale dzis widze juz naciecia na dziasle wiec zabek sie przebił 😉 mamy pierwsza górna jedyneczke 😉

Nikusia ja musze robic duzo w jeden dzien bo jak pracuje to po ppołudniami robie tylko to co musze a po weekendzie jak jestem w pracy i mamy jakas impreze to w domu jest sajgon no wiadoma maz dzieci i tesciowa.....tak ze jak w srode byłam szczesliwa bo mialam super porzadek w domu tak w niedziele jak wrociłam z pracy to mi sie płakac chciało...
Ide obejrzec fotke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Aleks umie dawać buzi 🤪 To takie słodkie, mówię Wam 🙂 I przybijać piątkę 😉

Z góry przepraszam, ale przyznaję się bez bicia, że przeczytałam tylko dwie ostatnie strony 🤔

Wielka na Sylwestra? 😁 Na białą salę 😁 buhaha (czyt. spać) A tak serio to się nawet nie zdążyłam jeszcze nad tym zastanowić. A Ty już wiesz? 😉
Nikusia Emilka śliczna na portreciku! 🤪 Wygląda na starszą 🙂 U nas u fotografa 1 poza kosztuje 50 zł, więc nagroda super 🙂 Będzie pamiątka.
Anabel gratuluję kolejnych ząbków 🙂 To takie słodkie jak dziecko się śmieje i ząbeczki widać, hi hi 😜
Skoreczka i dla Błażejka gratki za 6 ząbka 🙂 Gonimy Was 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

Dziś to ja się tylko przywitam 😮 😮 😮 Marny dzień.

Beata 7 -go ząbka 😜 😉
Anabel no i u was kolejne ząbki 😉 Brawo!
Nikusia my kiedys za 4 zdjęcia w wymiarze pocztówkowym zapłaciliśmy ponad 60zł. Fotograf odwalił fuszerkę, totalna klapa, nawet dziecka nie umiał posadzić, byłam taka zła jak wyszliśmy ze słowa nie powiedziałam 😠 😠 😠 A jak milczę to jest już mega złość! No nic jakos przełknełam pigułkę 🙃
Kruszyna i u Zosi pojawią się ząbki 😉 Ważne zeby nie cierpiała przy wychodzeniu. My mamy teraz taki czas ze dają nam się we znaki te ząbki 😞 Mały spi po półtorej godziny dziennie, ciągle chce byc ze mną a ja padam.
Wielka z dwójką dzieci to można iść - na podwórko poogladac z daleka fajerwerki 😁 😁 😁

No troszkę napisałam.

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel ja się staram wszystko porobić, ale czasem mi dnia brakuje a czasem to moje bezproduktywne siedzenie. Też nie lubię jak nie szanują mojej pracy.
Beata bo nasze dzieci już coraz więcej umieją. I łatwo się uczą nowych rzeczy. 😉
Też się cieszę, że fotki.
Skoreczka wiesz ja za dużo do powiedzenia na fotce nie miałam, ale jakbym płaciła to bym się uparła, że chcę uśmiechnięte zdjęcie. No, ale jak zobaczyłam po obróbce to jestem zadowolona.
Wielka zapomniałam napisać, że też nic nie planuję na Sylwestra.
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

My mamy 2 ząbki dolne i u góry jedyneczka się wybiła 😉
Jasio robi brawo, daje calusa,przybije. Piątkę i robi pa pa.
Ostatnio podawał mi spinacze z pudełka jak wieszalam pranie ;-)
A najlepsze jet to że jak pytam gdzie bozia to szuka obrazka po ścianie. Boże jak te dzieci rosną 😉

Oj my w sylwestra mamy rocznice ślubu ...... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Nocka ok 🙂za oknem zimnawo,ale słonko chyba się przebije 🙂

Wielka my już poruszaliśmy temat Sylwestra z naszymi znajomymi ,ale jeszcze nie wiemy. Raczej bedziemy siedzieć w domu i może oni nas odwiedzą 🙂

Nikusia Fotka śliczna na pewno było ciężko ja tak ustawić ,ale udało się fajne zrobić ujęcie 🙂zdjęcie na prawdę bardzo ładne 🙂

Anabel gratuluję kolejnego ząbka 🙂

Beata duże postępy robi Aleks 🙂 piąteczka super 🙂

Skoreczka dziś humor jest już lepszy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...