Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Adzia moja najlepsza koleżanka by mi tak nie powiedziała 🙃 ona jest taktowna a ja mam porywczy charakter 😁 😁
W sumie lubię jak ktoś mi powie co myśli, ale z taktem.
Czyli mając do wyboru:
"okropnie wyglądasz zrób coś wreszcie z sobą"
a
"może zrobisz sobie np pasemka, odświeżysz wygląd, lepiej się poczujesz itd"
to wybieram tą drugą. Pierwsza wywoła moją złość. 😜
Wiem co to jest "pofyrtać", ale nie wiem co to znaczy "zaczął się RYJEK?"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a ja mam więcej sióstr i tylko z tą jedną naprawdę dobre stosunki. A moja najlepsza koleżanka jeszcze z liceum wyjechała. 😞
Moja mama pracowała za granicą i jak była w Polsce to chodziłam do niej na kawkę. Nie mieszkałyśmy razem. Teraz kilka razy się złapałam, że chciałam dzwonić czy jest w domu i mogę przyjść.
Z innymi koleżankami stosunki mi się bardzo rozeszły. Szczególnie jak w ciąży musiałam leżeć.
Mam taką świetną koleżankę, ale mieszka daleko i kontakt głownie mailowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam kuzynkę z którą ostatnio mam fajny kontakt, 2 lata temu razem pracowałysmy i sie tak zgadalysmy no i teraz tez wyjechała do warszawy do pracy i tylko czasami przyjeżdża. Ale kiedys tu wróci to znowu bede miala z kim pogadac. W ogóle zakochała się w Ani i jak tylko przyjeżdża tutaj to przylatuje do Ani 🙂 i sie zastanawiam czy moze ją zaprosić na roczek.

A RYJEK oznacza Rybnicka Jesień Kabaretowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia super ze masz zamowienia 😆
moj dzien tez dziwny po zmianie czasu, a Ania padla dopiero przed chwila. Wytrzymała jak duracell 😉
A ja upieklam ciacho z masa cukrowa 🙂 dodam potem zdjecie. Nie jest za ładne ale to moje pierwsze.
A tutaj nadal cisza.
Elka ogladalam ugotowanych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia82 napisał(a):

Elka ogladalam ugotowanych 🙂


kurcze zapomniałam 😮

Też się cieszę, że mam zamówienie. A kolczyki to tak robiłam, na zapas. Dałam ankietę co chcą na mojej stronie i wyszło, że kolczyki więc zrobiłam 🙂

czekam na fotkę ciasta.
Śmiałam się przed chwilką z fotki na n-k. Aż się zdziwiłam że Twoja Ania taka inna a tu się okazało, że to jakiś chłopczyk. 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha nie placz ja cie kocham

Adzia mój Fabi też co noc mi robi jazdy że już mam dość

Anabel dobrze że wszystko ok. u was

Adzia kochana od kad Fabi szleje po nocach nie ma siły na nic

Skóreczka wy to wszyscy sławni się robicie Beata też w reklamach Nikusia daje wywiady a teraz Miki same sławy :P

Elka jak byś trochę wyraźniej pisała i każnej znas raz na jakiś czas odpisywała to na pewno któraś by ci odpisała

Adzia co do cesarki to nie mam pojecia ale tez coś o tym słyszałam ze trzeba 2 lata odczekać

Kinga tak mi przykro ale trzymam kciuki za was żebyś cie szybko wyszli

Andzia ja kupiłam kabinezon dwu czesciowy za 150zl i buty za 100
http://allegro.pl/dzieciecy-kombinezon-zimowy-bokollo-rozmiar-92-i2678584907.html jakas masakra ale ten co mi się tak bardzo podobał to kosztował 379zl masakra ale w biedace SA po 40zl

Nikusia nowa zmiana zawsze cieszy

Andzia ja kupiłam fabiemu rozmiar 96 jest zaduzy ale to celowo bo 2 zimy mi pochodzi


umnie co kolejna nie przespana noc jak pisałam wczesniej wydałam kupe kasy w sobote serce az mnie boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry.
U nas noc nawet ok, wiadomo coś tam marudzila ale w porównaniu z tym co się ostatnio dzieje nocami to mogę powiedzieć że ta noc była całkiem znośna 🙂

Wielka mi się wydaje że nasze dzieci weszły teraz w taki etap, bo chyba u każdej z dziewczyn odnotowuje się krzyki i płacze nocne. Może to intentywny rozwój i do tego zęby i moze skok rozwojowy im daje tak popalić ze nie wiedzą co się z nimi dzieje a inaczej jak płaczem tego okazać nie umieją 🤨

W ogóle Ania ma teraz etap tulenia się, ona potrafi się przytulić nawet do ściany i mruczy sobie pod nosem tak słodko a jakie oczka przy tym niewinne robi hehe 😆 normalnie idzie ją zjeść.A jak mój przychodzi z pracy to woła tata i wszystkie kończyny jej skaczą przy tym hehe 😁 mam z nią ubaw ostatnio. W dzień taka słodka a w nocy mały diabełek 😉

A muszę wam powiedzieć że wczoraj oddałam mojego szynszyla 😞 poszedł w dobre ręce bo jest tam dziewczynka która chodzi do 2 klasy gimnazjum, taka slodka drobniutka i mają jeszcze króliczka więc źle mu tam nie będzie tylko mi trochę smutno bo jednak był z nami od maleńkości i już 3 lata. No ale tak będzie lepiej, bo ja nie miałam dla niego czasu, tak to mama go wypieściła ale odkad jej nie ma to biedny siedział w klatce całymi dniami no i żal zwierzaka.

Kurde mąż zabral apaat do pracy więc nie dodam zdjęcia ciasta, dopiero pod wieczór jak Anię położę spać. Bo tak to ciężko o chwilę czasu 😉

Kupilam mamie na grób taki ładny stroik już ze świecą na takim drewienku i tak sobie myślę że kuźwa to nie fer że muszę ją odwiedzać na cmentarzu. Za młoda była by umierać. Mam tyle złości w sobie na to co się stało. Pijaczyny żyję wiecznie a dobrzy ludzie odchodzą w momencie gdy są nam najbardziej potrzebni.
Dziewczyny a wy kogo bliskiego straciłyscie? kogo odwiedzacie na grobach? Ja mamę, rodziców od mamy, prabacię, brata mojej mamy ale oni leżą w tym samym grobie, niestety nawet go nie poznałam bo juz 30 lat nieżyje, żona go siekierą zabiła 🥴 no i pare osób których nie znalam ale to rodzina. No jeszcze wujka w sumie,no i tego mojego byłego chłopaka co sie zabił. Kurde ciezki okres ten listopad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
My już po wizycie u lekarza. Emilka zdrowa ma tylko jeszcze dziś wieczorem dostać ostatnią dawkę antybiotyku, Kuba już prawe. Może iść do szkoły, ale bez szaleństw.
Jak się przerejestrowałam to patrzę na zegarek a ja mam do wizyty 45 min a samo dojście to 20min. A Kuba jeszcze w łóżku. Nie pytajcie na jakich wariackich papierach lecieliśmy. Bo wiadomo, że śniadanie i leki musi wziąć przed wyjściem.
Już wiem, że różowy kombinezon jest za mały. 😜 I jeszcze w sklepie bym zgubiła rękawiczkę od kombinezonu (bo on ma zapinane buty i wkładane ale nie zapinane rękawiczki).
Wielka ja tak kupiłam Kubie jak był mały większy rozmiar, ale następnego roku kurtka była mała, a spodnie dobre więc dokupiłam kurtkę. Ja miała już na 2 lata bo Kuba przestał tak szybko rosnąć. Fajny masz ten komplet.
Kruszyna Emilka też wczoraj wieczorem była bardzo marudna, ta zmiana czasu chyba.
Wielka właśnie mi przypomniałaś, że muszę zapytać co z tym wywiadem. Nawet nie wiem czy poszedł do druku.
A kombinezon fajny bo spodnie ciemne, nawet jak się przewróci to Ci tak kolan nie zajedzie.
Adzia ja też mogę powiedzieć, że noc była znośna 😉
Wiesz, że chyba mamy te same myśli. Jak dziś szłam to widziałam taką babkę (taką co bardzo pije) w wieku mojej mamy i też sobie pomyślałam, że ona pije od lat i nic a moja mam już ponad 6 m-cy nie żyje. Wiem, że to wredne, ale to takie niesprawiedliwe.
Ja odwiedzam u siebie na cmentarzu mamę i tatę. Daleko mam siostrę, daleko mam dziadka, oprócz tego w Niemczech mam babcie i dziadka. Daleko mam wujka.
Oprócz tego jedziemy zawsze na cmentarz w sąsiedniej miejscowości tam mój ma ojca, dziadka i babcie, wujka, ciocię. I kolegę.
Wielka moja siostra tak miała włosy a teraz mam tą mega czerwień na górze. 😁 😁 😁

uciekam sprzątać i brać się za obiad bo dziś mi się zjazd rodzinny szykuje i już się cieszę.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc ...
Dziewczyna ale mam deski jestem wykonczona na szczescie teraz bede miala pare dni wolnego to troszke mam nadzieje ze odsapne a nastempny smiesiąc spokojniejszy ...
Juz teraz pewnie wsyztkiego nie nadrobie ale spróbuje chociaz od ostatniego wpisu mojego....

I moja Kinia niezle radzi sobie z biszkoptami i chlebkiem 😉

Elka poecherzyka pewnie nie widac bo wczesnie ale moje wielkie Gratulacje 😉

Kinga jej u was znów chorubsko i to porzadne ale ten ostrów zainfekowany....

P rawie mi sie udało was przeczytac ale teraz juz Kimnmmmmmmmmń...Kinia walczy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja weszłam i myślałam, że będzie dużo do czytania a tu tylko wpis Anabel
Miałam gości, fajnie było. Potem jeszcze byliśmy na cmentarzu.
Emilka dostała śliczne ubranka, ale to już takie większe. Jeden taki misiowy sweterek tak 74-80 to na już a reszta czyli spodnie i sweterki to tak na 86-92. I jedne rajstopki. A Kuba słodycze.
Anabel to jak będziesz miała kilka dni to pewnie zajrzysz do nas, bo ostatnio nie ma co czytać.
I odpocznij 🙂, a a Kinia chce mieć mamusię dla siebie 🙂
Elka i co????
Idę zrobić jakąś fotkę i dodać na stronę bo dziś nawet nie zajrzałam. Dobrze, że już biżuterię mam bo robić już nie mam siły. Emilka właśnie zasnęła bo jak byli goście to nie spała popołudniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia pewnie ze zajrze nareszcie bo w tym miesiacu taki zament ze mialam tyllko 3 dni wolnego za to teraz bedzie malo godzin bo mniej imprez no cóz tak to jest raz tak raz tak ale ciesze sie ze nareszcie spedzimy pare dni z rodzinka w komplecie 😉

Pisałyscie o kombinezonach ja musze kupic bo sie okazało ze Jakub jest za duzy jeszcze a myslałam ze maa wejdzie Buciki kupilam w tesco cos takiego:
http://allegro.pl/soft-touch-kozaczki-ocieplane-0-12m-3-kolory-i2747409449.html

Jutro jedziemy na zaległe szczepienie
Kinia ostatnio strasznie marudna a zeby juz wyszły 😮 😮 😮do tego budzi sie po 5 razy w nocy tak ze ja ostatnio chpdziłam spac o 21 bo poprostu nie mogłam na oczy patrzec...

Elka i jak???Dołączysz do grona podwójnych mamuśi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja jeszcze zajrzałam. 🙃
Anabel fajne te buciki. Ja mam z kombinezonem. Teraz Kubie muszę kupić i to jutro albo w środę. Jeszcze w środę mam diabetologa. Jak się rejestrowałam to myślałam, że fajnie bo popołudniu ale nie pomyślałam, że dzień przed Wszystkimi Świętymi.
Dodam Wam fotki moich ubranek bo jestem taka happy, że muszę się pochwalić :

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/dsc07220v.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/802/dsc07220v.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

i to ta bluza na teraz

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/dsc07221q.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/1406/dsc07221q.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór.Ja tylko na chwilke.
Nikusia fajne ciuszki, to zawsze cieszy jak sie cos dostanie.
Anabel no to zycze duuuzo odpoczynku. Ty to zapracowana jestes bidulko 😘
A te buciki fajne, ale to są dla niechodzących dzieci tak? Ja kupiłam tez buty ale dla mojego urwisa juz musiałam kupic dla chodzących dzieci bo u lekarza to juz po przychodni śmiga aż milo popatrzeć no i na dworze też chce a ja nie miałam butów dla niej wiec ją nosilam i sie bardzo irytowała wiec teraz bedzie mogła szalec, tylko musze jej dokupić jeszcze jedne takie a'la kalosze ale ocieplane żeby mogła szaleć nawet w kałużach 😉

A ja wrociłam z terapi i padam na pysk. Dzisiaj bylo ciężko. Coś ruszyło, były emocje i nawet łzy.
A od męża dostałam wisiorek i kolczyki 🙂 to tak na poprawę humoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Dziś Kuba poszedł do szkoły i już musiałam rano wstać 😮 a tak fajnie mi się spało przez ten tydzień. 😁 😁
Emilka w nocy szalała. Zjadła ok 23 bo krzyczała, a potem ok północy robiła awanturę. Ponosiłam ją chwilkę, sprawdziłam pampersa, jeszcze raz zjadła i wreszcie poszła spać.
Potem jadła o 5.
A teraz oczywiście już buszuje.
Elka ja wiem, że sprawdza się beta ale nie wiem jakie są normy, ale skoro to hormon to może jakaś ilość być w organizmie, nie znam się.Może będzie na wyniku. Napisz jak się dowiesz.
Adzia fajny prezent, mi mąż nie kupuje biżuterii 😁 😁 😁
Też myślałam o bucikach tak jak piszesz, najpierw będzie miała te z kombinezonu a jak zacznie chodzić to jej dokupię takie dla chodzących dzieci. Zobaczę.
Z tym, że co Anabel dała link są śliczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...