Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A u mnie domy wyglada jakby tajfun przeszedl. Byla siostra z synkiem i oboje taki rozpizdziel zrobili ze chyba do wieczora bede sprzatac.
Musze na jutro dobry plan ulozyc zeby ze wszystkim sie uporac 🙂

A tutaj chyba weekend zawital 😉
Nikusia pewnie kawe z mezem pije, Skoreczka fotografuje jak zwykle 😉 Wielka roznosi sklep albo dom 😉 Anabel w ciagłym ruchu z dziećmi. Elka zajada pizze, Beata hmmm Beata juz chyba nas zapomniala, Kacha bidulka plcze w kącie, kingaS walczy z chorobami, Kruszyna obserwuje Zosię jak śmiga bez gipsu, chyba o niikim nie zapomniałam? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hahhahaa Adzia uśmiałam się jak czytałam Twoje wyobrażenia co robimy 😁 😁 😁 Łap oklaska 🙂

No to napisze czemu jestem zadowolona 😉
Dziś zobaczyłam ogłoszenie ze jutro jest sesja do reklamy sanek, potrzebują 10 osób z dziećmi od 2 do 5 lat. Napisałam do nich i zadzwonili 🤪 Jutro jedziemy na sesję sankową 🤪 Mikołaj będzie brał udział a Błażej obserwował bo jest za malutki 😉
Kurcze oderwiemy się od rzeczywistości 🙂 Mam nadzieje ze moja radosc bedzie uzasadniona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem 🙂
Wierzcie mi, że od rana nie miałam czasu na spokojnie poczytać.
Koniec konkursu na fb, jury, wyniki itd zanim się ogarnęłam to już maż był.
Adzia Wielka ja już też padam. Ile można wstawać w nocy, Emilką od urodzenia jeszcze ani jednej nocy nie przespała. Dziś do godziny 2 w nocy wstawałam 4 lub 5 razy, po tym czasie oczywiście też, ale już straciłam rachubę.
Wielka to Emilka ma sporo mniejszą nogę od Fabiana, ja mam adidaski 20-21 i są dużo za duże. Mam też 17 i musiałabym przymierzyć. Z tym, że to nie są zimowe buciki.
Kacha ja każdej z Was wysłałam sugestię o mojej stronie na pocztę. Tobie też. Kto chce to wchodzi a kto nie to nie. Jak miałam na swojej stronie to miałam wrażenie, że ktoś lubi bo wypada albo że zamęczam (jak to Skoreczka kiedyś powiedziała na fb 😉 a po drugie teraz mogą wchodzić i obcy a na moją prywatną stronę wchodzą tylko znajomi. I tak mi pasuje.
Tylko moja strona to okropny zjadacz czasu.
Jak mąż dziś przyjeżdża to pewnie już nie masz doła.
Kacha ja Emilce daję środek z chleba i ząbki do tego nie są potrzebne.
Skoreczka ani mi nie mówi o szukani jury. 🙃 Jeszcze jedna babka piękny wierszyk przesłała a to plagiat był. 😠 😠 😠
Ja też kiedyś byłam bez mojego 2 m-ce. Wszystkie sprzęty mi w domu siadły (miałam podłączone TV, kompa i wieżę) i jak padło to wcale głosu nie było. Tragedia. A byłam sama z 7 m-cznym Kubusiem. I nie chcę więcej.
Adzia u mnie nie było ładnej pogody. No a my w domku.
Ja jak daję Emilce biszkopta to ją do krzesełka sadzam a ubranka się wypierze.
Skoreczka uchyl rąbka tajemnicy czemu jesteś taka zadowolona???
Anabel najważniejsze, że dzieci zdrowe 😘 😘 😘 (widzę, że Adzia dokładnie to samo napisała 😁 😁) do Elki też to samo. 🙃
a już się wyjaśniło czemu Skoreczka zadowolona. coś widziałam na fb ale nie zdążyłam na spokojnie doczytać - czekamy na relację z sesji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka no to super! A Mikołaj to fotogeniczny jest bardo więc zdjecia wyjdą śliczne 🙂 chociaz pewnie nie tak jak już sobie to w głowie wyobraziłas jak ty byś to zrobila hehe

Nikusia ja tez Ani podaję biszkopta w krzesełku,bo wtedy gotuję obiad bo jest tak zajeta wcinaniem ze mam chwile spokoju 😉

Nikusia a ja sie przyznam ze nie wchodzę na twoja strone, ani na stronkę Skoreczki bo po prostu mi się nie chce, a jak cos nowego dodasz to i tak to widzę 🙂 mi sie podoba szczegolnie taki ciemny komplecik 🙂
Skoreczka mam nadzieje ze sie nie obrazisz ale ja nie przepadam za takimi wyszywankami, to jest specyficzna grupa odbiorców która jest nie za duża ale dopinguję wam dziewczyny w waszych pracach bo wazne jest ze coś robicie z pasja co wam daje radoche 🙂

Kacha nie placz i przyłaź do nas! 🙂 no chyba ze mąż jest to miłego wieczorku.

Aha, i dziękuje za oklaska 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia mam nadzieję, że nie musialas opłacic jury 😎

Adzia i Nikusia ja jestem z reguły pesymistką i nie biorę sobie Bóg wie czego do głowy w związku z sesją. Ja ją sobie wyobrazam jako sznur sanek i dzieci grubo poubierane ( niewidoczne buzie ) na tych sankach 😉 No okaze sie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia ja się nie obrażam przecież nie musi Ci się podobać heheh Tylko kiedys pisalas ze Ci się podoba 😁

I teraz to juz zaczynam myśleć o załozeniu aplikacji takiej jak Nikusia zeby własnie miec prawdziwych zwolennikow i nikogo nie zamęczac moimi haftami 😎

A ja bardzo lubię jak Nikusia dodaje swoja bizuterię, cenię ją m.in. za kreatywność 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
elka144 napisał(a):
a u nas pada snieg 😮 😮 😮 😮

a ja bylam dzis 4 ginekologa...

bo mi 2 kreski wyszly 😮 😮 😮 😮 😮

ale kogo to interesuje 🤢 😁



😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 No pięknie, moje GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia82 napisał(a):
W zwiazku z Elką mam pytanie, jak się jest po cesarce to podobno trzeba te 2 lata odczekać, ale powiedzcie mi jak to jest, 2 lata i poród czy 2 lata i dopiero zachodzenie w ciąże? 🙃



hi hi super.

ja lezalam z babka co miala cesarke i 1 corka miala 2 latka a ona juz urodzila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...