Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Odpisuje tylko na szybko bo przeczytałam Nikusi wpis ale mam mało czasu Trzydniówka czyli rumien nagły objawia sie tym ze najpier dziecko ma wysoka temperatóre bez innych objawóa a pózniej temperatóra spada i pojawia sie wysypka to nie takie typowe chrosciska tylko plamki tak jakby a tearaz przy tej grypie co miała to sa chrostki niereguralnie porozrzucane na raczkach nózkach i w buzi no i bół gardła Jal była u lekarza i potwierdzil trzydniówke to powinien ja wpisac w ksiązeczke Emilki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki.
U lekarza ok, mała zdrowa tylko ten kaszelek, ale to nam dała inny syropek i powinno przejść. A tak poza tym to pani doktor odkryła że Ani jedynka górna wyszła 🙂 dlatego była taka nieznośna.
Nikusia moze u was to też ząbki? Powiedz co wam doktorka powiedziała.

Anabel wszystkiego naj dla Kini.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny u nas noc fatalna jak spałam 3 godz to maks a rano 5.30 pobudka i do pracy miałam oczy jak zombi 🤪 Nikoś marudził, wiercił się płakał itd, wkońcy rano dałam mu pół czopka viburcol posmarowałam dziąsła i zasnął.Nic mu nie jest tylko trochę pokasłuje ale takim mokrym odrywającym się, mam nadzieję że mu przejdzie.
DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZENIA DLA NIKUSIA!!!! 😘 🙂

Skoreczka 😘 😘 😘 😘 😘 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 podusia śliczna DZIĘKUJEMY!!!!!Nikoś będzie miał piękną pamiątkę zastanwaim się nad czymś dla Miłoszka żeby też miał pamiątkę mój mąż podsunął mi pomysł że może coś do ramki np. z zygzakiem Mcquinem zobaczę co umyślę i dam znać.No i dziękuję bardzo za dodatek 🙂 🙂 🙂 🙂 słodki bardzo!!!!!!!
To dobrze że migrena przechodzi ja dzisiaj czułam się koszmarnie, byułam słaba i bolała mnie głowa pewnie z tego niewyspania

Adzia cieszę sie że Ania zdrowa i że nic osłuchowo nie ma no i gratulacje z okazji ząbka 🙂 🙂

Nikusia to na pewno trzydniówka tak jak pisała Anabel najpierw jest gorączka a potem wysypka ale daj znać co powiedziała lekarka

Elka okres może Ci się trochę przestawił nie martw się a co do Ugotowanych to mój ulubiony program i na pewno będę oglądała 🙂 to pewnie znasz już wygraną osobę 😉

Wielka ale imprez Ci się szykuje, ale kasowo to sporo wydatków, nie zazdroszczę 😉

Kruszyna tak jest z gośćmi jak nie ma to nie ma a jak są to czasem za dużo 😉 ale dzień Ci zleciał szybbko i Wszystkiego najlepszego dla Zosienki

Anabel wszystkiego dobrego dla Kini!!!!No i w takim razie smacznego torta dzisiejszego 🙂

Dobranocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Padam na twarz.
Kuba ma zapalenie oskrzeli i w domu do końca tygodnia. Tyle co oddałam koleżance pożyczony inhalator i znowu prosiłam, żeby mi pożyczyła. Normalnie mi głupio, kurcze muszę sobie kupić. Oprócz tego ma brać tabletki, które dostał od alergologa na kaszel.
Emilka nie ma trzydniówki. Ma zapalenie migdałków. I dostała antybiotyk. Uczulenie od mydła ( ale się nie przyznałam, że ją wymyłam innym mydłem 😜 ), lekarka ją pooglądała, przebadała i mnie wypytała i stwierdziła, że to nie jest 3 -dniówka. Miała wysoką gorączkę 2 dni, ostatnio raz z soboty na niedzielę a chrosty dopiero w poniedziałek. I chrosty nie takie. No ja się nie znam, ale mam naprawdę dobrą lekarkę. I wiem, że antybiotyk daje jak trzeba, to nie jest że zawsze.
Elka dzięki za życzenia zdrowia. Ja też nerwowa
Kruszyna ja lubię gości a Tobie pewnie też dzień fajnie zleciał.
Anabel to nie 3dniówka więc nic nie wpisywała.
Dzięki za rady, bo Kuba nie miał więc ja się nie znam.
Skoreczka właśnie mam chwilkę i piszę. 😜
Adzia u nas nie zęby bo sprawdzałam. Spoko, że u Was to nic poważnego. I gratulacje z okazji ząbka 🙂
Skoreczka a Zosia to chyba jutro ma 9 m-cy? 🙂
Kinga jak dziś Emilka nie była taka nieznośna w nocy to ja się obudziłam o 2 i nie umiałam zasnąć do 4. Nie pierwszy raz tak. A rano nogi w pion o 6:30 i też ledwo chodzę.
No tylko Ty jeszcze musisz iść do pracy a ja najwyżej się snuje po domu. 😜

Kacha Beata pamiętacie o nas? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia to Zosi też jutro złożę życzenia 😉 chyba coś mi sie pomyliło 🙃
Współczuje chorób i zyczę zdrówka!!!
To Emilka jest alergiczką? Jak zmieniasz mydełko to od razu taka reakcja? 🤢

KingaS cieszę się ze wszystko dotarło i że sie podoba 🙂 😘 😘 😘
I muszę ci powiedzieć ze ostatnio szukałam wzorów na Carsy bo zamierzam coś zrobić np. na ręczniczek dla mojego Mikołaja. W razie czego możesz pisać 😉
I chyba najbardziej lubię robić obrazki do ramek 😎

Mojemu małemu tez po czopku mijają dolegliwosci, ale tak jak Ty daję po jakimś czasie płaczu, bo musze byc pewna ze to rzeczywiście go cos boli 🤔

Śliczny avatarek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia zapalenie migdalkow? to kiepsko. Ale dobrze ze juz wiecie co to i szybko ją teraz wyleczycie i mała pośpi spokojnie=wy tez 🙂
A ja wrociłam z sesji i mam taki mętlik w głowie ze sama nie wiem juz o czym myśle.
Boli mnie gardło. Ide spać.
Dobranoc.

Aha, a Ania tak mojemu ojcu wrzeszczała że powiedział ze chyba za karę ją z nim zostawilismy 😉 oczywiscie zartował. A teraz smacznie śpi, dostała bufenik i mam nadzieje na spokojna noc. Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziś tak z rana,ale już wyspana za oknem ciemno 😮,ale to chyba w ten weekend przestawiamy zegarki 🙂
Dziękuje za życzenia dla Zosi 🙂pamiętacie o nas 🙂 🙂,ale to dzis faktycznie kończy 9 miesięcy Nikusia miała rację 🙂
Dziewczyny wczoraj Zosia raczkowała do swojego pokoju tam dorwała półkę z ciuchami i wszystko wywaliła 😮 śmiesznie to wyglądało bo oglądała swoje ciuszki które mam odłożone na później dla niej. Po chwili zamknęła drzwi i słyszeliśmy jak się bawi ciuchcią a okazało się ,że wylizała cały zawias z drzwi od smaru 😮 buzia rączki ,drzwi brudne a nie wiem ile tego zjadła 😮 😮 😮 😮 A powiem wam,że to nie pierwszy raz bo u moich rodziców tez tak zrobiła 😮 😮 😮. Słyszałam różne historyjki o tym co dzieci lubią jeść jak sa małe ,ale smar to już przegięcie 😠 Mój kuzyn jadł trawę,inne przypadki to skubanie ścian i jedzenie tynku,suchy tytoń a wy coś wiecie na ten temat???


Skoreczka ja też lubię ugotowanych i czekam z niecierpliwością zawsze na kolejny odcinek 🙂 🙂

Buziaki spóźnione dla Kini i Nikosia 🙂

Nikusia mam nadzieje,ze dzieciaczki szybko wyzdrowieją. A w szkole jak nauczyciele reagują na tak częste chorowanie Kuby.Ja nie mam nic złego na myśli ,ale jestem ciekawa czy coś ci kiedyś niestety życzliwie powiedzieli 😮

Adzia gratuluję ząbka 🙂 🙂 🙂 a my wciąż czekamy aby coś się wykluło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej no i jestem trochę się wyspałam mimo że młody od 4 koncertował znaczy bardzo sie tukł nie mógł sobie znałeś pozycji teraz rozrabia a ja pije kawę

Kruszyna mi sie nie uśmiecha ta zmiana czasu bo młody do tego chyba sie nie przyzwyczai i wtedy będę miał pobudkę o 5

Nikusia szybciutko wracajcie do zdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

mozegdzies sie tam zakrece w tym programie he he bo akutrat my spacerowali 😁
w sobote zjezdzasie rodzinka ciotka z wojkiem, druga ciotka z wujkiem 2 kuzynow , nastepna ciotka z wojkiem z niemiec wszyscy, chrzestny Jasia ale bedzie fajnie Imprezka murowana:P

a my w sonote chyba na zakupy pojedziemy zimowe 😮 🤪
muszekupic Jasiowi czapke szalik rekawiczki kombinezon butki jakies sweterki, sanki 🤪 🤪

Zimaaaaa ,u nas ma w sobote padac snieg 😮 😮 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia nie ma wiele do czytania 😉
A ja własnie karmię Anię ziemniaczkami z dynia bo nadal mleka nie chce 😮
Zupka grzybowa sie gotuje i tak sobie powoli dzień leci. Pogoda nieciekawa, nie chce mi sie iść na spacer. Może po obiedzie
A jak tam Emilka po nocy? A Kuba coś lepiej ?

Ja tez lubię program ugotowani 🙂 wiadomo, bo o gotowaniu hehehe

Kupiłam wielką dynię i zrobię z niej zupę i coś wykombinuje na halloween 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna wszystkiego najlepszego dla Zosi. 😘 😘
Skoreczka ja już kilka razy pisała, że mam problem z Emilki skórą. Jak ją kiedyś wytarłam naszym ręcznikiem (bo swój posikała i na szybko nie miałam) to następnego dnia była cała w chrostach. Teraz wymyłam ją innym mydłem i jest cała w kropki. Lekarka mówi, że ma wrażliwa skórę. Z tym, że jak to się będzie powtarzało to zapytam o to alergologa jak będę w marcu.
Adzia ale mętlik w głowie pewnie skłania do myślenia. I jak się czujesz po kilku sesjach? Sorry, że Cię tak wypytuję ale bardzo mnie to interesuje. Szczególnie, że po śmierci mamy i myślę że do dziś mam problem z radzeniem sobie z emocjami.
Kruszyna to Zosia jest niezła agentka. Emilka mi kilka dni temu złapała za woreczek z 2 mm elementami do biżuterii. I wysypała a było tego ok 200 czy więcej. Zamiataliśmy je a i tak jeszcze do dziś znajduję. 🙃
Co do nieobecności Kuby to nauczycielka jeszcze mi nigdy nic nie powiedziała. Z tym, że dość dobrze się z nią znam, bo w pierwszej klasie jeździłam na basen jako dodatkowy opiekun i na wycieczki z Kubą. I wie na bieżąco na co Kuba choruje, dlaczego go nie ma w szkole. Wizyty u lekarzy staram się ustalać na popołudniu (o ile się da oczywiście) albo go zwalniam, żeby tych nieobecności było jak najmniej. Nie wiem co sobie myśli, ale mi nic nie mówi.
Wielka Emilka nie chciała wieczorem i w nocy zasnąć. Potem już nie było tak źle.
Elka ja wczoraj patrzyłam w piwnicy i w szafie za kombinezonami, dodam Wam fotkę jakie są tego efekty. 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃
Udanego zjazdu rodzinnego.
Ja się wyłamię bo nie lubię gotować ani programu o gotowaniu też nie 😜
Adzia jak od rana nie czytałam to trochę tego było. Miałam wcześniej pisać, potem przyjechała siostra, Kuba zawładnął komputerem. Potem obiad, robiłam bransoletkę i kawka z mężem i brak mi czasu 😮
Kruszyna napisz jak kontrola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a to moje zimowe kombinezony.
Beżowy 2 częściowy po Kubie.
Różowy z misiem ( do którego nie zakłada się butów) kupiłam jak Emilka się miała urodzić bo babka napisała, że to 62 😮
Różowy dostałam
Bordowy dostałam, ale potem mam dać siostrze

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/441/dsc07084a.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img441/4870/dsc07084a.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

U nas ponuro za oknem, cały dzień w domu 🤢

Nikusia pamiętam, że Emilka miała problemy ale myslałam ze to było w okresie niemowlęcym i ze to mineło.
Kruszyna wszystkiego najlepszego dla Zosi 🙂
Może wezmiesz kiedys udział w Ugotowanych 😉
Powodzenia na kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...