Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka
Jeszcze na chwilkę weszłam i idę. Była dziś teściowa, robiłam komplet i jakoś tak szybko czas zleciał. Jutro idziemy do znajomych na kawkę i ciacho.
Adzia dałaś mi do myślenia z tym lekarzem. Chodzisz na NFZ? Myślałam, żeby męża zapytać co o tym myśli. Dziś mi zaproponował, że mi coś na pamięć i koncentrację w aptece kupi i na sen. Zapomniałam nazwy. 🙃
Czy Ty pracujesz? Bo piszesz, że jak przychodzi weekend to nie wiesz za co się zabrać?
Skoreczka to liczę, że jutro napiszesz, że wyjście było super i że dobrze się bawiłaś. Każdemu się należy.
Wielka byłam u wróżki dwa razy za czasów nastolatki 😁 😁 😁 Część się nawet sprawdziła ale część była bardzo ogólnikowa, w stylu "w życiu raz dobrze, raz źle" -przecież to pasuje do wszystkich. A sprawdziło mi się, że powiedziała że pójdę do szkoły na 3 lata i potem zrobiłam licencjat ( z tym, że jakby powiedziała na rok, dwa lub trzy to by się sprawdziło 😁 😁 roczne studium, 3 lata licencjat a 2 mgr), powiedziała, że będę miała syna i dużo później córeczkę. Jest też sporo nieprawdziwych rzeczy 🙃 😜
Wielka jak się zetniesz to chyba tym bardziej będzie siano?
Skoreczka Tobie się śniłam z biżuterią a Vesperze, że byłam 3 raz w ciąży i zakładałam konto na brzuszku. Wolę żeby Twój sen się spełnił niż Vespery 😁 😁 😁

Wszyscy już poszli pa pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Wczoraj miałam udane wyjście z kumpelą 😉 Wróciłam do domu przed północą, i dorwała mnie deszcz ale jakoś udało się szybko przemycić i tak bardzo nie zmokłam. Pogadałyśmy, pośmiałyśmy się, piffko wypite i pizza zjedzona ( choć nie za dobra była 🤢 ). No ale wystroiłam się i troszkę odstresowałam 😉

Mój mąż wczoraj zrobił mi prezent. Kupił mi spoodnie i bluzeczkę 🤪 A ja lubię jak on mi coś kupuje bo zawsze dobrze wybierze 🤪

Nikusia gratuluję nowego ząbka 🤪
To dziś troszkę pospałaś. A ja nie 😁 Ciągle dzieci w nocy coś chciały.

Adzia jak twoje wypieki? Ty na razie kolekcjonujesz gadżety czy już cos pieczesz? Nawet rzadnej fotki z wypiekami nam nie pokazałaś 😜

Idziemy dziś na urodziny, sąsiadka ma 2 latka 😉

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia ja chodzę prywatnie. W NFZ nie wierzę.
A leki na sen to nie wyjście. To nie leczy problemu tylko go tłumi. Porozmawiaj z mężem co sądzi o psychoterapii bo to nic strasznego. To tylko źle brzmi.
Założę się że będzie Cię w tym wspierał, a jeśli czujesz że potrzebujesz takich wizyt to juz jesteś w połowie drogi. Teraz tylko trzeba pokonać wstyd przed samą sobą i się odważyć,zawsze możesz iść na jedna wizytę i wybadać teren, tzn czy czujesz sie komfortowo bo to bardzo ważne.
Trzymam kciuki za Ciebie 🙂 a Ty masz bardzo dużo na glowie i takie wygadanie się komuś obcemu pomaga.

Pytasz czy pracuję. Nie. Ale w ciągu tygodnia nie mam czasu na rzeczy takie np większe sprzątanie, albo nawet na głupie upieczenie ciasta, bo Ania jest tak zajmującym dzieckiem ze póki co nie starcza mi czasu na inne rzeczy jak opieka nad Anią. Z trudem obiad udaje mi sie zrobić. Mam nadzieje że to się zmieni jak zacznie chodzić.

A tak mowiąc o chodzeniu to muszę wam powiedzieć że Aniulka zaczyna sie puszczać tapczana i zrobi ze 3,4 kroki do mnie 🙂 no i potrafi sama wstać jak siedzi na pododze, no ale wtedy to tylko wstanie i iść się boi dalej. No ale i tak to wielki sukces 🙂

Wielka nie ścinaj włosów, bo tak jak pisze Nikusia, wlosy będą wtedy jeszcze bardziej sterczały i szopa na glowie murowana, lepiej zaopatrz sie w dobre preparaty dla takiego gatunku włosów zeby je ujarzmić 😉

Skoreczka fajne sny masz hehe Nikusia to czeka Cię jeszcze jedna ciąża 🤪 nie oddawaj moze tych ciuszków po dzieciach heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia kolejny ząbek? wow to fajnie że jej tak te ząbki idą szybko.
U nas bez zmian.

Skoreczka pogratulować męża no i super ze wypad się udał 😆

Nikusia dobrze że pospałaś dłuzej.

Skoreczko ja sobię coś tam piekę ale żeby zrobić prawdziwe arcydzieło to potrzebuję sprzętu 🙂 więc póki co zbieram, powoli mi to idzie bo to trochę kosztuje wiec skupuję pojedynczo.
Ale nie martw się, jak coś upiekę godnego sfotografowania to się pochwalę 😁 ostatnio robiłam szarlotkę ale to takie 'zwykłe' ciasto więc nie ma się czym chwalic heh

Ja też dziękuje za oklaska 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia a Vespera się tu odzywała? Cos przeoczyłam? 🙃
Co do NFZ ja w nich tez za bardzo nie wierzę ale moja kolezanka chodziła do takiego psychoterapeuty własnie z NFZ.
Adzia wyobrażam sobie ile trzeba miec zakupionych rzeczy zeby zrobic jakieś piękne ciacho. Tak jest teraz z kazda dziedziną. Chcąc coś robić trzeba zainwestować w sprzet 😉
Gratulacje dla Ani za odwagę z chodzeniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już po obiedzie. Za godzinkę jedziemy do znajomych na kawkę. U nas pada. Emilki miała spać i szaleje w łóżeczku od 2 godzin.
Skoreczka fajnie, że wyjście udane. Wiedziałam, że tak będzie. 🙂
U mnie w nocy mój wstawał do Emilki, z tego co kojarzę to trzy razy. Co do kupowania prezentów to ja lubię ubrania, ale wolę sama wybrać i przymierzyć 😜
Zdradź od kogo ten oklaska bo ja nie wiem 😜
Adzia to ja będę wyleczona jak mi napiszesz ile za wizytę płacisz 😁 😁 😁. A tak serio to ja nie mam na to kasy.
Moja najlepsza przyjaciółka wyjechała na stale do Norwegii i nie mam z kim pogadać "tak od serca", ale wynalazła tanie linie lotnicze i może się wybierzemy. 😉 i będę miała terapię. 😉
A co do leków, to ja nie biorę nawet tabletek przeciwbólowych a co dopiero jakiś suplementów. No, ale mąż chce dobrze.
A co do czasu to ja też tak mam. Dużo na weekend zostawiam , bo wtedy mąż jest.
Gratuluję Ani pierwszych kroczków. 🙂 🙂
Teraz Emilce długo szły te ząbki i marudna była, jeden już się przebił a drugi będzie na dniach.
Skoreczka Vespera się odezwała, ale na fb. W tym samym czasie miała sen co Ty i też o mnie. Normalnie Was nawiedzam 😁 😁 😁
A co do kolejnej ciąży to ja dziękuję, ale nie planuję i nie chcę. 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natalka znów z nami 🤪 jejuuu jaka ona kochana jest 🤪 strasznie się stęskniłam. Brakowało mi jej peplaniny, łażenia i zaglądania wszędzie, całej jej mi brakowało 🙂 Dobrze, że jest już z nami 🙂
Weekend ogólnie udany bo zrobiłam sobie wypasione zakupy i 2 siatki ciuchów przywiozłam do domu 🙂 Tylko z mężem średniawo 🤨 ogólnie stawiam sobie 3+ ot tak o 🤨
Nikusia od razu mi się w oczy rzucił Twój nowy avatarek 🙂 wesoła Emilka 🙂 Jak tam aukcja? Ja będę musiała swoje ciuchy powystawiać, te które mi się już znudziły. Wyrzucić szkoda a jak ma się komuś przydać to dobrze.
Ja bez leków przeciwbólowych to czasem nie daję rady, szczególnie gdy mam bolący okres. Mało jem takich tabletek ale jednak raz na jakiś czas muszę. Co do suplementów to ja raczej jestem z tych, co zapominają o codziennym ich zażywaniu 🤔
Adzia takie jak to nazywasz "zwykłe ciasta" są najlepsze. A ja nienawidzę piec. Telepie mnie na samą myśl, że miałabym się zabrać za ciasto. Za to moja teściowa non stop jakieś piecze. Dobrze, że mój mąż ode mnie tego nie wymaga hehehe
Skoreczko takie wyjścia z koleżankami, nawet na chwilę, dużo nam dają. Mnie tego nawet brakuje mimo tego, że pracuję. W pracy nie ma się czasu na pitolenie. A czasem, a szczególnie ostatnio potrzebuję się wyżalić, zwierzyć. Ale nie mam z kim pogadać, więc tłumię wszystko w sobie. I jest mi ciężko. No ale nic nie poradzę na to. Przyszła dziś do mnie koleżanka i pogadałyśmy od serca. Trochę mi lżej.
Wielka a ja ścięłam włosy na bardzo krótko i chwilę byłam zadowolona a teraz się z nimi męczę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny, Niki raczej wraca do zdrowia, więc mi wraca humor i ochota na pisanie, przepraszam z góry ze nie pisałam ale miałam doła 🥴 wybaczcie!Pojutrze jedziemy na kontrole, antybiotyk ma jeszcze jutro i jak wystarczy to pojutrze wziąść, mam nadzieję że wkońcu będzie dobrze i że choroby się odczepią od nas.Pokrótce Was poczytałam i trochę odpiszę

SKoreczka super że mąż Ci sprawił taką niespodziankę i że udało mu się z rozmiarem i Twoim gustem 🙂Fajnie że Twoje spotkanie się udało z koleżanką, takie wyjścia są nam kobietom bardzo potrzebne!I pięknie zdjęcia dodałaś jak zawsze na fb jesienne 🙂

Nikusia gratuluję kolejnych ząbków Emilki widzę że też szaleje w łóżeczku jak Niki, ostatnio jak ma zasypiać to jest tyle wariacji, że szok!W dzień nieraz śpi bardzo mało, wczoraj np spał przez cały dzień tylko godzinę za to wieczorem był już okropnie marudny!Mam nadzieję że kawa się udała i miło spędziłaś niedzielne popołudnie 🙂

Adzia bardzo popieram i cieszę się że poszłaś na tą terapię, to bardzo ważne i na pewno będziesz zadowolona, wkurza mnie jak ludzie mylą psychiatrę z neurologiem i jak mają problemy z nerwami,czy nerwice albo depresję to ida do neurologa, to przecież nie lekarz od tego, bo nerwy leczy psychiatra właśnie a neurolog to zupełnie inna działka,na pewno wszystko się ułoży i będzie dobrze.
Gratuluję Anusi pierwszych kroczków 🙂 super!!!a co do szarlotki to na pewno pyszna była, masz zdolności wielkie!

To tak na bieżąco postaram się pisać teraz częściej dobranocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Tak jak myślałam weekend zleciał bardzo szybko i nawet nie miałam kiedy zaglądnąć
Dziś na popołudnie 🤨
Zosia rośnie i robi się z niej rozrabiara mała 😲

Kacha ja po skończonym roczku Zosi pomyślę o przekłuciu uszów bo teraz to za bardzo lubi za nie ciągnąć jak taka sroczka mała

Anabel moja tez śpi mało w ciągu dnia 🥴 w sobotę łącznie miała 45 min a wczoraj aż godzinkę 😮

Kinia ja wciąż trzymam kciuki za szybkie wyzdrowienie Nikusia i mam nadzieję,że po kolejne wizycie bedzie wszystko ok 🙂

Kacha nowa fryzurka 🙂 🙂 ciekawe jak wyglądasz 🙂
Dobrze,że Natalka jest już z wami a tej drogi nie zazdroszczę 🥴 A jak ogólnie zniosła ci taka długą podróż bo moja spala cały czas

Wielka fajne buciki 🙂 🙂 moja ma ich dużo tylko nie lubi ich nosić zrobi wszystko aby je ściągnąć 🥴

Adzia dobre posunięcie na pewno ci ten psychoterapeuta pomoże.
Jak ja lubie oglądać takie śliczne wypieki 🙂

Nikusia rozumiem cię,że masz doła codziennie to samo 🤨 🤨. Każda strona jest nie zadowolona ty poszłabyś do pracy a ja chciałabym być z Zosią w domu żadnej z stron nie dogodzisz. Może umów się z koleżankami kiedyś idź pogadać wieczorem zostaw sprawy domowe w domu a ty idź do ludzi mąż na pewno to zrozumie i pomoże ci się trochę rozerwać.
Nikusia masz nową fotkę 🙂 śliczna

Skoreczka dobrze napisalaś ja też bym się wstydziła komuś coś takiego napisać Nikusia dobrze zrobiłaś,że ją usunełaś 🙂
Skoreczka taki wypad jest potrzebny każdej z nas więc na pewno będzie udany
To super już doczytałam wieczór udany ,ale pamiętaj aby nie długo zaś gdzieś się wybrać 🙂
Ja uwielbiam jak mi mój kupuje torebki zawsze trafi w moje gusta 🙂

Wielka ja też potwierdzam,że Fabiś to taki śmieszek 😁 😁 😁

Miłego dnia wam życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Nikusie swiecie sie zgadzam z opinia na temat powodów doła u nas pracujacych i nie pracujacych

Wielka nasze dzieci sa teraz na etapie nauki przez opserwacje Kinia jak dopadnie telefon to go do ucha przykłada i wdaje ze rozmawia 😉

Skoreczko super ze wyjscie udane 😉

Adzia Anulka była od poczatku najsprawniejszym z naszych dzieciaczków 😉

Emilcia gratki z okazji ząbka uu nas nadal w trakcie ale lada dzien bedzie 😉

Kinga super ze Nioki wraca do zdrowia 😉 nareszcie 😉

No i tyl;e was przeczytałam 😉
Ja juz posciel zmieniona i wyprana koce i pokrowce na poduszki z tapczanu zupki dla Kini pogotowane teraz musze jechac na zakupy bo dostałam pierwsza wypłate 😉;0 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam u nas noc jak kazda ostatnio jedzienie o 12 potem o 3 i o 6 wczoraj byliśmy zobaczyć mała Wiktorie jest przecudna ale nawet z kuzynka nie pogadałyśmy bo zaraz się najechało ludzi że nie było się gdzie ruszyć głowa mi zaraz od szumu zaczeła boleć i uciekliśmy ale oczywiście nie do domu tylko dalej rejs do Marcina kolegi tam kolejna kawka pogadaliśmy Fabi bawił się płytami i wyrżnął takiego guza że masakra z tamtąd do mojej koleżanki ale nie było jej w domu a i zapomniałam wam powiedzieć że byłam rano na giełdzie noi zrobiłam pranie ale wieczorem przed 20 już spaliśmy z Fabim przytuleni do siebie teraz młody szaleje na podłodze wysypuje piłki czepia się po mnie w ogóle ostatnio potrafi stanąć na sierodku pokoju zrobic ze 4 kroczki i chlas na tyłek tyle że jest okropnie prędki

Nikusia gratuluje ząbka

Kruszyna witam Teściowo :P co ty myslisz ze moja synowa będzie zawsze grzeczna

Anabl zgadzam sie nasze dzieci to takie małe papugi

ja ide dzisaj do pracy powiem wam ze jestem okropnie przemeczona a tu 13 dni charówki przedemna naet mi sie nie chce myslec 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...