Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć dziewczyny.
Wczoraj juz nie wchodziłam na forum bo padłam jak mucha.
Po obiedzie bylismy u mamy zawieźć juz jeden znicz zeby na dzisiaj tak puusto nie było, potem w domu porobiłam pare sałatek, ciacho i o 22 myłam jeszcze okno w duzym pokoju i w kuchni 🤢 ale wczesniej nie mialam kiedy. Masakra,myslałam ze padnę.
A dzisiaj rano szybko się zebralismy i juz o 9 pojechalismy na groby, rozpadało się i było tak zimno że ręce mi skostniały. Dobrze ze wczoraj kupilismy Ani kombinezon to przynajmniej ona nie marzła. Ale okazało się że kombinezon który kupiłam a na którym jest napisane na 12M jest za mały i jutro jedzieemy go wymienic. Tzn wejsc weszła ale ma go na bardzo juz a nawet nie bo nie dało sie go pod szyją zapiąc do konca a nózki to ma do samego konca wiec tez nie dobrze. A ludzie na cmentarzu jak bydło,zreszta jak zawsze. Widza ze jade z wózkiem i ciężko mi przejechac to jeszcze sie nie odsuną zeby czlowiek mogł przejsc 😠 Ale po chwili lażenia Ania zasneła, wiec o tyle było łatwiej ze nie wydzierała się. Jeszcze nie spakowalam jej osłonki od wiatru/deszczu i kapało jej na nos ale zaradziłam temu jakos 😉
Potem do sasiedniej miejsocwosci pojechaismy na grób dziadków i zium do domu. Szybko obiad i potem luzik. Kawka z mężem i błogi spokój bo Ania zajeła sie zabawkami 🙂
Miałam jeszcze podłogi sobie umyć teraz ale juz to pierdziele, zmeczona jestem. Ania padła szybko. Więc odpoczywam.

Nikusia dobrze ze lekarka zareagowała bo ty byś sama pewnie na badania sie nie wybrała. Oby szybko wszystko doszlo do normy.
Nie pamietam komu chciałam co napisac. Wybaczcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia masz rację, jak bym się na badanie nie wybrała, ale ja ostatnio jestem taka zmęczona, że nie mam energii na nic.
To u Was rano było na cmentarzu, bo u nas o 14.
Co do kolejnej ciąży to ja nie wiem na kogo stawiam, ale raczej nie na Beatę 😜
Dzięki za życzenia
Elka dzięki za życzenia w imieniu Emilki. Całuski dla Jasia 😘
Wielka całuski dla Fabiana 😘 😘
A ja zapomniałam, że dziś 1 i że Emilka kończy 10m-cy 🙃
Adzia wywiad jest na temat cukrzycy typu Mody. Taką mamy.
Dzięki za oklaski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia aha hehe sorrki 😉
A mnie wzieło na wspominki przez ta ciążę Elki no i wlazłam na brzuszek i czytam co mnie omineło jak lezałam w szpitalu.I widze ze Anabel mała w grudniu juz rozwarcie na 3 palce a Nikusia lezala w szpitalu bo Emilka wyszła za mała.
Ide dalej czytac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Byłam rano na badaniach, były tłumy. I mnóstwo rodziców z dziećmi. Jakbym sama nie chodziła na badania to te krzyki by mnie przeraziły.
No, ale dziś większość ma wolne to ludzie korzystają.
No a ja też już zrobiłam i jestem zadowolona, bo jak męża nie ma to nie mam auta a jechać z Emilką autobusem to niezbyt.
Adzia ja bym chciała się na cmentarz przejść popołudniu. Przy okazji jakieś małe zakupy.
Skoreczka dzięki za życzenia dla Emilki 🙂 Jeszcze dwa miesiące i roczek. 🙃

Dostałam zlecenie od koleżanki, mam niecały miesiąc, żeby narobić dużo biżuterii a potem przyjadę do niej i zostawię ją na kilka dni. I ona mi trochę sprzeda. A potem odeśle pocztą. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia super ze masz zlecenie 🙂 A ja robie poszewkę dla Elki i mówie do meza, ze robie i robie i nic nie widać 😁 Stwierdził ze juz niedługo cos zobacze 😉
A ja mam zamówienia na breloki bo one sie ogólnie podobaja i wiadomo cena mała, ale mam problem bo nie wiem gdzie kupic same te szkieła - plastiki 😞 😞 😞 Te co mam kupiłam na allegro ale były drogie bo to od osoby co robi loga. Jakby któras z Was wiedziala jak szukac tego albo gdzie kupić to proszę dajcie mi znac 😘
Wstawie zaraz Wam linka bo moze nie wszystkie wiecie o co chodzi
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=375528202530061&set=a.374612785954936.85942.374041982678683&type=3&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=375528335863381&set=a.374612785954936.85942.374041982678683&type=1&theater


I osób mi na mojej stronce przybywa, jakies obce 🤪

Moje dzieci w złych nastrojach 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka na mnie ? hehehe a to dobre :P obyś tylko nie wykraczala 😉

Nikusia to dobrze ze zrobiłaś te badania, ja tez musze porobić ale tez nie mam kiedy a dzisiaj nawet zapomniałam ze mogłam pójsc bo mąż w domu. Wiec troche poczekają badania na inny czas 😉

A co do biżuteri to super że masz wzięcie, tylko tak dalej 😆

Skoreczka dzieci może reagują na tą zmiane pogody bo ja tez jakas rozdrazniona chodzę i jeszcze mąż pilnował dziecko i znowu mu się uderzyła w głowę mocno;, normalnie nie wytrzymałam i wybuchnełam. Ale juz jest ok.

A ja juz z rana byłam na cmentarzu tylko z ojcem i dobrze bo teraz by mi się nie chciało.
Spanie mnie ogarnia, Ania zasneła wiec chyba zrobie to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
A ja dziś po pracy,ale mój jest chory i spał więc teraz dopiero weszłam na kompa.
Spóźnione życzenia i buziaki dla solenizantów 10 miesięcznych Emilki,Jasia i Fabian 😘 😘 😘 😘 😘
Fajnie dziewczyny,że interesy się kręcą zawsze to coś 🙂 🙂 🙂
A ja mam cały weekend wolny 😁,ale pewnie szybko zleci 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miałam gości i dopiero teraz mam chwilkę.
Adzia całuski dla Ani 😘 😘
Ja moje badania tzn jedne miałam przed wizytą zrobić, ale nie zrobiłam i teraz skorzystałam z okazji. Sama to bym się nie wybrała.
Skoreczka Adzia czy moje biżuteria będzie miała wzięcie to jeszcze nie wiem, ale zawsze ktoś szybciej kupi jak widzi i nie ma kosztów przesyłki.
No, ale muszę usiąść i się zabrać.
Skoreczka mi też obce osoby przybywają na stronie, powoli do przodu 😉
Kruszyna super, że masz wolne. 😘 😘

a ja poluję na pchacza ale dwa razy już mnie przelicytowali. No, ale ja mam czas. Tylko nie chcę żeby Emilka chodzić zaczęła zanim go kupię 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekuje za zyczenia dla Ani 🙂

Skoreczka kłotnie są częscią życia 🙂 bedzie ok 🙂 smacznego ciacha 😆

Nikusia ja nie kupuje pchacza bo uwazam ze to zbedny wydatek, Ania miała pozyczonego od mojej siostry i woli chodzic bez niego. Mówiąc wprost, olała go 😜

Kruszyna super ze masz wolne. Odpocznij kochana a nie wyszukuj sobie roboty 😉

A ja lece na brzuszek bo czytam co mnie omineło jak bylam w szpitalu(a bylam prawie miesiac). Jest co czytac i tak miło mi sie zrobiło na duszy i od nowa to wszystko przeżywam. A jak Anabel trafila do szpitala i urodzila to sie poplakalam, znowu 🙂 No i doczytalam ze Skoreczka jest w szpitalu na zatrzymanie akcji porodowej 🙂 lece czytac dalej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia82 napisał(a):

A ja lece na brzuszek bo czytam co mnie omineło jak bylam w szpitalu(a bylam prawie miesiac). Jest co czytac i tak miło mi sie zrobiło na duszy i od nowa to wszystko przeżywam. A jak Anabel trafila do szpitala i urodzila to sie poplakalam, znowu 🙂 No i doczytalam ze Skoreczka jest w szpitalu na zatrzymanie akcji porodowej 🙂 lece czytac dalej 🤪


aż się uśmiechnęłam jak to przeczytałam i wspomnienia wróciły. Jak mi Anabel smsy pisała a ja czekałam w nocy kiedy napisze, że urodziła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...