Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
No to ja tak mam, ze cos ciemnego mam na sobie zawsze, ale tak jak i ty, nie mam za duzo czarnych ubran nie stac mnie zeby wymienic cala garderobę na czarno,zreszta jestem szczupla i jakbym chodzila cala na czarno to bym wglądala tragicznie.

Mi to wisi co ludze gadają, tylko wkurzajace jest to ze sie wpieprzaja w czyjes zycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Adzia82 napisał(a):
Skoreczka, ta poszewka jest super! 🙂 spytam-po ile te cuda? umialabys tez dla Ani coś zrobić?


Adzia od 35-40 zł za poszewkę na jaśka w zalezności od wielkości obrazka 😉
Wzory wysyłam na fb. Jeśli bedziesz miała na coś chęć to z przyjemnością przyjmę zamówienie 🙂
Cenę ustalam na podstawie materiałów które wykorzystam i troche pracy i czasu który wkładam. nie porównuje się do innych bo robię to ręcznie a nie maszynowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki

U nas straszny dzień, nawet nie chcę pisac co ja rano przeżyłam 😞 😞 😞
Teraz okazuje sie ze Błażejek jest podziębiony i leci mu z noska i bardzo marudzi 😞

Adzia teraz mało kto chodzi na czarno w żałobie. Tylko starsi ludzie bardzo srogo to oceniają. Myslę ze załoba jest w sercu a nie na ubraniu. Tak jak pisałyście wcześniej.
Wielka bardzo miło nas przywitałaś 🙂

Musze juz zmykac, bo dzieci marudzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka przesyłam wirtualne uściski. 😘 😘 😘 😘 😘 Mam nadzieję, że już lepiej.
Marta fajnie, że do nas zaglądasz 😉
Adzia masz rację, te "stare baby" się czepiają, gorzej jak to się na Twoim tacie skrupia a on się przejmuje.

Dziewczyny założyłam na fb profil z moją biżuterią i wysłałam Wam zaproszenia. Jeśli chcecie to polubcie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakos zatesknilo mi sie za Wami Nikusia 🙂 wiec zajrzalam.
Widze ze temat o zabkach - Gabrysia ma juz 6 i pewnie pracuje juz nad 7mym lol
Tez ostatnio budzi sie w nocy - wczoraj zrobila koncert, wygladalo na to ze bala sie spowrotem zasnac, nawet cyc nie pomagal
A ja mam wielkiego stresa!!!! Kupujemy mieszkanie i wlasnie uswiadomilam sobie ile trzeba na to kasy i ze jak cos pojdzie nie tak (jak to w zyciu czasem bywa) to bedzie niefajnie 😞 Koncza sie dla mnie beztroskie lata.... doroslosci witaj! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki.
Nikusia juz na posterunku.
Skoreczka to ja bym chciała jakąś podusie a potem podam Ci wymiary.
A co takiego pzezyłas w nocy jesli mozna spytac? A Blazejek chory mowisz? ja własnie sie zastanawiam czy isc z Anią do lekarza bo jej spływa flegma do gardełka i pokaszluje mi trochę i nie wiem czy to juz jest wskazanie by isc do lekarza czy np jeszcze poczekac na gorączkę?
Usciski dla Ciebie mocne! mam nadzieje ze dzisiaj juz lepszy humor bedzie 🙂

Marta powodzenia w kupnie mieszkania no i gratuluje tylu ząbków.
Nikusia Tobie tez gratulacje z okazji 4 ząbka 🙂

A my zaraz uciekamy na zakupy, tzn rybkę lecę tylko kupić i do domu bo strasznie zimno tam dzisiaj jest.

No to uciekam bo Ania zas marudzi.
Aha, dzisiaj tez w nocy nie spala, tzn płakała przez sen ciagle i ją wziełam do nas i było lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
byłam dziś w szkole, bo Kuba zapomniał kwiatka (Dzień Nauczyciela), okazało się, że ich pani poszła do lekarza i nie wiadomo czy wróci jeszcze do szkoły. Mam nadzieję, że ten kwiatek przeżyje do poniedziałku w wazonie w szkole.

Trwa księgowanie 1% z podatku na subkonta, na razie wpłynęło nad od jednej osoby, ale już dziękuję. 😉

Adzia chyba lepiej iść z Anią do lekarza. Jak już kaszle to możesz nawet ie wiedzieć kiedy się zacznie zapalenie oskrzeli. A weekend przed nami.
U mnie zrobiła się ładna pogoda my z Emilką się ubrałyśmy jak na Syberię 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry

Nikusia, MartaMay i Adzia dziękuję za wirtualne wsparcie 😘 😘 😘 Wczoraj nie wyjęłam nawet prania z pralki, nie zrobiłam nic. Mały krzyczał tak ze łzy lały mu sie po policzkach, cały dzień noszenia, gadania a on płakał. Wieczór to samo. W końcu stwierdziłam ze bolą go te dziąsła, bo palce nam obgryzał. Dałam o 9 czopek przeciwbólowy i po 10 minutach zawołał jeśc i zasnał. Mikołaj do tego wszystkiego buszował i krzyczał. Mówię Wam czułam się jak na fabryce gdzie nie daja przerw 😞 😞 😞 Dziś widzę ze jest lżej ale staram sie nadgonic wczorajszy dzień 🤢 😮

Nikusia i MartaMay
gratuluję ząbków 🙂
MartaMay fajnie ze kupujecie mieszkanie, mimo stresu warto miec własny kacik 🙂
Adzia w sprawie moich haftów jak juz bedziesz wiedziala ze chcesz to w wiadomościach na fb 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej dziewczynki, ja chwilę usiadłam i piszę

Skoreczko mam nadzieję że dzisiaj już lepiej się czujesz , również ściskam Cię mocno, czasem mamy takie dni kiedy jest ciężko, ale będzie lepiej na pewno 🙂

Nikusia to fajnie że masz porządki za sobą a jutro przyjemności u znajomych, ja jutro sprzątanie a wieczorem wyskakuje z koleżankami na spotkanie, też się cieszę 🙂

Adzia ja też bym poszła na Twoim miejscu do lekarza bo wiem sama po swoich dzieciach jak to nieraz bywało, bez gorączki niby drobny kaszel a to juz oskrzela, nie straszę Cię ale lepiej skontrolować Anusię a będziesz spokojniejsza, będzie dobrze, zdrówka dla Was!

Marta to urządzanie jest fajne, tylko najbardziej kosztowne, ale tyle jest łądnych rzeczy że aż by się chciało powymyślać coś

Miłego weekendu pa pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skóreczka ja też będę miała takie zmówienie dla Ciebie ale jeszcze nie teraz na prezet na chrzciny dla mojej kuzynki (dokładnie Marcina)

Nikusia gratulacje ząbka

MartaMay zaglądaj częściej a i zazdroszczę ci mieszkania niby droga inwestycja ale własne

Skóreczka wiesz ze ja cie kocham ty moja mordeczko

My mięliśmy dzisiaj pobódkę o 6 młody siedzi w łóżeczku i marudzi ja na 13 do pracy noi 4 listopada mam chrzciny u szwagra powiem wam ze mi się nie uśmiecha bo miałm inne wydatki zaplanowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jej dziewczyny takich pustek to tu jeszcze nie było 😮 😮 😮

Mi ciezko byo wejsc bo w pray cały weekend j tylko szybko sie zwqlniałam do domu bo Jamum od piatku mam angine i oczywiscie Kinia juz od wczoraj tez teraz dałam dziecia leki i jade do pracy Daniel ma sie wczesniej zwolnic z pracy i przyjechac bo my szykujemy stype wiec z wolnym kiepsko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 🙂
Wczoraj miałam wolne,ale nie pytajcie jak szybko mi zleciało. Do południa robiłam obiad a popołudniu pojechaliśmy do galerii bo w sąsiedniej miejscowości nową otworzyli. Kupiliśmy Zosi dywanik do pokoju w Castoramie a póżniej weszliśmy tylko do 3 sklepów w galeri straciliśmy 400zł i wróciliśmy do domu. Zosi kupiliśmy kombinezon na jesień 😁 taki pluszowy jak pstryknę fotkę to wam pokażę 🙂
Zosia ładnie stoi i no najwięcej to gada baba ,ale jak jej się pomyli to powie mama i tata 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka z rana.
Była wczoraj w domu, ale wiem że w weekend się nic na forum nie dzieję to nie wchodziłam.
Emilka jeszcze śpi, bo wstał po 6, ale to trochę winy Kuby. Jak wstaliśmy to poprosiłam go o pomoc bo tu śniadanie a tu się Emilka o butelkę upomniała. To ja szybko wodę postawiłam i mleko, no i poleciałam Emilkę karmić. Woda piszczy to musiałam wrzeszczeć do Kuby, żeby wyłączył a potem i tak szybko biec bo by mi mleko wykipiało. I się rozbudziła a Kuba przez ten czas jedną skarpetkę założył. I jeszcze mi tłumaczył, że to wcale nie jest tak prosto te wąskie skarpetki ubierać.
Kinga jak się udało spotkanie z koleżanką. Zazdroszczę bo u mnie takie wieczorne wyjście z koleżanką nie wchodzi w grę bo nie mam z kim wyjść.
Wielka ja też to pomyślałam, że Marta będzie miała super, bo własne.
Dzień dobry Kacha, Elka
Anabel Ty to jesteś biedna z tymi chorobami dzieci. masakra, a tu trzeba do pracy iść 😘 😘 😘
Wielka to gratulacje mamy pierwsze chodzące styczniowe dziecko, no chyba że Adzia dopisze że jej Ania też już chodzi. 🤪 🤪 🤪
Kruszyna słyszałam, że otworzyli tam centrum. Miałam tam nawet podanie poskładane (daleko, no ale cóż) i tak nic nie wyszło. Pstryknij kombinezon bo jestem ciekawa czy to coś takiego jak miałam dla Emilki w zeszłym roku. Taki jakby z misia. 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...