Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Skoreczka jak masz pomysły na fotki mojej biżuterii to podziel się 😜
Ja dziś chodziłam po domu i szukałam czegoś z czym mogę zrobić fotkę, żeby była bardziej artystyczna 🙃
Adzia ja czekam z butami, najpierw muszę wiedzieć który kombinezon będzie dobry. No, ale czapka szalik rękawiczki na bank muszę kupić.
A co do wagi Emilki to ja się sama obsłużyłam w przychodni i gdy lekarka mi wypisywała zaświadczenie dla Kuby to posadziłam Emilkę na wadze (była już rozebrana do badania) a jak lekarka spytała ile waży bo chciała dopasować ilość leku to nic nie skomentowała. Z tym, że wcześniej mówiła, że to geny. Ja drobna, Kuba drobny i Emilka też (mojego męża nie zna bo to ja chodzę do lekarza)
a co do jedzenia grudek to Emilka w obiadku się dławi ale jak jej dam swój kawałek chlebka czy coś z obiadu to je. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

Zosia już śpiewa w łóżeczku zresztą o 3ej w nocy też wołało oo oo: unsure: i tak przez godzinę

Skoreczka dobrze ,że dajesz sprawdzone produkty 🙂
Moja w dzień tez ma problem ze spanie ,ale jak już jest zmęczona to sama pada, Czasami walczę z jej zmęczeniem i kładę ją po prostu do wózka i usypia a bywa tak,że idzie spać bez protestu 😲ja już kiedyś z moim stwierdziłam,że ona spanie w dzień uważa za karę 😲 A w nocy usypia bez problemu. Skoreczka czasami jak mi Zosia nie śpi to idę na spacer i w wózku na świeżym powietrzu fajnie śpi

Nikusia smutne popołudnie 🤨
Biżuteria bardzo ładna 🙂
A ja na zimę dla Zosi wszystko już mam kombinezony,buty,czapki a w trakcie wyjdzie z czego wyrośnie i co dokupić 🙂

Adzia a mi się wydaje,że to najlepszy czas zacząć podawać innego rodzaju posiłki nie musisz od razu podać jej całego kromala można to przecież podzielić na mniejsze części idealne dla małych raczek i malej buzi. Moja nie ma zębów a z chlebkiem sobie bardzo dobrze radzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny mam dzisiaj dosyć, jestem uryczana 😞 😞 😞 😞 😞 Nkioś od 7 rana tak płakał że dopiero przed chwilą zasnął, wkońcu dostał pól czopka viburcol i po godzinie krzyków dałam mu 1 czopek nurofen, nie wiem co mu jest, wczoraj mocniej kaszlał chciałam jechac dotego mojego lekarza ale bedzie dopiero jutro wiec pojechalam do przychodni, niby nic osluchowo nie ma ale znowu mu rzęzi i kaszle brzydko, a dzisiaj rano co zakaszlał to taki ryk był wiec nie wiem czy go gardło od kaszlu bolało i płaczu czy od flegmy, jestem już bezsilna 😞 😞 😞mam opiekę więc jestem z nim, temperatury nie ma niby bo 37,8 w pupie wiec 37,3 taki stan podgoraczkowy bardziej, przepraszam ze nic wiecej nie pisze bo jestem tym wszystkim juz załamana od wrzesnia tydzien w tydzien choroby i lekarz 🥴 😞 😞 jutro na pewno pojade do tego swojego co jeżdze z nim ale boję się co to jeszcze dzisiaj będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Ja tylko na szybko bo jeszcze muszę dom ogarnąć. Zastanawiam się kiedy ja się wyśpię w nocy. Pewnie za kilka lat jak Emilka podrośnie. 😮 🙃
Kinga współczuję tych chorób, to jest okropne jak dziecko ciągle chore i z jednej w drugą chorobę przechodzi. Może niech Wasza lekarka też coś na wzmocnienie przepisze?
Kruszyna jaki Zosia ma nr buta? Bo jestem ciekawa jaki ma Emilka.
Jakby Emilce dała chlebek i pozwoliła samej jej to wepchnie wszystko do buzi a potem ma odruch wymiotny. 🙃
A co do usypiania i kiedyś umiałam ją uspać w wózku ale teraz już nie. Ona wstaje a jak ją przypnę to jest krzyk. Na spacerze też nie śpi bo wszystko ją interesuje.
Skoreczka Emilka jako tak nie bawi się zabawkami, ona je wyrzuca z łóżeczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
Dzisiaj nocka lepsza,ale Ania spała z nami cala noc.
KingaS ty to masz przerąbane z tymi chorobami 🥴 biedny Nikoś, ciagle cos go meczy.
Ale jak pojdziesz do tego swojego lekarza to na pewno cie uspokoi i cos zaradzi.

A Ania zabawkami sie bawi 🙂 i dobrze bo wtedy mam chwilke na oddech. Oczywiscie jak jest w krzesełku to je zrzuca na podłoge jak za długo sie juz nimi bawi 🙂

Nikusia ja Ani staram sie podawac kawałki w obiedzie bo za chwile bedzie miała 10 miesiecy no i juz pora na to by sie nauczyla jesc coraz to wieksze pokarmy. Czasami ja podniesie i ma odruch wymiotny ale wtedy mowie jej zeby to połkneła i staram sie nie panikować no i sama sobie z tym radzi. Ale jak sie to powtarza za czesto podczas jednego posiłku to jej to bardziej miksuje wtedy. A chlebek jada juz dawno i radzi sobie z nim jakos, nawet lepiej niz z obiadem 😉
A podajecie biszkopty do rączki?
A co z kubkami niekapkami? bo Ania nawet sobie z tym jakos radzi, ale powiem wam ze woli pic ze szklanki.

Aha, wczoraj Ania zaczeła dreptać. Przeszła cały duży pokój 😜

Nie wiem czy mowilam ale mąż w antyradiu wygral 2 ksiazki kryminalne i płyte rockową 🤪 mam co czytac (tylko czasu brak).
A w sobote wielkie porzadki, mycie okien, fryzjer,zakupy, pewnie mi czasu braknie ale co tam 😉

Wielka, przyszła Ci juz gazeta? bo mi nadal nie 😠
Aha, i powiedz mi czy w tym twoim sklepie są te stoliczki co ty kupiłas Fabciowi? bo na allegro ich nie ma 😞 jak są to po ile?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia mieliśmy jedna próbe z kubka niekapka,ale do tej pory nie umiem sprac plam więc jak na razie nie używamy. Mam zresztą nie za fajny kubek a drugi z aventu ma bardzo duże dziurki i Zosia się krztusi

Nikusia nie wiem jaki ma rozmiar buta 😮 w sumie jej nie zakładam bucików bo je zaraz ściąga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chwilka dla mnie przy kompie 😉
Kruszyna myślałam, że wiesz jaki Zosia ma nr buta bo pisałaś, że masz dla niej buciki. 🙂
Adzia ja nie dawałam wcześniej Emilce chlebka bo robiłam ekspozycję na gluten i nie chciałam jej zaburzać. Zaczęłam teraz, ale je. Obiad z nami też je. Już wieki nie miksowałam. Z tym, że moich obiadków nie chciała i miałam kupne.
Biszkopty daje. Emilka lubi.
Chyba mi przybył oklask, dzięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki 🙂

U nas jest dziwnie, bo mały ma tylko jedna drzemke która trwa 30 minut 😮 😮 😮 To jest aż nie mozliwe 🤢
Mój mały żołnierzyk woli czołgać się, zwiedzać kąty i szarpać za zasłonkę niz odpoczywać 🙃

Kruszyna u nas kubek niekapek nawet jest nie kupiony 🙃 Dam jak będzie miał roczek.
Uśmiałam się jak czytałam o śpiewach Zosi po nocach 😁 😁 😁
Nikusia napisałam Ci na priv o pomysłach na fotki, więc tu juz nie będę 😉
Adzia a ja myslałam ze Twoja Ania dobrze sobie radzi z gryzieniem i grudkami bo kiedyś pisałaś ze ładnie zajada grudki.
Co do wyznaczników słoiczkowych to ja im nie wierze odkąd 3 lata temu wybuchła afera związana z zawartością słoiczków - zamiast mięska znalazły sie tam zmielone skórki itp.. Od tej pory juz nie darzę ich duzym zaufaniem 🤢

Ja daję kanapeczkę, bo mały sobie fajnie radzi. Chcę go powoli wprowadzać w normalne jedzenie, bez żadnych oczywiście okropnych potraw typu fastfoody 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
zerkam tu, ale teraz muszę przygotować coś na wieczorną niespodziankę na moją stronę. I obowiązkowy wypić kawkę z mężem.
No i oczywiście konkurencja do komputera atakuje 😁 😁


Ciekawe co to za niespodzianka ? 🙃 😉


zajrzyj na stronę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna Zosia wcale nie je dużo. Jak się boisz dać wędlinę ze sklepu to upiec sobie kawałek schabu będzie Zosia miała na kanapeczkę


Adzia umnie noce tez okropne powiem ci ze mam powoli tez dość nie wiem co jest czy to okres dojrzewania :P:P:P:P

Co do ubioru zimowego to chora byłam na niki ale oczywiście mój Fabi ma malutką nogę bo 20 jeszcze jak by było 21 to bym się skusiła tak mi się w głowie ubzdurało ze jak ostatnio byłam w sklepie to numer był 21 i przed praca poleciałam do tego sklepu z fabim na rekach ale okazało się że najmniejszy numer to 25 i byłam bardzo zła i zawiedziona 
Miałam kupować Fabiemu kombinezon ale wczoraj przyszła do sklepu stała klijetka co ma 3 letniego Frania noi mówi że ona ma taki kąplet i mi go da bo jej jest nie potrzebny

Kinga nikt tu nie jest zły czasami tak w zyciu bywa że nie może być tak jak byśmy chcieli niech Nikuś szybciutko wraca do zdrówka

Adzia to to super ze Ania już tak duzo przeszła. Ja kupuje u siebie w kiosku nie zamawiałam prenumeraty http://allegro.pl/fisher-price-stoliczek-dwujezyczny-p7529-kurier-i2727097510.html
Proszę to link bo ten koles co ja kupowałam to nie ma


Skóreczka bo po co Błażejek bedzie spać jak moze rozrabiać 😘 😘 😘


Dziewczyny umnie noc tragiczna Fabi mi robi ostatni takie jazdy ze masakra teraz np wspioł mi się na fotel noi wpadłam na plan jade dzisiaj do fryzjerki zapytam czy ma czas w przyszła sobote bo zrobie sobie włoy spod czerwony a wierzch czarny hehehe ale jestem, jebnieta noi upatrzone mam ubrania na chrzciny ale nie ma ich w całym necie bo szukałam Wczoraj byłam u kolerzanki z byłej pracy a dzisiaj jade do drugiej kumpeli na kwusie jednym słowem nie próżnujemy z Fabim w domu sogora i gomora ale ja mam to w nosie
Własnie za tydzień chrzciny ciekawe czy moj teść pojdzie bo znami sie nie odzywa i by musiał jechać z nami autem heheh jetsem bardzo ciekawa 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny. Nie odzywam się bo mam doła giganta i nie chcę zamęczać nim innych. Sama jestem, zupełnie sama bo Natalka wciąż u moich rodziców a mąż za granicą… eh… Uparł się by dziś przyjechać. Dziś w nocy a w niedzielę rano wraca… Ja się cieszę bo ja od czasu jego wyjazdu nie śpię po nocach i wyglądam jak zombie. Jak wracam do domu to mi się już nic nie chce. Jedynie na skypie z mężem rozmawiam. Dobrze, że chociaż taki kontakt mamy. Już czytam co u Was. A mam co nadrabiać.
Kruszyna u mnie też bardzo wilgotno a oglądałam pogodę to już śnieg ma się pojawić… Niby każdy wie, że zima nadchodzi ale jakoś zawsze to nas zaskakuje hehe a szczególnie drogowców 
Wielka ja też dostałam dla Natalki zimowe rzeczy i nic raczej nie muszę kupować. Czytam, że planujesz niezłe zmiany. Ciekawe jak będziesz wyglądać w nowych kolorach  Ja żałuję, że tak krótko włosy ścięłam bo sobie teraz z nimi nie mogę poradzić.
Nikusia na stronę na FB??? Tą taką z biżuterią? Też muszę tam zajrzeć. Oj ja już FB nie ogarniam hehe no i nic mnie nie cieszy 
Skoreczka też zastanawiałam się czy nie zacząć Natalce wprowadzać normalnych potraw. Ziemniaczki z masełkiem i jajeczniczkę to wiadomo, poskubie też chlebek, biszkopciki itp. Ale nie ma ząbków więc kanapki u mnie to raczej odpadają. Chociaż i tak bez zęboli radzi sobie świetnie. Za to umie ładnie pić z kubeczka niekapka, sama. Więc niedługo już przejdziemy na normalne kubeczki. Eh jak to wszystko szybko leci.
Kruszyna, Nikusia a jak sprawdzić rozmiar buta? Bo ja nawet nie wiem… no i też nie wiem jaki rozmiar ma Natalka. Ma kilka bucików ale każdy inny hehehe
Adzia ja daję biszkopty do rączki, ciasteczka dla dzieci, chrupki kukurydziane Fak, że wszystko dookoła omazane hehe ale radzi sobie świetnie i zadowolona. Spróbuj. Jak twoja Ania woli pić ze szklanki to nie dawaj kubka niekapka. Mnie się wydaje, że to etap przejściowy do picia ze szklanki a skoro Ania to woli, to ja bym nie dawała niekapka. No i gratuluję chodzenia!!! Super!!!
Nikusia czyli Emilka jest na etapie „bam!” hahaha 😁 🙃
Kinga ojejuuu współczuję  😞Choroby to najgorsze co może być. Dorosły się źle czuje a co dopiero dzieciątko 😞 Miejmy nadzieję, że szybko przejdzie bo dostanie w końcu normalne leki czy też rady od lekarza.

Może teraz czas zabrać za pracę? Bo od 8 robię wielkie NIC. Już się mojego doczekać nie mogę 😞 a oczy mi się kleja niemiłosiernie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki 🙂

Dzis piątek, weekendu dobrego początek 😁

Kruszyna z tego co wiem dzieci do 2 latek mogą w nocy budzić się i płakać o mleko. Może to było powodem płaczu. I nawet jak nigdy nie podjada w nocy taki maluszek to może chęć mu się zdarzyć. Mam nadzieję ze w dzień juz lepiej! 🙂
KingaS jak dzisiaj samopoczucie nikosia i jak Miłoszek poradził sobie z chorobą? Rzeczywiście tyle czasu choroby mogą wykończyć 😞
Nikusia a dziś jury u ciebie w domu obraduje 😎 😉
Wielka i u Ciebie nocne płaczki 🤢 A ja tez ciągle sprzatam i bałagan w kółko 🤢
Kacha daj spbie troszkę czasu i przyzwyczaisz się do nowej sytuacji. Tak to jest, ja tez kiedys mojego 2 miesiace nie widziłam, lekko nie było ale dałam radę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to ja sie moge tez doliczyc do osób z tragiczną noca. Też płakała i już mam dość. Bo przecież nie mogę jej co noc podawać coś od ząbkowania ale bez ego to w ogóle tragedia. Co ja mam z nią zrobić?
Kacha dasz rade, silne jestesmy. No i nie mozesz mieć ciągle doła, masz dziecko które na pewno wolałoby usmiechnietą mamę a nie zapłakana 🙂 a tak w ogóle to czemu Naalka jest u twoich rodziców a nie z Toba? bo chyba cos przeoczyłam.

KingaS powiedz co mowił lekarz? bo my tu ciekawe jestesmy czy Nikoś coś lepiej.

Skoreczka a ty to chyba w dobrym humorze wstałas 🙂

Kruszyna no Ania woli szklanke ale szklanki jej nie postawie i nie zostawie jej samej z nią, a kubeczek jej postawie i pije sama ładnie (ale taki zwykły kubek tylko ze smoczkiem i uchwytami). Wygodne to bo jak wcina sobie biszkopta to w każdej chwili sobie moze sięgnąć po piciu.
U nas tez wyglada to komicznie no i wszystko umazane ale to co, wazne ze ma radoche a ciuch to tylko ciuch,wypierze sie albo wyrzuci, co za róznia. Przeciez po domu nie biega w wyjściowych ubraniach wiec mi nie szkoda a szczeście dziecka najwazniejsze 🙂

Wielka ,własnie był listonosz, przyniosł mi paczke z nr 4 i 5 naszej gazetki i do tego dostałam segregator na gazety. Fajny 🙂

U nas pogoda piekna, słonce swieci cudownie 🙂
Własnie usypiałam godzinę Anię. Masakra. Ale padła w koncu.
Ja lece obiad postawic a potem planuje isc na spacer z małym terrorystą i siostrą bo przyjechała z synkiem. Zas bedzie sajgon 😉
To lece, na razie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...