Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
DZień dobry

Mamusie przywitam się, bo ledwo żyję, dostaję właśnie okres, ale tak mnie wszystko boli jak w 9 miesiącu ciązy 🤢
Później moja druga babcia przyjedzie., więc musze dom ogarnąć. Maż obiad gotuje - dzięki Bogu !

Adzia tez jestem zdania ze szkoda dzieci których rodzice nie znają umiaru w jedzeniu i piciu 🤢 Chodzi mi o takie przypadki - pchania wszystkiego i co chwilę.
Co do ciast to sama nie wiem, bo ze mnie kucharka nie jest tylko smakosz 🙃 Pewnie w koncu cos maż zrobi albo kupie ech
Nikusia to teraz pewnie Kuba w domu bedzie siedział. Straszne te choróbska 🤢

Dziękuje ze starałyscie się mnie zrozumiec co pisałam o ksiązkach 😘

Mój mały mało śpi w dzień, bardzo mało.

Kupiłam szczoteczkę do zębów od 0 do 3 lat 🙂 Jednak są i takie.

Uciekam, bo mały skwierczy a odkurzacz się do mnie uśmiecha 😉

No i jedna poszewka skończona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczynki.
My juz po obiadku, dobry był a jak Ania wstanie to jedziemy do sklepu kupić kaszki i inne rzeczy.
Nikusia moja nie ma gorączki ale jest marudna i ciagle chce sie przytulać i taka 'chora' z wyglądu. Juz tydzien podaję jej syropek na kaszel i mam wrazenie ze jest gorzej wiec jutro sie przejdę do lekarza na kontrolę bo coś mi tu nie gra.
A ty jutro pójdziesz z Emilka do lekarza tez i w koncu coś dostanie na te choróbsko i sie wyśpisz. Ona tez biedna bo taki sen przez placz to nie sen.

Wielka, bo tak to jest jak się robi po nocy ciasta 😉 nie no zartuje, ale widzisz, najpierw trzeba wypocząc a potem brac sie za takie wyczyny po tylu dniach w pracy bo potem nic nie wychodzi, a to wszystko z przemeczenia, na pewno wyszłoby super jakbyś była wypoczęta 🙂 no ale widze ze umiesz sobie poradzic w kryzysowych sytuacjach.
A ja jak wroce ze sklepu to tez sie za cos biorę, mężowi obiecałam strudel z makiem wiec mu go upiekę a nam tzn mi i tacie jakies inne ciacho i jeszcze chce zroic deser z serka mascarpone i truskawek 🙂 ma mnie na słodkie dzis.

Skoreczka za wczosu weź sobie ibuprom plus no-spa, u mnie to działą, tzn te dwie tabletki zawsze razem. Wtedy najlepszy efekt no i nie ma co czekac az bol cie dopadnie na maxa tylko bierz za wczasu.A do tego zró sobie kakao i usiadź przy oknie lub na tarasie w promieniach słoneczka. Jak się nagrzejesz to od razu Ci sie zrobi milej i lżej 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Przepraszam troszke was zaniedbalam ale nie odpalałam ostatnio nawet kompa dzis jestem po pracy obiad zrobiony troszke [osprzatałam i jestrem wolna na chwile bo Kinia zasneła...

My tez juz mamy pieluszki rozmiar 4 😉

Nikusia super ze tak ci idzie z ta bizuteria 😉

Beatka my mamy 6 zęboli 😉

Kacha duze zmiany u was ale przetrwacie to i bedziecie sie ciesztc ze te 8 miesiecy szybko przeleci

Kruszynka wyporzyc mi męza moze zabierze moja dwójke tez na spacerek a jak posprzatam 🙃 🙃 🙃

Natalka Buziak od cioci 😉
Nikusia drógi buziak 😉

Kacha oby mała patem nie chorowała bo po ostatniej chorobie mam serdecznie dosc...


Kinga moje dzieci wyleczone ale Jakub jutro idzie do przedszkola...

Nikusia jeszcze pamietam jak cie w ciązy złapali w pizamie 😉

Adzia Nikusia mam nadzije ze dziewczynki i Kubuś sie szybko wychoruja

Wielka nastepnym razem sie uda 😉 ale mi apetytu narobiłyscie ale jutro ide na kawe urodzinowa kolezanki z pracy i bedzie torcicho 😉

Skoreczko wskocz do wanny zrelaksuj sie ...

Uciekam wykortzystac to ze mała spi jeszcze/....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka ja dziś kopiec kreta jadłam bo siostra przywiozła. Mówiła też o tej masie, bo coś w tv oglądała, chyba muszę zacząć oglądać.
Skoreczka widziałam Twoje nowe dzieło na fb, fantastyczne 🙂
Współczuje tak bolesnego @.
Adzia to ja muszę umierać z bólu, żebym wzięła tabletkę. O braniu zawczasu to nawet mowy nie ma. 😉
Idę jutro z Emilką do lekarza, ale Kuba idzie do szkoły. Kaszle tylko i nic więcej. Dziś cały dzień w domu i zachowuje się normalnie. Zaczyna kaszleć jak wspomnę, że jednak idzie do szkoły, ale wiecie Kuba to Kuba 🙃
A Emilce co jest to ja nie wiem, ona ma tylko wysoką gorączkę. Coś czuję, że skierowanie na badania dostanę, chyba że lekarka coś w gardle wypatrzy. 😮
Anabel do konkursu zgłosił się 20 osób, ale część z nich, jak weszłam na profil to tylko konkursy ma po udostępniane. To nie będę potencjalni klienci. A do tego spora część nie przeczytała warunków, polubiła udostępniła ale nie przesłałam odpowiedzi na pytanie dlaczego chce wygrać ten komplet.
I odkąd jest konkurs to nie mam zamówień. Wykańczam jeszcze te co miałam wcześniej, ale nie mam nic nowego.
A u nas pogrzeb w rodzinie. W środę. Zmarła kuzynka od mojego męże. Ledwo tydzień temu się dowiedzieliśmy, że choruje a dziś, że umarła. Nie byliśmy z nią blisko emocjonalnie, ale jesteśmy w szoku. Chyba mi siostra z dziećmi zostanie jak na pogrzeb pojedziemy.
Dziś miałam gości najpierw szwagierka z synem i teściową przyjechali. Potem teściowa została a siostra ze szwagrem. 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i dupa blada. Nic nie upiekłam bo brakło czasu, zła jestem 😠 jedynie deser zrobiłam http://chocoholiczka.blogspot.com/2012/07/deser-mascarpone-z-musem-malinowym.html musze powiedziec ze pyszny wyszedł, kolejny przepis mogę dopisac do mojej ksiazki ze sprawdzonymi przepisami 🤪
Nikusia pogrzeb? nie fajnie. Przykro mi. Mówisz kuzynka, to brzmi na młodą osobe.
Ide na tv. Rano trzeba szybciej wstac do lekarza. A potem ma przyjechac sostra i zas bedzie rozpiździel... Jakby co, dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia współczuje takich przykrych wieści, rozumiem ze jestescie w szoku 🤢
Nikusia a ja zauważyłam ze ogólnie w konkursach ludzie nie czytają wszystkiego. Dziwne troszkę 😮
Moze goraczka Emilce minie do jutra!
Dziękuje za pochwałę mojej pracy, moje kobitki poudostępniały, Ty dałaś komentrze więc poszło w świat 😉
Ja akurat teraz mam zamówienia ale ostatnio miałam zastój. Na pewno ruszysz znów do przodu.

A kopiec kraeta bardzo lubię 🙃

Adzia tabletek nie mam w domu, ale wziełam panadol w syropie dla dzieci i czoło wysmarowałam kotkiem. Czuje sie jednak jakbym grype miała 🤢

Anabel a u Ciebie praca, praca, praca. Nie dziwie sie ze nawet kompa nie włączasz 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej wieczorowo, weekend a tu faktycznie ruch 🙂 ale to dobrze 🙂

Nikusia żal mi Emilki biedna jak męczy ją ta gorączka, ale miejmy nadzieję że to jednak od zębów a nie od czegoś innego, daj znać jutro koniecznie, a Kuba dobrze że to kaszel szkolny 😉 a nie inny

Skoreczka to faktycznie Cię dopadło, kuruj się też solidnie a okres i grypa to męcząca mieszanka, zdrówka więc życzę.Muszę obejrzeć Twoje nowe dzieło, na pewno super

Anabel ciesze się że już dzieci wychorowane, pewnie tort był dzisiaj pyszny też bym zjadła

No właśnie takie tematy słodkie że aż się jeść zachciało

Adzia i Wielka ja Was chyba zgłoszę do Masterchefa jesteście bombowe z tym pieczeniem, macie talent cukierniczy super

Adzia no właśnie zapisałam sobie stronkę z tym deserem ciekawie wygląda a powiedz dajesz surowe maliny czy jakie?mogą być odmrożone?

Wielka jak zawsze wyszłaś z opresji, brawa dla Ciebie

U nas Miłoszek lepiej ale jutro jeszcze nie idzie do przedszkola może pójdzie w środę? zobaczymy a Niki troche kataru czasem pokaszluje ale mam nadzieję że od kataru będziemy obserwować go i mam nadzieje że to sie nie rozwinie.Dobranocka pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka z rana
Emilka już zaleje w łóżeczku. Noc nawet nie aż taka zła jak ostatnie. Kuba idzie do szkoły za chwilkę. Chciałabym tak zarejestrować Emilkę, żeby mi jeszcze lekarka Kubę przebadała. Mam nadzieję, że będzie o tej godzinie jeszcze przyjmować.
Potem na spokojnie poczytam.
Uściski dla Nikusia za wczorajsze 9 m-cy 😘 😘 😘
Uściski dla Kini za dzisiejsze 10m-cy 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Nikusia ja sie przyznbaje ze przeczttałam warunki konkursu ale nie chciuało mi sie produkowac zeby napisac dlaczego chcialabym miec te bizuterie zmeczona byłam wtedy 😉

Dajcie znac co wam lekarz powiedział ...

Skoreczka no tak wyszło teraz z ta praca a po pracy trzeba w domu zrobic jeszcze i dziecki sie zajac ale jakos dałam rade teraz mam wolne dzis i srode a potem od 1 do 4 😉 no i cały listopad zapowiada sie spokojny 😉

Kinga ja dopiero dzis ide na tego torta 😉

Nikusia Dziekuje w imieniu Kini 😉

Lece dzis do miasta jak sie nie rozpada po buty bo nie wytrzymały tepa pracy i poszły w piec i jeszcze musze Kini jakies łapcie na dwór kupic tylko ceny mnie przerazaja buty na 2 miesiace za 120 zł musze poszukac czegos tancszego a wy jakie macie wuciki na dwór dla waszych dzieci bo w domu Kinia biega bez butów ale na dwoze zimno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂


Uściski dla NIKUSIA z okazji 9 m-cy 😘
Uściski dla Kini z okazji 10m-cy 😘
i spoznione życzonka dla Natalki z okazji 9 miesiecy 😘


a ja w sobote robilam jablecznika i zledlismy z bita smietanka 🙂
w niedziele o 18 w ugotowanych jest moja wioska

http://ugotowani.tvn.pl/odcinki-online/8-odcinek-podhale,15917,0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry. U nas noc znowu fatalna, te dziecko mnie wykonczy. Kiedy ja pośpię? na emeryturze?
Na 11:20 mamy lekarza wiec lece sobie umyć włosy nakarmic Anię wypic kawke i zium.
KingaS ja nie miałam malin i zmiksowałam zamrozone truskawki 🙂 ale moze byc obojetnie jaki owoc, co lubisz, nawet zamrozony 🙂

Dobra lece bo woła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skóreczka wspolczuje okresu mi się własnie skaczył

Adzia tylko kiedy ja mam wypocząć jak ja nie mam kiedy cały czas jestem w ruchu i od dzisiaj znowu do pracy i 13 dni


Kinga 100 lat dla Nikusia i trzymam kciuki żeby choróbsko się nie rozwinęło

Anabel sto lat dla kini. Mój Fabi jak na razie chodzi w pumach i nóżki mu nie marzną wiec na razie butów nie będę kupować chociaz ostatnio widziałam Fajne Nike zimowe za kostkę i powiem że mnie bardzo kuszą

Wczoraj miałam gości najpierw szwagier był nas prosić na chrzciny mój jest chrzestnym a potem przyjechali moi rodzice i babcia posiedzieliśmy chociaz ja byłam nie do życia.Powiem wam że Fabi jest nie możliwy wczoraj jak przyjechał szwagier z małym to miał takiego resorka Fabi zabrał mu i wiece się nim bawił jeździł po całym pokoju robim bum bum ich ten maly to jest taki spokojny to nie mój szatanek ze go wszedzie pełno niebo a ziemia
Fabi własnie spi a ja zaraz jade do kuzynki na kawke potem do pracy 😆

boże ile ja mam imprez to tak
teraz 4 chrzciny
oko 30,11 roczek chrzesniaka marcina
06,01 ,12 fabiana roczek bede robic
na wiosne drugie chrzciny
kwiecicen 23 mojej mamy 25 rocznica ślubu
25,05,12 wesele
11,07 -,12 30 urodziny fabiana chrzesnego
18.0812 mojego marcina 30stka
31,08,12 wesele,
25 listopad mojej babci 75lat
27 grudzień mojaj siostry 18stka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tyle co pamiętam
Emilka się obudziła, przewinęłam ją, przebrałam i dalej śpi. 😮
Lekarza mamy na 13:40 to z Kubą też pójdziemy.
Kinga Kuba kaszle i odkrztusza ale nasila mu się jak mówię o szkole. Mam nadzieję, że lekarka nie powie, że to oskrzela.
Anabel ja z konkursem nie miałam Ciebie na myśli. Są tacy co jak wchodzę na profil to same konkursy. A nawet nie przeczytają. A Ty jak masz chęć to napisz odpowiedź.
A jak nie to dzięki, że udostępniłaś.
Skoreczka fajnie, że praca poszła w świat. I może znowu jakieś zamówienie wskoczy. A u mnie zastój.
Anabel na teraz mam takie ciepłe kapciochy ale nie wiem co na zimę. Dziewczyny co kupujecie dzieciaczkom na zimę.
Adzia daj znać co powie lekarz.
A mi też brakuje czasu, ale to chyba ja jestem niezorganizowana 😜
Wielka mój Kuba był taki spokojny a Emilka ma mnóstwo energii, a Ty zrelaksuj się przy kawce.
A ja też idę sobie zrobić. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Zaraz ide na spacer.
Migrena przechodzi, walczyłam z nią nawet w nocy. No i okres mam.

Nikusia i ja kawę sączę 🙂
KingaS to u Was nadal leki, no ale takie zapobiegawcze to warto pobrac. Ja np. rutinoscorbinu nie mogę bo mam uczulenie - wyskakuja mi opryszczki w dużej liczbie 🤢
Nikusia i KingaS Dziękuję za polubienie mojej pracy na fb 😘
Elka przegapiłam wczorajszych Ugotowanych 🤔


Znikam na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel to Ty mi pisałaś o 3dniówce? Najpierw wysoka gorączka a potem wysypka?
Kurcze Emilkę wysypało. Tylko wczoraj ją myłam w naszej wannie i zapomniałam jej mydełka no i umyłam ją naszym. Teraz nie wiem czy to do tego mydła czy od choroby.
Emilka znowu zasnęła ale wcześniej była bardzo marudna.

ps przypuszczam, że to ta trzydniówka bo jak miała uczulenie na środki chemiczne to były takie drobniutkie chrosteczki a teraz są inne. Poczytałam trochę w necie i chyba to to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...